Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 4/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:15 2 baby na mizine I. 15/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 15/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 5/23 [i] 14:05 Monk V. 10/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:15 Kód smrti [i] 01:20 Šiesty zmysel II. 3/13 [i] 02:20 Bostonské vraždy III. 3/15 [i] 03:00 Odložený prípad I. 5/23 [i] 03:40 Mike a Molly II. 15/23 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii IX 1/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Tvrdá lopta 62 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Krvácajúce srdce 96 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Popoluško 15 [i] 10:00 Nash Bridges: Trafiť do čierneho 63 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Nárek v noci 11/16 [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Prefíkaná banda VIII 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 2/10 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Rozhodnutie 2/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:20 Radosť zo života: Zora Kolínska [i] 21:50 Čierna krv [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:30 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Rozhodnutie 2/8 [i] 02:15 Čierna krv [i] 04:45 Grand hotel II: Nárek v noci 11/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 Tuláčik [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Veľké BUM a malé BUM [i] 09:30 Mozart a jeho skupina: Šašovská pica [i] 09:55 Z mesta do mesta: Košice [i] 10:25 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 10:50 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 11:15 VAT: Ako sa vyrába pancierové sklo [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 SIESTA: Uspávanky [i] 12:50 Dýchni [i] 13:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 13:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hačava [i] 18:00 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Veľké BUM a malé BUM [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Pralesy Európy: Divoké Karpaty [i] 20:45 Posledné metro [i] 22:55 Festivaly 2015: NOVÁ DRÁMA [i] 23:10 BJD 2014: Lia Pale (Rakúsko) [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Milosrdná pomoc [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Zbitý novinár [i] 09:20 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 M*A*S*H [i] 13:40 Kuriér II. 8 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 Extrémne prípady: Cigánsky strik [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Titanic [i] 00:45 Planéta opíc [i] 03:00 Pekelná jazda 2 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Doktori 84,85/85 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Simpsonovci IV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 09:10 Simpsonovci V. 1/22 [i] 09:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 10:35 Šéf v utajení II. 10 [i] 11:50 Kravaťáci III. 16/16 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:10 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 20 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 11 [i] 18:55 Simpsonovci V. 2,3 [i] 19:55 Kutyil s.r.o.: Vešiak, Ananás 2,3 [i] 21:20 Experti 6 [i] 22:40 Dexter VIII. 7 [i] 23:55 Záložníci 13/13 [i] 00:20 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 01:25 Kutyil s.r.o.: Vešiak, Ananás 2,3 [i] 03:05 Magnum VII. 3 [i] 03:50 Dexter VIII. 7 [i] 04:50 Záložníci 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:15 Dívka odjinud II. 8 [i] 08:10 Komisař Rex V. 5 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 14 [i] 09:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 10:50 Vzpomínky II. 1 [i] 11:45 Vražedná čísla II. 6 [i] 12:40 Komisař Rex V. 5 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 14 [i] 15:20 Vzpomínky II. 1 [i] 16:15 Komisař Rex V. 6 [i] 17:15 Vražedná čísla II. 7 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 10 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 15 [i] 20:00 Vzpomínky II. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev V. 10 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 01:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 01:55 True Blood - Pravá krev V. 10 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 34 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 4): Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady 4 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 8 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Opravdoví mistři 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Chůze v přímce 171 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Skotská zahrada ve větvích 10 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): V nadměrné velikosti 18 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Země bažin 3 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 2 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Toby a Jim: bakterie/vybíravost v jídle 2 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Mazda RX7 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Mandle / Odfukovač sněhu / Prací a čistící prostředky 5 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 13 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 23:00 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 00:55 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 13 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Záplavy