TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6-7/23 [i] 14:05 Monk IV. 1/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 8/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 23:00 Sekerovci [i] 23:35 Zita na krku [i] 01:05 Kobra 11 XIII. 6/12 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 19/24 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6-7/23 [i] 04:20 Kobra 11 XIII. 6/12 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii VI 7/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Odhalenie 38 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Chybná diagnóza 72 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Padák 39 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Chatovanie 92 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:40 Prefíkaná banda IV 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 8/10 [i] 17:00 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vrásky z lásky [i] 22:00 Policajti z centra: Iné svety 5/14 [i] 22:55 Banditi 4/13 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Chatovanie 92 [i] 00:35 Prefíkaná banda IV 3/6 [i] 01:30 Vrásky z lásky [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Národnostné správy [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Zázračné gajdičky [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 09:10 Exkurzie: EXKURZIA - Storočie dnes [i] 10:05 Tvárou v tvár [i] 10:35 Fokus rodina "N" [i] 11:20 Na ľudovú nôtu [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Športové ozveny [i] 13:05 Autosalón [i] 13:40 Národnostný magazín: Bulharský [i] 14:05 Profesionál [i] 14:25 Fokus práca "N" [i] 15:15 Novinári 1/2 [i] 16:15 Novinári 2/2 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Francúzsko: Zátoka Somme [i] 18:25 HiSTORY [i] 18:35 Necelebrity: Vladimír Eperješi [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Chlapci z Chibindy - Zambia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Po stopách Eiffela [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Art Film [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:40 VAT [i] 22:05 A kam pôjdeme teraz? [i] 23:45 A predsa sa točí [i] 00:25 On air [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Ťažný kôň [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Nemáš pochopenie! [i] 09:55 Ako som prežil: Dokonalý muž, Cesta z pekla 9,10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 8 [i] 13:25 Hry o život [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Vrahyňa [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 22:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:00 Kosti IX. 21 [i] 00:00 Piraňa 3DD [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 03:20 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:00 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Doktori 31 [i] 05:45 Kritik 15,16 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 23/23 [i] 10:15 Nevera po slovensky 4/4 [i] 11:15 Agentka bez minulosti III. 13 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 14:30 Dom snov IX. 18 [i] 15:30 Nevera po slovensky 4/4 [i] 16:20 Max Steel 5 [i] 16:55 Knight Rider 13 [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:45 Simpsonovci XXIV. 22/22 [i] 19:15 Simpsonovci III. 1/24 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 13 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York V. 13 [i] 22:40 Biele goliere IV. 10 [i] 23:30 Agentka bez minulosti III. 13 [i] 00:30 Mafstory VIII.: Márgit a Trúde, Tajná agentka 4,5 [i] 02:15 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 03:05 Magnum V. 18 [i] 03:50 Mafstory VIII.: Márgit a Trúde, Tajná agentka 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 3 [i] 08:05 Kráska a zvíře I. 10 [i] 09:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 11 [i] 10:55 Komisař Rex III. 3 [i] 12:00 Komisař Rex III. 4 [i] 13:05 Kráska a zvíře I. 10 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 11 [i] 15:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 16:00 Komisař Rex III. 7 [i] 17:00 Komisař Rex III. 8 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 11 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 21:00 Profil zločinu V. 6 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 15 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 00:55 Profil zločinu V. 6 [i] 02:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 02:40 Jak prosté III. 19 [i] 03:25 Californication VII. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle 10 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Aukce v Orangeville 2 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 17 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Pravda o chřipce 16 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Stavba nejdelšího mostu v Srbsku 3 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 2 - část 2 2 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlaté řeky 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 12:35 Carbonarův efekt (Series 1) 7 [i] 13:00 Carbonarův efekt (Series 1) 8 [i] 13:30 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 13:55 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 14:25 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Uštknutí hady a tekoucí písek 4 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Z