Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4/23 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:00 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:25 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 07:55 Malí géniovia [i] 10:00 Krok za krokom VII. 10-11/19 [i] 10:55 Prvý alebo druhý (HD) [i] 13:30 Let's Dance 3 (HD) [i] 15:35 Zita na krku [i] 17:00 Sekerovci [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Unesená [i] 22:30 Zabijaci (HD) [i] 01:20 Unesená [i] 03:00 Zabijaci (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 31/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pátranie po stratenej guľôčke [i] 07:55 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Kráľovná zatmenia slnka [i] 08:10 Veselá farma [i] 08:20 Veselá farma [i] 08:25 Ako si vycvičiť drakov 2: Dym v očiach 17/20 [i] 08:50 Fidlibumove rozprávky [i] 09:20 Trpaslíci [i] 09:50 Daj si čas [i] 10:20 Muž s poslaním: Keď dôjde k strate pamäti 5/16 [i] 11:05 On air [i] 11:35 Moje dcéry III. 7/8 [i] 13:20 Odvážny Severino [i] 14:50 Fetiše socializmu II.: Panelový sen [i] 15:20 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový domov [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Odvážny Severino [i] 23:50 Elisa z Rivombrosy I 11/13 [i] 01:20 Moje dcéry III. 7/8 [i] 03:00 Elisa z Rivombrosy I 11/13 [i] 04:25 Drišľakoviny: Drišľak v kúpeľoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Správy RTVS z regiónov [i] 07:45 Test magazín: Repelenty [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Pôvod jablka [i] 09:55 Tempo [i] 10:10 Cesta [i] 10:45 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 11:10 Generácia Zem: Ako chceme prežiť 3/3 [i] 12:05 5 minút po dvanástej: AKO SI NEPREHRAŤ ŽIVOT [i] 13:05 Super-život 2/2 [i] 14:05 Kapura [i] 14:50 Farmárska revue [i] 15:15 Celý svet nad hlavou [i] 18:15 Finále MS do 20 rokov [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Rozprávky na dobrú noc [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:30 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Kazutaro - Japonsko [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Debakel [i] 20:55 HiSTORY [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Cyrila Hromníka [i] 21:35 Art Film [i] 21:40 Zvláštna liečba [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Generácia Zem: Ako chceme prežiť 3/3 [i] 00:45 Super-život 2/2 [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 Timon a Pumbaa [i] 08:35 Denník slabocha 3 [i] 10:45 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:15 Rodinné záležitosti: Dedičstvo, Opičia láska [i] 13:35 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 15:40 Maturitný ples [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Vojna neviest [i] 22:35 Veterán [i] 00:40 Stroj na zabíjanie [i] 02:40 Zhúlená dvojka Cheech a Chong [i] 04:10 KRIMI 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 28,29 [i] 06:50 Dom snov IX. 17 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XXIV. 20,21 [i] 09:55 Knight Rider 12 [i] 10:50 Na potulkách svetom II. 7 [i] 12:10 Mambo [i] 14:10 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 16:10 Osudný let č. 447 [i] 17:10 Megapresuny II. 24 [i] 17:40 APLIKÁCIE [i] 17:55 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: SRBSKO [i] 20:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:40 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: NEMECKO [i] 22:40 Zhúlená dvojka Cheech a Chong [i] 00:40 Krokodíl Dundee v Los Angeles [i] 02:15 Impérium [i] 03:50 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 04:25 Fórky, vtipky XXII. [i] 04:45 Doktori 30,31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Merlin IV. 11 [i] 08:05 Merlin IV. 12 [i] 09:05 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 10:05 Tajemství Pravdy II. 21 [i] 11:05 Komisař Rex V. 3 [i] 12:10 Komisař Rex V. 4 [i] 13:15 No Limit II. 2 [i] 14:20 No Limit II. 3 [i] 15:30 Láska ve hvězdách I. 5 [i] 16:25 Vlčí mládě III. 2 [i] 17:20 Sherlock III. 2 [i] 19:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11 [i] 20:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 22:00 Sociální síť [i] 00:15 Hannibal II. 12 [i] 01:15 No Limit II. 2 [i] 02:15 No Limit II. 3 [i] 03:10 Vlčí mládě III. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 18 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 7 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Přestavba vozu Chevy C-10 3 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 12 [i] 08:10 Fantom Works 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Tonův dobrý instinkt 4 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Stará dobrá hotovost 5 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 6 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Hotovost za činel 7 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2) 12 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Lháři, lháři 13 [i] 11:40 Obnažený vesmír (Series 1): Tajemství černé díry 1 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Uvnitř Slunce 2 [i] 13:30 Obnažený vesmír (Series 1): Zabijácké asteroidy 3 [i] 14:25 Carbonarův efekt (Series 1) 5 [i] 14:55 Carbonarův efekt (Series 1) 6 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supervlak 4 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 3 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Alpha Romeo 4C 1 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Pagani Huayra 2 