TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 12/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15-16/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 7/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 7/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 24/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. 7/10 [i] 21:40 Lovci pokladov I. 3/10 [i] 22:45 Škorpión - NOVÝ SERIÁL 1/22 [i] 23:50 Myšlienky vraha III. 9/20 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 10/14 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 11/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 15-16/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 10/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VIII 3/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Karanténa 88 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Chcem priateľa 7 [i] 10:00 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Tajomstvo 3/16 [i] 13:40 Slovensko v obrazoch [i] 14:05 Svet v obrazoch [i] 14:40 Prefíkaná banda VI 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 4/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 1/2 7/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Slovensko chutí [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Motív pomsty 22/24 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Krátka medzihra 23/24 [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Vyjednávanie 24/24 [i] 00:05 Prefíkaná banda VI 5/6 [i] 00:55 Inšpektor Lynley V.: V mihu oka 1/2 7/8 [i] 01:45 Policajti z centra: Agent 8/14 [i] 02:40 Grand hotel II: Tajomstvo 3/16 [i] 03:55 Križovatky medicíny: Karanténa 88 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Brnko a Lenka [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Medvedík bez mena [i] 09:30 No,počkaj!: Na stavbe [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Traviata [i] 10:05 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1910 - 1920 [i] 10:55 Vašimi očami: USA: New York [i] 11:25 VAT - Veda a technika: Výroba sklených obalov z recyklovaného skla [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 SIESTA: Chvíľa pre pesničku [i] 12:50 Bakalári [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Šesť mečov z Liptovských Sliačov [i] 17:55 Koniari sveta: Andalúzania [i] 18:30 Správy - Hírek [i] 18:40 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a jeho rybník [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - Medvedík bez mena [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Cena riflí [i] 20:50 Ľalie poľné [i] 22:10 Iné ženy: Iné ženy - Divoká [i] 22:40 Iné ženy: Iné ženy - Hravá [i] 23:05 Iné ženy: Iné ženy - Silná [i] 23:35 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Všetko je len moje [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Manželka puberťáčka [i] 09:25 Hoď svišťom: Kontrola [i] 10:05 Kutyil s.r.o.: Testament [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 M*A*S*H 15,16 [i] 13:40 Kosti X. 11 [i] 14:40 Hotelové Áno, šéfe! II. 1/8 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Ukradla mi kocúra [i] 18:15 Aféry: Tajná pijanka 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 5 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 5 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 6 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 2 [i] 00:45 Kravaťáci III. 10 [i] 01:40 M*A*S*H 15,16 [i] 02:35 Prvé oddelenie 34,35,36 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Všetko je len moje [i] 04:30 Aféry: Tajná pijanka 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Doktori 65,66 [i] 07:00 Max Steel 25 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Simpsonovci IV. 6,7 [i] 09:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1/23 [i] 10:40 Šéf v utajení II. 2 [i] 11:55 Kravaťáci III. 9 [i] 13:05 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 12 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 3 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 8,9 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Vence 11 [i] 20:50 Kameňák [i] 23:00 Airways I.: Nespokojní cestujúci 7 [i] 23:30 Mafstory 2010: Ženská vzbura, Alberto Boccelli 25,26 [i] 01:20 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 02:10 Profesionáli 2014: Vence 11 [i] 02:50 Magnum VI. 13 [i] 03:40 Mafstory 2010: Ženská vzbura, Alberto Boccelli 25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:15 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 08:05 Komisař Rex IV. 14 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 5 [i] 10:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 10:55 Vražedná čísla I. 10 [i] 11:45 Vražedná čísla I. 11 [i] 12:35 Komisař Rex IV. 14 [i] 13:35 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 6 [i] 15:20 Havaj 5-0 I. 17 [i] 16:15 Komisař Rex IV. 15 [i] 17:15 Vražedná čísla I. 12 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba VIII. 2 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 21:00 Jak prosté III. 23 [i] 22:00 Bez hranic II. 9 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 10 [i] 00:05 Vražedná práva I. 10 [i] 01:05 Jak prosté III. 23 [i] 02:00 Bez hranic II. 9 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby 14 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo 12 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal 10 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Nespočetné