TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:05 Superkočky v akcii 7-8/22 [i] 10:10 Krok za krokom VII. 16/19 [i] 10:40 Flynn Carsen: Honba za kopijou osudu [i] 12:40 Profesor v ringu (HD) [i] 14:50 Hrdinovia: Záchrana Zeme (HD) [i] 17:35 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Hnev Titanov (HD) [i] 22:30 Ako pavúk [i] 00:40 Hnev Titanov (HD) [i] 02:30 Ako pavúk [i] 04:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 34/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Krídla šampiónov [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Návrat vyvrheľov - 2. časť 20/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme III.: Shetlandy [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:25 Bud Bindi [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 14:55 Zlatá klasika: "Cesta do hlubin študákovy duše" [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pútnička 1/2 [i] 21:50 Pútnička 2/2 [i] 23:20 Zlatá klasika: "Cesta do hlubin študákovy duše" [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 01:40 Čarovné miesta Zeme III.: Shetlandy [i] 02:35 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:25 Veľký príbeh Paríža [i] 07:25 Extrémne v horách [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:25 Slovo [i] 09:30 Orientácie [i] 10:00 Bohoslužba: Gréckokatolícka archijerejská sv. liturgia z dreveného Chrámu [i] 12:25 Herecké legendy: Milan Lasica [i] 12:40 Romulus Veľký [i] 14:00 Cyklistika - Cyklistické klasiky [i] 17:25 Škola žien [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Quizilor - Mongolsko [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:10 Teatro Tatro [i] 21:35 Dokumentárny klub: USA vs John Lennon [i] 23:10 On air [i] 23:35 Umenie [i] 00:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Slovo [i] 01:00 USA vs John Lennon [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 Kovbojky a anjeli [i] 09:20 Timon a Pumbaa [i] 10:20 Láska vo hviezdach 13/13 [i] 11:15 Traja hlupáci [i] 13:25 Do hlbiny [i] 15:55 Kuriér [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hry o život: Skúška ohňom [i] 23:50 Rodinné tajomstvá [i] 01:50 Špeciálna operácia [i] 03:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Kúzelný svet elfov a víl 24,25 [i] 06:55 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 8/8 [i] 10:00 Prezidentská limuzína [i] 11:20 APLIKÁCIE [i] 11:40 100 rokov svedectiev [i] 12:35 Najnebezpečnejšie letiská sveta [i] 14:30 Experti 2 [i] 15:05 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 17:15 Stará láska nehrdzavie [i] 19:30 Zúfalí šoféri 1/8 [i] 20:30 Nebezpečne blonďavá [i] 22:30 Bloodrayne - Smäd upírov [i] 00:30 Posledná panna v ročníku [i] 02:20 Parížske vraždy [i] 04:05 Doktori 34 [i] 04:45 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:15 Sherlock III. 3 [i] 09:05 Grand Hotel I. 7 [i] 10:40 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 11:35 Dívka odjinud IV. 5 [i] 12:35 Bez hranic II. 5 [i] 13:40 Bez hranic II. 6 [i] 14:45 Láska ve hvězdách I. 8 [i] 15:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 16:40 No Limit II. 4 [i] 17:55 No Limit II. 5 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 22:00 Profil zločinu V. 6 [i] 23:05 Jak prosté III. 20 [i] 00:05 Tajnosti a lži I. 7 [i] 01:05 Vražedná čísla V. 17 [i] 02:05 Vražedná čísla V. 18 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Kruh ohně - část 2 13 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 10 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Nepojízdný Mustang 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Skok v bublinovém obalu 186 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 1) 7 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 1) 8 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 6 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 7 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Nákup v Louisianě 9 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Výprava do Missouri 10 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Zápach 17 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Včelín 18 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Mini Cooper MK1 4 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12) 9 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 10 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Historické výtvory 9 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Let naslepo 9 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Kontrola lavinového nebezpečí 9 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Země bažin 3 [i] 21:00 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 00:55 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Země bažin 3 [i] 02:40 Bearův víkend v divočině se Stephenem Fryem [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 5 [i] 04:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Trest v Panamě 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:15 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení IV 21/52 [i] 07:20 Lízino štěstí [i] 09:00 Doktor z vejminku: Důchod 2/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Příkopy: Dělová koule 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 14:05 Pohádka o prolhaném království [i] 15:10 Ukradená vzducholoď [i] 16:40 Horákovi [i] 17:30 Horákovi [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lotrando a Zubejda [i] 21:45 168 hodin [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Příbuzenstvo [i] 23:40 Případy inspektora Lynleyho IV [i] 01:10 Zpívá celá rodina [i] 02:40 Manéž Bolka Polívky [i] 03:50 13. komnata Daniela Hůlky [i] 04:20 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 04:25 Banánové rybičky [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Postřehy odjinud [i] 05:15 Kapitoly o chlastu [i] 05:45 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Malí psouni objevují svět [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Slavnostní bohoslužba ze Strážnice [i] 10:10 Československý filmový týdeník 1965 1048/2379 [i] 10:25 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 9 [i] 10:40 Na houby: Kozí hřiby 3/13 [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Chcete mě? ZJ [i] 12:30 Tanec modrých andělů [i] 12:55 Království divočiny: Ze života medvědů 2/5 [i] 13:25 Sváteční slovo faráře Miroslava Kubíčka [i] 13:30 Křesťanský magazín [i] 14:00 Uchem jehly [i] 14:25 Cesty víry: Duchovní doteky [i] 14:55 Na cestě po severní Dalmácii [i] 15:20 Křižácké hrady 1/6 [i] 16:10 Na plovárně s Tomášem Radilem [i] 16:35 Festivalové ozvěny [i] 17:05 Život savců: Nejdokonalejší model 1/10 [i] 17:55 Život je pes [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy zázračné zbraně [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tělo mého nepřítele [i] 22:05 Knoflíkáři [i] 23:50 Fenomén Underground [i] 00:45 Napoleon 4/4 [i] 02:20 Tunel pod dějinami [i] 02:45 Život s Rusáky [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Život v pevnosti č. XVII [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Infiltrace [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Zničeno ve vteřině II [i] 05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Monsuno 23 [i] 07:10 Avengers: Sjednocení II 11 [i] 07:35 Tom a Jerry III 29, 30 [i] 08:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 23 [i] 08:45 Dva a půl chlapa X 17 [i] 09:15 Návrat do Modré laguny [i] 11:20 Pumpaři od Zlaté podkovy [i] 13:05 Krvavý příliv [i] 15:30 Policejní akademie [i] 17:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím Osudu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Operace 3 [i] 21:20 Česko za zázraky a tajemstvím: Tajemství nebes [i] 22:00 Kajínek [i] 00:15 Policejní akademie [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kriminálka New York [i] 03:10 Áčko: Vstoupil jsem do kláštera! [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Špióni [i] 07:45 Winx Club II: A představení pokračuje dál 15 [i] 08:15 Peklo v Pacifiku: Armagedon 3 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty I: Skrytá kamera 10 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatá čtveřice [i] 22:00 Pasti, pasti, pastičky [i] 00:30 Takoví normální Američané I: Věř mi 6 [i] 01:35 Peklo v Pacifiku: Armagedon 3 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 04:10 Svatá čtveřice [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 50 [i] 05:55 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 07:45 Frasier IV. 19-20/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 20-21/22 [i] 11:30 Roztomilé mrchy II. 8-9/25 [i] 13:45 Loď snov v Botswane [i] 15:35 Leto v Amsterdame [i] 17:35 Zvodca na prenájom [i] 20:00 Doktori [i] 21:30 Drahý John [i] 23:45 Horúca krv II. 13-14/36 [i] 01:55 Drahý John [i] 03:30 Šéfe, som v tom! [i] 04:50 Frasier IV. 19/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Až vyjde měsíc0 [i] 08:10 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 (Ne)šťastně až na věky0 [i] 13:45 Kon-Tiki0 [i] 15:50 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 18:00 Konspirátor0 [i] 20:10 Zkrocená hora0 [i] 22:30 Skrýš0 [i] 00:25 Dealer0 [i] 01:55 Vášeň v tanci0 [i] 03:50 Skrýš0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Stolní tenis [i] 11:30 Cestovní vozy [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:30 Tenis [i] 15:00 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 18:45 Tenis [i] 19:15 Motorsport [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 4: Nesnáze s nesnázemi 10 [i] 06:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk na vozíčku 11 [i] 07:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 08:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk rozhoduje zápasy playoff 13 [i] 09:00 Beethoven [i] 11:00 Beethoven 2 [i] 13:00 Doylův okrsek 4: Hrdinka 5 [i] 14:00 Doylův okrsek 4: Obecné blaho 6 [i] 15:00 Doylův okrsek 4: Ve městě Brigus 7 [i] 16:00 Doylův okrsek 4: Multitasking 8 [i] 17:00 Havaj 5-0 4: Padlý hrdina 5 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Zlomený 6 [i] 19:00 Dobrá manželka 6: V představách 14 [i] 20:00 Rookie Blue 4: Jedovatá pilulka 5 [i] 21:00 Začalo to jedné žhavé noci [i] 23:00 Nevěsta na útěku [i] 01:30 Bermudská příšera [i] 03:20 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 6 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 3 [i] 07:00 Potrhlý vynálezce Bob 3 [i] 07:30 Potrhlý vynálezce Bob 4 [i] 07:55 Dobrý den, Malto 4 [i] 08:05 Síly hlubin: Světové oceány 4 [i] 09:00 Pouště a život 2 [i] 09:55 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 11:00 Eskimácký lov velryb0 [i] 12:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 12:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 13:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 7 [i] 13:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 8 [i] 14:00 Nebezpečný svět: Nejnebezpečnější silnice světa 3