Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Kobra 11 XIII. 10/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14-15/23 [i] 14:05 Monk IV. 5/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 12/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 23/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Ochranca (HD) [i] 22:30 Hanna (HD) [i] 00:45 Šiesty zmysel I. 21/22 [i] 01:40 Bostonské vraždy II. 14/15 [i] 02:30 Pán a pani Smithovci 11/13 [i] 03:10 Žalobca a obhajca 11/13 [i] 03:55 Kobra 11 XIII. 10/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii VII 1/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Ťažká váha 76 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Nash Bridges: Hlbiny kože 43 [i] 09:50 Policajné oddelenie: Aleluja 96 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:40 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 2/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 2/2 6/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:45 Fetiše socializmu II.: Prízrak vojenskej služby [i] 22:15 Bojovníci [i] 00:05 Policajné oddelenie: Aleluja 96 [i] 01:05 Nikto nie je dokonalý [i] 02:15 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 03:00 Bojovníci [i] 04:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Polícia [i] 06:35 Profesionál [i] 06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Rýchliková rozprávka [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:10 Veľký, väčší, najväčší: Metro [i] 10:00 Svet zvierat III: Lara beží [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Cesta [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Jasenkovci z Gemera [i] 13:20 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 13:55 Tvárou v tvár [i] 14:30 Fokus rodina "N" [i] 15:15 Bakalári 1975 [i] 16:05 Večer televízneho archívu [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Sre Cha - Kambodža [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 VIVA KONZERVA ! [i] 21:30 Umenie [i] 22:00 Kinorama [i] 22:25 Art Film [i] 22:35 Horiace Mississippi [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Čierna mačka [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivosť zabíja [i] 09:35 DIVOKÉ KONE [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kosti IX. 24/24 [i] 13:20 Knight Rider 16 [i] 14:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 16 [i] 15:15 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Nebezpečne blonďavá [i] 22:40 Terapia [i] 00:55 Ostrov [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivosť zabíja [i] 04:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Prvé oddelenie [i] 05:50 Dom snov IX. 21 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 10:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 9 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 11 [i] 12:40 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 13:45 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 14:40 Dom snov IX. 22 [i] 15:30 Simpsonovci III. 6,7 [i] 16:25 Max Steel 9 [i] 17:00 Knight Rider 17 [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci III. 8,9 [i] 19:50 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 20:45 Vikingovia [i] 22:50 Experti 2 [i] 23:30 Dexter VIII. 3 [i] 00:45 Záložníci 5,6 [i] 01:40 American Horror Story: Útočisko 13/13 [i] 02:30 Magnum VI. 1/18 [i] 03:15 Dexter VIII. 3 [i] 04:15 Záložníci 5,6 [i] 04:55 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 13 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 14 [i] 08:55 Havaj 5-0 I. 5 [i] 09:50 Bez hranic I. 1 [i] 10:55 Komisař Rex III. 13 [i] 11:55 Komisař Rex IV. 1 [i] 13:00 Kráska a zvíře I. 14 [i] 13:55 Bez hranic I. 1 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 15:55 Komisař Rex IV. 2 [i] 16:55 Komisař Rex IV. 3 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 15 [i] 19:00 Bez hranic I. 2 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 6 [i] 21:00 Sherlock III. 3 [i] 22:50 True Blood - Pravá krev V. 6 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Bagry/chuť Orientu/do prázdna 2 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 2): Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy 1 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Dárek k narozeninám 6 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 9): Žvýkačka / rybářské háčky / Legoland 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Ustálená spojení 2 20 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Stavba moderního letiště v Mumbaji 7 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 2 6 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 1): Heuréka! 