TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2-3/23 [i] 14:05 Monk III. 15/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 9/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 9/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 7/20 [i] 01:00 Kobra 11 XIII. 4/12 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 3/23 [i] 04:00 Monk III. 15/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii VI 5/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Strata pamäti 36 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Neľahké rozhodnutie 70 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Odstreľovač 37 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Rozlúčka so slobodou 90 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda IV 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 6/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley IV.: V zlatom reze 1/2 1/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Stratený cestujúci 9/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Dolu po špirále 10/23 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Rozlúčka so slobodou 90 [i] 00:35 Lilly Schönauerová: Deň, ako stvorený na lásku [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 Križovatky medicíny: Neľahké rozhodnutie 70 [i] 04:20 Slovensko v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Zázračný ateliér [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 09:10 Odkrývanie minulosti: Pakistan: stopy v kameni [i] 09:35 Maďarský magazín [i] 10:05 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 10:50 Noc na Švédskom vale [i] 11:20 Nestarnúce melódie [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Biela garda 3/8 [i] 13:20 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 13:45 Polícia [i] 14:00 Rómsky magazín [i] 14:30 Fokus právo "N" [i] 15:15 Smrť sa volá Engelchen [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Svet zvierat III: Krkavec zo suda [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Masato - Japonsko [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:10 Veľký, väčší, najväčší: Ľadoborec [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:05 "Nebeští jezdci" [i] 23:35 Noc na Švédskom vale [i] 00:15 Ambulancia: Nové pľúca pre Ivetu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Zabili sme syna [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Falošný krupiér [i] 09:50 PANELÁK: XV. 62,63 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 19 [i] 13:25 Knight Rider 10 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 10 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Môže panic znásilniť? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 23:20 Kosti IX. 20 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 6 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 02:15 Homeland - Zradca III. 6 [i] 03:15 KRIMI 03:35 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie [i] 05:50 Dom snov IX. 15 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 5 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 16 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 14:35 Dom snov IX. 16 [i] 15:30 Fórky, vtipky XXII. [i] 16:20 Max Steel 3 [i] 17:00 Knight Rider 11 [i] 17:55 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: TALIANSKO [i] 20:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:40 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: ANGLICKO [i] 22:40 Hawaii 5.0 V. 16 [i] 23:40 Hitlerov tajný tábor [i] 00:40 Mafstory VIII.: Rodinná reštaurácia 3 [i] 01:35 Ničitelia mýtov III. 16 [i] 02:25 Magnum V. 16 [i] 03:10 Mafstory VIII.: Rodinná reštaurácia 3 [i] 03:55 Hitlerov tajný tábor [i] 04:40 Magnum V. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex III. 1 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 8 [i] 08:55 Falco II. 5 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 9 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 11:55 Komisař Rex III. 1 [i] 12:55 Falco II. 5 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 9 [i] 15:00 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 16:00 Komisař Rex III. 2 [i] 17:05 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 9 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 10 [i] 20:00 Falco II. 6 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 01:00 Sestra Hawthornová II. 10 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 23 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 16 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Med, optická vlákna a cihly 8 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 24 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 22 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 15 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Pád z vodní klouzačky 14 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 7): Rekonstrukce newyorského metra 1 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Skotsko 15 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Na vlastní pěst 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 12:35 Laik versus profesionál (Series 1) 3 [i] 13:30 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem (Series 1): Klamání času 3 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Emma Maersk 3 [i] 15:20 Impozantní letadla (Series 1): Hercules LC-130 Skibird 3 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Přístavní město – Sydney 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 5 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Renault Alpine 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 17 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 19 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Štěstí v krvi 5 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Penny miluje sport 6 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Do hlubin 5 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Záměna 6 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 12 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vozy Thunderbird a Superbird 4 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Nejrychlejší holka v Oklahoma City 4 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Štěstí v krvi 5 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Penny miluje sport 6 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Do hlubin 5 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Záměna 6 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 12 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Pickupy a problémy 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Designtrend [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po norských fjordech [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Kuchařská pohotovost [i] 13:35 Televarieté [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:35 Tlusťoch [i] 16:30 Cestománie [i] 17:00 To jsem z toho jelen: Od čerta k ďáblu 4/6 [i] 17:25 Besipky: Nebezpečné situace na motorce [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Na vlky železa 2/2 [i] 21:30 Gejzír [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 23:00 Motiv II [i] 23:45 Kriminálka Paříž [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:15 Kriminalista [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Rychlost světla [i] 09:45 Machu Picchu [i] 10:40 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 11:25 Gongfu v srdci Evropy [i] 11:50 Krásy evropského pobřeží: V [i] 12:00 City Folk 2014: Dhaka [i] 12:25 Magické hory [i] 12:45 Na houby: Z jara 1/13 [i] 13:10 Tajemství mrtvých mužů: Stalinovy špionážní buňky [i] 14:00 Vězněm v cizině 4/10 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:50 Továrny dneška II.: Lear Jet [i] 15:40 Objevování pravdy: Ledový muž [i] 16:25 Jeden oceán: Záhadné hlubiny [i] 17:20 Zázračná planeta: Život s paviány [i] 18:15 Letem světem: Peru [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Řeka Niyodo - Symfonie v modrém [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Druhý život Mistra Jana Husa: Vnímání Husa v cizině 3/6 [i] 22:15 Zločin 11/20 [i] 23:10 Zločin 12/20 [i] 00:10 QUEER TANGO ARGENTINO [i] 00:40 EXPOminuty 2015 [i] 00:50 Evropa dnes [i] 01:15 Folklorika [i] 01:40 Babylon [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Jak se bydlí s historií [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:25 Nezávislé světy [i] 03:55 Hodina usmíření recitál skupiny [i] 04:15 Jak jsme se seznámili [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2848 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Les 23 [i] 13:20 Beze stopy V: Tísňové volání 3 [i] 14:15 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska ti sluší 298 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Padlí andělé [i] 18:25 Ulice 2849 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Každý účet se musí zaplatit 586 [i] 21:30 Prásk [i] 22:15 Poslání [i] 23:55 Kriminálka Las Vegas XIII: Padlí andělé [i] 00:45 Mentalista IV: Zrudlý klobouk 24 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Áčko: V Čechách rodinu neuživím! [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Láska ti sluší 298 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Plavba za delfíny [i] 06:40 Winx Club II: Magické pouto 5 [i] 07:10 M*A*S*H 144 [i] 07:55 M*A*S*H 145 [i] 08:50 M*A*S*H 146 [i] 09:20 Žena zákona: Hra zvuků a světla 12 [i] 11:30 Wolffův revír IV: Bangkok - Berlín 21 [i] 12:35 Komisař Rex IV: Nováček 5 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Hořké pravdy 16 [i] 15:45 Utta Danella: Láska v Benátkách [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Leoš Mareš se žení 77 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:45 Právo a pořádek XVII: Sladký domov 3 [i] 00:40 Slunečno, místy vraždy IV: Vražedné barbecue 3 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi II: Podnikavé dívky 20 [i] 02:30 Wolffův revír IV: Bangkok - Berlín 21 [i] 03:20 Hawaii 5-0 II: Krvavé diamanty 19 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Nezvestná 47-48/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 79/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 149-150/158 [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 27-28/102 [i] 16:25 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 4/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 151-152/158 [i] 23:25 Hriešnici 8/12 [i] 00:30 Stratená duša III. 13/13 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Smotánka [i] 02:50 Na streche [i] 03:20 Hriešnici 8/12 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Ďáblova ruka0 [i] 08:10 Big Screen 1 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Plán B0