TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:45 Kobra 11 XIV. 8/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 10/22 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 11-12/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 5/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 5/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 22/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vejška (HD) [i] 22:15 Sociálna sieť [i] 00:50 Šiesty zmysel II. 1/13 [i] 01:50 Bostonské vraždy III. 1/15 [i] 02:30 Pán a pani Smithovci 13/13 [i] 03:10 Žalobca a obhajca 13/13 [i] 03:50 Kobra 11 XIV. 8/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VIII 1/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Špeciálna zásielka 52 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Ako je to v skutočnosti... 86 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Sny 5 [i] 10:00 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i] 13:35 Nečakané stretnutia [i] 14:35 Prefíkaná banda VI 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 2/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 2/2 6/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:20 Radosť zo života: Jozef Kroner [i] 21:50 Kráľ rybár [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 2/2 6/8 [i] 01:50 Kráľ rybár [i] 04:05 Grand hotel II: Svetlá a tiene 1/16 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Profesionál [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Marínka Somarinka [i] 09:30 No,počkaj!: Nezabudnuteľný karneval [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Zbohom pán profesor [i] 10:05 Veľký, väčší, najväčší: Veža [i] 10:50 Svet zvierat III: Zvodca z Papuy [i] 11:25 VAT - Veda a technika: Ako funguje aquapark [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Rozmarín zelený-trdelník pečený [i] 13:05 Živý sen [i] 13:35 Nesmúť za mnou [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti: Jaskyňa démonov [i] 18:00 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Marínka Somarinka [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Pralesy Európy: Bavorská divočina [i] 20:50 Útek do divočiny [i] 23:15 Festival Bažant Pohoda [i] 23:20 Festivaly 2015: ANASOFT LITERA FEST [i] 00:10 BJD 2014: AsGuests Quartet (Slovensko) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Lúpež kufríka [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Všetko chcem späť [i] 09:20 Hoď svišťom: Maďari [i] 10:05 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 M*A*S*H 12,13 [i] 13:50 Kuriér II. 4 [i] 14:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 Extrémne prípady: Cigánska svadba [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Jurský park [i] 23:20 Rallye smrti 2 [i] 01:35 Jazero 2 [i] 03:10 Prvé oddelenie 28,29,30 [i] 04:15 Extrémne prípady: Cigánska svadba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:15 Doktori 58,59 [i] 06:35 Max Steel 19 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci IV. 2,3 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX.: - FINÁLE SÉRIE 17/17 [i] 10:15 Šéf v utajení 9/9 [i] 11:30 Kravaťáci III. 8 [i] 12:45 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 15:50 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch III. - Pobrežná hliadka 10 [i] 18:00 Šéf v utajení II. 1/22 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 4,5 [i] 19:55 Profesionáli 2014: José sa žení 8 [i] 20:50 Zvedený učiteľkou [i] 22:40 Dexter VIII. 5 [i] 23:40 Záložníci 9,10 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 01:35 Profesionáli 2014: José sa žení 8 [i] 02:10 Magnum VI. 11 [i] 03:00 Dexter VIII. 5 [i] 03:45 Záložníci 9,10 [i] 04:25 Magnum VI. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:20 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 08:15 Komisař Rex IV. 12 [i] 09:10 Kráska a zvíře II. 2 [i] 10:05 Havaj 5-0 I. 15 [i] 10:55 Vražedná čísla I. 8 [i] 11:50 Vražedná čísla I. 9 [i] 12:40 Komisař Rex IV. 12 [i] 13:35 Kráska a zvíře II. 2 [i] 14:30 Kráska a zvíře II. 3 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 15 [i] 16:15 Komisař Rex IV. 13 [i] 17:15 Vražedná čísla I. 10 [i] 18:05 Kráska a zvíře II. 4 [i] 19:00 Kráska a zvíře II. 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 21:00 Chceš mě, chci tě 1 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev V. 8 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 02:30 True Blood - Pravá krev V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice 10 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno 8 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Vládci vesmíru 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Běh po vodě 160 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Domek pro Iry 8 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Zchátralý Rambler 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 1) 6 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 6 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Maricela a Mike: stromy a hmyz 6 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kalifornské pikle 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Morris Minor Traveller 