TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:45 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 7/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5-6/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 2/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 2/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 19/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. 5/10 [i] 21:40 Lovci pokladov I. - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 22:45 Sherlock a Watsonová II. 19-20/24 [i] 00:45 Kobra 11 XIV. 5/14 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 5-6/24 [i] 03:55 Kobra 11 XIV. 5/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii VII 8/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Užívaj si deň 83 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Všetko najlepšie Lolle 2 [i] 10:00 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel I: Ukradnutý list 7/9 [i] 13:40 Nečakané stretnutia [i] 14:40 Prefíkaná banda V 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 9/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 1/2 3/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Slovensko chutí [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Zneuctené dievča 20/24 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Trauma 21/24 [i] 23:20 Prefíkaná banda V 6/6 [i] 02:00 Inšpektor Lynley V.: Jedno previnenie 1/2 3/8 [i] 02:45 Grand hotel I: Ukradnutý list 7/9 [i] 04:00 Križovatky medicíny: Užívaj si deň 83 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večerníček: Myši na scénu [i] 08:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:45 Flipper a Lopaka [i] 09:10 Zázračný ateliér [i] 09:20 Mackovia [i] 09:25 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AUSTRÁLIA [i] 09:30 No,počkaj!: Nové nápady vlka [i] 09:40 Mozart a jeho skupina: Pimpesov valčík [i] 10:05 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1900 - 1910 [i] 10:55 Vašimi očami: USA: Louisiana [i] 11:20 VAT [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 SIESTA: Cesty za folklórom [i] 12:55 Smejeme sa storočiami: Hodinky alebo od skúseného získaš skúsenosť;Prvé hodinky;Zlaté hodinky [i] 13:30 Aká som, taká som [i] 14:15 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:30 Cyklistika - Tour de France [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Hovory na brehu veľkej rieky [i] 18:00 Koniari sveta: Indiáni kmeňa Nez Percé [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - AUSTRÁLIA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Jedovaté topánky [i] 20:50 Dvíha sa vietor [i] 22:55 Reportér Hemingway [i] 00:15 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Hajtra [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Neposedný syn [i] 09:25 Hoď svišťom: Biznis po rusky [i] 10:10 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Life: Najbohatší policajt 1/11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 M*A*S*H 6,7 13:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 15 [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Chce ma iba vytrestať [i] 18:15 Aféry: Bláznivá ženská 6 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 3 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 3 [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 3 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 15 [i] 00:40 Kravaťáci III. 6 [i] 01:40 M*A*S*H 6,7 01:55 Prvé oddelenie 19,20,21 [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Neposedný syn [i] 04:25 Aféry: Bláznivá ženská 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 52,53 [i] 06:35 Max Steel 18 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III. 20,21 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 14 [i] 10:15 Šéf v utajení 6 [i] 11:25 Kravaťáci III. 5 [i] 12:40 Ničitelia mýtov III.: - FINÁLE SÉRIE 29/29 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 15:45 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch III. - Pobrežná hliadka 7 [i] 18:00 Šéf v utajení 7 [i] 18:55 Simpsonovci III. 22,23 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 20:50 Scary Movie 4 [i] 22:30 Airways I.: Nespokojní cestujúci 6 [i] 23:00 Mafstory 2010: Kto nás sleduje, Ali šejkom 19,20 [i] 01:00 Ničitelia mýtov III.: - FINÁLE SÉRIE 29/29 [i] 01:50 Profesionáli 2014: Poľovačka 5 [i] 02:30 Magnum VI. 8 [i] 03:15 Mafstory 2010: Kto nás sleduje, Ali šejkom 19,20 [i] 04:55 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 07:55 Komisař Rex IV. 9 [i] 08:55 Kráska a zvíře I. 21 [i] 09:50 Havaj 5-0 I. 12 [i] 10:45 Bez hranic I. 8 [i] 11:45 Vražedná čísla I. 6 [i] 12:35 Komisař Rex IV. 9 [i] 13:35 Kráska a zvíře I. 21 [i] 14:30 Bez hranic I. 8 [i] 15:30 Havaj 5-0 I. 12 [i] 16:25 Komisař Rex IV. 10 [i] 17:20 Vražedná čísla I. 7 [i] 18:10 Kráska a zvíře I. 22 [i] 19:00 Bez hranic I. 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 21:00 Jak prosté III. 22 [i] 21:55 Bez hranic II. 8 [i] 23:00 Tajnosti a lži I. 9 [i] 00:00 Vražedná práva I. 9 [i] 01:00 Jak prosté III. 22 [i] 01:55 Bez hranic II. 8 [i] 02:45 Tajnosti a lži I. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky 7 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Když příroda volá 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Výzva prezidenta Obamy 27 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Dvacetitunový dům na stromě v Texasu 5 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Obrovský telefon 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Lincoln lowrider 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 12:35 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 4 [i] 13:30 Impozantní letadla: Trump 1 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Na palubě Queen Mary II 1 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supernáklaďák 1 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Pouštní město – Dubaj 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hotovost nade vše 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Ford Escort Mk1 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Bezpečnostní testy/knihy/margarín 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 2 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 2): Poslední večeře 6 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Shawne Merriman 8 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Nejrychlejší holka v Oklahoma City 4 [i] 00:55 Pekelní jezdci (Series 1): Bratrstvo 1 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 2 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 2): Poslední večeře 6 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Lidská vlčí smečka 2 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Shawne Merriman 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:25 Na cestě po Provence [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:20 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová V [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:30 Panství Downton 5/7 [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:20 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Festivalové vteřiny 2015 [i] 20:00 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Nemocnice na kraji města: Rozvod 5/20 [i] 21:05 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:20 Komici na jedničku [i] 23:15 Tělo jako důkaz III [i] 00:00 Případy detektiva Murdocha VI [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Hobby naší doby - letní speciál [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Kamarád taky rád 6/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Polsko, lákavý pohled k sousedům [i] 09:25 Old Surehand [i] 10:55 Vězněm v cizině 6/10 [i] 11:40 Lidské tělo: První krůčky [i] 12:35 Strážci pralesa [i] 13:25 Zachráníme supy? [i] 13:45 Největší tankové bitvy III.: Povstání [i] 14:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 14:55 Letečtí stíhači v boji II.: Krvavý den 4/14 [i] 15:45 Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru [i] 16:35 Vesmír: Nebezpečné komety a planetky [i] 17:20 Konec světa ticha [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 7/10 [i] 19:15 Do neznáma: Pod kůží 7/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Filmová lázeň [i] 21:20 Frida [i] 23:25 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 23:55 Město žen V [i] 00:15 Špion: Krycí název: Nula 1/6 [i] 00:35 Špion: Krycí název: Bezdomovec 2/6 [i] 01:00 Objevování pravdy: Ztracený kmen [i] 01:45 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1/12 [i] 02:10 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 2/12 [i] 02:35 Zaplať za slunce [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Vesnická zabijačka [i] 03:35 Zapomenuté výpravy [i] 04:00 Divočina bez hranic [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Chcete je? ZJ [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: V pasti 4 [i] 10:30 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 11:40 Česko za zázraky a tajemstvím: Tajemství úspěchu [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 12 [i] 13:20 Beze stopy V: Kufr s penězi 15 [i] 14:15 Mentalista V: Rudé autíčko 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Úrok na dítě 310 [i] 16:30 Máma 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa XI 1 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Nová úča 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Přehlídka marnivosti 7 [i] 23:30 Kyberagent: Delta Force 8 [i] 00:20 Mentalista V: Rudé autíčko 12 [i] 01:05 Máma 6 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Doktorka z Dixie 12 [i] 02:40 Stalker: Hon na vraha 3 [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Úrok na dítě 310 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Holky z venkova [i] 06:40 Winx Club II: V zajetí temného pána 24 [i] 07:10 M*A*S*H 169 [i] 07:55 M*A*S*H 170 [i] 08:45 M*A*S*H 171 [i] 09:10 Vraždy v Kitzbühelu IX: Smrtelný strach 4 [i] 10:00 To je vražda, napsala V: Pozdrav z Ruska 14 [i] 11:00 Žena zákona: Svěření do péče 24 [i] 12:50 Wolffův revír V: Klíště 6 [i] 13:45 Komisař Rex IV: Zdánlivě snadný případ 17 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejdelší noc 10 [i] 15:45 Utta Danella: Boj za lásku [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ecce homo Homolka [i] 21:55 Vylomeniny [i] 22:50 Kriminálka Stuttgart V: Tetování 2 [i] 23:50 Spravedlnost v krvi III: Noční můry 7 [i] 00:45 Hawaii 5-0 III: Skandál 14 [i] 01:35 To je vražda, napsala V: Pozdrav z Ruska 14 [i] 02:25 Wolffův revír V: Klíště 6 [i] 03:10 Prima ZOOM SVĚT [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 73-74/100 [i] 07:50 Šiesty zmysel I. 1/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 92/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 53-54/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 17:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:05 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:35 Šiesty zmysel I. 2/22 [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 7/10 [i] 21:30 Cudzinka 5/16 [i] 22:30 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 00:40 Kráľovná juhu 3-4/63 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 2/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:25 Kráľovná juhu 3-4/63 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Ester to rozčísne0 [i] 08:15 Big Screen 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Upíří sestry0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 14:20 Ať vejde ten pravý0 [i] 16:30 Žít po svém0 [i] 18:25 Škola života0 [i] 20:15 Narušitel0 [i] 22:00 Pryč od pece0 [i] 00:00 Oldboy0