TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:10 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21-22/23 [i] 14:05 Monk III. 13/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku IV. 4/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 7/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 7/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 5/20 [i] 01:00 Kobra 11 XIII. 2/12 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21-22/23 [i] 04:00 Monk III. 13/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii VI 3/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Vraždy podľa Sherlocka 34 [i] 07:05 Križovatky medicíny: Kontakt pre prípad núdze 68 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Nijaká ľútosť 88 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Najvyššia moc [i] 14:35 Prefíkaná banda III 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 4/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 1/2 7/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 Slovensko chutí [i] 22:05 Súboj s časom: Policajtka 23/24 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Smiešny Valentín 16/24 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Nijaká ľútosť 88 [i] 00:25 Prefíkaná banda III 6/6 [i] 01:20 Súboj s časom: Policajtka 23/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley III.: Keby želania boli kone 1/2 7/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Kontakt pre prípad núdze 68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Neposedko a jeho svetoví kamaráti [i] 08:35 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:05 Pesničky z Hviezdičky: Čierny deň [i] 09:10 Krvavé klinčeky [i] 09:50 Vašimi očami: Sicília [i] 10:20 Národnostný magazín: Český [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Rozkazovačky pred muzikou [i] 13:20 Aký požičaj,taký vráť [i] 13:55 5 minút po dvanástej: SOM TAKÝ, AKO TY [i] 15:05 Família: Família - Bez ľútosti [i] 15:35 Televízny posol [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Portréty vedcov: prof. Ing. Pavel Fellner, DrSc. [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Koniari sveta: Kovboji [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Detvianska Huta [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Flipper a Lopaka [i] 19:30 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Malí ľudia: Solta a Souvte - Mongolsko [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Šport, mafia a korupcia [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Nové pľúca pre Ivetu (Transplantácia pľúc z dôvodu pľúcnej hypertenzie) [i] 22:05 Večera s Havranom: Eurofondy [i] 23:15 Malý zúrivý Robinson [i] 00:40 Separé [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Kauza opičky [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ: Na truc [i] 09:35 INKOGNITO [i] 11:00 SLADKÝ ŽIVOT [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti IX. 17 [i] 13:25 Knight Rider 8 [i] 14:25 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 8 [i] 15:25 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Pomrzli by [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 SLADKÝ ŽIVOT [i] 22:45 Kosti IX. 18 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 4 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 01:40 Homeland - Zradca III. 4 [i] 02:45 NOVINY TV JOJ 03:25 SLADKÝ ŽIVOT [i] 04:05 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 05:45 Dom snov IX. 13 [i] 06:30 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 10:15 Biele goliere IV. 9 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 4 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 13:35 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 14:30 Dom snov IX. 14 [i] 15:15 Simpsonovci XXIV. 16,17 [i] 16:10 Max Steel 1/26 [i] 16:45 Knight Rider 9 [i] 17:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci XXIV. 18,19 [i] 19:55 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 20:45 Hitman [i] 22:45 Airways I.: Nespokojní cestujúci 3 [i] 23:10 Vzdušné bojové súboje 5 [i] 00:15 Mafstory VII.: Rekviem pre Šoóša, Rýchlovka 31,32 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 02:50 Magnum V. 14 [i] 03:35 Mafstory VII.: Rekviem pre Šoóša, Rýchlovka 31,32/32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Komisař Rex II. 14 [i] 08:10 Kráska a zvíře I. 6 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 20 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 7 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 12:00 Komisař Rex II. 14 [i] 13:00 Falco II. 3 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 7 [i] 15:00 Sestra Hawthornová II. 7 [i] 16:00 Komisař Rex II. 15 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 8 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 7 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 8 [i] 19:55 Falco II. 4 [i] 21:00 Jak prosté III. 19 [i] 22:00 Bez hranic II. 5 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 6 [i] 00:05 Vražedná práva I. 6 [i] 01:05 Jak prosté III. 19 [i] 02:05 Bez hranic II. 5 [i] 02:55 Tajnosti a lži I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 14 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 16 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Jogurty, svíčky a neonové nápisy 6 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 22 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Bez práce nejsou koláče 12 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Abu Dhabi 7 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Mexiko 13 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Hromady zlata 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 9): Fiat Dino Coupe 900 1 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Zabijácké asteroidy 3 [i] 13:30 Jak