Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:40 Kobra 11 XIV. 3/14 [i] 10:40 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:05 Tajomstvo kruhu čarodejníc - NOVÝ SERIÁL 5/22 [i] 12:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1-2/24 [i] 14:05 Monk IV. 11/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 17/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 4/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Johnny English sa vracia (HD) [i] 22:40 Zlomené mesto [i] 01:00 Šiesty zmysel I. 22/22 [i] 01:55 Bostonské vraždy II. 15/15 [i] 02:35 Pán a pani Smithovci 12/13 [i] 03:15 Žalobca a obhajca 12/13 [i] 03:55 Teória veľkého tresku IV. 17/24 [i] 04:15 Kobra 11 XIV. 3/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VII 6/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Zlé časy 47 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Prekonávanie závislosti 81 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Berlin, Berlin: Ako získam späť svojho priateľa 1 [i] 10:00 Nash Bridges: Vlastenci 48 [i] 10:45 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel I: Krvavý mesiac 5/9 [i] 13:45 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 7/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley V.: Prirodzené príčiny 2/2 2/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 NAJ dedinka Slovenska [i] 21:25 Fetiše socializmu II.: Subkultúry [i] 21:55 Aféra Dominici [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:35 Inšpektor Lynley V.: Prirodzené príčiny 2/2 2/8 [i] 01:20 Aféra Dominici [i] 03:00 Grand hotel I: Krvavý mesiac 5/9 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Polícia [i] 06:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Extrémni experti [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Myši na scénu [i] 08:35 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:50 Flipper a Lopaka [i] 09:15 Zázračný ateliér [i] 09:20 Malí ľudia [i] 09:25 No,počkaj!: Na ceste [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Pre Elišku [i] 10:00 Veľký, väčší, najväčší: Väznica [i] 10:50 Svet zvierat III: Operácia Malta [i] 11:20 VAT [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 SIESTA: A pri tom speve [i] 13:25 Bakalári 1979: Pozri,kam to iní dotiahli [i] 14:15 Bože, nedaj láske zahynúť [i] 15:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:30 Pohoda 2012 [i] 16:15 Extrémni experti [i] 17:10 ArtSpektrum [i] 17:20 Stopy dávnej minulosti: Tajomný hrad v Karpatoch [i] 17:45 Profesionál [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Pralesy Európy: Nedotknuté Laponsko [i] 20:50 Panna zázračnica [i] 22:25 " Vrbovský veter " [i] 23:05 BJD 2014: Maringotka,Gajlík-Hodek-Oravec-Ragan Group (Slovensko) [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Všetko je len moje [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Viac s nami bývať nemôžeš [i] 09:25 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby [i] 10:10 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Vtierka Castle V. 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kuriér II. 2 [i] 13:25 TAXI BROOKLYN 2 [i] 14:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 2 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:35 Extrémne prípady [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Černí baroni [i] 22:45 Sexi 40 [i] 00:50 Živí mŕtvi [i] 02:25 Prvé oddelenie 13,14,15 [i] 03:30 SÚDNA SIEŇ: Všetko je len moje [i] 04:15 Extrémne prípady [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Doktori 44,45 [i] 06:30 Max Steel 14 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III. 16,17 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 13 [i] 10:15 Šéf v utajení 4 [i] 11:30 Kravaťáci III. 4 [i] 12:45 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9/9 [i] 15:40 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 5 [i] 18:00 Šéf v utajení 5 [i] 18:55 Simpsonovci III. 18,19 [i] 19:55 Profesionáli 2014: Veľký návrat 1/19 [i] 20:50 Statočné srdce [i] 00:30 Dexter VIII. 4 [i] 01:40 Záložníci 7,8 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 03:20 Magnum VI. 6 [i] 04:05 Dexter VIII. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 07:55 Komisař Rex IV. 7 [i] 08:55 Kráska a zvíře I. 19 [i] 09:45 Havaj 5-0 I. 10 [i] 10:40 Bez hranic I. 6 [i] 11:40 Vražedná čísla I. 4 [i] 12:35 Komisař Rex IV. 7 [i] 13:35 Kráska a zvíře I. 19 [i] 14:25 Bez hranic I. 6 [i] 15:25 Havaj 5-0 I. 10 [i] 16:20 Komisař Rex IV. 8 [i] 17:15 Vražedná čísla I. 5 [i] 18:10 Kráska a zvíře I. 20 [i] 19:00 Bez hranic I. 7 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 21:00 Pastýř 1 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev V. 7 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 00:55 Pastýř 1 [i] 02:40 True Blood - Pravá krev V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace 5 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Zaměřeno na hmyz 25 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Duchovní útočiště 3 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Nevšední akvárium 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Darebný dragster 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Ford Mustang 14 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 1): Mrtvý na pochodu 5 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 4) 10 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 5 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1): Mike a Mark: klaustrofobie 5 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Hořící člověk 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Mercedes SLK 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Měkká jako houba/znalosti 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Laviny a medúzy 3 [i] 22:00 