TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:20 Superkočky v akcii 13-14/22 [i] 10:10 Teória veľkého tresku V. 7-8/24 [i] 11:05 Lovci pokladov I. 5-6/10 [i] 13:00 Žandár sa žení (HD) [i] 15:00 Líbáš jako ďábel (HD) [i] 17:35 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mechanik zabijak [i] 22:15 Živý terč (HD) [i] 00:15 Mechanik zabijak [i] 01:55 Živý terč (HD) [i] 03:25 Kód smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 42/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Na zdravie, Cassandra [i] 07:50 Veselá farma [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a Kirké [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:25 Čarovné miesta Zeme III.: Omán [i] 10:20 Slovensko v obrazoch [i] 10:40 Svet v obrazoch [i] 11:05 HiSTORY [i] 11:15 Zlato v Black Hills [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 15:00 Zlatá klasika: Noc na Karlštejně [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vrátime sa 1/2 [i] 21:40 Vrátime sa 2/2 [i] 23:15 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 00:05 Na krok od neba: Skok do prázdna 8/12 [i] 01:00 Agatha Christie : Poirot: Vražda na golfovom ihrisku [i] 02:45 Čarovné miesta Zeme III.: Omán [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:30 Púť k sv. Gorazdovi [i] 11:15 Mat na dvadsať ťahov [i] 12:30 Strieborná Háta [i] 13:45 Amazonský kód [i] 14:40 Slovo: Svätý Gorazd [i] 14:45 50. Horehronské dni spevu a tanca v Heľpe - TOTA HEĽPA [i] 16:15 Cyklistika - Tour de France [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Naqoyqatsi [i] 21:30 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 22:55 Noc v archíve: Vlakom a autobusom [i] 00:00 Amazonský kód [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Slovo: Svätý Gorazd [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa II. [i] 09:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:10 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi [i] 11:35 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 13:35 Titanic [i] 17:50 HUSTÉ LETO [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Malý kúsok neba [i] 23:00 Denná hliadka [i] 01:45 7-dňový pohreb [i] 03:25 Teória chaosu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Banda šampiónov [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Agentúra Jasno 4 [i] 10:00 TOP APLIKÁCIE [i] 10:35 Ničitelia mýtov IV. 18,19 [i] 12:50 Ľadová katastrofa [i] 14:50 Experti 6 [i] 15:30 LETNÁ 100 [i] 16:35 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 17:35 Buldozér [i] 19:50 Zúfalí šoféri 5 [i] 20:50 Pomsta mŕtveho muža [i] 23:20 Teória chaosu [i] 01:05 Črepiny [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 02:40 More lásky [i] 04:30 Doktori 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 6 [i] 07:20 Dívka odjinud II. 10 [i] 08:15 Vzpomínky II. 4 [i] 09:10 Vzpomínky II. 5 [i] 10:05 Grand Hotel II. 2 [i] 11:35 Námořní vyšetřovací služba LA V. 7 [i] 12:30 Dívka odjinud IV. 9 [i] 13:25 xXx: Nová dimenze 1 [i] 15:15 Falco - příběh poldy I. 3 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 17:10 Zločin I. 2 [i] 18:05 Vražedná čísla V. 23 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 22:00 Profil zločinu V. 10 [i] 23:10 Jak prosté III. 24 [i] 00:10 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 01:05 Vražedná čísla V. 23 [i] 01:50 Vražedná čísla VI. 1 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Jižní Dakota 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Záchrana v podobě vozu Bel Air 6 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Rekonstrukce vozu Shelby, (Díl 10) 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Nástup do letadla 190 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 3 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 2) 1 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 2) 2 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 3 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 4 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Ford Escort Mexico Mk1 1 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Porsche 918 4 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 10): Speciál o videohrách 225 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 5 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Záchodová chata 4 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Sri Lanka 4 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Skrz naskrz 7 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Marnotratný syn 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i] 00:55 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Skrz naskrz 7 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): V cele smrti 4 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Marnotratný syn 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Bolkoviny [i] 07:35 Hrdina jedné noci [i] 09:05 Doktor z vejminku: Nemovitost 6/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Velké sedlo: Kroužkování [i] 11:55 Karneval v Riu v Táboře [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:15 Klaním se, měsíci [i] 15:25 Po stopách hvězd [i] 15:55 Rubín má barvu krve [i] 17:10 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Tankový prapor [i] 21:20 Partie krásného dragouna [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Případy inspektora Lynleyho V [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Kluci v akci [i] 02:05 13. komnata Hany Zagorové [i] 02:30 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 02:40 Konopiště [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:05 Bydlení je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:50 Jak se vede, sousede? [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Divočina bez