Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 09:50 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 10:50 Dva a pol chlapa VII. [i] 11:10 Tajomstvo kruhu čarodejníc - NOVÝ SERIÁL 2/22 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18-19/23 [i] 14:05 Monk IV. 7/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 14/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mušketieri I. - NOVÝ SERIÁL 1-2/10 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 13-14/24 [i] 01:00 Kobra 11 XIII. 12/12 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18-19/23 [i] 04:05 Kobra 11 XIII. 12/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VII 3/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Špinavé triky 44 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Džínsológia 78 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Prestrelka 45 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Tvárou v tvár 98 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Grand hotel I: Anonym 2/9 [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Prefíkaná banda V 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 4/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 1/2 7/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Slovensko chutí [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Legitímne znásilnenie 18/24 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Rodený psychopat 19/24 [i] 23:20 Policajné oddelenie: Tvárou v tvár 98 [i] 00:15 Prefíkaná banda V 2/6 [i] 01:05 Inšpektor Lynley IV.: Božie slovo 1/2 7/8 [i] 01:55 Policajti z centra: Erika 6/14 [i] 02:45 Grand hotel I: Anonym 2/9 [i] 04:05 Križovatky medicíny: Džínsológia 78 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Môj foťák [i] 09:05 Marie Curie - za hranicami mýtu [i] 10:00 Vašimi očami: Francúzsko: Sever [i] 10:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Muziky z Podpoľania [i] 13:00 Orientácie [i] 13:30 5 minút po dvanástej: SME VŠETCI PSYCHO... ? [i] 14:30 Surikaty [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty vedcov : PhDr. Valerián Bystrický, DrSc. [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Beduíni z Wadi Rum [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Istebné [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Quizilor - Mongolsko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Svet po Fukušime [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Klinec v päte - inovatívne operácie zlomenej päty [i] 22:05 Večera s Havranom [i] 23:35 ROUTE 66 REVISITED [i] 01:05 Energetika [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i] 02:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Chcela si vojnu, tak ju máš [i] 08:20 SÚDNA SIEŇ: Pomsta nevernej matke [i] 09:25 Hoď svišťom: Manažérka [i] 10:05 Kutyil s.r.o. [i] 11:00 Vtierka Castle V. 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 14 [i] 13:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 14 [i] 14:55 SLADKÝ ŽIVOT [i] 15:50 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 SÚDNA SIEŇ: Vráť tie peniaze [i] 18:15 Aféry: Vetry 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér II. 1/12 [i] 21:40 TAXI BROOKLYN 1/12 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov VI. 1/20 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 11 [i] 00:45 Kravaťáci III. 2 [i] 01:45 Homeland - Zradca III. 10 [i] 02:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:20 Prvé oddelenie 4,5,6 [i] 04:15 Aféry: Vetry 2 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Doktori 38,39 [i] 06:35 Max Steel [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:15 Simpsonovci III. 10,11 [i] 09:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 10 [i] 10:15 Šéf v utajení 1/9 [i] 11:30 Kravaťáci III. 1/16 [i] 12:45 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 13:50 LETNÁ 100 [i] 14:55 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 15:40 Prvé oddelenie [i] 17:00 Baywatch - Pobrežná hliadka III. 2 [i] 17:55 Šéf v utajení 2 [i] 18:55 Simpsonovci III. 12,13 [i] 19:55 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 20:40 Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov 2015 [i] 22:40 Airways I.: Nespokojní cestujúci 5 [i] 23:05 Mafstory VIII.: Stará Balážiková, Mama je späť 13,14 [i] 01:10 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 02:00 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 02:30 Magnum VI. 3 [i] 03:20 Mafstory VIII.: Stará Balážiková, Mama je späť 13,14 [i] 04:50 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:10 Kráska a zvíře I. 16 [i] 08:05 Havaj 5-0 I. 7 [i] 09:05 Bez hranic I. 3 [i] 10:10 Vražedná čísla I. 1 [i] 11:10 Komisař Rex IV. 4 [i] 13:10 Kráska a zvíře I. 16 [i] 14:05 Havaj 5-0 I. 7 [i] 15:05 Komisař Rex IV. 5 [i] 17:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 17 [i] 18:55 Bez hranic I. 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 21:00 Jak prosté III. 21 [i] 22:00 Bez hranic II. 7 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 8 [i] 00:05 Vražedná práva I. 8 [i] 01:05 Jak prosté III. 21 [i] 02:05 Bez hranic II. 7 [i] 02:55 Tajnosti a lži I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky 4 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Láska k módě 8 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 9): Klobouky / Nejdelší silniční tunel na světě / odchytávač hadů 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Potíže s ubrusem/mozková kapacita 22 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Transatlantický tunel 2 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Sibiř - část 2 8 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 1): Mimo zákon 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Nissan Skyline 11 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Lov na kometu 5 [i] 13:30 Jak funguje vesmír (Series 3): Saturn 5 [i] 14:25 Oheň v oblacích: Speciál Daily Planet [i] 15:20 Přistání na kometě: Rosetta [i] 16:15 Nebezpečný