TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 07:55 Superkočky v akcii 9-10/22 [i] 09:45 Teória veľkého tresku IV. 21-22/24 [i] 10:40 Lovci pokladov I. - NOVÝ SERIÁL 1-2/10 [i] 12:35 Žandár zo Saint Tropez (HD) [i] 14:45 Čierne zlato (HD) [i] 17:30 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Thor (HD) [i] 23:05 Nebezpečný cieľ [i] 01:05 Thor (HD) [i] 03:05 Čierne zlato (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sršne v úli: Klubovňa 2/7 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 38/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Súboj obrov [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Théseus a Minotauros [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Čarovné miesta Zeme III.: Kapverdy [i] 10:30 Slovensko v obrazoch [i] 10:55 Svet v obrazoch [i] 11:25 A predsa milujeme [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot .: Vianoce Hercula Poirota [i] 14:45 Zlatá klasika: Jan Žižka [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 List pre Evitu 1/2 [i] 21:45 List pre Evitu 2/2 [i] 23:15 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 00:10 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 01:05 Agatha Christie : Poirot .: Vianoce Hercula Poirota [i] 02:50 Čarovné miesta Zeme III.: Kapverdy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 10:00 600. výročie upálenia majstra Jana Husa [i] 11:40 V zajatí lásky [i] 12:55 Ženatý cez deň,slobodný v noci [i] 13:45 Slovo [i] 13:50 Folklórny festival Myjava [i] 15:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 Encyklopédia slovenských obcí: Drienčany [i] 17:55 Návraty k hereckým legendám: Dušan Jamrich [i] 18:35 Necelebrity: Pavel Polka [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa - MAČKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Koyaanisqatsi [i] 21:30 Filmoviedky: Obhliadka [i] 22:50 Festival Bažant Pohoda [i] 22:55 Noc v archíve: Budujeme hlavné mesto [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa II. [i] 08:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:45 Rodinné záležitosti: Svokra alebo milenka, Tak kto je tu sviňa [i] 11:05 Sladký život [i] 13:05 Dokonalý zločin [i] 15:10 Jurský park [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Báječný hotel Marigold [i] 23:30 Dokonalý zločin [i] 01:30 Americký zločin [i] 03:10 Tamara Dreweová [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Čivava z Beverly Hills 3 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Agentúra Jasno I. 2 [i] 09:55 TOP APLIKÁCIE [i] 10:25 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 11:50 Temná búrka [i] 13:35 Experti 4 [i] 14:25 MIXÉR [i] 15:30 LETNÁ 100 [i] 16:40 Profesionáli 2014: Žirafa 9 [i] 17:35 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 19:40 Zúfalí šoféri 3 [i] 20:30 Jurský park [i] 23:10 Tamara Dreweová [i] 01:25 Črepiny [i] 02:40 Krajina vyhnancov [i] 04:10 Doktori 62,63 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:15 Vlčí mládě III. 7 [i] 08:10 Komisař Rex V. 9 [i] 09:05 Vzpomínky II. 1 [i] 10:00 Grand Hotel I. 9 [i] 11:40 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 12:35 Dívka odjinud IV. 7 [i] 13:30 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 16:15 Láska ve hvězdách I. 12 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 18:00 No Limit II. 8 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 22:00 Profil zločinu V. 8 [i] 23:05 Jak prosté III. 22 [i] 00:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 01:00 Vražedná čísla V. 20 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 4 [i] 02:40 Tajnosti a lži I. 9 [i] 03:25 Californication EPISODE 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Jižní státy 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Pekelné Camino 4 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Hail Hijinx 188 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 2) 9 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 2) 1 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 11 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 10 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 1) 3 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 1) 4 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 21 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 22 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): DeLorean DMC-12 6 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Bentley Continental GT V8 2 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 10): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Jedinečné hračičky a přenosná toaleta 2 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Křováci kmene San 2 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 22:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty (Series 1): Smrtelné legendy 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 10 [i] 00:55 Nejhorší na světě (Series 1): Bouře 2 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Z popela, 1. část 5 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Africké přepadení 2 [i] 03:30 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 04:20 Říční příšery – nejlepší momenty (Series 1): Smrtelné legendy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Bolkoviny [i] 07:30 13. revír [i] 09:05 Doktor z vejminku: Veřejné osvětlení 4/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Velké sedlo [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Škola princů [i] 14:15 