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 1): Skutečně krušné chvilky 1 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 4) 9 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 4 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1): Toronto 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Willys Jeep – USA 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Arašídové máslo/bod zlomu 3 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 22:00 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i] 23:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 3 [i] 23:30 Nebezpečná dilemata (Series 1) 4 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 00:55 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 03:30 Nejhorší na světě (Series 1): Katastrofy 4 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata (Series 1) 3 [i] 04:45 Nebezpečná dilemata (Series 1) 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Designtrend [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Bali [i] 10:25 Kluci v akci [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Televarieté [i] 15:00 Slavní zpěváci ve scénkách [i] 15:55 Vinnetou a Old Firehand [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Císař a tambor [i] 21:19 Výsledky losování Šťastných 10 21:20 Všechnopárty [i] 22:15 Zpěváci na kraji nemocnice [i] 22:55 Profesionálové [i] 23:50 AZ-kvíz [i] 00:15 Motiv II [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Designtrend [i] 01:40 Postřehy odjinud [i] 01:50 Dobré ráno 04:20 Bydlení je hra [i] 04:45 Sváteční slovo vladyky Izaiáše [i] 04:50 13. komnata Daniela Hůlky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Gomera [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 09:30 Kaviár, poklad z Íránu [i] 10:25 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Objevování pravdy: Cesta do mayského podsvětí [i] 11:45 Dobrovolně [i] 12:05 Židovské památky Českého ráje a okolí [i] 12:40 Století létání 23/26 [i] 13:30 Tajemný svět krokodýlů 2/2 [i] 14:25 Chcete mě? ZJ [i] 14:50 Hledání ztracených Mayů [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:10 Podivnosti světa: Podzemí 3/8 [i] 16:55 Kapitoly o chlastu [i] 17:25 Lidské tělo: Každodenní zázrak [i] 18:15 Na cestě po severní Dalmácii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground ...ty vole, seš plukovníkem [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Případ Dr. Horáková [i] 21:30 Příběh herečky [i] 22:25 Slečna Marplová VI [i] 23:55 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 5/12 [i] 00:45 Světová náboženství: Hinduismus 2/7 [i] 01:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 02:40 Jak napálit pojišťovnu [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:15 Fyzik na chalupě [i] 03:30 Osudové okamžiky [i] 03:45 Infiltrace [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Drama na řece [i] 04:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2854 [i] 09:55 Krokodýl Dundee 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie 6 [i] 13:20 Beze stopy V: Sociální systém 9 [i] 14:15 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci mít jasno 304 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Exil [i] 18:25 Ulice 2855 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Slavnosti sněženek [i] 21:55 Dvojí obvinění [i] 23:55 Noc filmových nadějí 2015 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Souboj [i] 06:40 Winx Club II: Představení pokračuje 13 [i] 07:10 M*A*S*H 156 [i] 07:55 M*A*S*H 157 [i] 08:45 M*A*S*H 158 [i] 09:15 To je vražda, napsala V: Proroctví: vražda 8 [i] 10:20 Žena zákona: Obchod s uprchlíky 18 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Krvavé šperky 27 [i] 13:30 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Obvinění 4 [i] 15:45 Utta Danella: Pod křídly lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Gulliverovy cesty [i] 22:05 Červený drak [i] 00:40 Navajo Joe [i] 02:40 To je vražda, napsala V: Proroctví: vražda 8 [i] 03:25 Wolffův revír IV: Krvavé šperky 27 [i] 04:15 Sběratelé kostí III: Dítě ve větvích 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Nezvestná 59-60/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 85/182 [i] 11:35 Dievča z morského dna [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 39-40/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Zvodca na prenájom [i] 23:10 Šéfe, som v tom! [i] 01:10 Mama, smiem spať s netvorom? [i] 02:40 Šéfe, som v tom! [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 5/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 12 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:10 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Ezopovy bajky0 [i] 13:20 Vrtěti ženou0 [i] 15:10 130 [i] 16:55 Je tady někdo?0 [i] 18:40 Ten Největší0 [i] 20:40 Odsouzení0 [i] 22:40 Ve spárech yakuzy0 [i] 00:30 Soul Kitchen0 [i] 02:10 Transsibiřský expres0 [i] 04:00 Ve spárech yakuzy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 21:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Rally [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 06:20 Doylův okrsek 4: Multitasking 8 [i] 07:20 Městečko Haven 5: Nevidět zlo 1 [i] 08:20 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 09:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 1 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 17: Vražda kouzlem 2 [i] 12:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a dáma od vedle 12 [i] 13:20 Doylův okrsek 4: Multitasking 8 [i] 14:20 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Hezké svátky, část 2 16