Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8-9/23 [i] 14:05 Monk IV. 2/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 10/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 11/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 7/20 [i] 01:00 Kobra 11 XIII. 7/12 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 20/24 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8-9/23 [i] 04:20 Kobra 11 XIII. 7/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii VI 8/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Padák 39 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Zlá pečeň 73 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Hľadaná osoba 40 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Pod paľbou 93 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový domov [i] 14:40 Prefíkaná banda IV 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 9/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 1/2 3/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Rómeo a Júlia 24/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: V utajení 17/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Pod paľbou 93 [i] 00:25 Prefíkaná banda IV 4/6 [i] 01:15 Súboj s časom: Rómeo a Júlia 24/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley IV.: Pod rúškom smrti 1/2 3/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Zlá pečeň 73 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:00 Správy - Hírek [i] 07:10 Správy RTVS z regiónov [i] 07:25 Správy a komentáre [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:05 Pesničky z Hviezdičky: Chrípka [i] 09:10 Po stopách Eiffela [i] 10:05 Vašimi očami: Francúzsko: Zátoka Somme [i] 10:30 Národnostný magazín: Bulharský [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Takú nám,hudba,zahraj [i] 13:45 5 minút po dvanástej: KEĎ ŠIKANA VSTÚPI DO ŽIVOTA [i] 14:45 Família: Família - Ako sa zo starej mamy mama stala [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Viktor Lukáč [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Sumbovia [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Plášťovce [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Johnny - Bolívia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Demontáž jadrových elektrární: Úloha nemožná? [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Art Film [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Ambulancia: „Ženské problémy“ - miniinvazívne chirurgické možnosti ich riešení [i] 22:10 Večera s Havranom [i] 23:20 Posledná maringotka [i] 00:20 Tempo: Tempo [i] 00:35 Kvarteto [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Manžel "šikan" [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Neberte nám maminku! [i] 09:30 INKOGNITO [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 21 [i] 13:25 Knight Rider 13 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 13 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: So šéfom na kopírke [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:40 Kosti IX. 22 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 7 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 01:40 Homeland - Zradca III. 7 [i] 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:00 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Prvé oddelenie [i] 05:45 Dom snov IX. 18 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 10:20 Biele goliere IV. 10 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 14:30 Dom snov IX. 19 [i] 15:15 Simpsonovci XXIV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 15:50 Simpsonovci III. 1/24 [i] 16:10 Max Steel 6 [i] 16:50 Knight Rider 14 [i] 17:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci III. 2,3 [i] 19:50 Profesionáli 2012: Major Demovič 1/9 [i] 20:40 Majstrovstvá Európy vo futbale do 21 rokov 2015: ČESKO [i] 22:40 Airways I.: Nespokojní cestujúci 4 [i] 23:05 Vzdušné bojové súboje 6/6 [i] 00:10 Mafstory VIII.: Rusovlasý Sergej, Veľký zoznam 6,7 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 02:50 Magnum V. 19 [i] 03:35 Mafstory VIII.: Rusovlasý Sergej, Veľký zoznam 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 7 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 11 [i] 09:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 11:00 Komisař Rex III. 7 [i] 12:00 Komisař Rex III. 8 [i] 13:00 Kráska a zvíře I. 11 [i] 14:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 16:00 Komisař Rex III. 9 [i] 17:00 Komisař Rex III. 10 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 12 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 20:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 21:00 Jak prosté III. 20 [i] 22:00 Bez hranic II. 6 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 7 [i] 00:05 Vražedná práva I. 7 [i] 01:05 Jak prosté III. 20 [i] 02:00 Bez hranic II. 6 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 19 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla 11 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Hulvátský Roy 3 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 18 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Mýty lovců bouří 17 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Panama - část 1 3 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Zamrzlé zlato 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): G-Wagen 6 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Výprava na Mars 4 [i] 13:30 Jak funguje vesmír (Series 3): První sekunda 4 [i] 14:25 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 15:20 Jak funguje vesmír (Series 2): Vesmírné bouře 4 [i] 16:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (Series 2): Existují více než tři dimenze? 