TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 21/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:55 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:15 Moja mama je mafiánka (HD) [i] 10:30 Mušketieri I. 7-8/10 [i] 12:50 Twilight sága: Zatmenie (HD) [i] 15:25 Zita na krku [i] 16:10 Sekerovci [i] 16:50 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Pompeje (HD) [i] 22:40 Malý veľký bojovník (HD) [i] 00:40 Pompeje (HD) [i] 02:45 Malý veľký bojovník (HD) [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 39/52 [i] 07:25 Blanche [i] 07:30 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Nebojácny Edgar [i] 07:45 Veselá farma [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:00 Hrdinovia mýtov a legiend: Perseus a Medúza [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Sršne v úli: Súperi 3/7 [i] 09:55 Muž s poslaním: Keď komunikácia zlyhá 9/16 [i] 10:50 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, sťahovanie 3 3/4 [i] 12:20 Radosť zo života: Ivan Krajíček [i] 12:55 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:00 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 14:55 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 15:55 Statočný Osceola [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Betliar [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Láska nepozná vojnu [i] 22:15 Skrotená hora [i] 00:25 Elisa z Rivombrosy II 2/13 [i] 02:05 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, sťahovanie 3 3/4 [i] 03:35 Elisa z Rivombrosy II 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Prešiel som hranicu [i] 07:20 Biskup Gojdič [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Pralesy Európy: Bialowieza - domov zubrov [i] 09:45 Tempo [i] 10:00 Kvarteto [i] 10:25 Superhrdinovia: Kŕdeľ 2/12 [i] 11:00 Pred rokmi... [i] 11:35 Gábor Vlkolinský [i] 12:45 Folklórny festival Východná: "...Raz, dva, tri, a! - čo tu ešte nebolo" [i] 13:30 Farmárska revue [i] 14:00 ŠTÚDIO ŠPORT: Tenis - Davis Cup [i] 15:00 Cyklistika - Tour de France [i] 16:00 Tenis - Davis Cup [i] 17:40 Hory, batoh, kamera [i] 18:00 Remeslá pod Tatrami [i] 18:40 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - MORČA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 2. 2 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni E. Morriconeho [i] 21:20 Blankytné hory alebo Nepravdepodobný príbeh [i] 22:55 Erotikon: Lucidor [i] 23:25 Erotikon: Blanche [i] 00:00 Erotikon: Grigia [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Nemecko v roku nula [i] 01:50 Správy RTVS "N" [i] 02:40 13 Tzameti [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:50 Thor: Legendy Valhally [i] 08:50 Film mojich snov [i] 10:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:30 INKOGNITO [i] 14:00 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 15:25 Absolventka [i] 17:20 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nebezpečná korisť [i] 23:00 Rozsudok smrti [i] 01:20 Stav ohrozenia [i] 03:10 Bastardi 2 [i] 04:45 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Prvé oddelenie [i] 06:05 Doktori 73,74 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci IV. 14,15 [i] 10:00 Šéf v utajení II. 6 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 12:20 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 14:10 Pomsta dcéry [i] 16:10 Agentúra Jasno 3 [i] 17:10 TOP APLIKÁCIE [i] 17:30 Magnetické tornádo [i] 19:25 Profesionáli 2014: Boh, Úžerník 15,16 [i] 21:00 Experti 5 [i] 21:50 Adam hľadá Evu 3 [i] 22:40 Črepiny [i] 00:00 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 01:00 Profesionáli 2014: Boh, Úžerník 15,16 [i] 02:10 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 03:50 Doktori 74,75,76 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:20 Merlin V. 6 [i] 08:15 Merlin V. 7 [i] 09:10 Kráska a zvíře I. 6 [i] 10:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 10:55 Komisař Rex V. 12 [i] 11:55 Komisař Rex V. 13 [i] 12:55 Vzpomínky II. 2 [i] 13:50 Vzpomínky II. 3 [i] 14:45 Láska ve hvězdách I. 13 [i] 15:35 Vlčí mládě III. 8 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 9 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA V. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 22:00 Spartakus: Válka zatracených 7 [i] 23:10 Spartakus: Válka zatracených 8 [i] 00:20 Kráska a zvíře III. 1 [i] 01:20 Vlčí mládě III. 8 [i] 02:10 Vlčí mládě III. 9 [i] 02:55 Láska ve hvězdách I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Nejlepší sekačky/obchody/voda 18 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 20 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Scat Pack Challenger – (Díl 7) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 17 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 20 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 22 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 23 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 24 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Vesmírný nález 6 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Dvojí tvář 7 [i] 11:40 Králové sekvojí (Series 1): Přestřelka v Jižní Dakotě 2 [i] 12:35 Králové sekvojí (Series 1): To je teda překvápko 3 [i] 13:30 Králové sekvojí (Series 1): Motorest a zlatá horečka 4 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Emma Maersk 3 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Letadlová loď 8 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Štěstí v krvi 5 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Penny miluje sport 6 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 7 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): KTM X-Bow 9 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tesla Model S 10 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Bentley Continental GT V8 2 [i] 20:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): Machu Picchu 7 