Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:05 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:55 Tom a Jerry [i] 08:15 Malá veľká liga [i] 10:40 Krok za krokom VII. 14-15/19 [i] 11:40 Star Trek (HD) [i] 14:15 Bláznivý pohreb [i] 16:15 Zita na krku [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Profesor v ringu (HD) [i] 22:40 Parchanti (HD) [i] 00:45 Ochranca (HD) [i] 02:25 Parchanti (HD) [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Levík Raa Raa 33/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Strašenie v úli [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Včelí deň [i] 08:10 Veselá farma [i] 08:15 Veselá farma [i] 08:25 Ako si vycvičiť drakov 2: Návrat vyvrheľov - 1. časť 19/20 [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Trpaslíci [i] 09:45 Daj si čas [i] 10:15 Muž s poslaním: Keď dôjde k poruche rytmu 6/16 [i] 10:55 On air [i] 11:25 Moje dcéry III. 8/8 [i] 13:10 Vyzvedač [i] 14:55 Fetiše socializmu II.: Slovenské more [i] 15:25 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamarátky [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:35 Vyzvedač [i] 00:10 Elisa z Rivombrosy I 12/13 [i] 01:40 Moje dcéry III. 8/8 [i] 03:20 Elisa z Rivombrosy I 12/13 [i] 04:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:35 Správy RTVS z regiónov [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Piloti [i] 09:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:50 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:20 Portréty vedcov: Ivan Janotka [i] 10:25 Kvarteto [i] 10:55 Panda [i] 11:45 5 minút po dvanástej: SME VŠETCI "PSYCHO" ČI "DEMENTI" ?... [i] 12:45 Súrodenci: Sikorovci [i] 13:15 Zlatý Amos [i] 14:25 Kapurka [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:30 Test magazín: Opaľovacie prípravky pre deti [i] 15:45 Pred rokmi... [i] 16:15 Bakalári 1983: Slečna,mám fantastické nahrávky;Stopárka;Prekvapenie;Medulienky [i] 17:40 Čokoládový hrdina [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Tenzin - Zanskar [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľký príbeh Paríža [i] 20:55 HiSTORY [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Pavelku [i] 21:35 Art Film [i] 21:40 Klamné leto ´68 [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 One Day Jazz [i] 00:25 Československý filmový týždenník [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Timon a Pumbaa [i] 08:40 Kovbojky a anjeli [i] 10:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:25 Rodinné záležitosti: Farár, Vojna Malíkovcov [i] 13:45 Nočné rande [i] 15:45 Traja hlupáci [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér [i] 22:35 Do hlbiny [i] 01:05 Vikingovia [i] 03:00 30 nocí paranormálnych javov [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 32,33 [i] 06:45 Dom snov IX. 22 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci III. 8,9 [i] 09:55 Knight Rider 17 [i] 10:50 Na potulkách svetom II. 8/8 [i] 12:15 Stará láska nehrdzavie [i] 14:25 Nora Robertsová: Pocta [i] 16:20 Prezidentská limuzína [i] 17:30 APLIKÁCIE [i] 17:55 Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov 2015 [i] 20:00 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:40 Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov 2015 [i] 22:40 30 nocí paranormálnych javov [i] 00:20 Terapia [i] 02:15 Parížske vraždy [i] 04:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 04:45 Doktori 34,35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 13 [i] 08:00 Merlin V. 1 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 22 [i] 10:00 Kráska a zvíře I. 1 [i] 10:55 Komisař Rex V. 5 [i] 11:55 Komisař Rex V. 6 [i] 12:55 No Limit II. 4 [i] 14:10 No Limit II. 5 [i] 15:15 Láska ve hvězdách I. 7 [i] 16:10 Vlčí mládě III. 3 [i] 17:05 Vlčí mládě III. 4 [i] 18:00 Sherlock III. 3 [i] 19:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 22:00 Spartakus: Válka zatracených 1 [i] 23:05 Spartakus: Válka zatracených 2 [i] 00:10 Hannibal II. 13 [i] 01:10 No Limit II. 4 [i] 02:25 No Limit II. 5 [i] 03:15 Vlčí mládě III. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Arašídové máslo/bod zlomu 3 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 9 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10, (Díl 4) 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 13 [i] 08:10 Fantom Works 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hodně peněz za málo muziky 8 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Vúdú na prodej 9 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 10 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 11 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Šok a překvapení 14 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 3): Zlá krev 1 [i] 11:40 Obnažený vesmír (Series 1): Výprava na Mars 4 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Lov na kometu 5 [i] 13:30 Obnažený vesmír (Series 1): Podivné světy 6 [i] 14:25 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 14:55 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Těžkotonážní helikoptéra 5 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Zuřivá sedla 7 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Aukce v New Orleans 8 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 4 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Caterham Seven 3 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Bugatti Veyron 4 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Ford Mustang 7 [i] 20:00 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 4 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): Tokio 4 