hranic [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1052/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Léto budiž pochváleno [i] 09:40 Na houby: Pavučince a čirůvky 7/13 [i] 10:05 Největší tankové bitvy III.: Boje v džungli [i] 10:55 Konvoje 4/4 [i] 11:45 Záhady starého Egypta: První ze sedmi divů světa 4/10 [i] 12:00 Příběhy obrácení 2/6 [i] 12:30 Sváteční slovo publicistky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 12:35 Deset století architektury: Zámek [i] 12:50 Deník sloní rodiny 1/6 [i] 13:20 Paříž 2/3 [i] 14:25 Život savců: Masožravci 5/10 [i] 15:15 Špion II: Krycí název: Zběsilá jízda 2/11 [i] 15:40 Křižácké hrady: Území dnešního Polska v roce 5/6 [i] 16:25 Na cestě po Marrákeši [i] 16:55 Libanon, pokladnice života [i] 17:50 Gruzie, nejstřeženější tajemství [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Divnopis [i] 19:00 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Svědek [i] 21:30 Výstřel [i] 23:15 Americké století očima Olivera: Stonea 4/10 [i] 00:15 Tajemství železnic [i] 00:40 Letečtí stíhači v boji II.: Pouštní bouře 7/14 [i] 01:25 Letečtí stíhači v boji II.: Nízko nad zemí 8/14 [i] 02:15 Léčitelé stále na indexu [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Jako za starých časů [i] 03:15 Zapomenuté výpravy "Šťastné" František [i] 03:35 Návraty k divočině [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Znovuosídlení Šumavy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Spiderman 5 [i] 06:50 Král džungle 5 [i] 07:15 Myšák Stuart Little 8 [i] 07:40 Tom a Jerry III 38 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru II 35 [i] 08:35 Dva a půl chlapa XI 13 [i] 09:00 Kung Fu Panda [i] 10:45 Sázka na třináctku [i] 12:45 Maverick [i] 15:20 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 17:05 Super 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 21:20 Česko za zázraky a tajemstvím: Dětská tajemství [i] 22:05 Ro(c)k podvraťáků [i] 00:10 Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach [i] 01:45 Novashopping 02:20 Kriminálka New York II [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 Dokonalý svět: Opravdová divočina 16 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Dvojité trable [i] 07:45 Winx Club III: V dračím doupěti 17 [i] 08:15 Předvečer války: Castrova revoluce 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty II: Venuše z Hengasche 1 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Báječný hotel Marigold [i] 22:45 Jednou ano, třikrát možná [i] 01:05 Takoví normální Američané I: Věrný až do konce 10 [i] 02:00 Předvečer války: Castrova revoluce 3 [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 58 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Melódia lásky [i] 07:50 Frasier V. 11-12/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia II. 6-7/22 [i] 11:30 Roztomilé mrchy II. 16/25 [i] 12:55 Leto v Alsasku [i] 15:00 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 17:00 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 17:35 Ženích na úteku [i] 20:00 Román pro muže [i] 22:05 Doktori 5/10 [i] 23:40 Horúca krv II. 21-22/36 [i] 01:55 Román pro muže [i] 03:30 Návrat do Modrej lagúny [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Kočičí slečna0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Maturitní sex0 [i] 13:35 Snílek0 [i] 15:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 16:00 Barva pleti0 [i] 17:55 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 20:00 Ten Největší0 [i] 22:00 Půlnoc v Paříži0 [i] 23:45 Libertin0 [i] 01:40 Tajemný muž0 [i] 03:25 Půlnoc v Paříži0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Sports Insiders [i] 08:30 Závody GT [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Watts [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:15 Sports Insiders [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Skoky do vody [i] 13:30 Sports Insiders [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 19:30 Cyklistika [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Motorsport [i] 20:15 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část první 15 [i] 07:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i] 08:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 09:20 Ach, ty Vánoce [i] 11:10 Ledová zkáza [i] 13:00 Doylův okrsek 5: Mladé pušky 8 [i] 14:00 Doylův okrsek 5: Závažné zločiny 9 [i] 15:00 Doylův okrsek 5: Bratři ve zbrani 10 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 13: Vznešené umění 6 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Laskavost 13 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Hříchy otců 14 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Nechat to být 4 [i] 21:00 Milenec nebo vrah [i] 23:00 Sejmi eso 2 [i] 00:50 Téměř dokonalý zločin [i] 03:00 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 04:00 Městečko Haven 2: Zakletý den volna 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 2 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 13 [i] 06:30 Budapešť nadivoko 1 [i] 07:05 Lovci drahokamů 5 [i] 08:00 Z deníčku naší planety0 [i] 09:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 09:30 Pán časového prstenu: DRŽTE SI KLOBOUKY 1 [i] 10:00 Láska v divočině: Den v Austrálii 4 [i] 11:00 Přírodní ostrovy pokladů 4 [i] 12:00 Zlatý věk formule 10 [i] 14:05 Moderní divy: Velké odpočítávání 4 [i] 15:00 David Attenborough - Zázraky přírody 6 [i] 15:30 David Attenborough - Zázraky přírody 7 [i] 16:00 Kouzelný vesmír 2 [i] 17:00 Dlouhé, tvrdé, horké: Historie měření 1 [i] 18:10 Utajený šéf - USA 2 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 3 [i] 20:00 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 1 [i] 21:00 Druhá světová válka barevně a v HD 8 [i] 22:00 Elitní jednotky 8