TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:30 Kobra 11 [i] 13:30 FARMA [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 [i] 01:35 FARMA [i] 02:55 Arrow [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Tofo - Mozambik [i] 09:10 Rodina doktora Kleista: Piviho návrat domov 55/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny 9/23 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Druhá šanca: Bude dobre? [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Karpatské drevené cerkvi [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Najkrajšie miesta na potápanie II.: Sao Vicente a Santo Antao - Kapverdské ostrovy [i] 16:55 Rodina doktora Kleista: Sestry 56/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Coco Chanel [i] 22:15 Reportéri [i] 22:45 Rapl 10/13 [i] 23:45 Fetiše Nežnej revolúcie: Kreativita revolúcie [i] 00:15 Pán Selfridge IV 6/10 [i] 01:00 Coco Chanel [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Energetika [i] 10:15 Vojna a mier: Vojna a mier: Nataša Rostovová 2/4 [i] 11:50 Obedníček: Chichi-chacha [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladé Buky [i] 12:30 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 MS v Latinsko-amerických tancoch Košice Open 2019 [i] 14:55 Autosalón [i] 15:25 Národnostný magazín: Poľský [i] 15:55 Cirkusy sveta: Etiópia [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Stvorení pre šport [i] 17:55 Slovenské rody: František Turzo na biskupskom stolci v Nitre 4 [i] 18:30 Večerníček: Chichi-chacha [i] 18:35 O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Smajlidomček [i] 18:55 Nezbedný havran [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Moja diagnóza: Zriedkavé ochorenie spoznali vďaka Slovákovi [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:25 Slovenskí archeológovia na Slovensku 2/3 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Lady Macbeth [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 9-1-1 II. 9,10 [i] 14:55 SÚDNA SIEŇ [i] 15:55 ZÁCHRANÁRI [i] 16:55 NAŠI II. 40/40 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 Myšlienky vraha V. 11,12 [i] 00:55 ZÁCHRANÁRI [i] 01:50 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 8 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 71,72 [i] 10:10 MacGyver 55,56 [i] 12:40 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:10 Simpsonovci XXIII. 14,15 [i] 14:10 Panelák 73,74 [i] 15:40 Profesionáli III. 7 [i] 16:35 Simpsonovci XXIII. 16,17 [i] 17:30 Knight Rider 5 [i] 18:30 V divočine s Bearom Gryllsom 2 [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli III. 8 [i] 20:25 Vždy pripravený! [i] 22:55 OKTAGON [i] 00:00 V divočine s Bearom Gryllsom II. 1/8 [i] 01:00 Život po ľuďoch II. 7 [i] 01:55 Z LA do Vegas 13 [i] 02:15 Profesionáli III. 8 [i] 02:55 Panelák 73,74 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 Život po ľuďoch II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown VI: Zlo, které známe [i] 09:45 168 hodin [i] 10:20 Cesta mstitele své cti [i] 10:35 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:25 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Vražda podle Nicka Cullhanea [i] 16:45 Cestománie: Indonésie - Flores: Kam odchází duše [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Princip slasti 2/10 [i] 21:00 Rozsudek III.: Zneužitá [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Legendy kriminalistiky 2: Okno 8/10 [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Kriminalista: Schumannova chyba [i] 00:05 To se ví [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kratochvíle [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo Kamily Kolářové [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z ředitelny do masérny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Podivuhodný Laos [i] 09:55 Obří plovoucí ropná plošina [i] 10:50 Tajemná Brazílie – Divoký Pantanal 3/3 [i] 11:40 Jak se žije zahradníkům podle Galima Kajumova [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Cesty víry: Papežští astronomové [i] 12:50 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1969 1274/2379 [i] 13:35 API – západonepálská královna hor [i] 14:20 Příběhy 20. století II.: Podnikatelé 7/16 [i] 14:45 Příběhy předmětů: Výtah císaře pána [i] 15:15 Báječné krajiny: Paříž Amélie z Montmartru 4/5 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky: Příliš pomalí pro tento svět – kostaričtí lenochodi [i] 16:30 Letecké katastrofy: Osudná vrtule [i] 17:25 Válka nad zákopy: V pekelné vřavě 2/2 [i] 18:15 Bedekr VI.: Klasické Holandsko [i] 18:45 Bílá paní na hlídání: Výchovný koncert [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Trvalé bydliště venkov: Moravská Provence 7/16 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitler: Zrůda [i] 20:55 Nová éra hydroplánů [i] 21:50 Půlnoční kovboj [i] 23:40 Nahý mezi vlky [i] 01:25 Queer: Maják nad městem [i] 01:55 Evropa dnes: Zaměstnanost a společnost [i] 02:20 Za mříže! [i] 02:45 Abeceda komunistických zločinů: Asanace [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Ze Zábřehu na Haiti [i] 03:45 Hledání harmonie [i] 04:05 Doktoři z Větřkovic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Monk [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Katie Ffordová: Ži svoj sen [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Do jari sa vydáš [i] 14:25 Druhý dych [i] 16:25 Odložený prípad [i] 18:20 Mentalista [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy II. 86 [i] 21:30 Neželaná nevesta 244 [i] 22:30 Vymenené životy 175-176 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.