Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 14/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19-20/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 9/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 9/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VIII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. 8/10 [i] 21:40 Lovci pokladov I. 4/10 [i] 22:45 Škorpión - NOVÝ SERIÁL 3/22 [i] 23:45 Myšlienky vraha III. 11/20 [i] 00:40 Kobra 11 XIV. 12/14 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 19-20/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii VIII 5/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Stretnutie s idolom 90 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Lolla verzus tučniak 9 [i] 10:00 Nash Bridges: Nočný lovec 57 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel II: Cecília 5/16 [i] 13:40 HiSTORY [i] 13:55 Slovensko chutí [i] 14:35 Prefíkaná banda VII 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 6/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley VI.: Cesta do pekla 1/2 1/4 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Komisár Zen: Potkanie hniezdo 3/3 [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Odmietnutá spravodlivosť 17/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Deň svätého Valentína 18/23 [i] 23:15 Prefíkaná banda VII 1/6 [i] 00:10 Inšpektor Lynley VI.: Cesta do pekla 1/2 1/4 [i] 01:00 Komisár Zen: Potkanie hniezdo 3/3 [i] 02:30 Grand hotel II: Cecília 5/16 [i] 03:55 Križovatky medicíny: Stretnutie s idolom 90 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Lap a Hopko detektívi [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KORYTNAČKA [i] 09:30 No,počkaj!: V múzeu [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Kúzelník Drake [i] 10:05 Odkrývanie minulosti: Tajné svätyne Mayov [i] 10:35 Slovenské kino: Duch v stroji [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 Biela garda 6/8 [i] 13:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:15 Tempo [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Slnečná história [i] 18:00 Záchranári - pomoc v núdzi [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:40 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - KORYTNAČKA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Veľký, väčší, najväčší: Vlak [i] 20:55 Niko Pirosmani [i] 22:15 Nesmrteľní: Ema B. [i] 23:40 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Barani [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Šikovná "realitka" [i] 09:25 Hoď svišťom: Syn alebo vnuk? [i] 10:05 Kutyil s.r.o.: Suvenír [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 M*A*S*H 19,20 [i] 13:40 Kosti X. 12 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Popoluška [i] 18:15 Aféry: Voyeur 12/12 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 6 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 6 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 8 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 4 [i] 00:45 Kravaťáci III. 12 [i] 01:40 M*A*S*H 19,20 [i] 02:40 Prvé oddelenie 40,41,42 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Barani [i] 04:30 Aféry: Voyeur 12/12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Prvé oddelenie [i] 06:00 Doktori 69,70 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci IV. 10,11 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 4 [i] 11:55 Kravaťáci III. 11 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Evička 12 [i] 16:10 Prvé oddelenie [i] 17:05 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 14 [i] 18:05 Šéf v utajení II. 5 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 12,13 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Konská hliadka 13 [i] 20:50 Absolventka [i] 22:35 Svetové megaprojekty III.: - FINÁLE SÉRIE 3/3 [i] 23:40 Mafstory 2010: Chameleón, Bratranec Emil 27,28 [i] 01:40 Ničitelia mýtov IV. 10 [i] 02:30 Profesionáli 2014: Konská hliadka 13 [i] 03:05 Magnum VI. 15 [i] 03:50 Mafstory 2010: Chameleón, Bratranec Emil 27,28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Dívka odjinud II. 2 [i] 08:10 Komisař Rex IV. 16 [i] 09:10 Kráska a zvíře II. 8 [i] 10:05 Havaj 5-0 I. 19 [i] 11:00 Vražedná čísla I. 12 [i] 11:50 Vražedná čísla I. 13 [i] 12:45 Komisař Rex IV. 16 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 14:35 Kráska a zvíře II. 8 [i] 15:30 Havaj 5-0 I. 19 [i] 16:25 Komisař Rex IV. 17 [i] 17:20 Vražedná čísla II. 1 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba VIII. 4 [i] 19:10 Kráska a zvíře II. 9 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 20 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky 16 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 3) 27 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny 12 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 2 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Svět hackerů 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Auto pro špióny 2 165 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Odpočinek s motýly 4 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Královna pirátů 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Jackpot v Bristol Bay 3 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Občanská válka 3 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Jen silní přežijí 3 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Vichřice na obzoru 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Chevrolet Corvette Stingray 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Vyšetřovatelé požárů/duby 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 