TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 TELENÁKUP 08:45 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:00 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 11:00 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:20 Tajomstvo kruhu čarodejníc - NOVÝ SERIÁL 3/22 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20-21/23 [i] 14:05 Monk IV. 8/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 15/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Diana [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 15-16/24 [i] 01:00 Kobra 11 XIV. 1/14 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20-21/23 [i] 04:15 Kobra 11 XIV. 1/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii VII 4/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Prestrelka 45 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Koža 79 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Živý výstrel 46 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vydieranie 99 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Grand hotel I: Zlatý nôž 3/9 [i] 13:35 Svet v obrazoch [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Prefíkaná banda V 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 5/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 2/2 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Letec [i] 23:00 Policajné oddelenie: Vydieranie 99 [i] 23:45 Prefíkaná banda V 3/6 [i] 00:40 Letec [i] 03:20 Grand hotel I: Zlatý nôž 3/9 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Fokus zdravie "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Myši na scénu [i] 08:35 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CIRKUS [i] 08:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 08:50 Flipper a Lopaka [i] 09:15 Zázračný ateliér [i] 09:20 Malí ľudia: Quizilor - Mongolsko [i] 09:25 No,počkaj!: Na pláži [i] 09:35 Mozart a jeho skupina: Zoznámenie [i] 10:00 Svet po Fukušime [i] 10:55 Koniari sveta: Beduíni z Wadi Rum [i] 11:25 Rusínsky magazín [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Pred rokmi... [i] 13:15 SIESTA: Leto [i] 13:45 Bakalári [i] 14:45 Dnes už viem [i] 15:20 Smejeme sa storočiami: Kamaráti z mokrej štvrte;Súboj na pivo;Mýliť sa je ľudské [i] 16:00 Extrémni experti [i] 16:55 Energetika [i] 17:10 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 17:30 Stopy dávnej minulosti: Legenda Dowina [i] 17:55 Odkrývanie minulosti: Pakistan: stopy v kameni [i] 18:25 HiSTORY [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - CIRKUS [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Zaid - Jordánsko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Slovenské kino: Jánošík [i] 21:00 Biela garda 5/8 [i] 21:50 Slnko v sieti [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:20 Džezová letná noc na Dvojke: Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Udrel ma [i] 08:15 SÚDNA SIEŇ: Chcem žiť normálne [i] 09:20 Hoď svišťom: Pomocná sila [i] 10:05 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Vtierka Castle V. 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 M*A*S*H 1 [i] 12:55 Kuriér II. 1/12 [i] 13:55 TAXI BROOKLYN 1/12 [i] 14:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 1/20 [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Zničil si mi dom [i] 18:15 Aféry: Pažravec 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vinári: Narodeniny, Kladeňáci 1,2/16 [i] 23:10 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 12 [i] 00:10 Kravaťáci III. 3 [i] 01:05 Homeland - Zradca III. 11 [i] 02:15 M*A*S*H 1 [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:20 Prvé oddelenie 7,8,9 [i] 04:20 Aféry: Pažravec 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Doktori 40,41 [i] 06:35 Max Steel 12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III. 12,13 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 11 [i] 10:15 Šéf v utajení 2 [i] 11:30 Kravaťáci III. 2 [i] 12:45 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 15:40 Prvé oddelenie [i] 17:10 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 3 [i] 18:05 Šéf v utajení 3 [i] 19:05 Simpsonovci III. 14,15 [i] 20:00 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 20:50 Reťazová reakcia [i] 23:00 Potomkovia ľudí [i] 01:15 Tretia ríša 1/4 [i] 01:55 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 02:45 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 03:15 Magnum VI. 4 [i] 04:05 Tretia ríša 1/4 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Cesty života I. 38 [i] 07:45 Komisař Rex IV. 5 [i] 09:40 Kráska a zvíře I. 17 [i] 10:35 Havaj 5-0 I. 8 [i] 11:30 Bez hranic I. 4 [i] 12:30 Vražedná čísla I. 2 [i] 13:20 Kráska a zvíře I. 17 [i] 14:15 Bez hranic I. 4 [i] 15:15 Havaj 5-0 I. 8 [i] 16:10 Komisař Rex IV. 6 [i] 17:10 Vražedná čísla I. 3 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 18 [i] 19:00 Bez hranic I. 5 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 9 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 17 [i] 21:55 Vražedná práva I. 9 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:50 Bez hranic II. 7 [i] 00:50 Vražedná práva I. 9 [i] 01:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 02:25 Bez hranic II. 7 [i] 03:15 Cesty života I. 38 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Černé pivo/hedvábí/konzervování 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 06:25 Jak to dělají? (Series 3): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 06:50 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 07:15 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Bourání