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Čtverec mizení [i] 17:05 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Copak je to za vojáka... [i] 21:30 Holky z porcelánu [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 23:05 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Kluci v akci [i] 02:15 13. komnata Olgy Matuškové [i] 02:40 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 02:45 Jak se vede, sousede? [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:15 Květná zahrada [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1050/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmaři před kamerou [i] 09:40 Na houby: Lysohlávky až nakonec 5/13 [i] 10:05 Konvoje 2/4 [i] 11:00 Pohlednice z Montmartru [i] 11:15 Záhady starého Egypta: Geniální nápad - první pyramida 2/10 [i] 11:30 Nebezpečná krása - tajemný svět medúz [i] 12:00 Království divočiny: Ze života medvědů 4/5 [i] 12:30 Nebezpeční mazlíčci [i] 13:35 Život savců: Býložravci 3/10 [i] 14:25 Špion: Krycí název: Čtenář 4/6 [i] 14:50 Sváteční slovo psychiatra a spisovatele Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 15:00 Slavnostní bohoslužba s uložením ostatků P. Josefa Toufara [i] 16:30 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 17:00 Křižácké hrady 3/6 [i] 17:50 Jižní Kyklady, kouzelné ostrovy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Změny v rodinném životě 4/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dobrodruh [i] 21:45 Velký Waldo Pepper [i] 23:30 Americké století očima Olivera: Stonea 2/10 [i] 00:30 Tajemství železnic [i] 00:55 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise 3/14 [i] 01:40 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den 4/14 [i] 02:25 Město žen V [i] 02:50 Rozpaky nad třetím odbojem [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Návraty [i] 03:45 Zapomenuté výpravy [i] 04:10 Divočina bez hranic [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Spiderman 1 [i] 06:55 Král džungle 1 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 4 [i] 07:45 Tom a Jerry III 34 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 25 [i] 08:35 Dva a půl chlapa XI 3, 4 [i] 09:25 Happy Feet [i] 11:30 Případ mrtvých spolužáků [i] 13:20 Smrtící epidemie [i] 15:55 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 17:35 Flynn Carsen: Kletba Jidášova kalichu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Zasloužilý všeumělec 5 [i] 21:30 Česko za zázraky a tajemstvím: Přísně tajné [i] 22:10 O život [i] 23:55 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 01:25 Kriminálka New York II [i] 02:10 Novashopping 02:40 Áčko: Jsem fanoušek, kdo je víc? [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Domov [i] 07:45 Winx Club III: Víla a zvíře 3 [i] 08:15 Předvečer války 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Ideální dovolená 12 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Slečna zamilovaná [i] 22:15 Čarodějky ze Salemu [i] 00:50 Takoví normální Američané I: Status quo 8 [i] 01:45 Předvečer války 1 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 54 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 07:50 Frasier V. 3-4/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:20 Rebelka z predmestia II. 2-3/22 [i] 11:40 Roztomilé mrchy II. 12-13/25 [i] 13:55 Leto v Kapskom meste [i] 15:55 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 18:00 Svadba a iné pohromy [i] 20:00 Doktori 3/10 [i] 21:30 Denník slobodnej matky [i] 23:40 Horúca krv II. 17-18/36 [i] 01:50 Denník slobodnej matky [i] 03:25 Podozrenie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Svatba na spadnutí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tsunami0 [i] 14:05 Emperor0 [i] 16:00 Odpor0 [i] 18:25 Mobius0 [i] 20:20 96 hodin: Odplata0 [i] 22:00 Legionář0 [i] 23:50 Poslední kondor0 [i] 01:25 4.3.2.10 [i] 03:20 Legionář0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Atletika [i] 09:00 Atletika [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Watts [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Motorsport [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Můj přítel Monk 8: Pan Monk je někdo jiný 4 [i] 06:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk svědčí u soudu 5 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kritik 6 [i] 07:55 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a kletba voodoo 7 [i] 08:50 Beethoven 5 [i] 10:50 Beethoven: Velký trhák [i] 13:00 Doylův okrsek 4: Co tě nezabije 13 [i] 14:00 Doylův okrsek 5: Bon polda, bueno polda 1 [i] 15:00 Doylův okrsek 5: Překročit, přejet, přeletět 2 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Šťastné díkůvzdání 9 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Cti otce svého 10 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Dokonalá rodina 2 [i] 21:00 Chicago [i] 00:00 Náhlá smrt [i] 01:40 Kill Bill 2 [i] 04:20 Městečko Haven 5: Mortalita 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 10 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 5 [i] 06:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 6 [i] 07:00 Lovci drahokamů 1 [i] 07:55 Dinosauří gangy 2 [i] 09:00 Neobjevená místa: Místní přírodní rezervace v Severní velké planině 3 [i] 10:00 Šokující příroda: Záhada zabitých slonů 4 [i] 11:00 Májská Atlantida0 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 9 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 10 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 3