vesmír (Series 1): Srážka s asteroidem 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 2): Skryté poklady 1 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 4 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Triumph TR6 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Černé pivo/hedvábí/konzervování 5 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol (Series 4) 1 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 2): Bratrův opatrovník 5 [i] 22:00 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Pierre Garçon 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (Series 1): Mladá a stará krev 2 [i] 00:55 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 2 [i] 01:25 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 3 [i] 01:50 Načerno pálený alkohol (Series 4) 1 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 2): Bratrův opatrovník 5 [i] 03:30 Lidé z aljašských lesů (Series 1): Výchova divočinou 1 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Pierre Garçon 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma [i] 06:25 Zahrada je hra [i] 06:50 Postřehy odjinud [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 Panství Downton 1/7 [i] 10:10 Reportéři ČT [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Arabela [i] 13:00 Doktorka Quinnová V [i] 13:45 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:25 Panství Downton 2/7 [i] 16:15 Cestománie [i] 16:45 AZ-kvíz [i] 17:10 Všechnopárty [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Spor 3/20 [i] 20:50 Byl jednou jeden dům: Jízda do tunelu 3/5 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:10 Komici na jedničku [i] 23:05 Tělo jako důkaz III [i] 23:50 Případy detektiva Murdocha VI [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hodinový manžel [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Postřehy odjinud [i] 05:05 Do neznáma: Tajnosti 1/39 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Tanec modrých andělů [i] 08:50 Obrázky z Francie: Provence [i] 09:10 Vězněm v cizině 5/10 [i] 09:55 Lidské tělo: Každodenní zázrak [i] 10:45 Cesty víry: Duchovní doteky [i] 11:15 Nedej se [i] 12:05 Auto Moto Revue [i] 12:35 Továrny dneška II.: Gumpert Apollo [i] 13:20 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 13:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Glennem Millerem? [i] 15:00 Letečtí stíhači v boji II.: Kamikaze 2/14 [i] 15:45 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 16:40 Vesmír: Život na cizích planetách [i] 17:25 Legendy hlubin - Krakatice obrovská [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 19:15 Do neznáma: Přátelé, milenci, bratři a ostatní 2/39 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Největší tankové bitvy III.: Povstání [i] 20:55 Letecké katastrofy: V oku bouře [i] 21:40 Sarajevo 1914 [i] 23:20 Těla nevydávat [i] 23:45 Město žen V [i] 00:10 Příběh herečky [i] 01:05 Objevování pravdy: Cesta do mayského podsvětí [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Z očí do očí [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:30 Na cestě za dítětem [i] 04:00 Studio B [i] 04:40 Brno Open 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Gympl s (r)učením omezeným: A to je teprve začátek! [i] 10:35 Kriminálka Anděl III: Pohřbená zaživa 3 [i] 11:45 Dva a půl chlapa X 19 [i] 12:10 Tescoma s chutí s Ivanem Vodochodským. [i] 12:20 Doktorka z Dixie 8 [i] 13:15 Beze stopy V: Zmizelý 11 [i] 14:15 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Milenka rakovina 306 [i] 16:30 Máma 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa X 20 [i] 18:05 Gympl s (r)učením omezeným: Dva nula pro Adama 1 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee v Los Angeles [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Noční hlídka 5 [i] 23:05 Kyberagent: Pacient nula 6 [i] 23:55 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 00:45 Máma 2 [i] 01:05 Doktorka z Dixie 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Stalker 2 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Milenka rakovina 306 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Zapomenutý živel [i] 06:40 Winx Club II: V jednom týmu s čarodějkami 17 [i] 07:10 M*A*S*H 160 [i] 07:55 M*A*S*H 161 [i] 08:50 M*A*S*H 162 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit 10 [i] 10:25 Žena zákona: Zbloudilá srdce 20 [i] 12:30 Wolffův revír V: Bombarďák 2 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Velká přání 6 [i] 15:45 Utta Danella: Láska na konci léta [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 O statečném kováři [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:40 Kriminálka Stuttgart V: Blokáda 1 [i] 23:40 Spravedlnost v krvi III: Policejní hrdost 6 [i] 00:35 Hawaii 5-0 III: Strážce 11 [i] 01:30 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit 10 [i] 02:15 Wolffův revír V: Bombarďák 2 [i] 03:05 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 03:35 O statečném kováři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Ja alebo pes [i] 06:15 Nezvestná 63-64/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 87/182 [i] 11:30 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 43-44/102 [i] 16:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 17:35 Priatelia [i] 18:35 Ja alebo pes [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Hriešny zoznam I. 3/10 [i] 21:30 Cudzinka - NOVÝ SERIÁL 1-2/16 [i] 23:30 Hriešny zoznam I. 3/10 [i] 00:30 Cudzinka 1-2/16 [i] 02:15 Priatelia [i] 03:00 Adela show [i] 03:40 Na streche [i] 04:10 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 O myšce a medvědovi0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 3 [i] 12:20 Surfařská akademie0 [i] 13:55 Půlnoc v Paříži0 [i] 15:40 Umírající zvíře0 [i] 17:40 Láska a čest0 [i] 19:55 Hlava v oblacích0 [i] 22:05 Zrůda0 [i] 00:05 Vítej v džungli0 [i] 01:30 V zajetí teroru0 [i] 02:55 Zrůda0 [i] 04:40 Vítej v džungli0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport