TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11/24 [i] 06:50 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:35 Skautky Beverly Hills [i] 09:45 Mušketieri I. 5-6/10 [i] 12:10 Svadba a iné pohromy [i] 14:00 Záložný plán [i] 16:10 Zita na krku [i] 16:55 Sekerovci [i] 17:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Kuriér 3 (HD) [i] 22:40 Dvojitý úder (HD) [i] 00:40 Relikvia smrti [i] 02:30 Dvojitý úder (HD) [i] 03:55 Vejška (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 37/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovnino žezlo [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Daidalos a Ikaros [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:35 Sršne v úli: Klubovňa 2/7 [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď to vyjde najavo 8/16 [i] 11:00 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 2 2/4 [i] 12:30 Radosť zo života: Jozef Kroner [i] 13:00 NAJ dedinka Slovenska [i] 14:05 Na krok od neba: Deň svätca 3/12 [i] 15:00 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 16:00 Smrteľný omyl [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Oponice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 A predsa milujeme [i] 21:50 Truman show [i] 23:30 Elisa z Rivombrosy II 1/13 [i] 01:00 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 2 2/4 [i] 02:30 Truman show [i] 04:10 Elisa z Rivombrosy II 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Pralesy Európy: Bavorská divočina [i] 09:40 Kvarteto [i] 10:10 Zákulisie slovenčiny [i] 10:25 Superhrdinovia: Lupa 1/12 [i] 10:55 Hrady a povesti: Povesť o hrade Devín [i] 11:20 Spomíname na Jaroslava Filipa: Kaviareň u Filipa [i] 12:10 Ežo Vlkolinský [i] 13:40 Hory, batoh, kamera [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:40 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 17:55 Návraty k hereckým legendám: Emília Vášáryová [i] 18:35 Necelebrity: Jaroslav Velička [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE vtipná angličtina - CARROT AND PARROT [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 1. 1/8 [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petry Vajdovej [i] 21:30 Ach, chlapče [i] 22:50 Festival Bažant Pohoda [i] 23:00 Časozber - Andrej Šeban [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Napoleonské vojny: Napoleonské vojny v Rusku - 1. 1/8 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 Cililing a veľká záchranná výprava [i] 08:45 Čivava z Beverly Hills 3 [i] 10:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:25 INKOGNITO [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Svokra alebo milenka, Tak kto je tu sviňa [i] 15:15 K [i] 17:15 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kameňák [i] 23:00 Lovec duchov [i] 01:10 Stopár [i] 02:40 Odsúdená neprávom [i] 04:05 NOVINY TV JOJ 04:45 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Prvé oddelenie [i] 05:25 Doktori 60,61 [i] 06:45 Max Steel 22,23 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci IV. 4,5 [i] 09:55 Šéf v utajení II. 1/22 [i] 10:55 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 12:20 Zomrieť mladý [i] 14:35 Odsúdená neprávom [i] 16:35 Agentúra Jasno I. 2 [i] 17:40 TOP APLIKÁCIE [i] 18:00 Temná búrka [i] 19:55 Profesionáli 2014: Žirafa 9 [i] 20:50 Rallye smrti 2 [i] 22:50 Experti 4 [i] 23:40 Adam hľadá Evu 2 [i] 00:35 Črepiny [i] 01:05 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 01:55 Profesionáli 2014: Žirafa 9 [i] 02:35 Zomrieť mladý [i] 04:20 Max Steel 22 [i] 04:45 Doktori 62,63 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Vzpomínky II. 1 [i] 07:55 Merlin V. 4 [i] 08:50 Merlin V. 5 [i] 09:45 Kráska a zvíře I. 4 [i] 10:40 Kráska a zvíře I. 5 [i] 11:35 Komisař Rex V. 9 [i] 12:30 Komisař Rex V. 11 [i] 13:30 No Limit II. 8 [i] 14:30 Vzpomínky II. 1 [i] 15:25 Láska ve hvězdách I. 11 [i] 16:20 Vlčí mládě III. 7 [i] 17:10 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 22:00 Spartakus: Válka zatracených 5 [i] 23:10 Spartakus: Válka zatracených 6 [i] 00:20 Chceš mě, chci tě 1 [i] 02:05 Kráska a zvíře I. 4 [i] 02:50 Kráska a zvíře I. 5 [i] 03:35 Californication EPISODE 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 6) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 15 [i] 08:10 FantomWorks (Series 2) 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 16 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 17 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 18 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 19 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Výbuch 4 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Mike Tyson 5 [i] 11:40 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro mistry NASCAR a baseballu 4 [i] 12:35 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 13:30 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): M/V Becrux 2 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Jedinečný dragster 7 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Tanečnice z Vegas 3 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Znovu v 50. letech 4 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 6 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Lucra LC470 7 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 20:00 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): Paříž 6 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Veselé Vánoce v nemocnici 11 