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 22:30 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 23:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 5 [i] 23:30 Nebezpečná dilemata (Series 1) 6 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Vejtahové 2 [i] 00:55 Zvědavost: Hindenburg [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Laviny a medúzy 3 [i] 03:30 Kola, která zklamou (Series 1): Kolize na dálnici 1 [i] 03:55 Kola, která zklamou (Series 1): Bláznivé úniky 2 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata (Series 1) 5 [i] 04:45 Nebezpečná dilemata (Series 1) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 4/7 [i] 09:45 Na cestě po Ománu [i] 10:20 Strach [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Jak se mele babí hněv [i] 13:10 Doktorka Quinnová V [i] 13:55 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:35 Vinnetou [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Galavečer 50. ročníku MFF Karlovy Vary [i] 20:55 Adéla ještě nevečeřela [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Všechnopárty [i] 23:25 Z Televarieté [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Motiv II [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Poprvé 4/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Strážci pralesa [i] 09:20 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 09:50 Cestománie [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Objevování pravdy: Ztracený kmen [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 12:10 Život savců: Nejdokonalejší model 1/10 [i] 13:00 Lidské smysly: Čich a chuť [i] 13:55 Plevel v české krajině [i] 14:25 Zoologická v africkém stylu [i] 14:40 Chcete mě? ZJ [i] 15:05 Šlechticem bez rodokmenu [i] 15:35 Poutní místa: Velehrad [i] 15:55 Křižácké hrady 1/6 [i] 16:40 Podivnosti světa: Nezvyklá povolání 4/8 [i] 17:25 Lidské tělo: První krůčky [i] 18:15 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vzhůru dolů! [i] 19:15 Do neznáma: Jak holky chodí s holkama 5/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Láska a partnerství v říši zvířat [i] 21:00 Učitelé z hvězd [i] 22:00 Salvador [i] 00:00 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 6/12 [i] 01:00 Letecké katastrofy: V oku bouře [i] 01:40 Světová náboženství: Duchovní směry Číny 3/7 [i] 02:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 2/2 [i] 03:40 Ahoj armádo! [i] 04:10 Studio B [i] 04:50 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Gympl s (r)učením omezeným: Píseň pro Elišku 3 [i] 10:35 Comeback: Sliby chyby [i] 11:10 Comeback: Simonina volba [i] 11:50 Dva a půl chlapa X 21 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Doktorka z Dixie 11 [i] 13:20 Beze stopy V: V rozpuku 14 [i] 14:15 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluju problémy 309 [i] 16:30 Máma 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa X 23 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: V pasti 4 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rafťáci [i] 22:30 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:40 Mentalista V: Rubínový náhrdelník 11 [i] 01:25 Máma 5 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Doktorka z Dixie 11 [i] 03:00 Sígři ve výslužbě [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluju problémy 309 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago [i] 06:40 Winx Club II: Pixiská vesnice 20 [i] 07:10 M*A*S*H 166 [i] 07:55 M*A*S*H 167 [i] 08:40 M*A*S*H 168 [i] 09:05 Vraždy v Kitzbühelu IX: Srdeční záležitost 3 [i] 09:55 To je vražda, napsala V: Ohni hoř a kotli vař 13 [i] 10:55 Žena zákona: Minulost se vrací 23 [i] 12:45 Wolffův revír V: Wolffova past 5 [i] 13:45 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 14:50 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Není cesty zpět 9 [i] 15:50 Utta Danella: Zamilovaná jeptiška [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Překvápko! [i] 21:30 Hitchcock [i] 23:35 Navždy a daleko [i] 02:10 To je vražda, napsala V: Ohni hoř a kotli vař 13 [i] 02:55 Wolffův revír V: Wolffova past 5 [i] 03:45 Sběratelé kostí III: Smutná pravda 15 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Ja alebo pes [i] 06:20 Nezvestná 69-70/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 90/182 [i] 11:25 Katie Ffordeová: Kúsok z teba [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 49-50/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:25 Ja alebo pes [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Domov na kľúč [i] 22:00 Diana [i] 00:30 Bratia [i] 02:10 Vražedná nevera [i] 03:25 Priatelia [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Báječný život po životě0 [i] 08:15 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Radostná událost0 [i] 14:05 Koko0 [i] 16:20 Černý korzár0 [i] 18:30 Love Lasts Three Years0 [i] 20:15 2 dny v New Yorku0 [i] 22:00 Není kam utéct0 [i] 23:50 Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie0 [i] 01:30 Tichý spojenec0 [i] 03:05 Není kam utéct0 [i] 04:45 Big Screen 5 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Atletika [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 16:15 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:30 Silové sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:10 Doylův okrsek 4: Návrat krále 12 [i] 07:10 Městečko Haven 5: Zase ta záměna - 2. část 6 [i] 08:10 Skandál 3: Máma řekla, že ti to nandáme 15 [i] 09:10 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 10:10 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 12:10 Můj přítel Monk 8: Oblíbený seriál pana Monka 1 [i] 13:10 Doylův okrsek 4: Návrat krále 12 [i] 14:10 Skandál 3: Packal 16 [i] 15:10 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 18:20 Můj přítel Monk 8: Pan Monk a cizinec 2 [i] 19:20 Doylův okrsek 4: Odveta 9