TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:20 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10-11/23 [i] 14:05 Monk IV. 3/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 10/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 11/12 [i] 23:00 Mattoni Koktejl Festival 2015 [i] 00:35 Kobra 11 XIII. 8/12 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 21/24 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10-11/23 [i] 04:00 Kobra 11 XIII. 8/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii VI 9/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Hľadaná osoba 40 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Očkovanie 74 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Bomba 41 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Zúčtovanie s minulosťou 94 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:35 Prefíkaná banda IV 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 10/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 2./2 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Wasabi [i] 21:50 Bez hraníc I. 9/10 [i] 22:40 Bez hraníc I. 10/10 [i] 23:25 Policajné oddelenie: Zúčtovanie s minulosťou 94 [i] 00:20 Prefíkaná banda IV 5/6 [i] 01:15 Bez hraníc I. 9/10 [i] 02:00 Bez hraníc I. 10/10 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Očkovanie 74 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:10 Demontáž jadrových elektrární: Úloha nemožná? [i] 10:05 Koniari sveta: Sumbovia [i] 10:30 Ukrajinský magazín [i] 11:00 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: „Ženské problémy“ - miniinvazívne chirurgické možnosti ich riešení [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Tancujeme na piesničky [i] 13:30 Večera s Havranom [i] 14:50 VAT [i] 15:25 TU SME DOMA [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 Správy - Hírek [i] 17:50 Macbeth [i] 19:40 Večerníček: Myši na scénu [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Móric Beňovský žije ! [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Art Film [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Súrodenci: Sikorovci [i] 22:10 Biela garda 4/8 [i] 22:55 Polícia [i] 23:10 Profesionál [i] 23:25 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Hladujeme [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Deti potrebujú Boha [i] 09:40 DIVOKÉ KONE [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 22 [i] 13:30 Knight Rider 14 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Povaľač [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 22:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:00 Kosti IX. 23 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 8 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 01:50 Homeland - Zradca III. 8 [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:05 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Profesionáli 2012: Major Demovič 1/9 [i] 05:45 Dom snov IX. 19 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 7 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 9 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 13:40 Profesionáli 2012: Major Demovič 1/9 [i] 14:30 Dom snov IX. 20 [i] 15:20 Simpsonovci III. 2,3 [i] 16:15 Max Steel 7 [i] 16:50 Knight Rider 15 [i] 17:45 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci III. 4,5 [i] 19:50 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 20:40 Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov 2015: ANGLICKO [i] 22:40 Noční dravci [i] 00:45 Mafstory VIII.: Márgit a Bulhari, Erolinky 8,9 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 03:20 Magnum V. 20 [i] 04:05 Mafstory VIII.: Márgit a Bulhari, Erolinky 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 9 [i] 08:05 Kráska a zvíře I. 12 [i] 09:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 14 [i] 11:00 Komisař Rex III. 9 [i] 12:00 Komisař Rex III. 10 [i] 13:05 Kráska a zvíře I. 12 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 15:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 16:00 Komisař Rex III. 11 [i] 17:05 Komisař Rex III. 12 [i] 18:10 Kráska a zvíře I. 13 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 16 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 4 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 16 [i] 22:00 Vražedná práva I. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 23:55 Bez hranic II. 6 [i] 01:00 Vražedná práva I. 8 [i] 02:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 02:40 Bez hranic II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 20 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Intriky 4 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 19 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Jen o fous 18 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 2 4 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Několik kilogramů 18 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1) 2 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Pekelné Camino 4 [i] 14:25 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): KTM X-Bow 9 [i] 14:55 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tesla Model S 10 [i] 15:20 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 15:50 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Cobra 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 7): Podzemí/výrobci zbraní 1 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Mezinárodní vydání 11 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 13 [i] 22:00 Králové trůnů (Series 1): Špičkově vybavená koupelna a mobilní záchod 1 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Je tady jaro 3 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Arktické větry 3 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Mezinárodní vydání 11 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 13 [i] 03:30 Králové trůnů (Series 1): Špičkově vybavená koupelna a mobilní záchod 1 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Zapeklitá situace 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Mandalaji [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 13. komnata Daniela Hůlky [i] 10:50 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Televarieté [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 17:00 Já a Karel [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Vinnetou a Old Firehand [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Místo činu - Schimanski [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Na stopě [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Chalupa je hra [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Cesty víry: Povoláním člověk [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 22/26 [i] 09:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 10:50 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:10 Nemoci srdce [i] 12:30 Život je pes [i] 13:15 Kvarteto [i] 13:40 Světová náboženství: Hinduismus 2/7 [i] 14:40 Příchod barbarů: Vandalové 2/4 [i] 15:25 Gomera [i] 15:55 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Klíč [i] 16:30 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 17:20 Výprava do Timbuktu [i] 18:10 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Tajemný svět krokodýlů 2/2 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Maledivy [i] 21:00 Na cestě po severní Dalmácii [i] 21:30 Letem světem: Itálie [i] 22:00 Kmeny: Graffiti [i] 22:30 Co chytneš v žitě [i] 00:10 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 4/12 [i] 01:05 Cesty víry: Povoláním člověk [i] 01:35 Křesťanský magazín [i] 02:00 Chcete mě? ZJ [i] 02:25 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 02:55 Nech babičku na pokoji! [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:30 Pekařovský kostelíček [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Infiltrace [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2852 [i] 10:00 Krokodýl Dundee [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie 4 [i] 13:20 Beze stopy V: Všichni hříšní svatí 7 [i] 14:15 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Aspoň neotěhotní 302 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Vražda v přímém přenosu [i] 18:25 Ulice 2853 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Černý mušketýr 2 [i] 21:25 Námořní vyšetřovací služba XI: Falešný námořník 16 [i] 22:30 Bratrstvo ticha [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XIII: Vražda v přímém přenosu [i] 00:55 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Áčko: Ukradl jsem si vlastní dítě! [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Aspoň neotěhotní 302 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Pozvání [i] 06:40 Winx Club II: Závod s časem 11 [i] 07:10 M*A*S*H 152 [i] 07:55 M*A*S*H 153 [i] 08:50 M*A*S*H 154 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň 6 [i] 10:25 Žena zákona: Dvojí metoda 16 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Předstíraná vražda 25 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Nejtěžší rozhodnutí 2 [i] 15:45 Utta Danella: Snoubenec mé nejlepší přítelkyně [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Setkání po letech 18 [i] 01:10 Slunečno, místy vraždy IV: Striptéři 4 [i] 02:10 Hawaii 5-0 III: Poslední přání 9 [i] 03:05 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň 6 [i] 03:50 Hawaii 5-0 II: Úmrtí v rodině 23 [i] 04:35 Sběratelé kostí III: Konec hvězdy 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Nezvestná 55-56/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 83/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 155-156/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 35-36/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 7/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 157-158/158 [i] 00:00 Hriešnici 11/12 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 02:00 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:30 Hriešnici 11/12 [i] 04:15 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 3/22 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 5 [i] 06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Znovu se zamilovat0 [i] 08:15 Big Screen 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Maturitní sex0 [i] 13:35 Albert Nobbs0 [i] 15:35 Žena v černém0 [i] 17:25 Předtucha0 [i] 19:10 Létající dýky0 [i] 20:50 Teror0 [i] 22:30 'Lovci myšlenek0 [i] 00:25 Železní andělé 30 [i] 02:00 Jízda o život0 [i] 03:4