nuly hrdinou 4 [i] 16:15 Penn a Teller lžou (Series 1): Sejf lze otevřít kapalným dusíkem 4 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): G-Wagen 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 19 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 12) 1 [i] 20:00 Zlatá horečka – speciál 5. řady (Series 5): Speciál na závěr řady 4 [i] 21:00 Zkus přežít (Series 1): S chutí do toho 3 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Hra s ohněm 20 [i] 23:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Země Maorů 6 [i] 00:55 Mistři přežití s Lesem Stroudem (Series 1): Křováci kmene San 2 [i] 01:50 Zlatá horečka – speciál 5. řady (Series 5): Speciál na závěr řady 4 [i] 02:40 Zkus přežít (Series 1): S chutí do toho 3 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Hra s ohněm 20 [i] 04:20 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Ben Stiller 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:50 168 hodin [i] 10:25 Na kometě [i] 11:40 Pohádková Dobříš [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Televarieté [i] 14:50 Kojak IV [i] 15:40 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 To jsem z toho jelen: Poprava českých pánů 5/6 [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Reportéři ČT [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Kriminalista [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Profesionálové [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Všechnopárty [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Toulavá kamera [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 09:55 Ozvěny Tichomoří [i] 10:25 Řeka Niyodo - Symfonie v modrém [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Cesty víry: Povoláním člověk [i] 12:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:40 Československý filmový týdeník 1965 1047/2379 [i] 12:55 Jeden oceán: Záhadné hlubiny [i] 13:45 Vzpomínky na Treblinku [i] 14:50 Podivnosti světa: Dopravní prostředky 2/8 [i] 15:35 Kaviár, poklad z Íránu [i] 16:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Británii 1/2 [i] 17:30 Příchod barbarů: Vandalové 2/4 [i] 18:15 Na houby: Hitparáda hřibů 2/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 19:00 Vesmír: Rychlost světla [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 21:00 Továrny dneška II.: Vynález pásové výroby [i] 21:50 Smrt talentovaného ševce [i] 23:15 Hosté mého otce [i] 00:45 Vzpomínky na Treblinku [i] 01:45 QUEER TANGO ARGENTINO [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:40 Experiment s Experty [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Havířské srdce [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:50 Jeseníky bez kleče [i] 04:05 Infiltrace [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2850 [i] 10:10 Chalupáři: Kapr 2 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 13 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie 2 [i] 13:20 Beze stopy V: Nebezpečná hra 5 [i] 14:15 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Bylo nebylo 300 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Neobvyklí podezřelí [i] 18:25 Ulice 2851 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pomsta 1 [i] 21:25 Stalker 1 [i] 22:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Mimo podezření 2 [i] 23:20 Kyberagent: Mei Chen se vrací 3 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XIII: Neobvyklí podezřelí [i] 01:00 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Áčko: Šikanovali mě v práci [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Bylo nebylo 300 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Pustina [i] 06:40 Winx Club II: Tajemství profesora Avalona 9 [i] 07:10 M*A*S*H 148 [i] 07:55 M*A*S*H 149 [i] 08:50 M*A*S*H 150 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá 4 [i] 10:25 Žena zákona: Klinická smrt 14 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Vražda bezbranného 23 [i] 13:30 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Křehké štěstí 18 [i] 15:45 Utta Danella: Duhový sen [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Dobrá práce 341 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:40 Cesta do Hollywoodu [i] 01:05 Hawaii 5-0 III: Tajemství 7 [i] 01:55 To je vražda, napsala V: Sněhově bílá, krvavě rudá 4 [i] 02:50 Hawaii 5-0 II: Neštovice 21 [i] 03:30 Autosalon [i] 04:20 Sběratelé kostí III: Santa Claus na blátě 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Nezvestná 51-52/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 81/182 [i] 11:30 Leto v Maďarsku [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:40 Sila osudu 31-32/102 [i] 16:35 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 17:35 Priatelia [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:15 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 20:30 Mentalista I. 5/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 153-154/158 [i] 23:40 Hriešnici 9/12 [i] 00:45 Priatelia [i] 01:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 02:00 Smotánka [i] 02:35 Na streche [i] 03:10 Hriešnici 9/12 [i] 03:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 6 [i] 06:30 O Malence0 [i] 07:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 12 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Agenti dementi 20