Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:00 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 10:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 13/22 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17-18/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 8/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 8/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku V. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Môj dokonalý ex (HD) [i] 22:45 Škorpión - NOVÝ SERIÁL 2/22 [i] 23:40 Myšlienky vraha III. 10/20 [i] 00:35 Kobra 11 XIV. 11/14 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 17-18/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 11/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VIII 4/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Pozitívne výsledky 89 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Pobozkať, pobozkať, pobozkať 8 [i] 10:00 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Návrat do minulosti 4/16 [i] 13:35 Nečakané stretnutia [i] 14:35 Prefíkaná banda VI 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 5/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 2/2 8/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 3/12 [i] 21:10 Bez hraníc II. 4/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks I.: Hra s ohňom 1/3 [i] 23:30 Prefíkaná banda VI 6/6 [i] 00:25 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 2/2 8/8 [i] 01:10 Bez hraníc II. 3/12 [i] 02:00 Bez hraníc II. 4/12 [i] 02:50 Grand hotel II: Návrat do minulosti 4/16 [i] 04:05 Križovatky medicíny: Pozitívne výsledky 89 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Brnko a Lenka [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - TEDDY BEAR [i] 09:30 No,počkaj!: V cirkuse [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Naše lesy [i] 10:05 Cena riflí [i] 10:55 Koniari sveta: Andalúzania [i] 11:20 VAT - Veda a technika: Monitorovanie diaľnice [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Na ľudovú nôtu [i] 13:05 Bakalári [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti: Ľudia na horách [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Tajné svätyne Mayov [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:40 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - TEDDY BEAR [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovenské kino: Duch v stroji [i] 21:00 Biela garda 6/8 [i] 21:50 Komisárka [i] 23:35 Polícia [i] 23:50 Profesionál [i] 00:05 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Rozhádaní nájomníci [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Odišla z domu [i] 09:25 Hoď svišťom: Sexi mama [i] 10:10 Kutyil s.r.o.: Šípky [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 M*A*S*H 17,18 [i] 13:40 Kuriér II. 5 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 6 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Vek nerozhoduje [i] 18:15 Aféry: Sex na antuke 11 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Sumec 6 [i] 22:00 Kosti X. 12 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 7 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 3 [i] 01:00 Kravaťáci III. 11 [i] 01:55 M*A*S*H 17,18 [i] 02:45 Prvé oddelenie 37,38,39 [i] 03:50 SÚDNA SIEŇ: Odišla z domu [i] 04:35 Aféry: Sex na antuke 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie [i] 05:35 Doktori 67,68 [i] 07:00 Max Steel 26/26 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci IV. 8,9 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 3 [i] 11:55 Kravaťáci III. 10 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Vence 11 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 13 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 4 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 10,11 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Evička 12 [i] 20:50 Doba ľadová [i] 22:50 Iná Zem [i] 00:50 Tretia ríša 3 [i] 01:35 Ničitelia mýtov IV. 9 [i] 02:25 Profesionáli 2014: Evička 12 [i] 03:00 Magnum VI. 14 [i] 03:50 Tretia ríša 3 [i] 04:35 Magnum VI. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Dívka odjinud II. 1 [i] 08:00 Komisař Rex IV. 15 [i] 09:00 Kráska a zvíře II. 7 [i] 09:55 Havaj 5-0 I. 18 [i] 10:50 Vražedná čísla I. 11 [i] 11:40 Vražedná čísla I. 12 [i] 12:30 Komisař Rex IV. 15 [i] 13:30 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 14:25 Kráska a zvíře II. 7 [i] 15:20 Havaj 5-0 I. 18 [i] 16:15 Komisař Rex IV. 16 [i] 17:15 Vražedná čísla I. 13 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 3 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 19 [i] 22:00 Vražedná práva I. 11 [i] 23:00 Vzpomínky III. 2 [i] 23:55 Bez hranic II. 9 [i] 00:55 Vražedná práva I. 11 [i] 01:50 Vzpomínky III. 2 [i] 02:30 Bez hranic II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola 13 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Vědci z dvorků 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Parádní torpéda 164 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Pozorovatelna medvědů černých 3 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Pod ochranou draků 