TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 10:45 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc 6/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3-4/24 [i] 14:10 2 baby na mizine I. 1/24 [i] 14:35 Mike a Molly II. 1/23 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 18/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Vo štvorici po Slovensku vlakom [i] 21:15 Kameňák 4 (HD) [i] 23:15 Sekerovci [i] 00:05 Zita na krku [i] 00:50 Kobra 11 XIV. 4/14 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3-4/24 [i] 04:05 Kobra 11 XIV. 4/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VII 7/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Vlastenci 48 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Vedľajšie účinky 82 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Berlin, Berlin: Ako získam späť svojho priateľa 1 [i] 10:00 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel I: Zmiznutý prívesok 6/9 [i] 13:30 HiSTORY [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda V 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 8/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rozum a cit [i] 22:30 Policajti z centra: Gleb 7/14 [i] 23:25 Banditi 6/13 [i] 00:10 Rozum a cit [i] 02:20 Fetiše socializmu II.: Subkultúry [i] 02:45 Grand hotel I: Zmiznutý prívesok 6/9 [i] 04:00 Križovatky medicíny: Vedľajšie účinky 82 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Večerníček: Myši na scénu [i] 08:35 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁKUPNÁ HORÚČKA [i] 08:40 No,počkaj!: Na štadióne [i] 08:50 Mozart a jeho skupina: Aida [i] 09:20 Hrady a povesti: Povesť o Cyrilovi a Metodovi [i] 09:50 Misia bratov Konštantína a Metoda 3/3 [i] 10:45 Proglas - koncert Rím 2015 [i] 11:10 Návrat k Levočskej púti 2013 [i] 11:25 VAT - Veda a technika: Linka na spracovanie mliečnej srvátky [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 SIESTA: Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:20 Futbal : Zostrih z finále MS žien [i] 13:45 Chuťovky z "Tourovky" [i] 14:00 Cyklistika - Tour de France [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti: Lúka prekvapení [i] 18:00 Vašimi očami: USA: Louisiana [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NÁKUPNÁ HORÚČKA [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovo [i] 20:10 Vynálezy, ktoré zmenili svet: Vynálezy, ktoré zmenili svet - 1900 - 1910 [i] 21:00 VAT [i] 21:30 Kes [i] 23:15 Celnice: Návrat ztraceného pokladu [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:35 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Čo čumíš? [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Pes baskervillský [i] 09:35 Hoď svišťom: Frajer [i] 10:15 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Vtierka Castle V. 24/24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H 4,5 [i] 13:35 Mythica: Boj o Darkspore [i] 15:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Hrádza [i] 18:15 Aféry: Hemoroidy 5 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Veštba 3 [i] 22:00 NOVÁ SHOW NA JOJKE: Nahí v raji 1/6 [i] 23:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:55 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 14 [i] 00:50 Kravaťáci III. 5 [i] 01:50 M*A*S*H 4,5 [i] 02:40 Prvé oddelenie 16,17,18 [i] 03:40 SÚDNA SIEŇ: Pes baskervillský [i] 04:25 Aféry: Hemoroidy 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 50,51 [i] 06:35 Max Steel 17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:20 Zúfalí šoféri 2 [i] 09:35 X FACTOR [i] 12:55 Agentka bez minulosti III. 15 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:50 Profesionáli 2014: Mamachuana 3 [i] 15:45 Prvé oddelenie [i] 17:05 Baywatch III. - Pobrežná hliadka 6 [i] 18:00 Šéf v utajení 6 [i] 19:00 Simpsonovci III. 20,21 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 20:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 15 [i] 21:50 C.S.I.: Kriminálka New York V. 15 [i] 22:45 Biele goliere IV. 12 [i] 23:40 Mafstory 2010: Synchronicita, Vitaj v rodine 17,18 [i] 01:25 Profesionáli 2014: Kondičné testy 4 [i] 02:05 Magnum VI. 7 [i] 02:50 Mafstory 2010: Synchronicita, Vitaj v rodine 17,18 [i] 04:30 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 07:55 Komisař Rex IV. 8 [i] 08:55 Kráska a zvíře I. 20 [i] 09:45 Havaj 5-0 I. 11 [i] 10:40 Bez hranic I. 7 [i] 11:35 Vražedná čísla I. 5 [i] 12:30 Komisař Rex IV. 8 [i] 13:30 Kráska a zvíře I. 20 [i] 14:20 Bez hranic I. 7 [i] 15:15 Havaj 5-0 I. 11 [i] 16:10 Komisař Rex IV. 9 [i] 17:10 Vražedná čísla I. 6 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 21 [i] 18:55 Bez hranic I. 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 21:00 Profil zločinu V. 8 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 00:55 Profil zločinu V. 8 [i] 01:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 02:35 Jak prosté III. 21 [i] 03:15 Sestra Hawthornová II. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Akvárium Petea Roseho 10 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy 6 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Zelený sršeň 26 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Lázně v oblacích 4 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvária pro mistry NASCAR a baseballu 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Dvě problematické Galaxie 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník (Series 2) 1 [i] 13:30 Troy (Series 1) 1 [i] 14:25 Králové kouzel (Series 1): New York 1 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Lidští pokusní králíci 6 [i] 16:15 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 16:40 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hračky pro chlapy 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 8 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 10): Aston Martin DB7 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 20:00 Mrazivé zlato (Series 3): Půlnoční závod 2 [i] 21:00 Připásáni (Series 1): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 22:00 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 23:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Oheň a led na Islandu 8 [i] 00:55 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Sri Lanka 4 [i] 01:50 Mrazivé zlato (Series 3): Půlnoční závod 2 [i] 02:40 Připásáni (Series 1): Pacifické ostrovy, Panama 1 [i] 03:30 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 04:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Adéla ještě nevečeřela [i] 07:45 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 09:20 Bronzová koruna [i] 10:20 Fany [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:30 Elixír a Halíbela [i] 13:25 O Popelákovi [i] 14:35 Kopretiny pro zámeckou paní [i] 16:00 Marečku, podejte mi pero! [i] 17:30 Sedmero krkavců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2015 [i] 19:54 Losování SAZKAmobil šance 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Nepodepsaný knoflík [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Kriminalista [i] 23:35 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Manéž Bolka Polívky [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:00 Chalupa je hra [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Sváteční slovo arcibiskupa Jana Graubnera [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Okolo Porta [i] 05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 2/12 [i] 06:00 Fighting Lady: Letadlová loď [i] 07:00 Letečtí stíhači v boji II.: Zoufalá mise 3/14 [i] 07:45 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 08:40 Legendy hlubin - Krakatice obrovská [i] 09:35 Vesmír: Život na cizích planetách [i] 10:20 Lidské smysly: Sluch a rovnováha [i] 11:10 Na houby: Magické muchomůrky 4/13 [i] 11:40 Tajemství železnic [i] 12:05 EXPOminuty 2015 [i] 12:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Pád Francie 5/12 [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1965 1049/2379 [i] 13:30 Podivnosti světa: Nezvyklá povolání 4/8 [i] 14:15 Krásy evropského pobřeží: Léto v [i] 14:25 Moravané na konci světa [i] 15:00 Bohoslužba k uctění mučednické smrti mistra Jana Husa [i] 16:30 Reformátor a kacíř [i] 17:30 Příchod barbarů: Sasové 4/4 [i] 18:15 Po stopách amazonských [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Poutní místa [i] 19:20 Do neznáma: Kamarád taky rád 6/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mistr a kazatel [i] 21:00 Bratři, synové Karla IV. [i] 21:55 Návrat Sommersbyho [i] 23:45 Mezi životem a smrtí: Deus ex machina 2/10 [i] 00:25 Četa [i] 02:25 Století létání 24/26 [i] 03:15 Vězněm v cizině 6/10 [i] 04:00 V zajetí železné opony [i] 04:15 Kobzole a zelé, živobytí celé [i] 04:35 Divočina bez hranic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Příběh dinosaura [i] 07:05 Chalupáři: Sokové 4 [i] 08:05 Nejistá sezóna [i] 09:50 Dívčí parta [i] 11:30 Medvídek Pú [i] 12:50 Kvaska [i] 15:05 Bláznivá školka [i] 16:50 Osobní strážce [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klíč 5 [i] 21:25 Stalker: Hon na vraha 3 [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Spřátelit se s Emily 6 [i] 23:15 Kyberagent: Na velikosti záleží 7 [i] 00:05 Natěrač [i] 01:25 Novashopping 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Friends: Plavba za delfíny [i] 06:50 Winx Club II: Čas pravdy 23 [i] 07:25 Kouzelný strom [i] 09:20 Vzhůru do oblak [i] 11:35 Hotel Modrá hvězda [i] 13:10 Můj auťák Brouk [i] 15:15 Táta v sukni [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři I: Výhodný obchod 3 [i] 21:20 Tři mušketýři I: Dobrý voják 4 [i] 22:30 TOP STAR magazín [i] 23:40 Do naha! [i] 01:30 Hawaii 5-0 III: Trest smrti 13 [i] 02:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 71-72/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 91/182 [i] 11:25 Leto v Marrákeši [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 51-52/102 [i] 16:25 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 17:20 Kým nás smrť nerozdelí [i] 17:50 Priatelia [i] 18:20 Ja alebo pes [i] 19:20 Šiesty zmysel I. 1/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 6/10 [i] 21:30 Svokra [i] 22:30 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 00:35 Kráľovná juhu 1-2/63 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:30 Bláznivá rodinka 1/22 [i] 02:50 Adela show [i] 03:30 Kráľovná juhu 1-2/63 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 V tátově stínu0 [i] 13:55 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 14:25 Černá skříňka0 [i] 16:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 16:30 Upíří sestry0 [i] 18:15 Ať vejde ten pravý0 [i] 20:25 V hlavní roli já0 [i] 22:00 Tenkrát v Číně0 [i] 00:10 Vyhnanec0 [i] 01:40 Divoké husy0 [i] 03:50 Tenkrát v Číně0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky do vody [i] 09:30 Jezdectví [i] 10:30 Stolní tenis [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Atletika [i] 18:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 03:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 1. část 5 [i] 06:20 Doylův okrsek 4: Návrat krále 12 [i] 07:20 Městečko Haven 5: Ztracený 7 [i] 08:20 Skandál 3: Packal 16 [i] 09:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 12:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a cizinec 2