Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zmena chutí s Anetou a Janicou [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 14:05 Monk III. 14/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 8/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 8/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 6/20 [i] 00:55 Kobra 11 XIII. 3/12 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 04:00 Monk III. 14/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii VI 4/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Tep a bez tepu 69 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Strata pamäti 36 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Zmiznutie 89 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:35 Prefíkaná banda IV 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 5/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 2/2 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ali [i] 22:50 Bez hraníc I. 7/10 [i] 23:35 Bez hraníc I. 8/10 [i] 00:25 Policajné oddelenie: Zmiznutie 89 [i] 01:15 Bez hraníc I. 7/10 [i] 02:00 Bez hraníc I. 8/10 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Tep a bez tepu 69 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:10 Šport, mafia a korupcia [i] 10:00 Koniari sveta: Kovboji [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Nové pľúca pre Ivetu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 A pri tom speve [i] 13:30 Večera s Havranom: Eurofondy [i] 14:45 VAT [i] 15:10 Portréty vedcov: prof. Ing. Pavel Fellner, DrSc. [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo: Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Pakistan: stopy v kameni [i] 18:25 Test magazín: Repelenty [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Solo - Madagaskar [i] 19:45 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:00 Taktici, večne živí [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Janka a Danka Velďákové [i] 22:05 Biela garda 3/8 [i] 22:50 Polícia [i] 23:05 Profesionál [i] 23:20 Autosalón [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:20 SÚDNA SIEŇ: Okradol ma kamarát [i] 08:30 SÚDNA SIEŇ: Som dobrý otec [i] 09:35 DIVOKÉ KONE [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 18 [i] 13:25 Knight Rider 9 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 9 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Manžel čaká dieťa s inou [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK XV.: Zamilovaná 62,63 [i] 22:45 Kosti IX. 19 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 5 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 01:40 Homeland - Zradca III. 5 [i] 02:40 KRIMI 03:05 SLADKÝ ŽIVOT [i] 03:40 PANELÁK XV.: Zamilovaná 62,63 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 05:45 Dom snov IX. 14 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 4 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 5 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 15 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 14:35 Dom snov IX. 15 [i] 15:20 Simpsonovci XXIV. 18,19 [i] 16:20 Max Steel 2 [i] 16:55 Knight Rider 10 [i] 17:55 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: ČESKO [i] 20:05 Fórky, vtipky XXII. [i] 20:40 Majstrovstva Európy vo futbale do 21 rokov 2015: NEMECKO [i] 22:40 Timecop [i] 00:40 Mafstory VIII.: Prezidentský špeciál, Elton John 1,2/31 [i] 02:25 Ničitelia mýtov III. 15 [i] 03:15 Magnum V. 15 [i] 04:00 Mafstory VIII.: Prezidentský špeciál, Elton John 1,2/31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 15 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 09:00 Falco II. 4 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 8 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 12:00 Komisař Rex II. 15 [i] 13:00 Falco II. 4 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 8 [i] 15:00 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 15:55 Komisař Rex III. 1 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 9 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 8 [i] 18:55 Vražedná čísla VI. 9 [i] 19:50 Falco II. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 15 [i] 21:55 Vražedná práva I. 7 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 23:50 Bez hranic II. 5 [i] 00:55 Vražedná práva I. 7 [i] 01:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 02:35 Sestra Hawthornová II. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 15 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Uzávěry lahví, čokoláda, pilulky a těstoviny 7 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 23 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 14 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): 2. hodina s lepicí páskou 13 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): NASA 8 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Island 14 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlatá cesta 13 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 12:35 Záchrana klasických aut (Series 1) 1 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Problematický kombi 3 [i] 14:25 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Caterham Seven 3 [i] 14:55 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Bugatti Veyron 4 [i] 15:20 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Tříkolka Morgan 5 [i] 15:50 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Ginetta G40 6 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Lucra LC470 7 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Chevrolet Corvette