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1): Cadillac 5 [i] 13:30 Dílna zatracenců (Series 1): Velká vášeň, Chevelle 1 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Kdo vydrží, zvítězí 7 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1) 8 [i] 16:15 Pouliční psanci (Series 1): Konfrontace 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2) 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Ford Popular 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 18 [i] 20:00 Obrovské meče (Series 1): Nestvůra z hlubin 1 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Záchrana na poslední chvíli 16 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Záchodová chata 4 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): S velkou vervou 5 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Tomorrow Island 6 [i] 01:50 Obrovské meče (Series 1): Nestvůra z hlubin 1 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Záchrana na poslední chvíli 16 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Záchodová chata 4 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Táta řídí Cadillac 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 2/10 [i] 09:55 Na cestě po Kuvajtu [i] 10:20 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak V [i] 15:25 Panství Downton II 3/10 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:10 Vinnetou - Rudý gentleman [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Místo činu - Schimanski [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Den poté 2/2 12/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Století létání 25/26 [i] 09:25 Život savců: Býložravci 3/10 [i] 10:15 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt 4/6 [i] 11:05 Konvoje 2/4 [i] 12:00 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 12:20 Ta naša kapela [i] 12:45 Divnopis [i] 12:50 Na houby: Lysohlávky až nakonec 5/13 [i] 13:20 Světová náboženství: Židovství 5/7 [i] 14:20 Hledání svatého grálu 1/3 [i] 15:10 Záhady starého Egypta: Geniální nápad - první pyramida 2/10 [i] 15:25 Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 17:15 Nebezpeční mazlíčci [i] 18:15 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Do neznáma: V zákulisí hudby 13/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Tokio, planeta Edo [i] 21:00 Na cestě po Tasmánii [i] 21:30 Letem světem: Dubaj [i] 22:00 Podivná záležitost [i] 23:35 Americké století očima Olivera: Stonea 2/10 [i] 00:35 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 7/12 [i] 01:35 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 02:20 Z očí do očí [i] 03:00 Klub přátel dechovky [i] 03:35 Za jízdy se držeti [i] 04:00 Dostaveníčko ve Znojmě [i] 04:35 Tři primáši - Tři zpěváci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: A co dál? 10 [i] 10:35 Připoutejte se, prosím! [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 18 [i] 13:15 Beze stopy V: Osudová nehoda 21 [i] 14:15 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatá žíla 316 [i] 16:35 Máma 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 7 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Z deště pod okap 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: New Orleans - druhá část 19 [i] 22:35 International [i] 00:55 Mentalista V: Za rudou oponou 18 [i] 01:40 Máma 12 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Doktorka z Dixie 18 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlatá žíla 316 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 06:45 Winx Club III: Lailina proměna 6 [i] 07:15 M*A*S*H 181 [i] 08:10 M*A*S*H 182 [i] 08:55 M*A*S*H 183 [i] 09:25 To je vražda, napsala V: Riskantní hra 20 [i] 10:30 Žena zákona: Krevní pouto 30 [i] 12:30 Wolffův revír V: Den zúčtování 12 [i] 13:35 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy V: Stahující se mračna 1 [i] 15:45 Řeka života: Návrat ztracené lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Na území nepřítele 21 [i] 01:15 Slunečno, místy vraždy IV: Umělecká smrt 10 [i] 02:05 Hawaii 5-0 III: Diamantové panenky 18 [i] 02:55 To je vražda, napsala V: Riskantní hra 20 [i] 03:40 Wolffův revír V: Den zúčtování 12 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ja alebo pes [i] 06:10 Nezvestná 85-86/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 7/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 98/182 [i] 11:30 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 65-66/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 17:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 8/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 2/15 [i] 21:30 Cudzinka 9/16 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 00:40 Kráľovná juhu 13-14/63 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:35 Bláznivá rodinka 7/22 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 Kráľovná juhu 13-14/63 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tvář anděla0 [i] 14:10 Neřízená střela0 [i] 15:55 Veronika se rozhodla zemřít0 [i] 17:45 Vášeň v tanci0 [i] 19:45 Krvavá volba0 [i] 22:00 Hamilton: V zájmu státu0 [i] 23:55 Kšeft na jeden den0 [i] 01:25 Projekt A0 [i]