19 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Výkop 13 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Létají jiskry 14 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako kaskadéři 13 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Úzkost z odloučení 14 [i] 22:00 Velká láska k autům (Series 1): Triumph Stag 3 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Král vozů Camaro 8 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Švédsko 3 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Létají jiskry 14 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Výkop 13 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako kaskadéři 13 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Úzkost z odloučení 14 [i] 03:30 Velká láska k autům (Series 1): Triumph Stag 3 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 2) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 3/10 [i] 09:55 Na cestě po Pembě [i] 10:20 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:50 Život za lásku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:35 Kojak V [i] 15:25 Panství Downton II 4/10 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Hnízdo 8/20 [i] 20:55 Dobrá Voda: Zloba 3/7 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Po stopách krve [i] 00:00 Motiv II [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:40 Objektiv [i] 02:05 Postřehy odjinud [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Počesku [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: V zákulisí hudby 13/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 09:25 Muži, kteří dopadli Bin Ládina [i] 10:10 Křižácké hrady 3/6 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 11:40 Vesmír: Kolonizace Marsu [i] 12:25 Jižní Dalmácie - kraj kolem [i] 13:10 Vězněm v cizině 8/10 [i] 14:00 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 14:45 Tajemství železnic [i] 15:15 Dálnice [i] 16:05 Objevování pravdy: Hledání Eldoráda [i] 16:55 Paříž v pohybu [i] 17:45 Čínské zdi [i] 18:15 Nebezpečná krása - tajemný svět medúz [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Záhady starého Egypta: Geniální nápad - první pyramida 2/10 [i] 19:10 Postřehy odjinud [i] 19:15 Do neznáma 14/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Na cestě po Jindřichohradecku [i] 22:00 Zločin 17/20 [i] 22:55 Zločin 18/20 [i] 23:55 Konvoje 2/4 [i] 00:45 EXPOminuty 2015 [i] 00:55 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 5/12 [i] 01:20 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 6/12 [i] 01:40 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Světští domácí [i] 03:55 Dostaveníčko na Vysočině [i] 04:35 Cesty k sousedům [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Z deště pod okap 11 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 11:50 Dva a půl chlapa XI 6 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 19 [i] 13:20 Beze stopy V: Jedna jediná 22 [i] 14:15 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 15:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Družička z druhé ruky [i] 16:30 Máma 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 8 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: O fous 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: CzechSteh [i] 20:55 Comeback: Mrtvý muž [i] 21:30 Sígři ve výslužbě [i] 22:10 Fotři jsou lotři [i] 00:05 Mentalista V: Den rudého dopisu 19 [i] 00:55 Máma 13 [i] 01:20 Doktorka z Dixie 19 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Áčko: První láska mi bohatě stačí! [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Družička z druhé ruky [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Král hadů [i] 06:45 Winx Club III: Společenství světla 7 [i] 07:15 M*A*S*H 183 [i] 08:10 M*A*S*H 184 [i] 08:55 M*A*S*H 185 [i] 09:25 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 1/2 [i] 10:30 Žena zákona: Bez motivu 31 [i] 12:30 Wolffův revír V: Osmá vražda 13 [i] 13:35 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Těžce vybojované štěstí 2 [i] 15:45 Řeka života: Shledání na Dunaji [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Ve víně je pravda 7 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy IV: Občanská válka 11 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III: Dobrodružství Poseidonu 2 [i] 01:10 To je vražda, napsala V: Pověz mi, zrcadlo... 1/2 [i] 02:00 Wolffův revír V: Osmá vražda 13 [i] 02:50 Právo a pořádek XVII: Ve víně je pravda 7 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 87-88/100 [i] 07:55 Šiesty zmysel I. 8/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 99/182 [i] 11:30 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:45 Sila osudu 67-68/102 [i] 16:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 17:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 9/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 3/15 [i] 21:30 Cudzinka 10/16 [i] 22:30 Katie Ffordeová: Láska prichádza v lete [i] 00:40 Kráľovná juhu 15-16/63 [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 8/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Kráľovná juhu 15-16/63 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Muž, který se směje0 [i] 08:15 Big Screen 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 14:25 Vášeň v tanci0 [i] 16:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 16:55 Wordplay0 [i] 18:35 Královský víkend0 [i] 20:20 Zvláštní vztahy0 [i] 22:00 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0 [i] 23:40 Dvojí nepřítel0 [i] 01:25 Snajpr0 [i] 02:55 Vražedné vzpomínky0 [i] 04:30 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru0