TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 06:05 Scooby-Doo a strašidelní bratia [i] 07:45 Amazing Spider-Man (HD) [i] 10:30 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 11:00 Mušketieri I. - NOVÝ SERIÁL 3-4/10 [i] 13:25 Johnny English sa vracia (HD) [i] 15:30 Pestúnka v akcii [i] 17:30 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Elitný zabijak (HD) [i] 22:30 Tajomstvo dračej hrobky [i] 00:35 Elitný zabijak [i] 02:30 Tajomstvo dračej hrobky [i] 03:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Drišľakoviny [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 36/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Philibert [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Hrdinovia mýtov a legiend: Herakles a Iolaos [i] 08:35 Hrdinovia mýtov a legiend: Herakles a zlaté jablká [i] 09:00 Zázračný ateliér [i] 09:25 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:00 Národná púť na sviatok svätých Cyrila a Metoda [i] 11:55 HiSTORY [i] 12:00 Posledný krajec [i] 12:25 Ako noc a deň [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i] 15:40 Zlatá klasika: Ján Hus [i] 17:35 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moja matka 1/2 [i] 22:00 Moja matka 2/2 [i] 23:40 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 00:40 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 01:35 Agatha Christie : Poirot: Nemý svedok [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Misia bratov Konštantína a Metoda 2/3 [i] 10:30 Zlaté klasy [i] 11:30 Encyklopédia slovenských obcí: Brhlovce [i] 11:50 Vodný slalom : SP v Liptovskom Mikuláši [i] 13:15 Cyklistika - Tour de France [i] 18:00 Folklórny festival Východná - BOHATSTVO KRÁSY [i] 19:30 Večerníček: Myši na scénu [i] 19:35 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:40 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Sviatočné slovo: Svätí Cyril a Metod [i] 20:00 Proglas - koncert Rím 2015 [i] 20:30 Volejbal - Svetová liga - muži [i] 22:30 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Sviatočné slovo: Svätí Cyril a Metod [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 Timon a Pumbaa [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:20 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti [i] 10:45 Lososy v Jemene [i] 13:15 Černí baroni [i] 15:25 12 kôl [i] 17:50 DOVOLENKA S JOJ [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mythica 2: Boj o Darkspore [i] 22:40 Scary Movie 4 [i] 00:20 Dobrý, zlý a čudný [i] 02:50 Šialenec [i] 04:15 KRIMI 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:05 Agentúra Jasno I. 1/15 [i] 10:40 TOP APLIKÁCIE [i] 11:10 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 12:30 Ničivé tornádo [i] 14:30 Experti 3 [i] 15:30 LETNÁ 100 [i] 16:40 Profesionáli 2014: Bojov vrtuľník 2 [i] 17:40 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 19:45 Zúfalí šoféri 2 [i] 20:50 Sexi 40 [i] 22:50 Pasca na lásku [i] 00:50 Črepiny [i] 01:45 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 02:35 Ghost Dog: Nemilosrdný zabijak [i] 04:25 Doktori 49 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 08:10 Komisař Rex V. 7 [i] 09:05 Komisař Rex V. 8 [i] 10:05 Grand Hotel I. 8 [i] 11:30 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 12:20 Dívka odjinud IV. 6 [i] 13:15 Terminator Salvation 1 [i] 15:15 Láska ve hvězdách I. 10 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 17:00 No Limit II. 6 [i] 18:05 No Limit II. 7 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 22:00 Profil zločinu V. 7 [i] 23:00 Jak prosté III. 21 [i] 23:55 Tajnosti a lži I. 8 [i] 00:50 Vražedná čísla V. 19 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA V. 2 [i] 02:30 Tajnosti a lži I. 8 [i] 03:15 Sestra Hawthornová II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 3): Poušť Baja 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 12 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Problematický kombi 3 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Duelové dilema 187 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 1) 9 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 1) 10 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 9 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 9 [i] 12:35 Války kontejnerů (Series 1) 1 [i] 13:05 Války kontejnerů (Series 1) 2 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Dům polygamisty 19 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Sázka 20 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): MGTC 5 [i] 15:20 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Aston Martin Vantage V12 S 1 [i] 16:15 Bořiči mýtů (Series 10): Simpsonovi 227 [i] 17:10 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 4 [i] 18:05 Králové trůnů (Series 1): Špičkově vybavená koupelna a mobilní záchod 1 [i] 19:00 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Zulu 1 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Maricela a Mike: stromy a hmyz 6 [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty (Series 1): Smrtící zbraně 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 00:55 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 2): Totální neúspěch 1 [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Maricela a Mike: stromy a hmyz 6 [i] 04:20 Říční příšery – nejlepší momenty (Series 1): Smrtící zbraně 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Madla zpívá Evropě [i] 08:10 Jak jsem se zbláznil [i] 09:05 Doktor z vejminku: Láska a úklady 3/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Velké sedlo: Útěk [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Malvína [i] 14:05 Víla z jeskyně zla [i] 14:50 Po stopách hvězd [i] 15:20 V zámku a podzámčí [i] 17:10 Horákovi [i] 18:00 Horákovi [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2015 [i] 19:54 Losování Sportky a Šance 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Marečku, podejte mi pero! [i] 21:45 Jára Cimrman, ležící, spící [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 23:10 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 00:40 Zázraky přírody [i] 01:50 Kluci v akci [i] 02:15 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 02:40 Sváteční slovo arcibiskupa Jana Graubnera [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:10 Chalupa je hra [i] 03:35 Bolkoviny [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Derren Brown: Magie a manipulace mysli 1/12 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1049/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 10 [i] 09:30 Konvoje 1/4 [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Slavnostní bohoslužba z Velehradu [i] 12:10 Cesty Cyrila a Metoděje [i] 12:30 Lapidárium: Příběh slovníku [i] 12:50 Krásy evropského pobřeží: Galicie [i] 12:55 Záhady starého Egypta: Odkud přišli Egypťané? 1/10 [i] 13:10 Sváteční slovo arcibiskupa Jana Graubnera [i] 13:20 Na houby: Magické muchomůrky 4/13 [i] 13:45 Mroži - obři ledových pustin [i] 14:15 Království divočiny: Ze života medvědů 3/5 [i] 14:45 Učitelé z hvězd [i] 15:45 Špion: Krycí název: Bezdomovec 2/6 [i] 16:10 Život savců: Hmyzožraví savci 2/10 [i] 17:00 Křižácké hrady 2/6 [i] 17:50 Severní Kyklady, modrobílá poezie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění svádět 2/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Profesionál [i] 21:50 Četa [i] 23:50 Americké století očima Olivera: Stonea 1/10 [i] 00:50 Tajemství železnic [i] 01:15 Letečtí stíhači v boji II.: První krev 1/14 [i] 02:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze 2/14 [i] 02:45 Město žen V [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:50 Janík a Markéta po šesti letech [i] 04:15 Sólo pro jeden dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Monsuno 25 [i] 07:10 Avengers: Sjednocení II 13 [i] 07:30 Myšák Stuart Little 2 [i] 07:55 Tom a Jerry III 32 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 24 [i] 08:50 Dva a půl chlapa X 23 [i] 09:15 Waylonova výchova [i] 11:00 Případ mrtvého muže [i] 13:00 Lepší už to nebude [i] 15:50 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 17:30 Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Sokové 4 [i] 21:20 Česko za zázraky a tajemstvím: Tajemství úspěchu [i] 22:00 Bestiář [i] 00:15 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 01:40 Novashopping 02:15 Kriminálka New York [i] 03:00 Áčko: Upřeli mi otce! [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Friends: Utajená oslava [i] 07:45 Winx Club II: Nebezpečí v Divokově 22 [i] 08:15 Peklo v Pacifiku: Apokalypsa 4 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty I: Nadaný žák 11 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Chlap na roztrhání [i] 22:35 Pod povrchem [i] 01:05 Takoví normální Američané I: Povinnost a čest 7 [i] 01:55 Peklo v Pacifiku: Apokalypsa 4 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 52 [i] 06:10 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 07:50 Frasier IV. 23-24/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:15 Rebelka z predmestia [i] 11:30 Roztomilé mrchy II. 10-11/25 [i] 13:45 Leto v Marrákeši [i] 15:40 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 17:40 Drahý John [i] 20:00 Doktori 2/10 [i] 21:30 Znovu a inak [i] 23:30 Horúca krv II. 15-16/36 [i] 01:40 Znovu a inak [i] 03:05 Drahý John [i] 04:45 Frasier IV. 23/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Zorro0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hezké sny0 [i] 13:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 14:20 Barneyho ženy0 [i] 16:40 V tátově stínu0 [i] 18:30 Černá skříňka0 [i] 20:05 Tajemný muž0 [i] 22:00 Limit0 [i] 23:35 Šílená jízda0 [i] 01:30 Kámoš na pořád0 [i] 03:00 Tři0 [i] 04:35 Limit0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Závody GT [i] 09:15 Formule [i] 09:45 Cyklistika [i] 10:45 Watts [i] 11:30 Závody GT [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 Motorsport [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk bojuje s radnicí 16 [i] 07:00 Můj přítel Monk 8: Oblíbený seriál pana Monka 1 [i] 08:00 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a cizinec 2 [i] 09:00 Beethoven 3 [i] 11:00 Beethoven 4 [i] 13:00 Doylův okrsek 4: Odveta 9 [i] 14:00 Doylův okrsek 4: Útočiště 10 [i] 15:00 Doylův okrsek 4: Ďábel uvnitř 11 [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda na vinici 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Hlubina 7 [i] 19:00 Havaj 5-0 4: Neochotný partner 8 [i] 20:00 Rookie Blue 6: Otevřená okna 1 [i] 21:00 Nevěsta přes internet [i] 23:00 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 01:00 Probuzení v Renu [i] 03:00 Městečko Haven 5: V centru světla 3 [i] 04:00 Městečko Haven 5: Mnoho povyku pro Maru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 8 [i] 06:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 1 [i] 06:30 Filmaři divočiny a jiná stvoření 2 [i] 07:00 Dobrý den, Malto 3 [i] 07:10 Potrhlý vynálezce Bob 7 [i] 07:35 Potrhlý vynálezce Bob 8 [i] 08:05 Putování dinosaur 2 [i] 09:00 Příběh obrovského stromu0 [i] 10:00 Šokující příroda: Prasata v nebezpečí 2 [i] 10:55 Život je boj 2 [i] 11:45 Něco ve vodě 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 5 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 6 [i] 13:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 1 [i] 14:00 Autem napříč Amerikou 2 [i] 15:00 Attenborough: 60 let v divočině 3 [i] 16:00 Jak to chodí v přírodě? 4 [i] 17:00 Kód 2 [i] 18:10 Utajený šéf - USA 7 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 8 [i] 20:00 Ikony naší doby 3