TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Rodinné prípady [i] 09:45 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:10 2 baby na mizine I. 14/24 [i] 11:40 Mike a Molly II. 14/23 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 13:05 Odložený prípad I. 4/23 [i] 14:05 Monk V. 9/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. 10/10 [i] 21:40 Lovci pokladov I. 6/10 [i] 22:45 Škorpión 6/22 [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 14/20 [i] 00:45 Kobra 11 XV. 3/14 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 2/24 [i] 03:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 17/22 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii VIII 10/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Swingeri 61 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Preteky s časom 95 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Sama v Berlíne 14 [i] 10:00 Nash Bridges: Tvrdá lopta 62 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Dobrý úmysel 10/16 [i] 13:35 Slovensko v obrazoch [i] 13:55 Slovensko chutí [i] 14:40 Prefíkaná banda VII 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii IX 1/10 [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Túžba po domove 1/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Keď Harry stretol Sally [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pomsta v uliciach 19/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Otecko 20/23 [i] 23:15 Prefíkaná banda VII 6/6 [i] 00:10 Doktor z hôr - Nové osudy I.: Túžba po domove 1/8 [i] 00:55 Keď Harry stretol Sally [i] 02:25 Grand hotel II: Dobrý úmysel 10/16 [i] 03:40 Križovatky medicíny: Preteky s časom 95 [i] 04:25 Svet v obrazoch [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Polícia [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Tuláčik [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 09:30 Mozart a jeho skupina: Zimná romanca [i] 09:55 Slovenské kino: Kam zmizla slovenská princezná [i] 10:50 Odkrývanie minulosti: Pomsta Rimanov - Bitka pri Harzhorne [i] 11:15 VAT: Ako sa vyrábajú gumáky [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Biela garda 7/8 [i] 13:15 SIESTA: Muzicy,muzicy [i] 13:40 Oľga Zöllnerová jubiluje: Rodinný dom [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Podivný barón [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:30 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Z mesta do mesta: Košice [i] 20:30 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 21:00 Siréna od Mississippi [i] 23:00 Nesmrteľní: Náramok [i] 00:15 Džezová letná noc na Dvojke: BJD 2014 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Konkurenti [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Sám vojak v poli [i] 09:20 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 10:00 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H [i] 13:30 Kosti: X . 14 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Výžierka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Boj o syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 8 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 8 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 11 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 8 [i] 00:45 Kravaťáci III. 16/16 [i] 01:45 M*A*S*H [i] 02:40 Prvé oddelenie [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Sám vojak v poli [i] 04:30 Aféry 2: Falošná hra 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Prvé oddelenie [i] 05:55 Doktori 82,83 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci IV. 20,21 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 9 [i] 11:55 Kravaťáci III. 15 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Policajný čin roka 19/19 [i] 16:00 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 19 [i] 17:55 Šéf v utajení II. 10 [i] 18:55 Simpsonovci IV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 19:25 Simpsonovci V. 1/22 [i] 19:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 20:50 Johnny English [i] 22:35 Svetové megaprojekty III. 3/3 [i] 23:40 Mafstory 2011: Uruguaj, Argentínske dedičstvo 2,3 [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 02:45 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 03:25 Magnum VII. 2 [i] 04:10 Mafstory: Uruguaj, Argentínske dedičstvo 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Dívka odjinud II. 7 [i] 08:05 Komisař Rex V. 4 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 13 [i] 10:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 10:55 Vražedná čísla II. 4 [i] 11:50 Vražedná čísla II. 5 [i] 12:40 Komisař Rex V. 4 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 13 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 24 [i] 16:20 Komisař Rex V. 5 [i] 17:15 Vražedná čísla II. 6 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 9 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 14 [i] 20:00 Vzpomínky II. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 8) 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 33 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 4): Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina 3 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 7 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Divokost v krvi 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Newtonova houpačka 170 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Skrýš pro chlapy 9 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Všude samé ryby 17 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Nebezpečné vody 4 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Ledová výzva 4 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Problémy na obzoru 4 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Zapadlí v bahně 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Porsche 911 Targa 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Svět v miniatuře / Testovací centrum hurikánů / Rebarbora 4 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 1 [i] 20:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 2 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Allen versus Ton 15 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tenisové rakety 16 [i] 22:00 Velká láska k autům (Series 1): Mini Cooper MK1 4 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 4 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Japonsko 4 [i] 01:50 Ztraceno a prodáno (Series 1) 2 [i] 02:15 Ztraceno a prodáno (Series 1) 1 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Allen versus Ton 15 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tenisové rakety 16 [i] 03:30 Velká láska k autům (Series 1): Mini Cooper MK1 4 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 2) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 7/10 [i] 09:55 Na cestě po Sedmiříčí [i] 10:20 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:50 O zelených očích Krásné paní [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:45 Kojak V [i] 15:35 Panství Downton II 8/10 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Nástup 10/20 [i] 20:55 Dobrá Voda: Lítost 5/7 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Diagnóza smrti [i] 23:45 Motiv II [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Toulavá kamera [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Takhle se hroutí svět 18/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vojáci ze střechy světa [i] 09:25 Křižácké hrady 4/6 [i] 10:10 Letecké katastrofy: Přílišná důvěra [i] 10:55 Vesmír: Jak zastavit Armagedon [i] 11:40 Magdaleniny ostrovy [i] 12:25 Pohlednice z Montmartru [i] 12:40 Vězněm v cizině 9/10 [i] 13:25 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 14:15 Tajemství železnic [i] 14:40 Nejextrémnější železniční trať světa [i] 15:35 Objevování pravdy: Velikonoční ostrov [i] 16:20 Přírodní krásy Tchaj-wanu [i] 17:20 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 1/2 [i] 18:15 Láska a smrt v jedné noci [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Postřehy odjinud [i] 19:05 Záhady starého Egypta: Největší stavitel v dějinách 3/10 [i] 19:20 Do neznáma: Předměty mohou být blíž, než se jeví 19/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Na cestě po Beskydech [i] 22:00 Zločin 19/20 [i] 23:00 Zločin 20/20 [i] 00:00 Konvoje 3/4 [i] 00:50 EXPOminuty 2015 [i] 01:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 7/12 [i] 01:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 8/12 [i] 01:50 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 02:15 Vejvodova kapela live [i] 03:10 Trochu jiná "superstar" [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 U Surovce [i] 04:10 Zapomenuté výpravy [i] 04:30 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Halelůja 16 [i] 10:30 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 11 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 2 [i] 13:15 Beze stopy VI: Res Ipsa [i] 14:15 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 15:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Na zázraky nevěřím 322 [i] 16:30 Máma 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 13 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Štastné narozeniny 17 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Berňák [i] 20:55 Comeback: Scrabble trable [i] 21:30 Sígři ve výslužbě [i] 22:10 Daredevil [i] 00:10 Dr. House IV: Správná věc 2 [i] 01:00 Máma 18 [i] 01:25 Doktorka z Dixie II 2 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Směju se své tloušťce [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Na zázraky nevěřím 322 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Den bájného požírače [i] 06:45 Winx Club III: Zuřivost 14 [i] 07:20 M*A*S*H 193 [i] 08:10 M*A*S*H 194 [i] 08:55 M*A*S*H 195 [i] 09:30 To je vražda, napsala VI: Osudná chyba 4 [i] 10:30 Žena zákona: Pekelný den 36 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Stanné právo 5 [i] 13:35 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Pravá láska 7 [i] 15:45 Naše chůva je milionář [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Divoké kočky 8 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy IV: Golfový sen 13 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III: Anatomie vraždy 3 [i] 01:10 To je vražda, napsala VI: Osudná chyba 4 [i] 02:00 Wolffův revír VI: Stanné právo 5 [i] 02:45 Právo a pořádek XVII: Divoké kočky 8 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:20 Nezvestná 97-98/100 [i] 07:55 Šiesty zmysel I. 13/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 104/182 [i] 11:30 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 77-78/102 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 14/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 7/15 [i] 21:30 Cudzinka 13/16 [i] 22:35 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 00:40 Kráľovná juhu 23-24/63 [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 12/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Kráľovná juhu 23-24/63 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Kitaro a odvěká kletba0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hledá se Amanda0 [i] 13:50 Konspirátor0 [i] 16:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3