TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:10 2 baby na mizine I. 17/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 17/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 7/23 [i] 14:05 Monk V. 12/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:26 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri II. 1/10 [i] 21:50 Lovci pokladov I. 7/10 [i] 22:50 Škorpión 5/22 [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 15/20 [i] 00:45 Kobra 11 XV. 6/14 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 02:10 Psych, s. r. o. V. 13/16 [i] 02:50 Tajomstvo kruhu čarodejníc 19/22 [i] 03:30 Mike a Molly II. 17/23 [i] 03:50 Kobra 11 XV. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii IX 3/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Život na hrane 98 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Malente, Malente 17 [i] 10:00 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Hra na zdanie 13/16 [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda VIII 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 4/10 [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Ostrý rez 3/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Slovensko chutí [i] 21:55 Kapitán Cain: Útočník 3/8 [i] 22:55 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 23:50 Prefíkaná banda VIII 3/6 [i] 00:45 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Ostrý rez 3/8 [i] 01:30 Kapitán Cain: Útočník 3/8 [i] 02:25 Kapitán Cain: Pod kožou 4/8 [i] 03:20 Grand hotel II: Hra na zdanie 13/16 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:55 Flipper a Lopaka [i] 09:20 Zázračný ateliér [i] 09:25 Tuláčik [i] 09:30 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AFRIKA [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Melódia ulice [i] 10:05 Pesničky z Hviezdičky: Zlatý koč [i] 10:10 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1930 - 1940 [i] 11:00 VAT: Letecká nákladná doprava [i] 11:25 Portréty vedcov : Andrej Pázman [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 SIESTA: Môj vienok zelený [i] 12:35 Eva,Eva [i] 13:20 Maškarný ples [i] 13:45 Deväť opustených kabeliek [i] 14:15 Zborovňa: Tvŕdza [i] 14:50 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 15:20 Letokruhy [i] 15:55 Extrémni experti [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Koniari sveta: Peulsovia z Makilingai [i] 17:30 Miesto v dome 2/6 [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AFRIKA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Cena banánov [i] 20:50 Pod slnkom Satanovym [i] 22:30 Propeler [i] 23:25 Džezová letná noc na Dvojke: BJD 2014 [i] 00:25 Piloti [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Pod slnkom Satanovym [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Pôžička [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Tabuľa hanby [i] 09:15 Hoď svišťom: Tehotná! [i] 10:00 Kutyil s.r.o.: Hodina pravdy [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H [i] 13:25 Vinári: Bomba 9 [i] 14:40 Hotelové Áno, šéfe! II. 3 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 EXTRÉMNE PRÍPADY: Očúrala ma opica [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 10 [i] 21:40 Kosti X. 16 [i] 22:40 TAXI 8 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 10 [i] 00:40 Modrí templári III. 2 [i] 01:30 M*A*S*H [i] 02:30 Prvé oddelenie [i] 03:35 SÚDNA SIEŇ: Pôžička [i] 04:15 Aféry 2: Školský kabinet 6 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 7,8 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci V. 4,5 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 12 [i] 11:50 Modrí templári III. 1/23 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 5 [i] 16:00 Prvé oddelenie [i] 16:55 Baywatch - Pobrežná hliadka III.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 13 [i] 18:50 Simpsonovci V. 6,7 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 6 [i] 20:50 Kameňák 3 [i] 23:00 Letecké katastrofy X. 1/6 [i] 00:00 Mafstory X.: Fabergého vajce, Klub bitkárov 6,7 [i] 01:55 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. 6 [i] 03:30 Magnum VII. 5 [i] 04:15 Mafstory X.: Fabergého vajce, Klub bitkárov 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud II. 12 [i] 07:55 Komisař Rex V. 7 [i] 08:55 Kráska a zvíře II. 16 [i] 09:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 10:45 Vzpomínky II. 3 [i] 11:40 Vražedná čísla II. 8 [i] 12:30 Komisař Rex V. 7 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 14:25 Kráska a zvíře II. 16 [i] 15:15 Vzpomínky II. 3 [i] 16:10 Komisař Rex V. 8 [i] 17:10 Vražedná čísla II. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 12 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 17 [i] 20:00 Vzpomínky II. 4 [i] 21:00 Bez hranic II. 11 [i] 22:05 Bez hranic II. 12 [i] 23:10 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 00:00 Vražedná práva I. 12 [i] 01:00 Bez hranic II. 11 [i] 02:00 Bez hranic II. 12 [i] 02:50 Vražedná práva I. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 36 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 4): Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto 6 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 10 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Páni svého prostředí 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Létající gilotina 173 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Sladkosti v korunách stromů 2 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Díky, přijďte zas 20 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 5 [i] 13:30 Impozantní letadla: NOAA 4 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): MV Faust 4 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Ledové město – Toronto 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Maserati 3200 GT 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Guacamole / Vozítko do močálu / Nůžky 7 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 5 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 3): Nikdy není klidu 1 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 2): Pokus o umístění 1 [i] 00:55 Pekelní jezdci (Series 1): Zlá krev 4 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 5 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 3): Nikdy není klidu 1 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Život v divočině 5 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton: Pohled do zákulisí [i] 09:50 Na cestě po Floridě [i] 10:20 Na kus řeči [i] 11:05 Záchranáři: Paradoxy 3/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Kojak V [i] 15:30 Panství Downton II 9/10 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Smíření 11/20 [i] 20:55 Dobrá Voda: Pokora 6/7 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Komici na jedničku [i] 23:05 Tělo jako důkaz III [i] 23:50 Tělo jako důkaz III [i] 00:30 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:15 Designtrend [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Láska, dítě a video 21/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Libanon, pokladnice života [i] 09:25 Vězněm v cizině 9/10 [i] 10:10 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 11:00 Na cestě po Beskydech [i] 11:30 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 12:25 Divnopis [i] 12:30 Příběhy obrácení 2/6 [i] 13:00 Vznik nejdražšího auta světa [i] 13:50 Největší tankové bitvy III.: Boje v džungli [i] 14:40 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:00 Letečtí stíhači v boji II.: Rychlost jako zbraň 10/14 [i] 15:45 Ronald Reagan 2/2 [i] 16:45 Vesmír: Jak najít další Zemi [i] 17:30 Newfoundland - drsný klenot Kanady [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 9/10 [i] 19:15 Do neznáma: Holčičí přesilovka 22/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy III.: Boje v Pacifiku [i] 20:50 Letecké katastrofy: Tragédie v ráji [i] 21:40 Protektor [i] 23:20 Letem světem: Jordánsko [i] 23:50 Špion II: Krycí název: Životní volby 1/11 [i] 00:10 Špion II: Krycí název: Zběsilá jízda 2/11 [i] 00:35 Objevování pravdy: Velikonoční ostrov [i] 01:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7/12 [i] 01:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 8/12 [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:50 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Rodinné album [i] 03:50 Ohněstrůjce [i] 04:10 Brněnské kolo [i] 04:45 Muzeum s městem pod okny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Oko za Oko 19 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 15 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 5 [i] 13:15 Beze stopy VI: Absalom [i] 14:15 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco za něco 325 [i] 16:35 Máma 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 16 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Prásk! 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Pochybení 13 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba IX: Život před očima [i] 00:35 Dr. House IV: Prohlédnutí 5 [i] 01:25 Máma 21 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Doktorka z Dixie II 5 [i] 03:00 Stalker: Láska je bitevní pole 6 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco za něco 325 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Dětská hra [i] 06:45 Winx Club III: Za pět minut dvanáct 19 [i] 07:15 M*A*S*H 199 [i] 08:10 M*A*S*H 200 [i] 08:55 M*A*S*H 201 [i] 09:25 To je vražda, napsala VI: Noc tarantule 7 [i] 10:30 Žena zákona: Násilí na silnicích 2 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků 8 [i] 13:35 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Ztracený syn 10 [i] 15:45 Tajemství velryb 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Léto s kovbojem [i] 22:05 Vylomeniny [i] 22:55 Kriminálka Stuttgart V: Smrtící kariéra 5 [i] 23:55 Spravedlnost v krvi III: Otcové a synové 10 [i] 00:50 Hawaii 5-0 III: Rodinný podnik 23 [i] 01:45 To je vražda, napsala VI: Noc tarantule 7 [i] 02:30 Wolffův revír VI: Tisíc malých pomocníků 8 [i] 03:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:55 Teresa 3-4/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel I. 16/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 107/182 [i] 11:20 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 83-84/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 17/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 9-10/15 [i] 22:30 Cudzinka 14/16 [i] 23:40 Inga Lindströmová: Svadba v Hardingsholme [i] 01:45 Kráľovná juhu 27-28/63 [i] 03:05 Priatelia [i] 03:25 Bláznivá rodinka 14/22 [i] 03:55 Kráľovná juhu 27-28/63 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Dar0 [i] 08:15 Big Screen 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 13:50 Nanga Parbat0 [i] 15:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 16:15 Holky fotbal nehrajou0 [i] 18:00 Arn0 [i] 20:20 Dům snů0 [i] 22:00 Útěk z MS-10 [i] 23:45 Experiment0 [i] 01:20 Vítej v džungli0 [i] 02:45 Bouchači a bouchačky0