funguje vesmír (Series 3): Jupiter 3 [i] 14:25 Zvědavost: Přistání na Marsu 2012 [i] 15:20 Jak funguje vesmír (Series 2): Pekelné planety 3 [i] 16:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (Series 2): Existuje doopravdy čas? 3 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 1) 3 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 20 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 9): Morgan 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 15 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 17 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Namáhavá rutina 7 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Příliš mnoho slunce 10 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 16 [i] 23:00 Americké svaly (Series 1): Ndamukong Suh 5 [i] 00:00 Žoldáci (Series 1): Obchodníci se smrtí 4 [i] 00:55 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 5 [i] 01:25 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 6 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Namáhavá rutina 7 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Příliš mnoho slunce 10 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4) 16 [i] 04:20 Americké svaly (Series 1): Ndamukong Suh 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Britských Panenských ostrovech [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:05 Všeuměl [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Doktorka Quinnová V [i] 13:15 Kuchařská pohotovost [i] 13:40 Televarieté [i] 14:45 Kojak IV [i] 15:30 Tlusťoch [i] 16:25 Cestománie [i] 17:00 To jsem z toho jelen: Velká česká párty 2/6 [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Na vlky železa 1/2 [i] 21:30 Svatební cesta do Jiljí [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:55 Tělo jako důkaz III [i] 23:35 Otec Brown II [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Hobby naší doby [i] 01:15 Kalendárium [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Objektiv [i] 02:25 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 City Folk 2014: Dhaka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brazílie očima Michaela Palina: Výprava na jih [i] 09:55 Tajemství pohlaví: Láska [i] 10:50 Letem světem: Jamajka [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 11:25 Všechna sláva... olympijská [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Auto Moto Revue [i] 13:15 Magické hory [i] 13:35 Napoleon: Bitva na Berezině [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Tajemství mrtvých mužů: Stalinovy špionážní buňky [i] 15:40 Vzpomínky na Treblinku [i] 16:40 Vesmír: Rychlost světla [i] 17:25 Řeka Niyodo - Symfonie v modrém [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vězněm v cizině 3/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Waterloo! [i] 21:00 Letecké katastrofy: Havárie v [i] 21:45 Tam na konečné [i] 23:25 Ozvěny Tichomoří [i] 23:55 Město žen V [i] 00:15 Dobrovolně [i] 00:35 Kandidáti [i] 01:50 Krásy evropského pobřeží: Útěk do [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Z očí do očí [i] 02:55 Klub přátel dechovky [i] 03:25 Třikrát za život [i] 03:55 Studio B [i] 04:35 Neznámá Indonésie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2846 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Účel světí prostředky 119 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 9 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Noční nestvůry 21 [i] 13:20 Beze stopy V: Ukradený 1 [i] 14:15 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Třicet stříbrných 296 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvý! [i] 18:25 Ulice 2847 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Vítej doma, bráško 585 [i] 21:35 Víkend: Půjč mi svá kila [i] 22:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XIV: Zkažená pověst 1 [i] 23:30 Kyberagent: Rudé X 2 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XIII: Mrtvý! [i] 01:05 Mentalista IV: Sbohem a díky za šrámy 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Mentalista VI: Špinavá voda 14 [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Třicet stříbrných 296 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Friends: Nová dívka ve městě [i] 06:40 Winx Club II: Záchranná mise 3 [i] 07:10 M*A*S*H 140 [i] 07:55 M*A*S*H 141 [i] 08:50 M*A*S*H 142 [i] 09:20 To je vražda, napsala V: Malá noční hra 2 [i] 10:20 Žena zákona: Kradené děti 10 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Smrt a loučení 19 [i] 13:35 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Loučení 14 [i] 15:45 Lilly Schönauer: Překážky lásky [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Mateřská 76 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Do poslední rýhy 24 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 01:30 Hawaii 5-0 III: Oběť 5 [i] 02:25 To je vražda, napsala V: Malá noční hra 2 [i] 03:10 Hawaii 5-0 II: Bojovník 17 [i] 03:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Sběratelé kostí III: Mrtvý v časové schránce 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:10 Nezvestná 43-44/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 77/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 145-146/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 23-24/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista I. 2/23 [i] 21:30 Zakázaná láska 147-148/158 [i] 23:30 Hriešnici 6/12 [i] 00:35 Stratená duša III. 11/13 [i] 02:15 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:15 Hriešnici 6/12 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Pevnost draků0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kitaro a odvěká kletba0 [i] 14:10 Hledá se Amanda0 [i] 15:55 Holky na tahu0 [i] 17:35 Barneyho ženy0 [i] 20:00 Božská extáze0 [i] 21:40 Extrakt0 [i] 23:20 Charlieho malá tajemství0