TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:50 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 9/22 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9-10/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 4/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 4/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 21/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. 6/10 [i] 21:40 Lovci pokladov I. - NOVÝ SERIÁL 2/10 [i] 22:45 Sherlock a Watsonová II. 23-24/24 - FINÁLE SÉRIE [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 7/14 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 9-10/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 7/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Podvodníci v akcii VII 10/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Miery a váhy 85 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Pokus na sebe 4 [i] 10:00 Nash Bridges: Špeciálna zásielka 52 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel I: Odtlačok 9/9 [i] 13:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Prefíkaná banda VI 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VIII 1/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 1/2 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Komisár Zen: Kabala 2/3 [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Lovný revír 15/23 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Pre dobro dieťaťa 16/23 [i] 23:15 Prefíkaná banda VI 2/6 [i] 00:10 Inšpektor Lynley V.: Čínske steny 1/2 5/8 [i] 00:55 Komisár Zen: Kabala 2/3 [i] 02:30 Grand hotel I: Odtlačok 9/9 [i] 03:55 Križovatky medicíny: Miery a váhy 85 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 09:30 No,počkaj!: Na lodi [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Chopinov smútok [i] 10:05 Bjork a Attenborough [i] 10:55 Odkrývanie minulosti: Bronzový kartel v Stredomorí [i] 11:25 VAT - Veda a technika: Spájkovanie karosérie laserom [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Piesne a tance Rómov [i] 12:55 Vlci [i] 13:25 Osem a pol [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Tajomstvo Tatárskej lúky [i] 18:00 Svet zvierat III: Zvodca z Papuy [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMIX [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Veľký, väčší, najväčší: Veža [i] 20:55 Martin Kákoš jubiluje: Germinie [i] 22:15 Nesmrteľní: Kontrola [i] 23:20 Pohoda 2014 [i] 00:05 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Vytlčiem to z teba [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Cesta peklom [i] 09:30 Hoď svišťom: Dušičky [i] 10:05 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 M*A*S*H 10,11 [i] 13:35 Kosti X. 9 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 4 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Samovrah [i] 18:15 Aféry: Manžel spí s dcérou 8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 4 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 4 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 5 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 17/17 [i] 00:45 Kravaťáci III. 8 [i] 01:40 M*A*S*H 10,11 [i] 02:40 Prvé oddelenie 25,26,27 [i] 03:45 SÚDNA SIEŇ: Samovrah [i] 04:20 Aféry: Manžel spí s dcérou 8 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 56,57 [i] 06:35 Max Steel 20 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 08:50 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 16 [i] 10:15 Šéf v utajení 8 [i] 11:25 Kravaťáci III. 7 [i] 12:45 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 15:50 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch III. - Pobrežná hliadka 9 [i] 18:00 Šéf v utajení 9/9 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 2,3 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 20:50 Ťažko zamilovaný [i] 23:05 Svetové megaprojekty III. 2 [i] 00:10 Mafstory 2010: Sultán, Mŕtvy muž prichádza 21,22 [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 03:35 Profesionáli 2014: Šmejdi 7 [i] 04:15 Magnum VI. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 07:50 Komisař Rex IV. 11 [i] 08:50 Kráska a zvíře II. 1 [i] 09:45 Havaj 5-0 I. 14 [i] 10:40 Bez hranic I. 10 [i] 11:40 Vražedná čísla I. 8 [i] 12:35 Komisař Rex IV. 11 [i] 13:35 Kráska a zvíře II. 1 [i] 14:30 Bez hranic I. 10 [i] 15:30 Havaj 5-0 I. 14 [i] 16:25 Komisař Rex IV. 12 [i] 17:20 Vražedná čísla I. 9 [i] 18:10 Kráska a zvíře II. 2 [i] 19:05 Kráska a zvíře II. 3 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 15 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 23:55 Havaj 5-0 I. 21 [i] 00:55 Vražedná čísla I. 9 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 03:15 Sestra Hawthornová II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Výroba whisky/ochrana proti hurikánům 11 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky 9 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Obličejové masky z filmu Mission Impossible 159 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Pivovar v korunách 7 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Večeře s rybami 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Range Rover Mk3 3 [i] 12:35 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 13:30 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Velký risk 2 [i] 14:25 Sibiřský podíl (Series 1): Staří nepřátelé 2 [i] 15:20 Dřevorubci v močálech (Series 1): Při práci vyhládne 2 [i] 16:15 Američtí dřevorubci (Series 1): Pekelný týden 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Poklady v bednách 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Porsche Boxster 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 14 