TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 19/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 19/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 9/23 [i] 14:05 Monk V. 14/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri II. 2/10 [i] 21:50 Lovci pokladov I. 8/10 [i] 22:50 Škorpión 6/22 [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 17/20 [i] 00:45 Kobra 11 XV. 8/14 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 02:15 Psych, s. r. o. V. 15/16 [i] 02:55 Tajomstvo kruhu čarodejníc 21/22 [i] 03:35 Mike a Molly II. 19/23 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii IX 5/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Vojnová hra 66 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Popoluška v plášti 100 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Kto miluje tučniaka? 19 [i] 10:00 Nash Bridges: Útočisko 67 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Klub juhu 15/16 [i] 13:55 Slovensko chutí [i] 14:40 Prefíkaná banda VIII 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 6/10 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Útek 5/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Jerry Maguire [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Krivka učenia 21/23 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Zvláštna krása 22/23 [i] 23:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Divoká noc 23/23 [i] 00:40 Prefíkaná banda VIII 5/6 [i] 01:35 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Útek 5/8 [i] 02:20 Podvodníci v akcii IX 7/10 [i] 02:50 Podvodníci v akcii IX 8/10 [i] 03:20 Podvodníci v akcii IX 9/10 [i] 03:50 Grand hotel II: Klub juhu 15/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Flipper a Lopaka [i] 09:20 Zázračný ateliér [i] 09:25 Tuláčik [i] 09:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Valčík pre šampióna [i] 10:05 Slovenské kino: Film a politika (perfídne obdobie) [i] 11:00 Odkrývanie minulosti: Múmia v ľadovci - zločin z doby kamennej [i] 11:30 VAT: Hodina pred odletom [i] 11:55 Portréty vedcov : Jaroslava Sobocká [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Biela garda 8/8 [i] 13:45 SIESTA: Dedičstvo národov [i] 14:20 Zborovňa: Piatok trinásteho [i] 14:50 Stopy dávnej minulosti: Hnev tatranských bohov [i] 15:25 Ambulancia: Parkinsonova choroba je zlý sochár [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 17:25 Miesto v dome 4/6 [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Z mesta do mesta: Martin [i] 20:30 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 21:00 Vincent a Theo [i] 23:15 Nesmrteľní: Fejs [i] 00:30 Džezová letná noc na Dvojke: BJD 2014 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Zabila sa sama [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Syn ťa nemá rád [i] 09:25 Hoď svišťom: Benátska noc [i] 10:10 Kutyil s.r.o.: Garáž [i] 10:55 Life: Najbohatší policajt II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 M*A*S*H [i] 13:10 Vinári: Cimbal 10 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 12 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 11 [i] 21:40 Kosti X. 17 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 13 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 12 [i] 00:40 Modrí templári III. 4 [i] 01:30 M*A*S*H [i] 02:05 Prvé oddelenie [i] 03:05 KRIMI 03:30 SÚDNA SIEŇ: Syn ťa nemá rád [i] 04:15 Aféry 2: Pravá viera 8 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie II. [i] 06:00 Doktori [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 8,9 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 14 [i] 11:55 Modrí templári III. 3 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 7 [i] 16:00 Prvé oddelenie II. [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 2 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 15 [i] 18:55 Simpsonovci V. 10,11 [i] 19:50 Kutyil s.r.o. 8 [i] 20:50 Dokonalý plán [i] 22:50 Najväčšie a ešte väčšie 1/6 [i] 23:50 Mafstory X.: Debrecín Banka, Žužli mužli 8,9 [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 02:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 03:20 Magnum VII. 7 [i] 04:00 Mafstory X.: Debrecín Banka, Žužli mužli 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:15 Dívka odjinud II. 14 [i] 08:10 Komisař Rex V. 9 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 18 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 10:50 Vzpomínky II. 5 [i] 11:45 Vražedná čísla II. 10 [i] 12:35 Komisař Rex V. 9 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 14:20 Kráska a zvíře II. 18 [i] 15:15 Vzpomínky II. 5 [i] 16:10 Komisař Rex V. 11 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 14 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 19 [i] 20:00 Vzpomínky II. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 38 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 5): Nože/diamanty/cihly 2 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 12 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Tvůrci či podvodníci 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Katastrofa v kanalizační rouře 175 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Včelí úl 4 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium v podobě oka 22 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Vrcholná sezona 5 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Naprostý neúspěch 5 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Návrat do bažiny 5 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Bílé zlato 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3) 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Obojživelný vůz 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 3 [i] 20:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 4 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Bez padáku 17 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tonova cesta 18 [i] 22:00 Velká láska k autům (Series 1): MGTC 5 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 5 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Kdo je tady pánem? 