TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 11:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:20 2 baby na mizine I. 18/24 [i] 11:45 Mike a Molly II. 18/23 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 8/23 [i] 14:05 Monk V. 13/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 Twilight sága: Úsvit 2 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 16/20 [i] 00:55 Kobra 11 XV. 7/14 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 22/24 [i] 02:25 Psych, s. r. o. V. 14/16 [i] 03:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 20/22 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii IX 4/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Podobné sa lieči podobným 99 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Hľadá sa Beinlich 18 [i] 10:00 Nash Bridges: Vojnová hra 66 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Krvavé putá 14/16 [i] 13:40 Slovensko v obrazoch [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:35 Prefíkaná banda VIII 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 5/10 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Hádky a karanténa 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 7/12 [i] 21:10 Bez hraníc II. 8/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks I.: Studený hrob 3/3 [i] 23:30 Prefíkaná banda VIII 4/6 [i] 00:25 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Hádky a karanténa 4/8 [i] 01:05 Bez hraníc II. 7/12 [i] 01:55 Bez hraníc II. 8/12 [i] 02:45 Grand hotel II: Krvavé putá 14/16 [i] 04:05 Križovatky medicíny: Podobné sa lieči podobným 99 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Flipper a Lopaka [i] 09:20 Cena banánov [i] 10:05 Zázračný ateliér [i] 10:10 Tuláčik [i] 10:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERTOVSKÁ BABA [i] 10:25 Mozart a jeho skupina: Štyria malí anjeli [i] 10:50 Koniari sveta: Peulsovia z Makilingai [i] 11:15 VAT: Centrum robotiky [i] 11:45 Portréty vedcov: Ján Lešinský [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: A pri tom speve [i] 13:15 Bakalári [i] 14:20 Zborovňa: Nízky tlak [i] 14:55 Ambulancia: Znovu počuť [i] 15:25 Stopy dávnej minulosti: Cesty franského kupca Sama [i] 15:50 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Odkrývanie minulosti: Múmia v ľadovci - zločin z doby kamennej [i] 17:30 Miesto v dome 3/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Ždiar [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERTOVSKÁ BABA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovenské kino: Film a politika (perfídne obdobie) [i] 21:00 Biela garda 8/8 [i] 22:00 Van Gogh [i] 00:35 Polícia [i] 00:45 Profesionál [i] 01:05 Džezová letná noc na Dvojke: BJD 2014 [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Týraná dcéra [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Znásilnená panna [i] 09:20 Hoď svišťom: Jubileum [i] 10:05 Kutyil s.r.o.: Dobrý skutok [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Kuriér II. 10 [i] 13:35 Kosti X. 16 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Kriplom si už bol [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Cimbal 10 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 12 [i] 23:00 TAXI 9 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 11 [i] 01:10 Modrí templári III. 3 [i] 02:05 Prvé oddelenie [i] 03:05 KRIMI 03:30 SÚDNA SIEŇ: Týraná dcéra [i] 04:15 Aféry 2: Zrkadlo 7 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 9,10 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 6,7 [i] 09:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 10:45 Šéf v utajení II. 13 [i] 11:55 Modrí templári III. 2 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka IV. 1/22 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 14 [i] 18:55 Simpsonovci V. 8,9 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 7 [i] 20:50 Pláž [i] 23:20 Železná lady [i] 01:25 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 1/2 [i] 02:20 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 03:10 Kutyil s.r.o. 7 [i] 03:55 Magnum VII. 6 [i] 04:40 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dívka odjinud II. 13 [i] 08:00 Komisař Rex V. 8 [i] 09:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 10:50 Vzpomínky II. 4 [i] 11:45 Vražedná čísla II. 9 [i] 12:40 Komisař Rex V. 8 [i] 13:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 14:35 Kráska a zvíře II. 17 [i] 15:30 Vzpomínky II. 4 [i] 16:25 Komisař Rex V. 9 [i] 17:20 Vražedná čísla II. 10 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 13 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 18 [i] 20:00 Vzpomínky II. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 21 [i] 22:00 Vražedná práva I. 13 [i] 23:00 Vzpomínky III. 4 [i] 00:00 Bez hranic II. 11 [i] 01:05 Vražedná práva I. 13 [i] 02:00 Vzpomínky III. 4 [i] 02:45 Bez hranic II. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 37 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 5): Panamský průplav/zavážka odpadu 1 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 11 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Kovbojové chaosu 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Letadlo z lepicí pásky 174 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Nejskvělejší dům v korunách 3 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium ve vánočním duchu 21 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 2): Porsche 928 7 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Nadšení z vozu Gasser 3 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Rozhodující boj 5 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Závody 6 [i] 16:15 Pouliční psanci (Series 1): Crow na vzestupu 17 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Pistolnický souboj 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Chevrolet Camaro 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Král smetišť 3 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): V nadměrné velikosti 18 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Venkovní záchod 6 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Nelze plýtvat 7 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Na vrcholku světa 8 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Král smetišť 3 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): V nadměrné velikosti 18 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Venkovní záchod 6 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Končím! 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 9/10 [i] 09:45 Na cestě po Horní Lužici [i] 10:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:25 13. komnata Ivana Palúcha [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Kojak V [i] 15:35 Panství Downton II 10/10 [i] 16:25 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Vinnetou a míšenka Apanači [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Místo činu - Schimanski [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Kriminalista [i] 01:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 01:55 Cestománie [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Holčičí přesilovka 22/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Neviditelné světy: Hranice rychlosti 1/3 [i] 09:20 Život savců: Masožravci 5/10 [i] 10:10 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina 6/6 [i] 11:05 Konvoje 4/4 [i] 11:55 Náš venkov: Cesta na jih [i] 12:25 Ta naša kapela [i] 12:50 Na houby: Pavučince a čirůvky 7/13 [i] 13:20 Světová náboženství: Islám 7/7 [i] 14:20 Hledání svatého grálu 3/3 [i] 15:10 Záhady starého Egypta: První ze sedmi divů světa 4/10 [i] 15:25 Gruzie, nejstřeženější tajemství [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 17:15 Libanon, pokladnice života [i] 18:10 Záhada písečného netvora [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:20 Do neznáma: Když v ráji prší 23/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Francouzské [i] 21:00 Na cestě po Šanghaji [i] 21:25 Letem světem: Japonsko [i] 22:00 Případ komisaře Maigreta [i] 23:35 Americké století očima Olivera: Stonea 4/10 [i] 00:35 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 9/12 [i] 01:25 Proč letadla padají: Požár v oblacích [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:50 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Malý velký třesk [i] 03:50 Brněnské kolo [i] 04:50 Rallye Transsylvania 98 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Prásk! 20 [i] 10:35 Jak jíst smažené žížaly [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 6 [i] 13:15 Beze stopy VI: Mimo ring [i] 14:15 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 15:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec frašky 326 [i] 16:30 Máma 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 17 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Královna plesu 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Obvinění 21 [i] 22:30 Válka světů [i] 00:45 Dr. House IV: Do posledního dechu 6 [i] 01:30 Máma 22 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Doktorka z Dixie II 6 [i] 03:05 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec frašky 326 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 06:40 Winx Club III: Pixies útočí 20 [i] 07:10 M*A*S*H 201 [i] 07:55 M*A*S*H 202 [i] 08:45 M*A*S*H 203 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Když spadne klec 8 [i] 10:20 Žena zákona: Jeskyně 3 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Násilník v uniformě 9 [i] 13:35 Komisař Rex V: Na plný plyn 15 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Nadoraz 11 [i] 15:45 Vyznání lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 III: Svátek matek 1 [i] 01:10 Živí mrtví III 1 [i] 02:00 Hawaii 5-0 III: Sbohem a opatruj se 24 [i] 02:50 To je vražda, napsala VI: Když spadne klec 8 [i] 03:40 Wolffův revír VI: Násilník v uniformě 9 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Teresa 5-6/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel I. 17/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 108/182 [i] 11:20 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 85-86/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 17:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 18/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 11-12/15 [i] 22:30 Cudzinka 15/16 [i] 23:40 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 01:40 Kráľovná juhu 29-30/63 [i] 03:00 Priatelia [i] 03:25 Bláznivá rodinka 15/22 [i] 03:50 Kráľovná juhu 29-30/63 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Surfařská akademie0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Holky fotbal nehrajou0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 14:20 Arn0 [i] 16:40 Už se nebojím0 [i] 18:25 Ďáblova ruka0 [i] 20:10 Lidi, co znám0 [i] 22:00 Riddick0 [i] 00:05 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 02:05 Agent z vesmíru0