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Náhlý obrat 11 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Čtvrťák 12 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Carolyn nahoře bez 11 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Leje jako z konve 12 [i] 22:00 Velká láska k autům (Series 1): Land Rover, 1. série 2 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 2) 2 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 00:55 Rození obchodníci: směna za lepší (Series 1): Velká Británie 2 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Čtvrťák 12 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Náhlý obrat 11 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Carolyn nahoře bez 11 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Leje jako z konve 12 [i] 03:30 Velká láska k autům (Series 1): Land Rover, 1. série 2 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 2) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 6/7 [i] 09:50 Na cestě po Vanuatu [i] 10:15 Hobby naší doby - letní speciál [i] 10:45 Herec od Boha [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová V [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak V [i] 15:25 Panství Downton 7/7 [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2015 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Nemocnice na kraji města: Únos 6/20 [i] 21:05 Dobrá Voda: Nástup 1/7 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Vrah skrývá tvář [i] 23:55 Motiv II [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:35 Objektiv [i] 02:05 Český Krumlov [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Zemětřesení 8/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Psí šampioni [i] 09:25 Křižácké hrady 2/6 [i] 10:10 O myších a lidech [i] 12:00 Vesmír: Nebezpečné komety a planetky [i] 12:45 Konec světa ticha [i] 13:35 Vězněm v cizině 7/10 [i] 14:20 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 15:10 Tajemství železnic [i] 15:35 Objevování pravdy: Čáry v Nazce [i] 16:25 Tajemný ostrov na konci světa [i] 17:15 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 18:10 Mroži - obři ledových pustin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Záhady starého Egypta: Odkud přišli Egypťané? 1/10 [i] 19:15 Do neznáma: Řekni, že to tak není, Spencer 9/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 21:00 Cestománie [i] 21:35 Druhý život Mistra Jana Husa: Jan Hus na přelomu tisíciletí 6/6 [i] 22:20 Návrat do Cold Mountain [i] 00:50 EXPOminuty 2015 [i] 01:00 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 3/12 [i] 01:25 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 4/12 [i] 01:50 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:45 Dovolená ve starých dobrých časech [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Nejmenší ekoškola v republice [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Divná holka 6 [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 11:50 Dva a půl chlapa XI 1 [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 14 [i] 13:20 Beze stopy V: V hlubině moře 17 [i] 14:15 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco jako láska 312 [i] 16:30 Máma 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 3 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Velká sestra 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Taneční [i] 20:55 Comeback: Jmenuje se Dagmar! [i] 21:25 Sígři ve výslužbě [i] 22:05 Jeho fotr, to je lotr! [i] 00:20 Mentalista V: Rudá v zubech a drápech 14 [i] 01:05 Máma 8 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Doktorka z Dixie 14 [i] 02:40 Áčko: Nikdo nechce chodit s epileptikem! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Něco jako láska 312 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Přátelé džungle [i] 06:40 Winx Club II: Vzkříšení Fénixe 26 [i] 07:15 M*A*S*H 174 [i] 08:05 M*A*S*H 175 [i] 08:55 Vraždy v Kitzbühelu IX: Únava materiálu 6 [i] 09:45 To je vražda, napsala V: Motel 16 [i] 10:50 Žena zákona: Smrt na břehu řeky 26 [i] 12:40 Wolffův revír V: Umění zabíjet 8 [i] 13:40 Komisař Rex V: Rex se mstí 1 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Smíšené pocity 12 [i] 15:45 Afrika: Návrat ztracené lásky 2/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ano, šéfe! [i] 21:20 Kdo je kdo? [i] 22:20 Právo a pořádek XVII: Šejdíř 6 [i] 23:20 Slunečno, místy vraždy IV: Jai-alai 9 [i] 00:15 Slunečno, místy vraždy III 1 [i] 01:10 To je vražda, napsala V: Motel 16 [i] 02:00 Wolffův revír V: Umění zabíjet 8 [i] 02:45 Právo a pořádek XVII: Šejdíř 6 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 77-78/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 3/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 94/182 [i] 11:30 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:50 Sila osudu 57-58/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:35 Šiesty zmysel I. 4/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 9/10 [i] 21:30 Cudzinka 7/16 [i] 22:30 Katie Ffordeová: Srdce pre dvoch [i] 00:35 Kráľovná juhu 7-8/63 [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 4/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Kráľovná juhu 7-8/63 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Justin Bieber0 [i] 08:15 Big Screen 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 2 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Albatros0 [i] 13:45 Oběť0 [i] 16:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 16:30 Tamara Drewe0 [i] 18:30 Helen0 [i] 20:40 Sledování0 [i] 22:00 Dům na konci ulice0 [i] 23:50 Maniac Cop0 [i] 01:15 Já a ty0 [i] 02:50 Instruktor Schmidt0 [i] 04:20 Dům na konci ulice0