Stingray 8 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 4 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): BMW M5 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 16 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 18 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 10 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Královna pirátů 12 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1) 8 [i] 23:00 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Směr budoucnost 2 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): Každý pes má svůj den 2 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 10 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Královna pirátů 12 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1) 8 [i] 04:20 Zlato z Beringova moře (Series 4): Dobré ráno, Viet-Nome 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Galicii [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 13. komnata Patrika Hezuckého [i] 10:55 Tak neváhej a toč speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Kuchařská pohotovost [i] 13:40 Televarieté [i] 14:40 Kojak IV [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 17:00 To jsem z toho jelen: Konečně velký byznys 3/6 [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 Nadměrné maličkosti [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Zlá minuta [i] 23:15 Místo činu - Schimanski [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Na stopě [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Cesty víry: Svatý Dionisios z [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 21/26 [i] 09:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka: Heinrich Himmler, obávaný vůdce 1/6 [i] 10:45 Romantické hrady, Rýn a dívka jménem Lorelei [i] 11:00 Náš venkov: Štítinská akademie múzických umění [i] 11:25 Ta naša kapela [i] 11:55 Folklorika [i] 12:20 Život je pes [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:35 Světová náboženství: Náboženství kmenů 1/7 [i] 14:35 Příchod barbarů: Frankové 1/4 [i] 15:20 Madeira - historie ve víně [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 17:20 Brazílie očima Michaela Palina: Výprava na jih [i] 18:15 13. komnata Jiřiny Šiklové [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemný svět krokodýlů 1/2 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Papuu-Novou Guineu [i] 21:00 Na cestě po Cordillera Real [i] 21:30 Letem světem: Peru [i] 22:00 Kmeny: Thrash metal [i] 22:25 Perníková věž [i] 00:05 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 3/12 [i] 01:00 Cesty víry: Svatý Dionisios z [i] 01:30 Křesťanský magazín [i] 01:55 Chcete mě? ZJ [i] 02:20 Náš venkov: Štítinská akademie múzických umění [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:25 Klub přátel dechovky [i] 04:00 Studio B [i] 04:40 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:10 Ulice 2847 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej doma, bráško 585 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Nejlepší přátelé 22 [i] 13:20 Beze stopy V: Candy 2 [i] 14:20 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Svět úplně zblbnul 297 [i] 16:35 Dva a půl chlapa X 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojička [i] 18:25 Ulice 2848 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Neprůstřelný 15 [i] 22:35 Rychlejší než smrt [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XIII: Dvojička [i] 01:20 Novashopping 01:55 Mentalista IV: Piki, piki na hlavu 23 [i] 02:40 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Svět úplně zblbnul 297 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Utajená oslava [i] 06:40 Winx Club II: Princezna Popleta 4 [i] 07:10 M*A*S*H 142 [i] 07:55 M*A*S*H 143 [i] 08:50 M*A*S*H 144 [i] 09:20 Žena zákona: Justiční omyl 11 [i] 11:35 Wolffův revír IV: Zabiják 20 [i] 12:40 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Těžké probuzení 15 [i] 15:45 Utta Danella: Léto šťastného blázna [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Galakoncert Kapky naděje [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Kinobazar [i] 00:25 Hawaii 5-0 IV: Pod povrchem 17 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy IV: Alko-holky 2 [i] 02:15 Hawaii 5-0 III: Ten den 6 [i] 03:05 Wolffův revír IV: Zabiják 20 [i] 03:55 Hawaii 5-0 II: Na rozhlasových vlnách 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 45-46/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 78/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 147-148/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:35 Sila osudu 25-26/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 3/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 149-150/158 [i] 23:35 Hriešnici 7/12 [i] 00:35 Stratená duša III. 12/13 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:15 Hriešnici 7/12 [i] 04:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Kitaro a odvěká kletba0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hollywood tančí a zpívá 5 [i] 13:05 Ďáblova ruka0 [i] 14:50 Božská extáze0 [i] 16:30 Extrakt0 [i] 18:10 Joe the King0 [i] 20:00 Králova řeč0 [i] 22:05 Nic než pravda0 [i] 00:00 Icarus0 [i] 01:30 Pravidla násilí0 [i] 02:50 Nic než pravda0 [i] 04:35 Icarus0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Jezdectví [i] 18:10 Golf [i] 19:10 Golf [i] 19:40 Golf [i] 19:45 Jachting [i] 20:00 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 4: Odpočítávání 6 [i] 06:20 Doylův okrsek 4: Krevní testy 2 [i] 07:20 Městečko Haven 4: Spočinout 7 [i]