10 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Mexiko a USA 5 [i] 01:50 Ztraceno a prodáno (Series 1) 4 [i] 02:15 Ztraceno a prodáno (Series 1) 3 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Bez padáku 17 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tonova cesta 18 [i] 03:30 Velká láska k autům (Series 1): MGTC 5 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 2) 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 10/10 [i] 09:50 Na cestě po Mendoze [i] 10:20 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:50 Milovník života [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Zpátky se Sobotou [i] 15:35 Kojak V [i] 16:25 Cestománie [i] 16:55 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Srážka 12/20 [i] 20:50 Dobrá Voda: Radost 7/7 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Bohatství slečny Kronkiové [i] 23:55 Motiv II [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Objektiv [i] 02:05 Konopiště [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Když v ráji prší 23/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Islay - za tajemstvím whisky [i] 09:25 Obrázky z Francie: Rhonské Alpy [i] 09:45 Křižácké hrady 5/6 [i] 10:30 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 11:15 Vesmír: Jak najít další Zemi [i] 12:00 Newfoundland - drsný klenot Kanady [i] 12:45 Vězněm v cizině 10/10 [i] 13:35 Proč letadla padají: Požár v oblacích [i] 14:20 Tajemství železnic [i] 14:45 Vznik nejdražšího auta světa [i] 15:40 Objevování pravdy: Tajemství [i] 16:25 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 17:20 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2 [i] 18:10 Deník sloní rodiny 1/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:05 Záhady starého Egypta: První ze sedmi divů světa 4/10 [i] 19:20 Do neznáma: Údolí stínů 24/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Na cestě po Vitorazsku [i] 21:55 Zločin II 1/10 [i] 22:55 Zločin II 2/10 [i] 23:55 Konvoje 4/4 [i] 00:45 EXPOminuty 2015 [i] 00:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 9/12 [i] 01:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 10/12 [i] 01:45 Náš venkov: Cesta na jih [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 03:55 Otcové a dcérky [i] 04:20 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 04:50 Co dítě to muzikant [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Královna plesu 21 [i] 10:30 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 16 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 7 [i] 13:20 Beze stopy VI: Jeden chybný krok [i] 14:15 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vesnická klinika 327 [i] 16:35 Máma II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 18 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Cukr a bič 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Koprovka [i] 20:55 Comeback: Narozzeniny [i] 21:30 Sígři ve výslužbě [i] 22:10 Bez soucitu [i] 23:55 Dr. House IV: Ošklivec 7 [i] 00:40 Máma II 1 [i] 01:05 Doktorka z Dixie II 7 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Áčko: Zítra budu na ulici ! [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Vesnická klinika 327 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Kamenná armáda [i] 06:35 Winx Club III: Tajemství rudé věže 21 [i] 07:05 M*A*S*H 203 [i] 07:50 M*A*S*H 204 [i] 08:45 M*A*S*H 205 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Poslední vůle 9 [i] 10:20 Žena zákona: Ztráta paměti 4 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Vražedný sport 10 [i] 13:30 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracené děti 12 [i] 15:45 Láska pod africkým sluncem 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Slepá ulička 9 [i] 23:15 Živí mrtví III: Hnus 2 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III: Nahá pravda 4 [i] 01:10 To je vražda, napsala VI: Poslední vůle 9 [i] 02:00 Wolffův revír VI: Vražedný sport 10 [i] 02:45 Právo a pořádek XVII: Slepá ulička 9 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Teresa 7-8/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel I. 18/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 109/182 [i] 11:20 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 87-88/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 17:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Ja alebo pes [i] 20:00 Hriešny zoznam II. 13-15/15 [i] 22:30 Cudzinka 16/16 [i] 23:45 Láska, deti a veľké srdce: Rodinné šťastie [i] 01:40 Kráľovná juhu 31-32/63 [i] 03:05 Priatelia [i] 03:25 Bláznivá rodinka 16/22 [i] 03:50 Kráľovná juhu 31-32/63 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Helen0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Už se nebojím0 [i] 13:50 Ďáblova ruka0 [i] 15:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 16:05 Kon-Tiki0 [i] 18:10 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 20:00 Bílý oleandr0 [i] 22:00 Nebezpečná metoda0