vynálezy 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Pohánějte si svou plachtu 163 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Santova dílna 2 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium Petea Roseho 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 13:30 Impozantní letadla: C-17 Globemaster 2 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): M/V Becrux 2 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supervzducholoď 2 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Město zemětřesení – San Francisco 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 5) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Lamborghini Urraco 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Eiffelova věž/snowboardy 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 17 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 3 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 2): Obětní beránek 7 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 23:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Rozhodující boj 5 [i] 00:55 Pekelní jezdci (Series 1): Zpětné získání motocyklu Vega 2 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 3 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 2): Obětní beránek 7 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Nepříjemné překvapení 3 [i] 04:20 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton II 1/10 [i] 10:10 Reportéři ČT [i] 10:50 Záchranáři: Vidět kamzíky 1/6 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak V [i] 15:25 Panství Downton II 2/10 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Ema 7/20 [i] 21:05 Dobrá Voda: Zklamání 2/7 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Komici na jedničku [i] 23:25 Tělo jako důkaz III [i] 00:05 Případy detektiva Murdocha VI [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:10 Designtrend [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Den poté 1/2 11/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Nebezpeční mazlíčci [i] 09:30 Petrolejový princ [i] 11:00 Vězněm v cizině 7/10 [i] 11:45 Lidské tělo: Puberta [i] 12:40 Žádost o azyl z ekologických důvodů [i] 13:00 Tajemný ostrov na konci světa [i] 13:50 Dálnice [i] 14:45 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:05 Letečtí stíhači v boji II.: Mustang 6/14 [i] 15:50 Císař Hirohito [i] 16:45 Vesmír: Kolonizace Marsu [i] 17:30 Jižní Dalmácie - kraj kolem [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 8/10 [i] 19:15 Do neznáma: Den poté 2/2 12/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy III.: Boje o Německo [i] 20:55 Letecké katastrofy: Masakr nad [i] 21:40 Mladý muž a bílá velryba [i] 23:10 Listy z Provence [i] 23:40 Město žen V [i] 00:00 Špion: Krycí název: Prospěch 3/6 [i] 00:25 Špion: Krycí název: Čtenář 4/6 [i] 00:50 Objevování pravdy: Čáry v Nazce [i] 01:35 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3/12 [i] 02:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:05 V zajetí vůle [i] 03:30 Dostaveníčko ve Vranově nad Dyjí [i] 04:10 Koňský den po mongolsku [i] 04:50 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Všechno špatně 9 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 11:45 Dva a půl chlapa XI 5 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 17 [i] 13:15 Beze stopy V: Na povrchu 20 [i] 14:15 Mentalista V: Červenobílomodrá 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Na šťastný rozvod! 315 [i] 16:30 Máma 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 6 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: A co dál? 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Odložené sny 9 [i] 23:35 Kyberagent: Kain a Gabriel 10 [i] 00:25 Mentalista V: Červenobílomodrá 17 [i] 01:15 Máma 11 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Doktorka z Dixie 17 [i] 02:50 Stalker: Fobie 4 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Na šťastný rozvod! 315 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Nikdy nevěř hadům [i] 06:45 Winx Club III: Moře strachu 5 [i] 07:15 M*A*S*H 179 [i] 08:10 M*A*S*H 180 [i] 08:55 M*A*S*H 181 [i] 09:25 To je vražda, napsala V: Ve dvojí palbě 19 [i] 10:30 Žena zákona: Druhý komplic 29 [i] 12:30 Wolffův revír V: Cvičná jízda 11 [i] 13:35 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Na lásku a na smrt 15 [i] 15:45 Čas snů 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Hogo fogo Homolka [i] 21:55 Vylomeniny [i] 22:45 Kriminálka Stuttgart V: Poslední whisky 3 [i] 23:45 Spravedlnost v krvi III: Škola života 8 [i] 00:45 Hawaii 5-0 III: Hra 17 [i] 01:40 To je vražda, napsala V: Ve dvojí palbě 19 [i] 02:25 Wolffův revír V: Cvičná jízda 11 [i] 03:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 83-84/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 97/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Sila osudu 63-64/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:10 Priatelia [i] 18:40 Ja alebo pes [i] 19:40 Šiesty zmysel I. 7/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam II. 1/15 [i] 21:30 Cudzinka 8/16 [i] 22:30 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 00:35 Kráľovná juhu 11-12/63 [i] 02:00 Priatelia [i] 02:25 Bláznivá rodinka 6/22 [i] 02:45 Adela show [i] 03:25 Kráľovná juhu 11-12/63 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 'Zkáza lodi Estonie0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dostihová horečka0