TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Kobra 11 XIII. 5/12 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4-5/23 [i] 14:05 Monk III. 16/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 7/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Parker [i] 23:00 Maximálne riziko (HD) [i] 01:10 Šiesty zmysel I. 20/22 [i] 02:05 Bostonské vraždy II. 13/15 [i] 02:45 Pán a pani Smithovci 10/13 [i] 03:25 Žalobca a obhajca 10/13 [i] 04:05 Monk III. 16/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Podvodníci v akcii VI 6/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Odstreľovač 37 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Lekcie dýchania 71 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Odhalenie 38 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Posledná rozlúčka 91 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 7/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley IV.: V zlatom reze 2/2 2/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:45 Fetiše socializmu II.: Slovenské more [i] 22:15 Obeť [i] 00:15 Policajné oddelenie: Posledná rozlúčka 91 [i] 01:10 Nikto nie je dokonalý [i] 02:20 Obeť [i] 04:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Nové Pištáčikove dobrodružstvá [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:10 Veľký, väčší, najväčší: Ľadoborec [i] 09:55 Svet zvierat III: Krkavec zo suda [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Muziky z Podpoľania [i] 13:00 Malý somár na dne duše [i] 14:05 Ivan Palúch jubiluje: Dušičky seniorov [i] 15:40 Súrodenci: Janka a Danka Velďákové [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:30 Zákulisie slovenčiny [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Eurovízna súťaž mladých tanečníkov 2015 [i] 21:30 Umenie [i] 22:00 Kinorama [i] 22:30 Sprisahanie [i] 00:25 BJD 2014: Bellita y Jazztumbatá feat Glenda (Kuba) [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 08:35 SÚDNA SIEŇ: Zápisky nástojčivého milenca [i] 09:40 DIVOKÉ KONE [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 20 [i] 13:30 Knight Rider 11 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 11 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 23:05 Úplná šupa [i] 00:55 Vidiecka farma [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ: Pomsta [i] 04:10 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie [i] 05:45 Dom snov IX. 16 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 6 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 7 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 17 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 14:35 Dom snov IX. 17 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:20 Max Steel 4 [i] 16:55 Knight Rider 12 [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 20,21 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 20:45 Deň nezávislosti [i] 23:45 Experti 1/8 [i] 00:25 Dexter VIII. 2 [i] 01:30 Záložníci 3,4 [i] 02:10 American Horror Story: Útočisko 12 [i] 02:55 Magnum V. 17 [i] 03:40 Dexter VIII. 2 [i] 04:40 Záložníci 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 2 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 9 [i] 09:00 Falco II. 6 [i] 10:00 Vražedná čísla VI. 10 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 11:55 Komisař Rex III. 2 [i] 13:00 Falco II. 6 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 10 [i] 15:05 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 16:00 Komisař Rex III. 3 [i] 17:05 Komisař Rex III. 4 [i] 18:05 Kráska a zvíře I. 10 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 11 [i] 20:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 21:00 Sherlock III. 2 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev V. 5 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 02:35 True Blood - Pravá krev V. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 17 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Koberce, pitná voda a akustické kytary 9 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 1): Polární záře, polární bitvy 1 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 23 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Ohnivý paralyzér 15 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Londýnský olympijský plavecký stadion 2 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 2): Sahara 1 - část 1 1 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Příšera žije 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Ostrov smrti 8 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 4) 8 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 3 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Channing Tatum 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 6 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Porsche 914 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 18 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 20 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i] 22:00 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 23:00 Nebezpečná dilemata (Series 1) 1 [i] 23:30 Nebezpečná dilemata (Series 1) 2 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 2): Odvážlivci 3 [i] 00:55 Zvědavost: Přistání na Marsu 2012 [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Tornáda a zabijácké včely 1 [i] 03:30 Nejhorší na světě (Series 1): Výpravy 3 [i] 04:20 Nebezpečná dilemata (Series 1) 1 [i] 04:45 Nebezpečná dilemata (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Designtrend [i] 05:20 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:55 Na cestě po Chacu [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Kuchařská pohotovost [i] 13:35 Televarieté [i] 15:10 Zpátky se Sobotou [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Čert ví proč [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Všechnopárty [i] 22:40 Kolo plné hvězd [i] 23:35 Profesionálové [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Motiv II [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Zahrada je hra [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 13. komnata Patrika Hezuckého [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Madeira - historie ve víně [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 09:30 New York - nejmenší operní dům na světě [i] 10:20 Cestománie [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Objevování pravdy: Ledový muž [i] 11:45 Žižkovská věž [i] 12:40 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 13:35 Tajemný svět krokodýlů 1/2 [i] 14:25 Chcete mě? ZJ [i] 14:50 Machu Picchu [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:10 Podivnosti světa: Dopravní prostředky 2/8 [i] 17:00 City Folk 2014: Lublaň [i] 17:25 Lidské tělo: Příběh života [i] 18:15 Na cestě po Cordillera Real [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Plzeň - EHMK 2015 [i] 21:30 Slečna Marplová VI [i] 23:05 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 4/12 [i] 00:00 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 00:45 Světová náboženství: Náboženství kmenů 1/7 [i] 01:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Počesku [i] 03:50 Recitál Ivy Bittové [i] 04:25 Drazí rodičové, já se žením - vdávám [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2849 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý účet se musí zaplatit 586 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Doktorka z Dixie: Začátek 1 [i] 13:20 Beze stopy V: Všichni za jednoho 4 [i] 14:15 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tradá! 299 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Zapálená kriminalistka [i] 18:25 Ulice 2850 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Mrazík [i] 22:00 Muži v černém 2 [i] 23:40 Zloděj životů [i] 01:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Zapálená kriminalistka [i] 02:15 Novashopping 02:45 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 03:50 Prásk [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tradá! 299 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Vzpoura hadů [i] 06:40 Winx Club II: Ženich na útěku 6 [i] 07:10 M*A*S*H 146 [i] 07:55 M*A*S*H 147 [i] 08:50 M*A*S*H 148 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Prázdniny pana Penroye 3 [i] 10:25 Žena zákona: Týraná žena 13 [i] 12:30 Wolffův revír IV: S pomocí ďábla 22 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Muž tisíce tváří 6 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Vina a trest 17 [i] 15:45 Utta Danella: Ženy ze zámku [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Noc v muzeu 2 [i] 22:20 Predátoři [i] 00:35 Poslední vůz [i] 02:40 To je vražda, napsala V: Prázdniny pana Penroye 3 [i] 03:25 Hawaii 5-0 II: Odložený 20 [i] 04:10 Sběratelé kostí III: Rytíř na síti 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 49-50/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 80/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 151-152/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 29-30/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Hurikán [i] 22:05 Prvý alebo druhý [i] 00:40 Sleduje ťa vrah [i] 02:20 Priatelia [i] 03:35 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 22/22 [i] 04:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 3 [i] 06:30 Plán B0 [i] 08:15 Big Screen 2 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem0 [i] 13:45 Nitro0 [i] 15:40 V rytmu soulu0 [i] 17:35 Láska a jiné kratochvíle0 [i] 19:25 Dům snů0 [i] 21:05 Snílek0 [i] 23:00 Osudový dotek0 [i] 00:55 Sin Nombre0 [i] 02:30 Smrtící parazit0 [i] 04:05 Osudový dotek0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport