TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 09:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:55 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 10:55 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:15 Tajomstvo kruhu čarodejníc 8/22 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7-8/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 3/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 3/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 20/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Záložný plán [i] 22:45 Sherlock a Watsonová II. 21-22/24 [i] 00:35 Kobra 11 XIV. 6/14 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7-8/24 [i] 04:00 Kobra 11 XIV. 6/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii VII 9/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Križovatky medicíny 84 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Chcem masírovať Sandru Bullockovú 3 [i] 10:00 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel I: Krv chyžnej 8/9 [i] 13:30 Hurá do záhrady [i] 14:00 Slovensko chutí [i] 14:40 Prefíkaná banda VI 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 10/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 2/2 4/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bez hraníc II. 1/12 [i] 21:10 Bez hraníc II. 2/12 [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks: Doživotné následky [i] 23:30 Prefíkaná banda VI 1/6 [i] 00:25 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 2/2 4/8 [i] 01:10 Bez hraníc II. 1/12 [i] 02:00 Bez hraníc II. 2/12 [i] 02:50 Grand hotel I: Krv chyžnej 8/9 [i] 04:05 Križovatky medicíny: Križovatky medicíny 84 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večerníček: Myši na scénu [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:15 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - LEN NECH JE TO SLADKÉ [i] 09:30 No,počkaj!: Dobrodružstva na dedine [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Beethovenovo sklamanie [i] 10:05 Jedovaté topánky [i] 10:50 Koniari sveta: Indiáni kmeňa Nez Percé [i] 11:20 VAT - Veda a technika: Kvalita kávy [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Pri prameni Kysuce [i] 13:00 Veľké preteky [i] 13:30 Smiem prosiť...? [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Kráter tichej smrti [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Bronzový kartel v Stredomorí [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Brnko a Lenka [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - LEN NECH JE TO SLADKÉ [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Bjork a Attenborough [i] 20:55 Tanečnica v tme [i] 23:10 Pohoda 2013 [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:25 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Syn je celý po tebe [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Zaspal dobu [i] 09:25 Hoď svišťom: Tiger [i] 10:10 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H 8,9 [i] 13:35 Kuriér II. 3 [i] 14:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 3 [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Neonacistka [i] 18:15 Aféry: Sexuálne peklo 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Klip 4 [i] 22:00 Kosti X. 9 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 4 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 16 [i] 00:50 Kravaťáci III. 7 [i] 01:45 M*A*S*H 8,9 [i] 02:45 Prvé oddelenie 22,23,24 [i] 03:55 SÚDNA SIEŇ: Neonacistka [i] 04:30 Aféry: Sexuálne peklo 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 54,55 [i] 06:35 Max Steel 21 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III. 22,23 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 15 [i] 10:15 Šéf v utajení 7 [i] 11:25 Kravaťáci III. 6 [i] 12:40 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 15:50 Prvé oddelenie [i] 17:05 Baywatch III. - Pobrežná hliadka 8 [i] 18:00 Šéf v utajení 8 [i] 19:00 Simpsonovci III.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 19:25 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 20:50 Kráľovstvo ohňa [i] 22:55 Nápad za milión [i] 01:20 Tretia ríša 2 [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 02:55 Profesionáli 2014: Olympijská pochodeň 6 [i] 03:35 Magnum VI. 9 [i] 04:30 Tretia ríša 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Sestra Hawthornová II. 6 [i] 08:00 Komisař Rex IV. 10 [i] 08:55 Kráska a zvíře I. 22 [i] 09:45 Havaj 5-0 I. 13 [i] 10:40 Bez hranic I. 9 [i] 11:35 Vražedná čísla I. 7 [i] 12:25 Komisař Rex IV. 10 [i] 13:20 Kráska a zvíře I. 22 [i] 14:10 Bez hranic I. 9 [i] 15:10 Havaj 5-0 I. 13 [i] 16:05 Komisař Rex IV. 11 [i] 17:05 Vražedná čísla I. 8 [i] 18:00 Kráska a zvíře II. 1 [i] 18:55 Bez hranic I. 10 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 18 [i] 22:00 Vražedná práva I. 10 [i] 23:00 Vzpomínky III. 1 [i] 23:55 Bez hranic II. 8 [i] 00:55 Vražedná práva I. 10 [i] 01:50 Vzpomínky III. 1 [i] 02:30 Bez hranic II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy 8 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto 6 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Operace Valkýra 28 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Vzduch voní láskou 6 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Monstrózní Ford 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1): Mustang 4 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Záchrana v podobě vozu Bel Air 6 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Konec Novy 4 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1) 5 [i] 16:15 Pouliční psanci (Series 