TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:10 Superkočky v akcii 11-12/22 [i] 10:00 Teória veľkého tresku V. 2-3/24 [i] 10:55 Lovci pokladov I. 3-4/10 [i] 12:50 Žandár v New Yorku (HD) [i] 15:00 Probudím se včera (HD) [i] 17:35 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Svetová invázia [i] 23:05 Králi ulice [i] 01:20 Svetová invázia [i] 03:25 Dnes zomrieš! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny mix [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Levík Raa Raa 40/52 [i] 07:15 Blanche [i] 07:25 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Moly hľadá zásoby [i] 07:35 Veselá farma [i] 07:45 Veselá farma [i] 07:50 Hrdinovia mýtov a legiend: Andromeda, bojovná princezná [i] 08:15 Zázračný ateliér [i] 08:40 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:10 Čarovné miesta Zeme III.: Jamajka [i] 10:05 Slovensko v obrazoch [i] 10:25 Svet v obrazoch [i] 10:55 Láska nepozná vojnu [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 14:45 Zlatá klasika: "Proti všem" [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lev v zime 1/2 [i] 21:30 Lev v zime 2/2 [i] 22:50 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 23:50 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot: Vraždy na Hickory Road [i] 02:25 Čarovné miesta Zeme III.: Jamajka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 História zapísaná do kameňa [i] 06:25 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 2. 2 [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Família: Família - Rodina Mrocekových [i] 10:00 Proces s "vlastizradnými" biskupmi [i] 10:30 Púť k sv. Andrejovi Svoradovi a Beňadikovi [i] 12:25 ŠTÚDIO ŠPORT: Tenis - Davis Cup [i] 14:15 Cyklistika - Tour de France [i] 15:15 Tenis - Davis Cup [i] 16:15 Cyklistika - Tour de France [i] 17:25 Slovenské cvalové derby [i] 18:45 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHRANOLČEKY [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Powaqqatsi [i] 21:45 Filmoviedky: Výstrel navyše [i] 23:05 Noc v archíve: Doba počítačov [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Púť na Velehrad v r.1985 [i] 01:25 Biskup Gojdič [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Timon a Pumbaa [i] 08:35 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:35 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 10:55 15 min. KUCHÁR [i] 11:35 Takmer vydaté [i] 13:35 Bacha na balóny [i] 15:35 Eragon [i] 17:50 HUSTÉ LETO [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pí a jeho život [i] 23:35 Nočná hliadka [i] 02:05 Bastardi 2 [i] 03:35 Materské galeje [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Film mojich snov [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Agentúra Jasno I. 3 [i] 09:55 TOP APLIKÁCIE [i] 10:40 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 12:45 Magnetické tornádo [i] 14:35 Experti 5 [i] 15:30 LETNÁ 100 [i] 16:30 Profesionáli 2014: Boh, Úžerník 15,16 [i] 17:55 Detektív Extralarge: Pohyblivý terč [i] 19:50 Zúfalí šoféri 4 [i] 20:50 Ochranca [i] 23:35 Bacha na balóny [i] 01:20 Črepiny [i] 01:50 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 03:25 Zajtra zomrieš [i] 04:50 Materské galeje [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Vzpomínky II. 2 [i] 08:05 Vzpomínky II. 3 [i] 09:00 Grand Hotel II. 1 [i] 10:30 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 11:20 Dívka odjinud IV. 8 [i] 15:10 Falco - příběh poldy I. 1 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 17:15 Zločin I. 1 [i] 18:10 Vražedná čísla V. 21 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 22 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 22:00 Profil zločinu V. 9 [i] 23:05 Jak prosté III. 23 [i] 00:05 Tajnosti a lži I. 10 [i] 01:05 Vražedná čísla V. 22 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 6 [i] 02:40 Tajnosti a lži I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Irsko 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Recept na katastrofu 5 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Chemické složení dělové koule 189 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 4 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 13 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 1) 5 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 1) 6 [i] 13:30 Ztraceno a prodáno (Series 1) 1 [i] 14:00 Ztraceno a prodáno (Series 1) 2 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Aukce 7 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Dodge Viper 3 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 10): A-Team 226 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Letiště nikdy nespí 3 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Velký zápach a doupě pro starého mládence 3 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Mořští cikáni 3 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Zkouška bratrstva 1 [i] 00:55 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 2. část 6 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Na život a na smrt 3 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 04:20 Nejsmrtelnější úlovek (Series 11): Zkouška bratrstva 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Bolkoviny [i] 07:30 Funebrák [i] 09:00 Doktor z vejminku: Býk na žír 5/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Velké sedlo [i] 11:55 Večer plný překvapení [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka pro housle a violu [i] 14:15 O chudém královstvíčku [i] 15:25 Po stopách hvězd [i] 15:50 Sedm bílých plášťů [i] 17:10 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Černí baroni [i] 21:45 Pěnička a Paraplíčko [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 23:20 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 00:50 Zázraky přírody [i] 02:00 