TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12-13/23 [i] 14:05 Monk IV. 4/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 11/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 22/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 12/12 - FINÁLE SERIÁLU [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 12/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 8/20 [i] 01:00 Kobra 11 XIII. 9/12 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 22/24 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12-13/23 [i] 04:20 Kobra 11 XIII. 9/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii VI 10/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Bomba 41 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Veľké horúčavy 75 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Dvaja z nás 95 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:40 Prefíkaná banda IV 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VII 1/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley IV.: Semeno ľútosti 1/2 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Triky 11/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Oficiálna verzia 12/23 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Dvaja z nás 95 [i] 00:30 Prefíkaná banda IV 6/6 [i] 01:20 Lilly Schönauerová: Milujem cudzinca [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Veľké horúčavy 75 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 09:10 Tradície v súčasnosti [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 10:45 Pred rokmi... [i] 11:15 Takú nám,hudba,zahraj [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Biela garda 4/8 [i] 13:40 Rómsky magazín [i] 14:10 Polícia [i] 14:30 Fokus právo "N" [i] 15:15 Bakalári [i] 16:35 Vinník bez viny? [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Svet zvierat III: Lara beží [i] 18:30 Halali [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:55 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Kmao - Kambodža [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Veľký, väčší, najväčší: Metro [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Art Film [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Família: Família [i] 22:10 "Zastihla mě noc" [i] 00:20 Ambulancia: „Ženské problémy“ - miniinvazívne chirurgické možnosti ich riešení [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Jedno s kým [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Nenechaj nás v tom! [i] 09:30 INKOGNITO [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 23 [i] 13:25 Knight Rider 15 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 15 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Žiarlivý otec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:45 Kosti IX. 24/24 [i] 23:45 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 9 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 01:40 Homeland - Zradca III. 9 [i] 02:50 NOVINY TV JOJ 03:30 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Dom snov IX. 20 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 8 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 10 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 13:40 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 14:30 Dom snov IX. 21 [i] 15:20 Simpsonovci III. 4,5 [i] 16:20 Max Steel 8 [i] 16:55 Knight Rider 16 [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci III. 6,7 [i] 19:50 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 20:45 Nočné rande [i] 22:30 Hawaii 5.0 V. 17 [i] 23:30 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i] 00:30 Mafstory VIII.: Rudy sa vracia 10 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 02:25 Magnum V.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 03:10 Mafstory VIII.: Rudy sa vracia 10 [i] 04:00 Druhá svetová vojna: Adolf Hitler [i] 04:45 Magnum V.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 11 [i] 08:05 Kráska a zvíře I. 13 [i] 09:00 Havaj 5-0 I. 4 [i] 09:55 Vražedná čísla VI. 16 [i] 10:55 Komisař Rex III. 11 [i] 12:00 Komisař Rex III. 12 [i] 13:05 Kráska a zvíře I. 13 [i] 14:00 Vražedná čísla VI. 16 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 4 [i] 15:55 Komisař Rex III. 13 [i] 16:55 Komisař Rex IV. 1 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 14 [i] 18:55 Bez hranic I. 1 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 13 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 23:55 Havaj 5-0 I. 19 [i] 00:55 Vražedná práva I. 8 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Je to jako archeologie 5 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 20 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Šípomet 19 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Patagonie - část 1 5 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Miliony ve zlatě 19 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 12:35 Laik versus profesionál (Series 1) 4 [i] 13:30 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem (Series 1): Boží síla v lidských rukou 4 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): MV Faust 4 [i] 15:20 Impozantní letadla (Series 1): Antonov 124 4 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Ledové město – Toronto 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 4) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jaguar Mark 2 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Bagry/chuť Orientu/do prázdna 2 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Láhev v ceně 250 tisíc dolarů 7 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Všude samé Cadillacy 8 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton lítá, Allen se plazí 7 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tak se ukaž 8 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 13 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Mustangové a Maverickové 5 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Rozhodující boj 5 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Láhev v ceně 250 tisíc dolarů 7 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Všude samé Cadillacy 8 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Ton lítá, Allen se plazí 7 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Tak se ukaž 8 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 13 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): K čemu mi je partner? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po severní Namibii [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Televarieté [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 Smolař [i] 17:25 Besipky: Dlouhá jízda na dovolenou [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Strach 2/20 [i] 20:55 Byl jednou jeden dům: Bio Ilusion 2/5 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 22:05 Devatenáct klavírů [i] 23:30 Motiv II [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Kriminalista [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Sex ve vesmíru [i] 09:45 Hledání ztracených Mayů [i] 10:40 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 12:20 City Folk 2014: Lublaň [i] 12:45 Na houby: Hitparáda hřibů 2/13 [i] 13:15 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy zázračné zbraně [i] 14:00 Vězněm v cizině 5/10 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 15:40 Objevování pravdy: Cesta do mayského podsvětí [i] 16:30 Jeden oceán: Měnící se moře [i] 17:25 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 18:15 Letem světem: Itálie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Průchod mezi světy [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Druhý život Mistra Jana Husa: Ve víru politiky 4/6 [i] 22:15 Zločin 13/20 [i] 23:10 Zločin 14/20 [i] 00:15 Romány pro transky [i] 00:40 EXPOminuty 2015 [i] 00:50 Kvarteto [i] 01:15 Folklorika [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:40 Hudba zraňovaná [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Taťka Meisl [i] 03:35 Osudové okamžiky [i] 03:50 Infiltrace [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Jako Fénix z popela [i] 04:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2853 [i] 10:10 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 15 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie 5 [i] 13:20 Beze stopy V: Hop nebo trop 8 [i] 14:15 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 303 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojchyba [i] 18:25 Ulice 2854 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:30 Slzy slunce [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojchyba [i] 01:25 Novashopping 02:00 Mentalista V: Rudý úsvit 5 [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Všechno nebo nic 303 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 06:40 Winx Club II: Za jeden provaz 12 [i] 07:10 M*A*S*H 154 [i] 07:55 M*A*S*H 155 [i] 08:45 M*A*S*H 156 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Poslední let Dixie Damsel 7 [i] 10:25 Žena zákona: Zrádný Albion 17 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Dokud nás smrt... 26 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Útěk a návrat 3 [i] 15:45 Utta Danella: Letní šálek čokolády [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Happy end 79 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:45 Právo a pořádek XVII: Strach nad městem 4 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy IV: Živí mrtví 5 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi II: Vedlejší ztráty 21 [i] 02:35 To je vražda, napsala V: Poslední let Dixie Damsel 7 [i] 03:20 Wolffův revír IV: Dokud nás smrt... 26 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Nezvestná 57-58/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 84/182 [i] 11:30 Zakázaná láska - FINÁLE 157-158/158 [i] 14:05 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 15:00 Sila osudu 37-38/102 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 8/23 [i] 21:30 Tesne vedľa [i] 00:00 Hriešnici 12/12 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 02:10 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:15 Hriešnici 12/12 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 4/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Big Screen 6 [i] 06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Maturitní sex0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15