TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:20 Krok za krokom VII. 17-18/19 [i] 09:20 Mušketieri I. - NOVÝ SERIÁL 1-2/10 [i] 11:45 Evolúcia (HD) [i] 13:50 Tak si predstav [i] 16:05 Zita na krku [i] 16:55 Sekerovci [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Amazing Spider-Man (HD) [i] 23:15 Nezvratný osud 2 (HD) [i] 01:00 Screamers: Hon na človeka [i] 02:50 Nezvratný osud 2 (HD) [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 Levík Raa Raa 35/52 [i] 07:30 Blanche [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Maja si nepospí [i] 07:50 Veselá farma [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:10 Hrdinovia mýtov a legiend: Heraklove úlohy [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:35 Sršne v úli: Prisťahovalci 1/7 [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď priznám pravdu 7/16 [i] 10:55 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 1 1/4 [i] 12:30 NAJ dedinka Slovenska [i] 13:40 Fetiše socializmu II.: Prízrak vojenskej služby [i] 14:05 Na krok od neba: Duch vlka 1/12 [i] 15:05 Na krok od neba: Fantóm z mlyna 2/12 [i] 16:10 Náčelník Veľký had [i] 17:45 Postav dom, zasaď strom [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ako noc a deň [i] 21:50 Včera v noci [i] 23:20 Elisa z Rivombrosy I 13/13 [i] 01:00 Dve deti, manželka a dcéra: Manželka, dcéra a dve deti 1 1/4 [i] 02:30 Včera v noci [i] 04:00 Elisa z Rivombrosy I 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Pralesy Európy: Nedotknuté Laponsko [i] 09:40 Misia bratov Konštantína a Metoda 1/3 [i] 10:35 Imago: Štefan Uher [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:45 Farmárska revue [i] 12:15 Vodný slalom : SP v Liptovskom Mikuláši [i] 14:15 Cyklistika - Tour de France [i] 18:05 Návraty k hereckým legendám: Jozef Kroner [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:35 HiSTORY [i] 21:40 Tri dcéry [i] 23:10 Volejbal - Svetová liga - muži: semifinále [i] 01:10 Československý filmový týždenník [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Cililing a stratený poklad [i] 08:45 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 10:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:15 INKOGNITO [i] 13:50 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti [i] 15:15 Slečna zamilovaná [i] 17:20 15 min. KUCHÁR [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 12 kôl [i] 23:00 Sezóna zabíjania [i] 01:00 Statočné srdce [i] 04:00 NOVINY TV JOJ 04:40 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Záložníci 8 [i] 05:25 Doktori 46,47 [i] 06:45 Max Steel 15,16 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci III. 18,19 [i] 10:00 Šéf v utajení 5 [i] 10:55 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 12:20 Prepadnutie v Severnom mori [i] 14:25 Nora Roberts: Vražedná nevinnosť [i] 16:25 Agentúra Jasno I. 1/15 [i] 18:00 TOP APLIKÁCIE [i] 18:20 Ničivé tornádo [i] 20:15 Profesionáli 2014: Bojov vrtuľník, Mamachuana 2,3 [i] 22:05 Experti 3 [i] 23:00 Adam hľadá Evu 1/11 [i] 23:50 Črepiny [i] 00:40 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 01:30 Prepadnutie v Severnom mori [i] 03:05 Profesionáli 2014: Bojov vrtuľník, Mamachuana 2,3 [i] 04:25 Max Steel 16 [i] 04:50 Doktori 48,49 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem 9 [i] 07:20 Cesty života I. 39 [i] 07:50 Merlin V. 2 [i] 08:45 Merlin V. 3 [i] 09:40 Kráska a zvíře I. 2 [i] 10:35 Kráska a zvíře I. 3 [i] 11:25 Komisař Rex V. 7 [i] 12:20 Komisař Rex V. 8 [i] 13:20 No Limit II. 6 [i] 14:25 No Limit II. 7 [i] 15:25 Láska ve hvězdách I. 9 [i] 16:15 Vlčí mládě III. 5 [i] 17:05 Vlčí mládě III. 6 [i] 17:55 Terminator Salvation 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 22:00 Spartakus: Válka zatracených 3 [i] 23:10 Spartakus: Válka zatracených 4 [i] 00:20 Vlčí mládě III. 5 [i] 01:15 Vlčí mládě III. 6 [i] 02:05 No Limit II. 6 [i] 03:00 No Limit II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Měkká jako houba/znalosti 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 11 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Růžový Cadillac, (Díl 5) 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 14 [i] 08:10 Fantom Works 6 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 12 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 13 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 14 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 15 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 3): Figuríny 2 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Štěstěna 3 [i] 11:40 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Javor k meditaci 1 [i] 12:35 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Sladkosti v korunách stromů 2 [i] 13:30 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Nejskvělejší dům v korunách 3 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Na palubě Queen Mary II 1 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Obrovské rypadlo 6 [i] 16:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 16:45 Extrémní sběratelé (Series 1): Kapitán Amerika č. 1 2 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 5 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tříkolka Morgan 5 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Ginetta G40 6 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Pagani Huayra 8 [i] 20:00 V zákulisí megaletiště (Series 1): Závod s časem 1 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): New Orleans, město hurikánů 5 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 10 [i] 23:00 Pouliční psanci (Series 2): Pokus o umístění 1 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Fairlane a Firebird 7 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 3): Útoky zvířat 2 1 [i] 01:50 V zákulisí megaletiště (Series 1): Závod s časem 1 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): New Orleans, město hurikánů 5 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 10 [i] 04:20 Pouliční psanci (Series 2): Pokus o umístění 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Bolkoviny [i] 07:25 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 07:50 Berete se dobrovolně? [i] 08:30 Album [i] 09:10 Už vám není dvacet, paní Bláhová [i] 09:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 10:10 Konec velkých prázdnin: První den v druhém životě 2/6 [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sedmipírek [i] 14:10 O Rozárce a zakletém králi [i] 14:55 Madla zpívá Evropě [i] 16:40 Herec od Boha [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Festivalové vteřiny 2015 [i] 19:55 Branky, body, vteřiny [i] 20:10 Zázraky přírody [i] 21:20 Tentokrát se budu smát já [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:15 Velký flám [i] 00:15 Operace Corned Beef [i] 02:00 Místo činu - Schimanski [i] 03:35 Všechnopárty [i] 04:20 Banánové rybičky [i] 04:50 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Noddyho angličtina [i] 06:30 Ferda a Fous [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Už je tady přelidněno [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Nositelé tradic [i] 10:25 Letem světem: Turecko [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 11:05 Století létání 24/26 [i] 12:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy 3/6 [i] 12:50 Proč letadla padají: Přistání na vodu [i] 13:35 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 7/10 [i] 14:00 Old Surehand [i] 15:30 Špion: Krycí název: Nula 1/6 [i] 15:50 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 16:45 Psí šampioni [i] 17:40 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Královny savany - krásné a nezkrotné: Umění být svobodné 1/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2015 [i] 21:15 Nebezpečný klient [i] 23:10 Ti, co vraždí: Tělo v lese 1/6 [i] 00:40 Mezi životem a smrtí 1/10 [i] 01:25 Cesty víry: Duchovní doteky [i] 01:55 Druhý život Mistra Jana Husa: První komunista? 5/6 [i] 02:40 Vzhůru dolů! [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:40 Klub přátel dechovky [i] 04:15 O neumírání [i] 04:45 Santini [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Monsuno 24 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 12 [i] 07:10 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:35 Tom a Jerry III 31 [i] 08:05 Dokonalý svět: Splněné sny 13 [i] 09:15 Dva a půl chlapa X 22 [i] 09:40 Scooby-Doo: Začátek [i] 11:20 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 13:15 4 svatby [i] 14:05 4 svatby [i] 14:55 Láska přes internet [i] 17:15 Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:15 Klikař Charlie [i] 01:10 Bláznivá dovolená v Evropě [i] 02:45 Novashopping 03:15 Áčko: Nejlepší doktor je sex! [i] 04:20 Dokonalý svět: Splněné sny 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 06:50 Friends: Nová dívka ve městě [i] 07:20 Winx Club II: Moc Charmixu 21 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:10 Ségra tropí hlouposti [i] 11:25 Risknem to s Polly [i] 13:25 Přede mnou neutečeš [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pravdivé lži [i] 23:15 Čelisti 2 [i] 01:40 Pojídač hříchů [i] 03:30 Mrtví svědci 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Úbohá Nasťa 51 [i] 06:15 Katie Ffordeová: Kúsok z teba [i] 07:50 Frasier IV. 21-22/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:05 Sultán 61-63/126 [i] 14:10 Schôdzka naslepo [i] 16:05 Posadnutí láskou [i] 18:10 Rosamunde Pilcherová: Muž mojich snov [i] 20:00 Inga Lindströmová: Splnený sen [i] 22:00 Leto v Marrákeši [i] 00:00 Vraždy podľa predlohy [i] 02:05 Posadnutí láskou [i] 03:40 Schôdzka naslepo [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 Cesta za snem0 [i] 08:15 Big Screen 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Černý korzár0 [i] 14:15 Love Lasts Three Years0 [i] 16:00 Hezké sny0 [i] 17:40 Barneyho ženy0 [i] 20:00 Sedm psychopatů0 [i] 22:00 Gang Story0 [i] 23:50 Teror0 [i] 01:20 Podvod0 [i] 02:50 Píseční žraloci0 [i] 04:20 Gang Story0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Stolní tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Jezdectví [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Odveta 9 [i] 07:00 Doylův okrsek 4: Útočiště 10 [i] 08:00 Doylův okrsek 4: Ďábel uvnitř 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda na vinici 4 [i] 11:00 V utajení 2: Berlín 12 [i] 12:00 V utajení 2: Holka jako ty 13 [i] 13:00 V utajení 2: Napojit koně 14 [i] 14:00 V utajení 2: Mistrovské dílo 15 [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 17:00 Beethoven 3 [i] 19:00 Beethoven 4 [i] 21:00 Carlitova cesta: Zrození gangstera [i] 23:00 Nevěsta přes internet [i] 01:00 Santa je úchyl! [i] 03:00 Městečko Haven 5: Nemluvit zlo 2 [i] 04:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a tyran 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 7 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 4 [i] 07:00 Dobrý den, Malto 2 [i] 07:10 Potrhlý vynálezce Bob 5 [i] 07:35 Potrhlý vynálezce Bob 6 [i] 08:05 Putování dinosaur 1 [i] 09:00 Výprava za bauxitem0 [i] 10:00 Šokující příroda: Žraločí bandité 1 [i] 10:55 Život je boj 1 [i] 11:45 Něco ve vodě 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 3 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 4 [i] 13:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 9 [i] 13:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 10 [i] 14:00 Autem napříč Amerikou 1 [i] 15:00 Attenborough: 60 let v divočině 2 [i] 16:00 Jak to chodí v přírodě? 3