1): Pomsta závodníka 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Brnění a Drákula 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 10 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Range Rover Mk3 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Výroba whisky/ochrana proti hurikánům 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 13 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů: pohled seshora [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro médium z Long Islandu 15 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Velký zápach a doupě pro starého mládence 3 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): V pohybu 4 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Grilování ve sněhové bouři 5 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů: pohled seshora [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro médium z Long Islandu 15 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Velký zápach a doupě pro starého mládence 3 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nikdo nezůstane pozadu 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 5/7 [i] 09:50 13. komnata Olgy Matuškové [i] 10:20 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová V [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:30 Panství Downton 6/7 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:45 Besipky: Nechte je být [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2015 [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Poklad na Stříbrném jezeře [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Místo činu - Schimanski [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kriminalista [i] 01:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 02:15 Sváteční slovo arcibiskupa Jana Graubnera [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Pod kůží 7/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Století létání 24/26 [i] 09:25 Život savců: Hmyzožraví savci 2/10 [i] 10:15 Konvoje 1/4 [i] 11:05 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 11:35 Ta naša kapela [i] 12:00 Psí šampioni [i] 12:55 Na houby: Magické muchomůrky 4/13 [i] 13:25 Světová náboženství: Buddhismus 4/7 [i] 14:25 Příchod barbarů: Sasové 4/4 [i] 15:10 Záhady starého Egypta: Odkud přišli Egypťané? 1/10 [i] 15:25 Severní Kyklady, modrobílá poezie [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 17:15 Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 18:10 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Do neznáma: Zemětřesení 8/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Švédsko, kouzlo severu [i] 21:00 Na cestě po Texasu [i] 21:30 Letem světem: Anglie [i] 22:00 O myších a lidech [i] 23:45 Americké století očima Olivera: Stonea 1/10 [i] 00:45 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 6/12 [i] 01:45 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 02:30 Blücherův palác [i] 02:45 Svatá válka [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 U nás na východě [i] 03:40 Zapomenuté výpravy [i] 04:05 Divočina bez hranic [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Nová úča 5 [i] 10:30 Zloději času [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 13 [i] 13:20 Beze stopy V: Bez tebe 16 [i] 14:15 Mentalista V: Rudá stodola 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Syrská křečice 311 [i] 16:30 Máma 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 2 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Divná holka 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: O mrtvých jen dobře 6 [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: New Orleans - první část 18 [i] 22:30 Hrozba smrti [i] 00:40 Mentalista V: Rudá stodola 13 [i] 01:25 Máma 7 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Doktorka z Dixie 13 [i] 03:20 Kolotoč [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Syrská křečice 311 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Emma má dilema [i] 06:40 Winx Club II: Tváří v tvář nepříteli 25 [i] 07:15 M*A*S*H 172 [i] 08:10 M*A*S*H 173 [i] 08:55 Vraždy v Kitzbühelu IX: Poslední šance 5 [i] 09:50 To je vražda, napsala V: Alma Mater 15 [i] 10:50 Žena zákona: Dvojí život 25 [i] 12:45 Wolffův revír V: Střelec 7 [i] 13:45 Komisař Rex IV: Smolař 18 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Jak šel čas 11 [i] 15:45 Afrika: Návrat ztracené lásky 1/2 [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Karel Gott 2014 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:35 Kinobazar [i] 23:45 Hawaii 5-0 IV: Nepřítel mezi námi 20 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy IV: Třetí kolo u vozu 8 [i] 01:35 Hawaii 5-0 III: Muž s hákem 15 [i] 02:25 To je vražda, napsala V: Alma Mater 15 [i] 03:10 Wolffův revír V: Střelec 7 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 75-76/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 2/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 93/182 [i] 11:30 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 55-56/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 17:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 17:55 Priatelia [i] 18:25 Ja alebo pes [i] 19:35 Šiesty zmysel I. 3/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 8/10 [i] 21:30 Cudzinka 6/16 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 00:35 Kráľovná juhu 5-6/63 [i] 02:05 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 3/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Kráľovná juhu 5-6/63 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Žít po svém0