TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 16/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 16/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 4/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 6/23 [i] 14:05 Monk V. 11/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 21:35 Zohan: Krycie meno kaderník (HD) [i] 23:55 Sekerovci [i] 00:35 Zita na krku [i] 01:10 Kobra 11 XV. 5/14 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 02:40 Psych, s. r. o. V. 12/16 [i] 03:30 Tajomstvo kruhu čarodejníc 18/22 [i] 04:15 Kobra 11 XV. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii IX 2/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Trafiť do čierneho 63 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Profylaktické sledovanie 97 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Rande ako zo zlého sna 16 [i] 10:00 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Tajomstvo 12/16 [i] 13:45 HiSTORY [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:35 Prefíkaná banda VIII 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 3/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tristan a Izolda [i] 22:15 Policajti z centra: Utečenci 10/14 [i] 23:10 Banditi 9/13 [i] 23:55 Prefíkaná banda VIII 2/6 [i] 00:50 Policajti z centra: Utečenci 10/14 [i] 01:45 Tristan a Izolda [i] 03:40 Grand hotel II: Tajomstvo 12/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:40 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -ŠTIKÚTKA [i] 09:00 Mozart a jeho skupina: Magická šou [i] 09:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 09:45 Naqoyqatsi [i] 11:15 VAT: Laboratórium dopravných systémov [i] 11:40 Portréty vedcov : Andrea Putalová [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 SIESTA: Svadobné piesne [i] 13:00 Chýbajúci článok [i] 13:50 Zlaté,zlaté [i] 14:25 Zborovňa: Zvoní [i] 15:00 Extrémni experti [i] 16:00 Parkúr - Grand prix [i] 17:30 Miesto v dome 1/6 [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál -ŠTIKÚTKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1930 - 1940 [i] 20:55 Danton [i] 23:05 Colnica: Ježkovy voči [i] 23:35 Džezová letná noc na Dvojke: BJD 2014 [i] 00:25 A predsa sa točí [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Máš padáka [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý plot [i] 09:20 Hoď svišťom: Svadba [i] 10:05 Kutyil s.r.o.: Alinko [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H [i] 13:30 Malý kúsok neba [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:40 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierna stavba [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Bomba 9 [i] 22:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 23:00 Hoď svišťom: Svadba [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 9 [i] 00:45 Modrí templári III. 1/23 [i] 01:45 M*A*S*H [i] 02:40 Prvé oddelenie [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Smradľavý plot [i] 04:30 Aféry 2: Jedna žena nestačí 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Doktori 5,6 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Zúfalí šoféri 5 [i] 10:05 X FACTOR [i] 12:10 Fórky, vtipky XXII. [i] 13:00 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:10 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 21 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 12 [i] 19:00 Simpsonovci V. 4,5 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. 5 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV.: - FINÁLE SÉRIE - PREMIÉRA 18/18 [i] 22:00 Nahí v raji 4 [i] 23:00 Biele goliere IV. 15 [i] 23:50 Mafstory X.: Laktačná psychóza, Danka a Janka 4,5 [i] 01:55 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 03:25 Magnum VII. 4 [i] 04:10 Mafstory X.: Laktačná psychóza, Danka a Janka 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:15 Dívka odjinud II. 11 [i] 08:10 Komisař Rex V. 6 [i] 09:10 Kráska a zvíře II. 15 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 10:55 Vzpomínky II. 2 [i] 11:50 Vražedná čísla II. 7 [i] 12:45 Komisař Rex V. 6 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 14:40 Kráska a zvíře II. 15 [i] 15:30 Vzpomínky II. 2 [i] 16:25 Komisař Rex V. 7 [i] 17:20 Vražedná čísla II. 8 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 11 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 16 [i] 20:00 Vzpomínky II. 3 [i] 21:00 Profil zločinu V. 11 [i] 22:10 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 23:10 Myšlenky zločince X. 20 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 01:10 Profil zločinu V. 11 [i] 02:15 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 03:00 Jak prosté III. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Královna pirátů 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 35 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 4): Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto 5 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Zkoušeno na lidech 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Motorky a bazuky 172 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Javor k meditaci 1 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Wilmerovo akvárium 19 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 4 [i] 13:30 Troy (Series 1) 4 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): Miami 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Citroën 2CV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 4 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Stíhačka/klášterní piva/sportovní užitková vozidla 6 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Zlatý ledovec 5 [i] 21:00 Připásáni (Series 1): Souostroví Kodiak, Aljaška 4 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 23:00 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i] 00:00 Napospas osudu s Edem Staffordem (Series 1): Venezuela 5 [i] 00:55 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Kmen Huacharia 8 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Zlatý ledovec 5 [i] 02:40 Připásáni (Series 1): Souostroví Kodiak, Aljaška 4 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 04:20 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 Na cestě po Laponsku [i] 10:20 Partie krásného dragouna [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Kojak V [i] 15:35 Panství Downton: Pohled do zákulisí [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Occamova břitva [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 22:25 Kriminalista [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 01:15 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 8/12 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 09:25 Magdaleniny ostrovy [i] 10:10 Africká savana [i] 10:40 Vesmír: Jak zastavit Armagedon [i] 11:25 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 12:15 Tajemství železnic [i] 12:45 EXPOminuty 2015 [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1965 1052/2379 [i] 13:10 Letečtí stíhači v boji II.: Thunderbolt 9/14 [i] 13:55 Ronald Reagan 1/2 [i] 14:45 Podivnosti světa: Nezvyklé vynálezy 7/8 [i] 15:30 Islay - za tajemstvím whisky [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 8/12 [i] 17:25 Hledání svatého grálu 3/3 [i] 18:15 Na houby: Pavučince a čirůvky 7/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa: Svatý Kopeček u [i] 19:15 Do neznáma: Láska, dítě a video 21/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova rodina 6/6 [i] 20:55 Vznik nejdražšího auta světa [i] 21:50 Maigret klade past [i] 23:45 Mezi životem a smrtí: Pád jedné legendy 5/10 [i] 00:25 Příběhy obrácení 2/6 [i] 00:55 Neviditelné světy: Hranice rychlosti 1/3 [i] 01:40 Vězněm v cizině 9/10 [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Velmi intimní dialogy [i] 04:10 Brněnské kolo [i] 04:50 Hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Spousta možností 18 [i] 10:40 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 11:45 Zničeno ve vteřině II [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 4 [i] 13:20 Beze stopy VI: Na útěku [i] 14:15 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Co má být, to bude. 324 [i] 16:35 Máma 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 15 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Oko za Oko 19 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 21:30 Stalker: Láska je bitevní pole 6 [i] 22:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zločinná nenávist 12 [i] 23:20 Kyberagent: Cena za lidskost 13 [i] 00:10 Dr. House IV: Housovi andílci 4 [i] 01:00 Máma 20 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Doktorka z Dixie II 4 [i] 02:35 Áčko: Tak díky, šamani, teď je ze mě zvíře [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Co má být, to bude. 324 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 06:35 Winx Club III: Valtorova schránka 18 [i] 07:05 M*A*S*H 197 [i] 07:50 M*A*S*H 198 [i] 08:45 M*A*S*H 199 [i] 09:15 To je vražda, napsala VI: Nedoručený dopis 6 [i] 10:15 Žena zákona 1 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Náprava 7 [i] 13:35 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Zázračné uzdravení 9 [i] 15:45 Tajemství velryb 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři I: Útok na královnu 9 [i] 21:20 Tři mušketýři I: Mušketýři jen tak neumírají 10 [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:40 Hledám přítele pro konec světa [i] 01:40 Hawaii 5-0 III: Vězeňkyně 22 [i] 02:30 To je vražda, napsala VI: Nedoručený dopis 6 [i] 03:20 Wolffův revír VI: Náprava 7 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Ja alebo pes [i] 05:55 Teresa 1-2/152 [i] 07:40 Šiesty zmysel I. 15/22 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V náručí diabla 106/182 [i] 11:20 Leto v Alsasku [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:25 Sila osudu 81-82/102 [i] 16:25 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 17:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 17:55 Priatelia [i] 18:20 Ja alebo pes [i] 19:20 Šiesty zmysel I. 16/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 8/15 [i] 21:30 Svokra [i] 23:40 Rosamunde Pilcherová: Túžba srdca [i] 01:45 Kráľovná juhu 25-26/63 [i] 03:10 Priatelia [i] 03:30 Bláznivá rodinka 13/22 [i] 03:50 Kráľovná juhu 25-26/63 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Albert Nobbs0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Barva pleti0 [i] 14:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 14:30 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 16:35 Dokud nás smrt nerozdělí0 [i] 18:20 Nanga Parbat0 [i] 20:15 Předtucha0 [i] 22:00 V zajetí teroru0 [i] 23:35 Dealer0 [i] 01:05 Zrůda0 [i] 02:55 Patro smrti0 [i] 04:30 V zajetí teroru0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Cyklistika [i] 08:00 Sports Insiders [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Motorsport [i]