TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:45 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 11/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13-14/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 6/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 6/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 23/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 21:15 Kúzelníci (HD) [i] 23:20 Sekerovci [i] 00:10 Zita na krku [i] 00:55 Kobra 11 XIV. 9/14 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 13-14/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 9/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Podvodníci v akcii VIII 2/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Kríza identity 87 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Nečistá hra 6 [i] 10:00 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel II: Nárek v noci 2/16 [i] 13:30 HiSTORY [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda VI 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 3/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 22:10 Policajti z centra: Agent 8/14 [i] 23:05 Banditi 7/13 [i] 23:50 Prefíkaná banda VI 4/6 [i] 00:45 Vášeň a cit: Príbeh Jane Austenovej [i] 02:40 Grand hotel II: Nárek v noci 2/16 [i] 03:55 Križovatky medicíny: Kríza identity 87 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Brnko a Lenka [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - EASTER EGG [i] 09:30 No,počkaj!: Televíznou hviezdou ľahko a rýchlo [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Všetko najlepšie pán Col [i] 10:05 Koyaanisqatsi [i] 11:30 VAT - Veda a technika: Výroba jogurtov [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 SIESTA: Lúčnica - Svadba spod Poľany [i] 13:15 Bakalári [i] 14:30 Stretnutie so šansónom [i] 15:10 ROUTE 66 REVISITED [i] 16:40 Extrémni experti [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti: Kostolík takmer zázračný,čiže smrť kostoleckého pána [i] 18:05 Vašimi očami: USA: New York [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - EASTER EGG [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:15 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1910 - 1920 [i] 20:55 Slávnosť v botanickej záhrade [i] 22:20 Colnica: Ako si žijeme [i] 22:45 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 23:40 A predsa sa točí [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Fluidum [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Boj o vinohrad [i] 09:25 Hoď svišťom: Českí turisti [i] 10:10 Kutyil s.r.o.: Rozvod [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H 14 [i] 12:55 Báječný hotel Marigold [i] 15:45 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Vyzlieka sa na internete [i] 18:15 Aféry: Schodisko mileniek 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Zápisník 5 [i] 22:00 Kosti X. 11 [i] 23:00 Hoď svišťom: Českí turisti [i] 23:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 1/23 [i] 00:35 Kravaťáci III. 9 [i] 01:30 M*A*S*H 14 [i] 01:55 Prvé oddelenie 31,32,33 [i] 03:05 KRIMI 03:30 SÚDNA SIEŇ: Vyzlieka sa na internete [i] 04:20 Aféry: Schodisko mileniek 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Doktori 63,64 [i] 07:00 Max Steel 24 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:50 Zúfalí šoféri 3 [i] 10:00 X FACTOR [i] 13:10 Agentka bez minulosti III.: - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 14:15 LETNÁ 100 [i] 15:15 Profesionáli 2014: Žirafa 9 [i] 16:05 Prvé oddelenie [i] 17:05 Baywatch III.: - Pobrežná hliadka 11 [i] 18:05 Šéf v utajení II. 2 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 6,7 [i] 20:00 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 16 [i] 22:00 Nahí v raji 2 [i] 23:00 Biele goliere IV. 13 [i] 23:50 Mafstory 2010: Aliho sladká pomsta, Detektor lži 23,24 [i] 01:40 Profesionáli 2014: Dusíkova hymna 10 [i] 02:20 Magnum VI. 12 [i] 03:10 Mafstory 2010: Aliho sladká pomsta, Detektor lži 23,24 [i] 04:45 Magnum VI. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 08:05 Komisař Rex IV. 13 [i] 09:05 Kráska a zvíře II. 4 [i] 10:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 10:55 Vražedná čísla I. 9 [i] 11:45 Vražedná čísla I. 10 [i] 12:35 Komisař Rex IV. 13 [i] 13:35 Kráska a zvíře II. 4 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 5 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 16 [i] 16:20 Komisař Rex IV. 14 [i] 17:20 Vražedná čísla I. 11 [i] 18:10 Námořní vyšetřovací služba VIII. 1 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 6 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 21:00 Profil zločinu V. 9 [i] 22:05 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 18 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 01:00 Profil zločinu V. 9 [i] 01:55 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 02:35 Jak prosté III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Pod ochranou draků 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna 11 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Hříčky přírody 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Problémy s bublinami 162 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 2): Chrám dobrodružství 1 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 2 [i] 13:30 Troy (Series 1) 2 