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Pohřebák a kletba z Witchity 3 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): DeLorean 9 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 3 3 [i] 01:50 Fantastické inženýrství (Series 1): Most Rio-Antirio 2 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): Machu Picchu 7 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Podařené kusy 12 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Pohřebák a kletba z Witchity 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:55 Bolkoviny [i] 07:50 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 08:15 Píseň pro Rudolfa III.: Křeslo 1/8 [i] 09:40 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:10 Konec velkých prázdnin: Neúnosné břemeno svobody 4/6 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zelený rytíř [i] 14:00 Čarovné prstýnky [i] 15:10 Funebrák [i] 16:40 O zelených očích Krásné paní [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 To je vražda, napsala: Smrtonosný příběh [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Drž hubu! [i] 00:05 Místo činu - Schimanski [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Bydlení je hra [i] 02:50 Zahrada je hra [i] 03:15 Jak se vede, sousede? [i] 03:55 Televizní memoáry Gustava Broma [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Jak se žije 10 000 metrů nad zemí podle Terezy Kopáčové [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: S kůží na trh 15/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:35 Ferda a Fous [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 09:30 Vejvodova kapela live [i] 10:20 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 11:00 Století létání 26/26 [i] 11:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt 4/6 [i] 12:45 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 13:30 Žut [i] 15:25 Špion: Krycí název: Krev 5/6 [i] 15:50 Kamera na cestách: Tokio, planeta Edo [i] 16:45 Vojáci ze střechy světa [i] 17:40 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy 1/2 [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Moji drazí sousedé 5/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kojak: Ariana [i] 21:35 Fargo [i] 23:15 Ti, co vraždí: Zlá krev 3/6 [i] 00:40 Mezi životem a smrtí: Kdo teď lituje? 3/10 [i] 01:20 Vzhůru dolů! [i] 01:40 Stoletá dělená dvěma [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Blanskogolsko [i] 04:20 Dostaveníčko ve Slavkově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Spiderman 2 [i] 07:00 Král džungle 2 [i] 07:25 Myšák Stuart Little 5 [i] 07:50 Tom a Jerry III 35 [i] 08:20 Dokonalý svět: Kde tikají hodiny 15 [i] 09:35 Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery [i] 11:20 Šimon a Matouš jedou na rivieru [i] 13:20 4 svatby [i] 14:10 4 svatby [i] 15:00 Úsměv Mony Lisy [i] 17:20 Hezké vstávání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu [i] 23:00 Trestná lavice [i] 01:10 Šimon a Matouš jedou na rivieru [i] 02:55 Novashopping 03:25 Áčko: S migrénou je život peklo! [i] 04:20 Dokonalý svět: Kde tikají hodiny 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:50 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 07:20 Winx Club III: Srdce a meč 9 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Dobrodružství s pandou [i] 10:55 Jestřábí žena [i] 13:30 Zmatky jedné matky [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Král Artuš [i] 22:55 Čelisti - Pomsta [i] 00:45 Butch a Sundance: Začátky [i] 03:00 Mrtví svědci: Útěk 3 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 55 [i] 05:55 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 07:45 Frasier V. 5-6/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 67-68/126 [i] 13:50 Loď snov v Botswane [i] 15:50 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Príliv lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 22:00 Leto v Škótsku [i] 00:05 Porotkyňa [i] 02:10 Poklad snov: Dobrodružstvo v Paname [i] 03:40 Loď snov v Botswane [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Holky fotbal nehrajou0 [i] 08:15 Big Screen 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odysseus0 [i] 13:50 Dopis Pro Krále0 [i] 15:50 Pokojný bojovník0 [i] 18:05 Sbohem, královno0 [i] 19:55 Králova řeč0 [i] 22:00 Konspirátor0 [i] 00:00 Traffic - nadvláda gangů0 [i] 02:25 Smrtící parazit0 [i] 04:00 Konspirátor0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Šerm [i] 08:30 Cyklistika [i] 10:30 Šerm [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Atletika [i] 18:45 Jezdectví [i] 20:15 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Rally [i] 23:30 Šerm [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Fotbal [i] 03:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Box [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 2: Strach a nenávist 2 [i] 06:20 Doylův okrsek 5: Nájemný zabiják 4 [i] 07:20 Doylův okrsek 5: Návrat spisovatele 5 [i] 08:20 Doylův okrsek 5: Co se ztratilo 6 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 11:20 V utajení 3: Nebezpečná hra 4 [i] 12:20 V utajení 3: Horký východ 5 [i] 13:20 V utajení 3: Smrt premiéra 6 [i] 14:20 V utajení 3: Cesta na Kubu 7 [i] 15:20 Zamilovaný profesor [i] 17:20 Ohnivá zkáza [i] 19:10 Cesta Vikingů [i] 21:00 Noc patří nám [i] 23:30 Scary Movie 2 [i] 01:20 Rozjedeme to! [i] 03:10 Městečko Haven 5: Chemie 12 [i] 04:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk na skupinové terapii 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 11 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 7 [i] 06:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 8 [i] 07:00 Něco ve vodě 1 [i] 07:15 Lovci drahokamů 2 [i] 08:10 Mořští netvoři: Pravěké dobrodružství0 [i] 09:00 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace mezi Dunajem a Tisou 2 [i] 09:45 Mravenci vědí všechno 3 [i] 10:00 Láska v divočině: Jeden den v lese 1 [i] 11:00 Přírodní ostrovy pokladů 1