Kluci v akci [i] 02:25 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 02:50 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 02:55 Vyzkoušejte si... [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:45 Pod pokličkou [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:30 Zahrada je hra [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Velkomoravský šperk [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:35 Ferda a Fous [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1051/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Lázeňský trojúhelník [i] 09:35 Na houby: Nejen o václavkách 6/13 [i] 10:00 Největší tankové bitvy III.: Boje o Německo [i] 10:50 Konvoje 3/4 [i] 11:40 Záhady starého Egypta: Největší stavitel v dějinách 3/10 [i] 11:55 Příběhy obrácení 1/6 [i] 12:20 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 12:25 Láska a smrt v jedné noci [i] 12:55 Království divočiny: Ze života medvědů 5/5 [i] 13:25 Paříž 1/3 [i] 14:30 Život savců: Hlodavci 4/10 [i] 15:20 Špion: Krycí název: Portis 6/6 [i] 15:40 Křižácké hrady 4/6 [i] 16:30 Na cestě po Tasmánii [i] 16:55 Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 17:50 Kazachstán, křižovatka Střední Asie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Vrah za dveřmi 6/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nelítostný souboj [i] 21:30 Den zrady [i] 23:15 Americké století očima Olivera: Stonea 3/10 [i] 00:10 Tajemství železnic [i] 00:40 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci 5/14 [i] 01:25 Letečtí stíhači v boji II.: Mustang 6/14 [i] 02:10 Město žen V [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Naslouchači snů [i] 03:35 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 04:10 Co je to krása [i] 04:50 Otec František [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Spiderman 3 [i] 07:00 Král džungle 3 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 6 [i] 07:50 Tom a Jerry III 36 [i] 08:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 26 [i] 08:45 Dva a půl chlapa XI 8, 9 [i] 09:05 Dva a půl chlapa XI 9 [i] 09:30 Divoké vlny [i] 11:10 Zlaté rybky [i] 13:10 Blízká setkání třetího druhu [i] 15:55 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 17:35 Lovci bájných relikvií [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Smírčí soudce 6 [i] 21:15 Česko za zázraky a tajemstvím: Boží zázrak [i] 21:55 Nestyda [i] 23:40 Policejní akademie 4: Občanská patrola [i] 01:10 Kriminálka New York II [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko: V bytě jako sardinky! [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:05 Ninjago: Královští kovotepci [i] 07:35 Winx Club III: Útok 10 [i] 08:10 Předvečer války: MacArthurova vysoká hra 2 [i] 09:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Medvěd v ohrožení 13 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty: Polesí [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt na turné 8 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Noční rande [i] 22:05 Barva noci [i] 01:05 Takoví normální Američané I: Úkryt 9 [i] 02:05 Předvečer války: MacArthurova vysoká hra 2 [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 56 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky [i] 07:50 Frasier V. 7-8/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia II. 4-5/22 [i] 11:20 Roztomilé mrchy II. 14-15/25 [i] 13:45 Leto v Škótsku [i] 15:35 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 17:35 Návrat stratenej dcéry [i] 20:00 Doktori 4/10 [i] 21:30 Správa vo fľaši [i] 00:15 Horúca krv II. 19-20/36 [i] 02:10 Na život a na smrť [i] 03:35 Porotkyňa [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Hačikó - příběh psa0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pokojný bojovník0 [i] 14:20 Sbohem, královno0 [i] 16:10 Ptáčata0 [i] 17:55 Co čas nezahojil0 [i] 20:05 V rytmu soulu0 [i] 22:00 99 franků0 [i] 23:55 Ztracen v Arménii0 [i] 01:35 130 [i] 03:15 99 franků0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Watts [i] 06:00 Cyklistika [i] 07:00 Šerm [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Fotbal [i] 11:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Šerm [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorky [i] 23:30 Motorky [i] 00:30 Rally [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Můj přítel Monk 8: Všechno nejlepší, pane Monku 9 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a Sharona 10 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a pes 11 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk jede tábořit 12 [i] 09:00 Jmelí nad Manhattanem [i] 11:00 Cesta Vikingů [i] 13:00 Doylův okrsek 5: Nájemný zabiják 4 [i] 14:00 Doylův okrsek 5: Návrat spisovatele 5 [i] 15:00 Doylův okrsek 5: Co se ztratilo 6 [i] 16:00 Doylův okrsek 5: I s navijákem 7 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Tehdy a dnes 12 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Vzpoura 3 [i] 21:00 Scary Movie 2 [i] 22:50 Noc patří nám [i] 01:20 Garde [i] 03:30 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 04:20 Městečko Haven 2: Audrey na druhou 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 12 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 9 [i] 06:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 10 [i] 07:00 Něco ve vodě 2 [i] 07:15 Lovci drahokamů 3 [i] 08:10 Dinosauři u protinožců0 [i] 09:00 Raroh lovecký pokračuje ve svém letu0 [i] 09:30 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Zadunají (Dunántúl) 1 [i] 10:00 Láska v divočině: Opičí život 2 [i] 11:00 Přírodní ostrovy pokladů 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 13 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 14 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 5 [i] 14:00 Moderní divy: Velké odpočítávání 2