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Hlasití místní křupani 2 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Král vozů Camaro 8 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 3): Dovolená 2 [i] 01:50 Fantastické inženýrství (Series 1): Letadlová loď 1 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): Paříž 6 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Veselé Vánoce v nemocnici 11 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Hlasití místní křupani 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Bolkoviny [i] 07:15 13. komnata Olgy Matuškové [i] 07:45 Úsměvy Antonie Nedošinské [i] 08:25 Karel Gott 70 [i] 09:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:10 Konec velkých prázdnin: Pomsty staré vlasti 3/6 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Stín [i] 14:05 Letní pohádka [i] 15:05 13. revír [i] 16:40 Život za lásku [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2015 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Karel Gott 70 [i] 21:25 To je vražda, napsala: Cestou na jihozápad [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Baby Boom [i] 00:45 Místo činu - Schimanski [i] 02:10 Všechnopárty [i] 02:55 Manéž Bolka Polívky [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Prales na Kněhyni [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Dějí se věci 10/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 09:20 Ta naša kapela [i] 09:50 Letem světem: Anglie [i] 10:20 Bonbónky světa [i] 10:35 Filmová lázeň [i] 11:55 Století létání 25/26 [i] 12:50 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 13:35 Bouřlivý Magalhaesův průliv [i] 14:30 Špion: Krycí název: Prospěch 3/6 [i] 14:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 8/10 [i] 15:15 Petrolejový princ [i] 16:45 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 17:40 Tajemný ostrov na konci světa [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění mateřství a výchovy 3/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavnostní zakončení MFF Karlovy [i] 21:15 Čokoláda [i] 23:15 Ti, co vraždí: Utopie 2/6 [i] 00:40 Mezi životem a smrtí: Deus ex machina 2/10 [i] 01:20 Druhý život Mistra Jana Husa: Jan Hus na přelomu tisíciletí 6/6 [i] 02:05 Vzhůru dolů! [i] 02:25 Rasismus naruby [i] 02:50 U Hofmanů na Soláni [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Sběratel [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Divnopis [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Monsuno 26 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 14 [i] 07:20 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:45 Tom a Jerry III 33 [i] 08:10 Dokonalý svět: Osobní život 14 [i] 09:25 Scooby-Doo [i] 11:05 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 13:00 4 svatby [i] 13:45 4 svatby [i] 14:35 Chyť mě, když to dokážeš [i] 17:25 Táta na plný úvazek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 23:30 Na tuhle nemám [i] 01:30 Bláznivá dovolená v Las Vegas [i] 03:05 Novashopping 04:10 Dokonalý svět: Osobní život 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:50 Ninjago: Vzpoura hadů [i] 07:20 Winx Club III: Valtorův cejch 2 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Kletba kouzelného kamene [i] 11:15 Mořská panna [i] 13:25 Čtyři do páru [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Sahara [i] 22:45 Čelisti 3 [i] 00:45 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 03:00 Mrtví svědci: Prázdná místa 2 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 53 [i] 06:00 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 07:50 Frasier V. 1-2/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:00 Sultán 64-66/126 [i] 14:15 Na Hromnice o deň viac [i] 16:15 Miluj suseda svojho [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo Gripsholmu [i] 22:00 Leto v Kapskom meste [i] 00:00 Podozrenie [i] 02:15 Na Hromnice o deň viac [i] 03:50 Miluj suseda svojho [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Cukr, med a feferonka0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Železná lady0 [i] 14:00 Férovej zloděj0 [i] 15:55 Tsunami0 [i] 17:55 Emperor0 [i] 19:50 Na život a na smrt0 [i] 22:00 Domino0 [i] 00:05 Speciální jednotka0 [i] 01:55 Věž smrti0 [i] 03:55 Domino0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Plavání [i] 08:30 Atletika [i] 09:00 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Plochá dráha [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Atletika [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Spravedlnost v krvi 2: Kritický stav 3 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Co tě nezabije 13 [i] 07:00 Doylův okrsek 5: Bon polda, bueno polda 1 [i] 08:00 Doylův okrsek 5: Překročit, přejet, přeletět 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 11:00 V utajení 2: Nikdy neodeslaný dopis 16 [i] 12:00 V utajení 3: Na vlastní pěst 1 [i] 13:00 V utajení 3: Hon na rudého piráta 2 [i] 14:00 V utajení 3: Dovolená v ráji 3 [i] 15:00 Red Faction: Počátek [i] 16:50 Beethoven 5 [i] 18:50 Beethoven: Velký trhák [i] 21:00 Náhlá smrt [i] 23:10 Chicago [i] 02:10 Až na krev [i] 04:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a UFO 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 9 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 3 [i] 06:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 4 [i] 07:00 Dobrý den, Malto 4 [i] 07:10 Potrhlý vynálezce Bob 9 [i]