Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 06:40 Medvedík Yogi [i] 07:00 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:35 Superkočky v akcii 5-6/22 [i] 10:25 Krok za krokom VII. 12-13/19 [i] 11:25 Let's Dance 3 (HD) [i] 13:35 Som agent (HD) [i] 15:40 Tuxedo [i] 17:40 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Total Recall (HD) [i] 23:00 Aréna smrti [i] 01:05 Total Recall (HD) [i] 03:05 Aréna smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Víkend [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 32/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Henryho domček [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Bim! Bam! Bom! 18/20 [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Havaj [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 14:50 Zlatá klasika: Škola základ života [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sen o sláve 1/2 [i] 22:05 Sen o sláve 2/2 [i] 23:45 Zlatá klasika: Škola základ života [i] 01:15 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 02:10 Čarovné miesta Zeme II.: Havaj [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Televíkend [i] 07:50 Art Film [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín: Repelenty [i] 09:40 On air [i] 10:05 Família: Família [i] 10:30 Jánošíkove dni v Terchovej [i] 10:55 Noc v archíve: Na ľudovú nôtu [i] 12:00 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel [i] 12:55 Princezná v ježovej koži [i] 14:05 Kristína [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Slovo [i] 16:00 Svidnícke slávnosti - 60 rokov [i] 17:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Cyrila Hromníka [i] 17:40 Herecké legendy: Milan Lasica [i] 17:55 Komorný spevák [i] 18:55 Večerníček: Myši na scénu [i] 19:00 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:10 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:20 Flipper a Lopaka [i] 19:45 Malí ľudia: Radostný les - Stredoafrická republika [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:20 Exkurzie [i] 21:35 Art Film [i] 21:45 Tábor padlých žien [i] 23:25 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 00:30 Umenie [i] 00:55 Dielo z depozitára 2015 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 Denník slabocha 3 [i] 08:50 Timon a Pumbaa [i] 09:20 Láska vo hviezdach 12 [i] 10:15 Vojna neviest [i] 12:15 Deň nezávislosti [i] 15:20 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hry o život [i] 23:45 Piraňa 3DD [i] 01:35 Nora Robertsová - Prekliata zátoka [i] 03:15 Stroj na zabíjanie [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Kúzelný svet elfov a víl 22,23 [i] 06:55 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 7 [i] 10:05 Megapresuny II. 24 [i] 10:35 APLIKÁCIE [i] 11:10 100 rokov svedectiev [i] 12:20 Osudný let č. 447 [i] 13:25 Volanie severu [i] 15:10 Experti 1/8 [i] 15:50 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 17:55 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: ŠVEDSKO [i] 20:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:40 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: TALIANSKO [i] 22:40 Veterán [i] 00:40 Impérium [i] 02:20 Virtuálna realita [i] 03:45 Volanie severu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Cesty života I. 37 [i] 07:30 Sherlock III. 2 [i] 09:15 Grand Hotel I. 6 [i] 10:45 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 11:40 Dívka odjinud IV. 4 [i] 12:40 The Social Network [i] 14:55 Láska ve hvězdách I. 6 [i] 15:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 16:50 No Limit II. 2 [i] 17:55 No Limit II. 3 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 15 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 16 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 22:00 Profil zločinu V. 5 [i] 23:05 Jak prosté III. 19 [i] 00:05 Tajnosti a lži I. 6 [i] 01:00 Vražedná čísla V. 15 [i] 01:55 Vražedná čísla V. 16 [i] 02:35 Tajnosti a lži I. 6 [i] 03:20 Californication VII. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Kruh ohně - část 1 12 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 8 [i] 06:25 Prodej klasických vozů (Series 1): Noví partneři 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Parádní Customline 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Skákající kulka 185 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): NASA 8 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 1) 5 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 1) 6 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 4 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 5 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Zuřivá sedla 7 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Aukce v New Orleans 8 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Zaneřáděný dům 15 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Okradeni 16 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Triumph Stag 3 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12) 8 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 9 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Největší akvárium 8 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Bez záchrany 8 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Rozebrání mateřské letadlové lodi 8 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 00:55 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Usměj se a vydrž to 2 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Deion Sanders 6 [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 4 [i] 04:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Pekelný ostrov 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení IV 19/52 [i] 07:15 Lízin let do nebe [i] 09:00 Doktor z vejminku: Boty 1/7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Příkopy: Parcela Hrčková 5/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kočičí princezna [i] 14:05 Není houba jako houba [i] 15:20 Na kometě [i] 16:35 Horákovi [i] 17:30 Horákovi [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Konfident [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 22:20 Druhý tah pěšcem [i] 23:40 Případy inspektora Lynleyho III [i] 01:10 Kriminálka Paříž [i] 01:55 Hodina pravdy [i] 02:55 Manéž Bolka Polívky [i] 04:00 Sváteční slovo vladyky Izaiáše [i] 04:05 Bydlení je hra [i] 04:35 Zahrada je hra [i] 04:55 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Gongfu v srdci Evropy [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Malí psouni objevují svět [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1047/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 8 [i] 09:35 Na houby: Hitparáda hřibů 2/13 [i] 10:00 Waterloo! [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 12:55 Sváteční slovo vladyky Izaiáše [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:55 Cesty víry: Povoláním člověk [i] 14:20 Na cestě po Cordillera Real [i] 14:50 Výprava do Timbuktu [i] 15:40 Hledání ztracených Mayů [i] 16:35 Na plovárně s Idanem Raichelem [i] 17:05 Tajemný svět krokodýlů 2/2 [i] 17:55 Život je pes [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Stalinovy špionážní buňky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samotář [i] 21:40 Propast [i] 00:00 Fenomén Underground ...ty vole, seš plukovníkem [i] 00:55 Napoleon 3/4 [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:50 Bláznit je normální [i] 04:15 Studio B [i] 04:50 V Lysicích na zámku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Monsuno 21 [i] 07:00 Avengers: Sjednocení II 9 [i] 07:25 Tom a Jerry III 25, 26 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 22 [i] 08:40 Z pekla štěstí 5 [i] 09:40 Víkend: Půjč mi svá kila [i] 10:40 Tootsie [i] 13:00 Mravenci nesou smrt [i] 14:45 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 16:25 Westernstory [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Kapr 2 [i] 21:20 Mattoni koktejl festival [i] 22:50 Post Coitum [i] 00:55 Kriminálka Miami III: Rychlost zabíjí [i] 01:40 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 Nejlíp vaří moje máma! [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 07:45 Winx Club II: Nezvaní hosté 8 [i] 08:15 Peklo v Pacifiku: Očistec 2 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Vraždy mezi muškáty I: Pozdní sběr 9 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Božské dorty od Markéty [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tintinova dobrodružství [i] 22:35 Ulovit miliardáře [i] 00:35 Takoví normální Američané I: Šifra 5 [i] 01:30 Peklo v Pacifiku: Očistec 2 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 04:00 Tintinova dobrodružství [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 48 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 07:50 Frasier IV. 15-16/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 18-19/22 [i] 11:25 Roztomilé mrchy II. 6-7/25 [i] 13:40 Opustené dieťa [i] 15:30 Leto v Maďarsku [i] 17:20 Prvý alebo druhý [i] 20:00 Zámena manželiek [i] 21:20 Mattoni Koktejl Festival 2015 [i] 22:50 Skutočný príbeh: Vražda v sekte [i] 00:40 Horúca krv II. 11-12/36 [i] 02:30 VRAŽDA.COM [i] 03:50 Skutočný príbeh: Vražda v sekte [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 7 [i] 06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Sex nebo život!0 [i] 08:10 Big Screen 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 O Malence0 [i] 13:25 Albatros0 [i] 15:05 Kšeft na jeden den0 [i] 16:40 Flynn Carsen: Honba za kopím0 [i] 18:25 Ptáčata0 [i] 20:10 Den zrady0 [i] 22:00 Traffic - nadvláda gangů0 [i] 00:25 Project A 20 [i] 02:10 Frankensteinka0 [i] 03:35 Traffic - nadvláda gangů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Atletika [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Plochá dráha [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Cestovní vozy [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:30 Atletika [i] 18:30 Motorsport [i] 18:45 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Motorky [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Ta nová dívka 5 [i] 06:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 07:20 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 08:20 Orlové práva [i] 11:40 Smrt jí sluší [i] 12:50 Doylův okrsek 4: Z Dublinu s láskou 1 [i] 13:50 Doylův okrsek 4: Krevní testy 2 [i] 14:50 Doylův okrsek 4: Chybná identita 3 [i] 15:50 Doylův okrsek 4: Carlottina cesta 4 [i] 16:50 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 17:50 Garde [i] 20:00 Táta na plný úvazek [i] 22:10 Šílený rande [i] 00:10 Milenec nebo vrah [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 04:00 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 4 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 1 [i] 07:00 Brutální chemie 4 [i] 08:00 Síly hlubin: Lovci z hloubek. 2 [i] 08:55 Pouště a život 6 [i] 10:00 Dračí kronika s Romulem Whitakerem0 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 6 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Chicago 2 [i] 13:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 3 [i] 13:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 4 [i] 14:00 Nebezpečný svět: Pláže 1 [i] 15:00 David Attenborough: Afrika 5 [i] 16:00 Ledová říše 6 [i] 17:00 Neviditelné okamžiky 2 [i] 18:00 Historie světa ve dvou hodinách 1 [i] 19:45 Divoké zločiny 3 [i]