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Peníze/boty 13 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 15 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 23:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 7 [i] 23:30 Nebezpečná dilemata (Series 1) 8 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:55 Zvědavost: Sex v Americe [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Zvířata versus kola 3 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Jedno kolo 4 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata (Series 1) 7 [i] 04:45 Nebezpečná dilemata (Series 1) 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 7/7 [i] 10:05 Vrah skrývá tvář [i] 11:35 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 O chytré Marině [i] 12:55 Doktorka Quinnová V [i] 13:40 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:35 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2015 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Jak si zasloužit princeznu [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Z Televarieté [i] 23:05 Profesionálové [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Motiv II [i] 01:05 Banánové rybičky [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Pod pokličkou [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Řekni, že to tak není, Spencer 9/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Mroži - obři ledových pustin [i] 09:00 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 09:30 Severní Kyklady, modrobílá poezie [i] 10:25 Cestománie [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Objevování pravdy: Čáry v Nazce [i] 11:50 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 12:45 Život savců: Hmyzožraví savci 2/10 [i] 13:35 Lidské smysly: Sluch a rovnováha [i] 14:25 Divnopis [i] 14:30 Učitelé z hvězd [i] 15:30 Poutní místa [i] 15:50 Křižácké hrady 2/6 [i] 16:40 Podivnosti světa: Nadílky z nebe 5/8 [i] 17:25 Lidské tělo: Puberta [i] 18:15 Na cestě po Texasu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:15 Do neznáma: Dějí se věci 10/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Vynález zkázy [i] 21:25 Tři dny Kondora [i] 23:20 Muži, kteří dopadli Bin Ládina [i] 00:05 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 7/12 [i] 01:05 Světová náboženství: Buddhismus 4/7 [i] 02:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 5/12 [i] 03:00 Gauneři nejen za volantem [i] 03:25 Zapomenuté výpravy [i] 03:50 Divočina bez hranic [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Velká sestra 7 [i] 10:35 Comeback: Taneční [i] 11:10 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 11:50 Dva a půl chlapa XI 2 [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 15 [i] 13:20 Beze stopy V: Kontakty 18 [i] 14:15 Mentalista V: Rudý lak na nehty 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Korálky od domorodců 313 [i] 16:30 Máma 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 4 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Školní lásky 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vratné lahve [i] 22:30 Síla úderu [i] 00:20 Mentalista V: Rudý lak na nehty 15 [i] 01:05 Máma 9 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Doktorka z Dixie 15 [i] 02:40 Sígři ve výslužbě [i] 03:05 Áčko: Nemiluji. Studuji! [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Korálky od domorodců 313 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Andreina velká chvíle [i] 06:35 Winx Club III: Slavnostní ples 1 [i] 07:05 M*A*S*H 176 [i] 07:50 M*A*S*H 177 [i] 08:45 Vraždy v Kitzbühelu IX: Pád 7 [i] 09:35 To je vražda, napsala V: Hříchy Castle Cove 17 [i] 10:35 Žena zákona: Příležitostné známosti 27 [i] 12:35 Wolffův revír V: Kočka a myš 9 [i] 13:35 Komisař Rex V: Slepá zuřivost 2 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Zoufalá láska 13 [i] 15:45 Bouřlivá léta [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Apollo 13 [i] 00:25 Milovaný cizinec [i] 02:25 To je vražda, napsala V: Hříchy Castle Cove 17 [i] 03:15 Wolffův revír V: Kočka a myš 9 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:20 Nezvestná 79-80/100 [i] 07:55 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 95/182 [i] 11:30 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 59-60/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 17:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Ja alebo pes [i] 19:35 Šiesty zmysel I. 5/22 [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Domov na kľúč [i] 21:50 Svadba a iné pohromy [i] 23:35 Dawg [i] 01:15 Miluj suseda svojho [i] 02:40 Dawg [i] 03:55 Priatelia [i] 04:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Modrý slon0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Tamara Drewe0 [i] 14:05 Helen0 [i] 16:15 Železná lady0 [i] 18:10 Férovej zloděj0 [i] 20:05 Mobius0 [i] 22:00 Cesta do pekel0 [i] 23:45 Pořádná rána0 [i] 01:25 Mistři magie0 [i] 03:25 Cesta do pekel0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Cyklistika [i] 07:00 Plavání [i] 08:30 Atletika [i] 09:00 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 12:45 Watts [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i]