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Lamborghini Huracan 6 [i] 20:00 V zákulisí megaletiště (Series 1): Letiště nikdy nespí 3 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): Benátky – potápějící se město 3 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Robert Fratta 3 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 2) 3 [i] 01:50 V zákulisí megaletiště (Series 1): Letiště nikdy nespí 3 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): Benátky – potápějící se město 3 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Katastrofy na Díkůvzdání 8 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 18/52 [i] 07:20 Postřehy odjinud [i] 07:25 Polopatě [i] 08:15 Každý má svůj stín [i] 09:00 Kdo chce kam [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O zámku v podzemí [i] 14:05 Vltavská víla [i] 14:55 Lízin let do nebe [i] 16:40 Neobyčejné životy [i] 17:35 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Zlatá hokejka [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:25 Náhradnice [i] 23:55 Místo činu - Schimanski [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Zkus mít vkus [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 Malí psouni objevují svět [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Spolek archaických nadšenců [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Letem světem: Peru [i] 10:55 Století létání 22/26 [i] 11:50 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka: Heinrich Himmler, obávaný vůdce 1/6 [i] 12:40 Auto Moto Revue [i] 13:05 Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře 5/10 [i] 13:30 Židovské památky Českého ráje a okolí [i] 14:00 Babylon [i] 14:30 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 14:40 Tři mušketýři 2/2 [i] 16:15 Cena Gratias Tibi 2015 [i] 16:45 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 17:40 Kaviár, poklad z Íránu [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Továrny dneška II.: Lear Jet [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 3/4 [i] 21:45 Hra o trůny III [i] 22:35 Hra o trůny III [i] 23:35 Mrtvý sníh [i] 01:05 Kmeny [i] 01:35 Druhý život Mistra Jana Husa: Vnímání Husa v cizině 3/6 [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Počesku [i] 03:55 Studio B [i] 04:35 Co bych dělal, kdyby nebylo tebe [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Monsuno 20 [i] 06:55 Avengers: Sjednocení II 8 [i] 07:15 Tom a Jerry III 23, 24 [i] 08:05 Dokonalý svět: Starý pes a nové kousky 11 [i] 09:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:05 UPGRADE [i] 10:45 Volejte Novu [i] 11:25 Kdopak to mluví 2 [i] 12:55 4 svatby 1, 2 [i] 14:35 Jak ukrást nevěstu [i] 16:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 17:45 U Haliny v kuchyni: Děti slaví prázdniny! [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hunger Games [i] 23:05 Kill Bill [i] 01:05 Paranormal Activity 3 [i] 02:30 Novashopping 03:00 U Haliny v kuchyni: Děti slaví prázdniny! [i] 03:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 04:30 Dokonalý svět: Starý pes a nové kousky 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Domov [i] 07:40 Winx Club II: Tajemný kámen 7 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:20 M*A*S*H 147 [i] 09:55 Můj táta je duch [i] 11:35 Noc v muzeu 2 [i] 13:55 Pozor, vizita! [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 17:35 Gondíci s. r. o. [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:35 Potopa 1/2 [i] 01:40 Vraždy v Yorkshiru: 1980 [i] 03:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Úbohá Nasťa 47 [i] 05:45 Dievča mesiaca [i] 07:50 Frasier IV. 13-14/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 55-57/126 [i] 14:25 Vráťte mi dieťa! [i] 16:10 Dedičstvo lásky [i] 18:15 Opustené dieťa [i] 20:00 Leto v Maďarsku [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 00:00 VRAŽDA.COM [i] 01:35 Opustené dieťa [i] 03:00 Vráť mi moje deti [i] 04:20 Frasier IV. 13-14/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Sex nebo život!0 [i] 13:45 Dům snů0 [i] 15:25 Snílek0 [i] 17:20 Po(d)vedená charita0 [i] 19:05 Albatros0 [i] 20:45 Kšeft na jeden den0 [i] 22:20 Safe0 [i] 00:05 Projekt A0 [i] 01:50 Safe0 [i] 03:20 Projekt A0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 12:15 Jezdectví [i] 12:30 Kanoistika [i] 14:00 Atletika [i] 18:30 Atletika [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 03:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: William 9 [i] 06:00 Doylův okrsek 4: Z Dublinu s láskou 1 [i] 07:00 Doylův okrsek 4: Krevní testy 2 [i] 08:00 Doylův okrsek 4: Chybná identita 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i] 13:00 V utajení 2: V nouzi poznáš přítele 4 [i] 14:00 V utajení 2: Cesta tam a zase zpátky 5 [i] 15:00 Orlové práva [i] 17:20 Věk dinosaurů [i] 19:10 Superurychlovač [i] 21:00 Smrt jí sluší [i] 23:10 Milenec nebo vrah [i] 01:10 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 3 [i] 06:00 V síti 5 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 07:00 Brutální chemie 3 [i] 08:00 Síly hlubin: Zabijácké vlny 1 [i] 08:55 Pouště a život 5 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 9 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 5 [i] 12:00 Zatraceně dobré: San Francisko 1 [i] 13:00 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 1 [i] 13:30 Tlak vzduchu : Piloti za hranicí nicoty 2 [i] 14:00 Tajemství oceánů: Minulost, současnost a budoucnost 3 [i] 15:00 David Attenborough: Afrika 4 [i]