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Jag XK8 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 20 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 2 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Zisky 8 [i] 21:00 Amišská mafie (Series 2): Ráj 4 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 17 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Richard Sherman 6 [i] 00:00 Žoldáci (Series 1): Pád Kaddáfího 5 [i] 00:55 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 7 [i] 01:25 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 1 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Zisky 8 [i] 02:40 Amišská mafie (Series 2): Ráj 4 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 17 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Richard Sherman 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Benátkách [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:05 Neobyčejné životy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Televarieté [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:20 Cestománie [i] 17:00 To jsem z toho jelen: Neúplné zatmění slunce 6/6 [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města: Výročí 1/20 [i] 20:50 Byl jednou jeden dům: Stěhovavá trafika 1/5 [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:05 Komici na jedničku [i] 23:00 Tělo jako důkaz III [i] 23:45 Otec Brown II [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Hobby naší doby [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Objektiv [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:25 Kalendárium [i] 02:40 Sváteční slovo vladyky Izaiáše [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Lublaň [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Výprava do Timbuktu [i] 09:50 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 10:00 Lidské tělo: Příběh života [i] 10:50 Letem světem: Peru [i] 11:20 Nedej se [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:45 Žižkovská věž [i] 13:35 Waterloo! [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Tajemství mrtvých mužů: Hitlerovy zázračné zbraně [i] 15:45 Porodnice Třetí říše [i] 16:35 Vesmír: Sex ve vesmíru [i] 17:20 Průchod mezi světy [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vězněm v cizině 4/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ležáky 42 [i] 21:35 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 23:15 Expedice Grand Canyon [i] 23:45 Město žen V [i] 00:05 Porodnice Třetí říše [i] 01:00 Ledový muž [i] 01:45 Cena Gratias Tibi 2015 [i] 02:10 Když voda hrozí [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Zrušíme tělocvik [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Šťastný domov [i] 03:50 Osudové okamžiky [i] 04:05 Infiltrace [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2851 [i] 10:10 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 14 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie 3 [i] 13:20 Beze stopy V: Ticho před bouří 6 [i] 14:15 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme na trhu 301 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Riskantní let [i] 18:25 Ulice 2852 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Dvacet pět aktů 3 [i] 23:10 Kyberagent: Tajemství Tajné služby 4 [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas XIII: Riskantní let [i] 00:50 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Stalker 1 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejsme na trhu 301 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Titanový nindža [i] 06:40 Winx Club II: Skrytý kodex 10 [i] 07:10 M*A*S*H 150 [i] 07:55 M*A*S*H 151 [i] 08:50 M*A*S*H 152 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Hornický masakr 5 [i] 10:25 Žena zákona: V sobotu večer 15 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Zabil jsem Sylvii Engelovou 24 [i] 13:30 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy IV: Volný pád 1 [i] 15:45 Utta Danella: Nebe ve tvých očích [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Balzám na duši 78 [i] 21:35 Vylomeniny [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Pomsta 25 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Riziko a odměna 5 [i] 01:30 Hawaii 5-0 III: Žena plná zla 8 [i] 02:25 To je vražda, napsala V: Hornický masakr 5 [i] 03:15 Hawaii 5-0 II: Zub za zub 22 [i] 03:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Sběratelé kostí III: Závodník v bahně 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 53-54/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 82/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 153-154/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 33-34/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 17:35 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 6/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 155-156/158 [i] 23:40 Hriešnici 10/12 [i] 00:40 Priatelia [i] 01:10 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 01:50 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:15 Hriešnici 10/12 [i] 04:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Agenti dementi 20 [i] 08:15 Big Screen 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Znovu se zamilovat0 [i] 13:50 Nepohodlný0 [i] 16:05 Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám0 [i] 18:10 Albert Nobbs0 [i] 20:10 Žena v černém0 [i] 22:00 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i] 00:00 Železní andělé 20 [i] 01:30 Trust0 [i] 03:15 Blue Valentine: Milostný příběh0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:45 Jezdectví [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Tenis