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Blaine Milam 4 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 2) 4 [i] 01:50 V zákulisí megaletiště (Series 1): Selhání je nepřijatelné 4 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): Tokio 4 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Všude kolem uličníci 9 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Karlovy Vary, sadové město [i] 06:45 Okouzlení IV 20/52 [i] 07:40 Pohár za první poločas [i] 08:45 Konec velkých prázdnin: Úzká brána k širému světu 1/6 [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Po stopách hvězd [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až kohout snese vejce [i] 14:05 Vojáček a dračí princezna [i] 14:55 Lízino štěstí [i] 16:40 Já si ten život sním syrovej [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zpívá celá rodina [i] 21:30 Stepující stonožka [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Korsický případ [i] 00:40 Místo činu - Schimanski [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:25 Padající květináč [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:25 Malí psouni objevují svět [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zvířecí ráj [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letem světem: Itálie [i] 10:55 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 6/10 [i] 11:15 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Neznámí hrdinové [i] 13:35 Těla nevydávat [i] 14:00 Ve jménu svobody [i] 14:25 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 14:35 Slunečnice [i] 16:15 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 17:10 Útěk na Maledivy [i] 18:05 Tunel pod dějinami [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 4/4 [i] 21:40 Atentát v Ambassadoru [i] 23:35 Jezero smrti [i] 01:05 Kmeny: Graffiti [i] 01:30 Druhý život Mistra Jana Husa: Ve víru politiky 4/6 [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Komenský by zaplakal [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:20 Kdo uteče, ten je chlap [i] 03:35 Osudové okamžiky [i] 03:50 Infiltrace [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:25 Oggy a Škodíci [i] 06:45 Monsuno 22 [i] 07:10 Avengers: Sjednocení II 10 [i] 07:35 Tom a Jerry III 27, 28 [i] 08:25 Dokonalý svět: Cesta k úspěchu 12 [i] 09:35 Dva a půl chlapa X 16 [i] 09:50 UPGRADE [i] 10:30 Zničeno ve vteřině II [i] 11:00 Kdopak to mluví 3 [i] 12:45 4 svatby 3 [i] 13:40 4 svatby 4 [i] 14:30 Jíst, meditovat, milovat [i] 17:20 Slečna Drsňák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games: Vražedná pomsta [i] 23:05 Kill Bill 2 [i] 01:25 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Áčko: Chtěli ze mě udělat blázna! [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Dokonalý svět: Cesta k úspěchu 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:40 Winx Club II: Bitva na planetě Eraklion 14 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 157 [i] 09:55 Čivava z Beverly Hills 2 [i] 11:50 Gulliverovy cesty [i] 13:40 Strach [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:50 Potopa 2/2 [i] 01:55 Vraždy v Yorkshiru: 1983 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Úbohá Nasťa 49 [i] 06:05 Opustené dieťa [i] 07:50 Frasier IV. 17-18/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 58-60/126 [i] 14:20 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 18:15 Teror v škole [i] 20:00 Leto v Amsterdame [i] 22:00 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 00:05 Ukradnuté dieťa 1-2/2 [i] 03:15 Teror v škole [i] 04:40 Frasier IV. 17/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 10 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Ezopovy bajky0 [i] 07:45 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Až vyjde měsíc0 [i] 13:50 Ten Největší0 [i] 15:50 Odsouzení0 [i] 17:45 Kon-Tiki0 [i] 19:50 3:10 Vlak do Yumy0 [i] 22:00 Django0 [i] 23:40 Nebezpečná metoda0 [i] 01:20 Highlander 50 [i] 02:50 Django0 [i] 04:20 Nebezpečná metoda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:30 Stolní tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Kanoistika [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Stolní tenis [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:45 Fotbal [i] 21:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Hrdinka 5 [i] 07:00 Doylův okrsek 4: Obecné blaho 6 [i] 08:00 Doylův okrsek 4: Ve městě Brigus 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i] 13:00 V utajení 2: Zachraňte planetu 8 [i] 14:00 V utajení 2: Dvojí život 9 [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda kouzlem 2 [i] 17:00 Beethoven [i] 19:00 Beethoven 2 [i] 21:00 Nevěsta na útěku [i] 23:30 Začalo to jedné žhavé noci [i] 01:30 Boj o dědictví [i] 03:30 Vraždy v Midsomeru 17: Vraždy podle detektivky 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 5 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 2 [i] 07:00 Potrhlý vynálezce Bob 1 [i] 07:30 Potrhlý vynálezce Bob 2 [i] 07:55 Dobrý den, Malto 3 [i] 08:05 Síly hlubin: Smrtící tlak 3 [i] 09:00 Pouště a život 1 [i] 09:55 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 1 [i] 11:05 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Bažiny a vepř 3 [i] 13:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 5 [i] 13:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 6 [i] 14:00 Nebezpečný svět: Pasti smrti 2 [i] 15:00 Super příroda0 [i] 16:00 Jak to chodí v přírodě? 1 [i] 17:00 Neviditelné okamžiky 1 [i] 18:00 Utajený šéf - USA 1 [i] 18:50 Utajený šéf - USA 2 [i] 19:45 Divoké zločiny 4 [i] 20:00 Pompeje:Kdyby kostry mohly mluvit0