malých mýtů 23 [i] 09:05 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 1): Bungalov na dvorku 1 [i] 09:55 Akvária na míru (Series 4): Akvárium pro švédský stůl 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (Series 1): Šílenství kolem modelu A 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Triumph TR6 12 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1) 3 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Recept na katastrofu 5 [i] 14:25 Pouliční psanci (Series 1): Půlnoční jezdci 1 [i] 15:20 Pouliční psanci (Series 1): Mladá a stará krev 2 [i] 16:15 Pouliční psanci (Series 1): Králové ulic 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Rozbitá kasa 2 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW Isetta 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Hasicí přístroje/výletní lodě 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů: bionický dům [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Ideální akvárium 14 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Jedinečné hračičky a přenosná toaleta 2 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Je tady jaro 3 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Peníze v oblacích 4 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů: bionický dům [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Ideální akvárium 14 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Jedinečné hračičky a přenosná toaleta 2 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Nejistý cíl 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 2/7 [i] 09:50 Na cestě po Provence [i] 10:20 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 10:45 Tak neváhej a toč speciál [i] 11:40 Kde bydlely princezny [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová V [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:30 Panství Downton 3/7 [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Vinnetou [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Místo činu - Schimanski [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Cestománie [i] 02:15 Postřehy odjinud [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Do neznáma: Přátelé, milenci, bratři a ostatní 2/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Století létání 23/26 [i] 09:25 Život savců: Nejdokonalejší model 1/10 [i] 10:15 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy 3/6 [i] 11:05 Tunel pod dějinami [i] 11:35 Folklorika [i] 12:00 Život je pes [i] 12:50 Potřebujeme skřivana? [i] 13:10 Náš venkov: Zvířecí ráj [i] 13:35 Ta naša kapela [i] 14:05 Na houby: Kozí hřiby 3/13 [i] 14:30 Světová náboženství: Duchovní směry Číny 3/7 [i] 15:30 Příchod barbarů: Langobardi 3/4 [i] 16:15 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 17:05 Chcete je? [i] 17:10 Fighting Lady: Letadlová loď [i] 18:10 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 19:15 Do neznáma: Dej nebo padej 3/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Ibiza a [i] 21:00 Na cestě po Amerických Panenských ostrovech [i] 21:30 Letem světem: Turecko [i] 22:00 Liberace! [i] 23:55 Prokletí [i] 00:50 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 5/12 [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:05 Křesťanský magazín [i] 02:35 Folklorika [i] 03:00 Divnopis [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:45 Studio B [i] 04:25 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Gympl s (r)učením omezeným: Dva nula pro Adama 1 [i] 10:30 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:25 Doktorka z Dixie 9 [i] 13:20 Beze stopy V: Pád letadla 12 [i] 14:15 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Carpe diem 307 [i] 16:30 Máma 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa X 21 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Majčina volba 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Noční taxi 4 [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XI: Smrt a rockenroll 17 [i] 22:30 Běžící muž [i] 00:25 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 01:10 Máma 3 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Doktorka z Dixie 9 [i] 02:50 Áčko: Stal se mi zázrak! [i] 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Carpe diem 307 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Den draka [i] 06:40 Winx Club II: V srdci mračné věže 18 [i] 07:10 M*A*S*H 163 [i] 07:55 M*A*S*H 164 [i] 08:45 Vraždy v Kitzbühelu IX 1 [i] 09:35 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho 11 [i] 10:35 Žena zákona: Portrét zabijáka 21 [i] 12:35 Wolffův revír V: Otcové 3 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Neodbytné podezření 7 [i] 15:45 Utta Danella: Tajemství naší lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Na život a na smrt 19 [i] 01:05 Slunečno, místy vraždy IV: Gladiátorky 6 [i] 01:55 Hawaii 5-0 III: Zakázaný ostrov 12 [i] 02:45 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho 11 [i] 03:35 Wolffův revír V: Otcové 3 [i] 04:20 Sběratelé kostí III: Rozsudek 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Ja alebo pes [i] 06:20 Nezvestná 65-66/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 88/182 [i] 11:25 Inga Lindströmová: Leto s vôňou lásky [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 45-46/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:30 Ja alebo pes [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 4/10 [i] 21:30 Cudzinka - NOVÝ SERIÁL 3/16 [i] 22:30 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 00:35 Cudzinka I. 3/16 [i] 01:30 Hriešny zoznam I. 4/10 [i] 02:10 Priatelia