a pavouci 6 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Nahá kola 7 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Podivné záliby 8 [i] 04:20 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 8/10 [i] 10:10 Diagnóza smrti [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Pasáček a císařova dcera [i] 12:55 Doktorka Quinnová VI [i] 13:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:35 Old Shatterhand [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 O pokladech [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Z Televarieté [i] 23:20 Profesionálové [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Motiv II [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:45 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Cestománie [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Předměty mohou být blíž, než se jeví 19/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Láska a smrt v jedné noci [i] 09:00 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 09:30 Kazachstán, křižovatka Střední [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Objevování pravdy: Velikonoční ostrov [i] 11:45 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 12:40 Život savců: Hlodavci 4/10 [i] 13:30 Zvířata v životě člověka: Pes [i] 14:25 Paříž 1/3 [i] 15:25 Divnopis [i] 15:30 Poutní místa [i] 15:50 Křižácké hrady 4/6 [i] 16:40 Podivnosti světa: Nezvyklé vynálezy 7/8 [i] 17:25 Lidské tělo: A čas plyne... [i] 18:15 Na cestě po Marrákeši [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vzhůru dolů! [i] 19:20 Do neznáma 20/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 2/2 [i] 20:55 Paříž 2/3 [i] 22:00 Carrie [i] 23:35 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 9/12 [i] 00:25 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 01:10 Světová náboženství: Křesťanství 6/7 [i] 02:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva u Midway 7/12 [i] 03:05 Uhlí už nechceme! [i] 03:30 V zajetí železné opony [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Štastné narozeniny 17 [i] 10:30 Comeback: Berňák [i] 11:10 Comeback: Scrabble trable [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 12 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 3 [i] 13:15 Beze stopy VI: Přítěž [i] 14:15 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 15:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Však se dočkáš ! 323 [i] 16:30 Máma 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 14 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Spousta možností 18 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Donšajni [i] 22:30 Sabotáž [i] 00:35 Dr. House IV: 97 sekund 3 [i] 01:25 Máma 19 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Doktorka z Dixie II 3 [i] 02:55 Sígři ve výslužbě [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Však se dočkáš ! 323 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 06:40 Winx Club III: Ostrov draků 15 [i] 07:10 M*A*S*H 195 [i] 07:55 M*A*S*H 196 [i] 08:50 M*A*S*H 197 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Jack a Bill 5 [i] 10:20 Žena zákona: Černý anděl 37 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Hon na divokou 6 [i] 13:30 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Čas na změnu 8 [i] 15:45 Zpřetrhaná pouta [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Záchranáři [i] 00:30 Bez ní [i] 02:50 To je vražda, napsala VI: Jack a Bill 5 [i] 03:35 Wolffův revír VI: Hon na divokou 6 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 99-100/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 14/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 105/182 [i] 11:30 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 79-80/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 15/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Domov na kľúč [i] 21:50 Ženích na úteku [i] 00:00 Rebelka [i] 01:55 Priatelia [i] 02:15 Posadnutá láskou [i] 03:40 Domov na kľúč [i] 04:35 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Plán B0 [i] 13:55 Po(d)vedená charita0 [i] 15:45 Žena v Berlíně0 [i] 18:05 Odsouzení0 [i] 20:00 Symbol smrti0 [i] 22:00 Irská odplata0 [i] 23:35 Transsibiřský expres0 [i] 01:25 Strázci drací brány0 [i] 03:00 Čtvrtý anděl0 [i] 04:35 Irská odplata0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Watts [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Watts [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Skoky do vody [i] 21:30 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Box [i] 03:30 Plochá dráha [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 06:20 Doylův okrsek 5: Na stopě umění 11 [i] 07:20 Doylův okrsek 5: Závažné zločiny 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Práce 12 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Kola spravedlnosti 19 [i] 10:20 Sněhurka bratří Grimmů [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a konec - část druhá 16 [i] 13:20 Doylův okrsek 5: Na stopě umění 11 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 15:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20 [i] 16:20 Baba na zabití [i] 18:20 Prozíravost 1: Pilot 1 [i] 19:20 Doylův okrsek 5: Mladé pušky 8 [i] 20:20 Doylův okrsek 5: Závažné zločiny 9 [i] 21:20 Doylův okrsek 5: Bratři ve zbrani 10 [i] 22:20 Doylův okrsek 5: Na stopě umění 11 [i] 23:20 Žraločí tornádo 1 [i] 01:20 Téměř dokonalý zločin [i] 03:30 V utajení 3: Zbožné přání 12 [i] 04:20 Dobrá manželka 4: Moderní perspektiva 20