TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Rodinné prípady [i] 10:00 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 11:00 Dva a pol chlapa VIII. [i] 11:20 2 baby na mizine I. 13/24 [i] 11:45 Mike a Molly II. 13/23 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 13:10 Odložený prípad I. 3/23 [i] 14:05 Monk V. 8/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Twilight sága: Úsvit 1 (HD) [i] 23:05 Škorpión 5/22 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 13/20 [i] 00:55 Kobra 11 XV. 2/14 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 1/24 [i] 03:20 Tajomstvo kruhu čarodejníc 16/22 [i] 04:00 Kobra 11 XV. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii VIII 9/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Turista 60 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Rez do živého 94 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Milión 13 [i] 10:00 Nash Bridges: Swingeri 61 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Maškarný bál 9/16 [i] 13:50 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Prefíkaná banda VII 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 10/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 2/2 4/4 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 5/12 [i] 21:10 Bez hraníc II. 6/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks I.: Priateľstvo s diablom 2/3 [i] 23:30 Prefíkaná banda VII 5/6 [i] 00:25 Inšpektor Lynley VI.: Poznaj nepriateľa svojho 2/2 4/4 [i] 01:10 Bez hraníc II. 5/12 [i] 02:00 Bez hraníc II. 6/12 [i] 02:50 Grand hotel II: Maškarný bál 9/16 [i] 04:15 Križovatky medicíny: Rez do živého 94 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 Tuláčik [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRPASLÍCKY KANKÁN [i] 09:30 Mozart a jeho skupina: La Traviata v nebezpečenstve [i] 09:55 Vojna ruží [i] 10:40 Koniari sveta: Zaianci [i] 11:10 VAT: Ako sa vyrába poplastované pletivo [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 SIESTA [i] 12:50 Teória zábavy pre pokročilých [i] 14:00 Klip album;Elán [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Tajomstvo zoborských pustovníkov [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Pomsta Rimanov - Bitka pri Harzhorne [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - TRPASLÍCKY KANKÁN [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenské kino: Kam zmizla slovenská princezná [i] 21:00 Biela garda 7/8 [i] 21:50 Hebká koža [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:15 Džezová letná noc na Dvojke: Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Totálna ilúzia [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Rovnaká úroveň [i] 09:25 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 10:05 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt II. 1/21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H [i] 13:30 Kuriér II. 7 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 9 [i] 15:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Si úchylák! [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Búračka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Nová generácia 8 [i] 22:00 Kosti: X . 14 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 10 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 7 [i] 01:10 Kravaťáci III. 15 [i] 02:10 M*A*S*H [i] 03:00 Prvé oddelenie [i] 03:55 KRIMI 04:20 Aféry 2: Taxikár 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Magnum VI.: - FINÁLE SÉRIE 18/18 [i] 06:00 Doktori 80,81 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci IV. 18,19 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 6 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 8 [i] 11:50 Kravaťáci III. 14 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Bomba 18 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:05 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 18 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 9 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 20,21 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Policajný čin roka 19/19 [i] 20:50 Stratené mesto [i] 22:55 Dievča z budúcnosti [i] 00:50 Tretia ríša 4/4 [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 02:40 Profesionáli 2014: Policajný čin roka 19/19 [i] 03:10 Magnum VII. 1/22 [i] 04:00 Tretia ríša 4/4 [i] 04:40 Magnum VII. 1/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Dívka odjinud II. 6 [i] 07:55 Komisař Rex V. 3 [i] 08:55 Kráska a zvíře II. 12 [i] 09:50 Havaj 5-0 I. 23 [i] 10:45 Vražedná čísla II. 3 [i] 11:40 Vražedná čísla II. 4 [i] 12:35 Komisař Rex V. 3 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 7 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 12 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 23 [i] 16:20 Komisař Rex V. 4 [i] 17:15 Vražedná čísla II. 5 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 8 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 20 [i] 22:00 Vražedná práva I. 12 [i] 23:00 Vzpomínky III. 3 [i] 00:00 Bez hranic II. 10 [i] 01:05 Vražedná práva I. 12 [i] 02:00 Vzpomínky III. 3 [i] 02:45 Bez hranic II. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty 20 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 9): Víceúčelový nástroj Leatherman/Formule 1/užitkové sklo 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 32 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 4): Rodinné auto/ Titan/Dopis 2 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 6 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 3): Mistři tvořivosti 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Papírové brnění 169 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Africká bouda 8 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Záchrana na poslední chvíli 16 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Cadillac Coupe De Ville 12 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1) 6 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle – (Díl 2) 2 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Rachejtle středozápadu 2 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Klaďák ze Sonomy 3 [i] 16:15 Pouliční psanci (Series 1): Nejrychlejší holka v Oklahoma City 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 11): Ford Fiesta XR2 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 8) 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Všemohoucí Zeus 2 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Všude samé ryby 17 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Venkov versus město 5 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Za lepším 6 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Odvaha a uznání 7 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Všemohoucí Zeus 2 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Všude samé ryby 17 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Venkov versus město 5 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Špatné podmínky 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Chalupa je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 6/10 [i] 09:55 Na cestě po Sicílii [i] 10:25 13. komnata Hany Zagorové [i] 10:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 14:50 Kojak V [i] 15:35 Panství Downton II 7/10 [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Old Shatterhand [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 23:00 Místo činu - Schimanski [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kriminalista [i] 01:55 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Přiznej barvu 17/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Století létání 26/26 [i] 09:25 Život savců: Hlodavci 4/10 [i] 10:15 Poslední tajemství Třetí říše: Hitler a peníze: Ministr propagandy Joseph 5/6 [i] 11:05 Konvoje 3/4 [i] 12:00 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 12:30 Ta naša kapela [i] 13:00 Na houby: Nejen o václavkách 6/13 [i] 13:25 Světová náboženství: Křesťanství 6/7 [i] 14:25 Hledání svatého grálu: Tajemství roušky tváře Ježíše 2/3 [i] 15:15 Záhady starého Egypta: Největší stavitel v dějinách 3/10 [i] 15:30 Kazachstán, křižovatka Střední [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 17:15 Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 18:10 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:20 Do neznáma: Takhle se hroutí svět 18/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Turecko, most mezi Evropou a Asií [i] 21:00 Na cestě po Marrákeši [i] 21:30 Letem světem: Jordánsko [i] 22:00 Muž, který se mi líbí [i] 23:50 Americké století očima Olivera: Stonea 3/10 [i] 00:50 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 8/12 [i] 01:45 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 02:30 Cena za rok života [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:10 Vesnice roku po dvou letech [i] 03:30 Zapomenuté výpravy [i] 03:55 Divočina bez hranic [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Ptačí oblast Poodří [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Vraťte se domů 15 [i] 10:30 Coneheads [i] 12:05 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie II 1 [i] 13:15 Beze stopy VI: Úklid [i] 14:15 Dr. House IV: Sám 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Brzy se tomu zasmějeme 321 [i] 16:30 Máma 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 12 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Halelůja 16 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Stránka nenalezena 20 [i] 22:35 8 mm [i] 00:50 Dr. House IV: Sám 1 [i] 01:40 Máma 17 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Doktorka z Dixie II 1 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Brzy se tomu zasmějeme 321 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Bájný požírač ožívá [i] 06:40 Winx Club III: Poslední let 13 [i] 07:10 M*A*S*H 191 [i] 07:55 M*A*S*H 192 [i] 08:50 M*A*S*H 193 [i] 09:20 To je vražda, napsala VI: Báječná stará dáma 3 [i] 10:20 Žena zákona: Chyby mládí 35 [i] 12:30 Wolffův revír VI: Smrtící lekce 4 [i] 13:35 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Slepá důvěra 6 [i] 15:45 Lotta a šťastná budoucnost [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Rodina na prvním místě 22 [i] 01:15 Slunečno, místy vraždy IV: Divoký západ 12 [i] 02:05 Hawaii 5-0 III: Pohled do duše 21 [i] 02:55 To je vražda, napsala VI: Báječná stará dáma 3 [i] 03:45 Wolffův revír VI: Smrtící lekce 4 [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Ja alebo pes [i] 06:20 Nezvestná 95-96/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 12/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 103/182 [i] 11:30 Inga Lindströmová: Cesta za láskou [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 75-76/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 13/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 6/15 [i] 21:30 Cudzinka 12/16 [i] 22:40 Emilie Richardsová: Voľba srdcom [i] 00:40 Kráľovná juhu 21-22/63 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 11/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:35 Kráľovná juhu 21-22/63 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Joe the King0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 14:25 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 16:25 Hledá se Amanda0 [i] 18:10 Konspirátor0