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): New Orleans 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): TVR Cerbera 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby 14 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 16 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Smrt z výšin 3 [i] 21:00 Připásáni (Series 1): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 23:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Území rudých skal 9 [i] 00:55 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Papua Nová Guinea 5 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Smrt z výšin 3 [i] 02:40 Připásáni (Series 1): Bažiny plné aligátorů, Louisiana 5 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 04:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 Na cestě po Nigde [i] 10:20 Holky z porcelánu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová VI [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak V [i] 15:25 Panství Downton II 1/10 [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Reportéři ČT [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Sráči [i] 23:10 Kriminalista [i] 00:10 Profesionálové [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 09:25 Konec světa ticha [i] 10:15 Vesmír: Nebezpečné komety a planetky [i] 11:00 Lidské smysly: Hmat a zrak [i] 11:55 Tajemství podzemního království [i] 12:10 Tajemství železnic [i] 12:40 EXPOminuty 2015 [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1965 1050/2379 [i] 13:05 Letečtí stíhači v boji II.: Noční lovci 5/14 [i] 13:50 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru [i] 14:45 Podivnosti světa: Nadílky z nebe 5/8 [i] 15:30 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 16:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 6/12 [i] 17:25 Hledání svatého grálu 1/3 [i] 18:15 Na houby: Lysohlávky až nakonec 5/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa: Svatý Hostýn [i] 19:20 Do neznáma: Den poté 1/2 11/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt 4/6 [i] 20:55 Dálnice [i] 21:50 Atentát v Paříži [i] 23:50 Mezi životem a smrtí: Kdo teď lituje? 3/10 [i] 00:35 Století létání 25/26 [i] 01:25 Vězněm v cizině 7/10 [i] 02:10 Živé sny [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:40 Zastavení poslední [i] 04:10 Dostaveníčko v Brně [i] 04:45 Elementy genia [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Školní lásky 8 [i] 10:30 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 11:40 Česko za zázraky a tajemstvím: Přísně tajné [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:25 Doktorka z Dixie 16 [i] 13:20 Beze stopy V: Odpočívej v pokoji 19 [i] 14:15 Mentalista V: Krveprolití 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi námi třemi 314 [i] 16:35 Máma 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 5 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Všechno špatně 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 21:30 Stalker: Fobie 4 [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Životní lekce 8 [i] 23:20 Kyberagent: Virus 9 [i] 00:10 Mentalista V: Krveprolití 16 [i] 01:00 Máma 10 [i] 01:20 Doktorka z Dixie 16 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Áčko: Můj odrazový můstek: ulice! [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Mezi námi třemi 314 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 06:45 Winx Club III: Zrcadlo pravdy 4 [i] 07:15 M*A*S*H 177 [i] 08:10 M*A*S*H 178 [i] 08:55 M*A*S*H 179 [i] 09:25 To je vražda, napsala V: Dědictví Trevora Hudsona 18 [i] 10:30 Žena zákona: Smrt na útěku 28 [i] 12:30 Wolffův revír V: Krevní msta 10 [i] 13:35 Komisař Rex V: Smrtící tajemství 3 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Rodinné problémy 14 [i] 15:45 Čas snů 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři I: Návrat domů 5 [i] 21:20 Tři mušketýři I: Exil 6 [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:40 Koktejl [i] 01:50 Hawaii 5-0 III: Bojovník 16 [i] 02:45 To je vražda, napsala V: Dědictví Trevora Hudsona 18 [i] 03:30 Wolffův revír V: Krevní msta 10 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 81-82/100 [i] 07:55 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 96/182 [i] 11:30 Leto v Kapskom meste [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:55 Sila osudu 61-62/102 [i] 16:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 17:50 Priatelia [i] 18:20 Ja alebo pes [i] 19:20 Šiesty zmysel I. 6/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 10/10 [i] 21:30 Svokra [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Kde sa začala láska [i] 00:35 Kráľovná juhu 9-10/63 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 5/22 [i] 02:55 Smotánka [i] 03:20 Kráľovná juhu 9-10/63 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:15 Big Screen 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odpor0 [i] 14:30 Mobius0 [i] 16:30 Dostihová horečka0 [i] 18:15 Nic než pravda0 [i] 20:10 Ztracený ráj0 [i] 22:00 Tenkrát v Číně 20 [i] 23:55 Pod policejní ochranou0 [i] 01:40 Střet impérií: Bitva o Asii0 [i] 03:35 Tenkrát v Číně 20 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Atletika [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Motorsport [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Volejbal [i] 12:00 Fotbal [i]