Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 06:40 Medvedík Yogi [i] 07:05 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:50 Kung Fu Panda II. [i] 08:15 Tom a Jerry [i] 08:35 Superkočky v akcii 3-4/22 [i] 10:25 Krok za krokom VII. 8-9/19 [i] 11:25 Pravá blondínka 2 [i] 13:25 V mene Angela *12Dolby Sur (Avenging Angelo) Akčná komédia (94'), USA, 2002. Réžia M. Burke. Hrajú: S. Stallone, M. Stowová, A. Quinn R. Bova. , 15:30 Morganovci (HD) [i] 17:40 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Mačacie zlato [i] 23:00 Kolíska do hrobu (HD) [i] 01:15 Lovci gangstrov (HD) [i] 03:10 Žoldnier [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 30/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Čo je vo vajíčku [i] 08:00 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Úhory 16/20 [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:35 Autosalón [i] 10:05 Čarovné miesta Zeme II.: Brazília [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 15:05 Zlatá klasika: Anděl na horách [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Futbal - Kvalifikácia ME 2016 vo futbale: Slovensko - Macedónsko [i] 22:45 Zostrihy kvalifikácie ME 2016 vo futbale [i] 23:30 Zlatá klasika: Anděl na horách [i] 00:55 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 02:30 Čarovné miesta Zeme II.: Brazília [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Čudná vojna [i] 10:30 Výročie Katedrály sv. Šebastiána [i] 12:10 Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 13:00 On air [i] 13:35 Televízny posol [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Família: Família [i] 14:40 Ťaví zadok [i] 15:45 Folklórny festival Heľpa 2014: Na salaši [i] 16:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petry Nagyovej-Džerengovej [i] 17:10 Herecké legendy: Milan Lasica [i] 17:25 Raz,dva,tri [i] 18:45 Večerníček: Myši na scénu [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Dielo z depozitára [i] 20:15 Dokumentárny klub: Století Miroslava Zikmunda [i] 21:55 Ostrov pod vodou [i] 22:20 50. výročie veľkej záplavy: Povodeň [i] 22:45 Ničivá voda [i] 23:15 Záplavy [i] 23:40 Gabčíkovo Story [i] 00:20 Stiesnení vodou [i] 00:55 Umenie [i] 01:25 Dielo z depozitára [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 Garfieldov festival humoru [i] 09:10 Timon a Pumbaa [i] 10:05 Láska vo hviezdach 10,11 [i] 12:05 Hore nohami [i] 13:50 Periskop hore a dole [i] 15:50 Neskrotná [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hádaj kto? [i] 23:00 Hitman [i] 01:00 Mimo zákon [i] 02:55 Zabi, lebo ťa zabijú ! [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Kúzelný svet elfov a víl 20,21 [i] 06:55 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 6 [i] 10:00 Megapresuny II. 22,23 [i] 10:55 Aplikácie [i] 11:40 Pád Boeingu 727 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Sargofág, Teroristi 7,8 [i] 15:00 "KOLABS" [i] 15:45 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 17:45 Major Payne [i] 19:50 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 20:30 Elektra [i] 22:30 Zakázané kráľovstvo [i] 00:40 Dirty Movie [i] 02:15 Spravodlivá odplata [i] 04:00 Doktori 26,27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Cesty života I. 36 [i] 07:35 Sherlock III. 1 [i] 09:20 Grand Hotel I. 5 [i] 10:55 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 11:55 Dívka odjinud IV. 3 [i] 12:55 Salt 1 [i] 14:40 Láska ve hvězdách I. 4 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 16:35 No Limit I. 6 [i] 17:45 No Limit II. 1 [i] 19:00 Vražedná čísla V. 13 [i] 20:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 22:00 Profil zločinu V. 4 [i] 23:05 Jak prosté III. 18 [i] 00:05 Tajnosti a lži I. 5 [i] 01:05 Vražedná čísla V. 13 [i] 02:00 Vražedná čísla V. 14 [i] 02:45 Tajnosti a lži I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Zambie 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 6 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 6) 2 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Senzační Copo Camaro 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Za volantem v podpatcích 184 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Abu Dhabi 7 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 1) 3 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 1) 4 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 2 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 3 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Betsy se rozpadá 5 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Riziko a odměna 6 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Prodejna metamfetaminu 13 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1): Krvavé místo činu 14 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Land Rover, 1. série 2 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12) 7 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 8 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Večeře s rybami 7 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Srážka ve vzduchu 7 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Odstranění vražedných včel 7 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 00:55 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 5): Výprava do kaňonů 1 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tamron Hallová 5 [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 3 [i] 04:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Hrůza v Tanzanii 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení IV 17/52 [i] 07:25 Tetička [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Příkopy: Růža 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Peklem s čertem [i] 14:05 Tři princezny tanečnice [i] 15:00 Tajemství Ocelového města [i] 16:25 Zdivočelá země 44/45 [i] 17:25 Zdivočelá země 45/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Pupendo [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Sama uprostřed noci [i] 23:50 Případy inspektora Lynleyho III [i] 01:15 Kriminálka Paříž [i] 02:05 13. komnata Jany Hubinské [i] 02:35 Manéž Bolka Polívky [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Balada pro královnu [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1046/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 7 [i] 09:35 Na houby: Z jara 1/13 [i] 10:00 Napoleon: Bitva na Berezině [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Léto ve [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:25 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 12:50 Sváteční slovo biskupa Dušana Hejbala [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry [i] 14:20 Na cestě po jižním Hejazu [i] 14:45 Brazílie očima Michaela Palina: Výprava na jih [i] 15:45 Machu Picchu [i] 16:40 Na plovárně s Adolfem Bornem [i] 17:05 Tajemný svět krokodýlů 1/2 [i] 17:55 Život je pes [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Lovec hlav [i] 21:40 Ene bene [i] 23:30 Fenomén Underground [i] 00:25 Sestřička Jackie IV [i] 00:55 Sestřička Jackie IV [i] 01:20 Napoleon 2/4 [i] 03:00 Válka pohlaví [i] 03:25 Perný den Marie O. [i] 03:50 Divnopis [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Intolerance [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Monsuno 19 [i] 06:50 Avengers: Sjednocení II 7 [i] 07:15 Tom a Jerry III 21, 22 [i] 08:05 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 21 [i] 08:35 Z pekla štěstí 4 [i] 09:35 Víkend: Jen silní vítězí [i] 10:40 Hvězdný prach [i] 13:05 Smrt si vybírá [i] 15:05 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 16:45 Poslušně hlásím [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chalupáři: Chudák dědeček 1 [i] 21:30 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 22:05 Střepiny [i] 22:45 Stealth: Přísně tajná mise [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas XII: Jako na zip [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:55 Nejlíp vaří moje máma! [i] 04:10 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:20 Ninjago: Návrat Pána temnot [i] 07:50 Winx Club II: Tajemný Phoenix 1 [i] 08:20 Peklo v Pacifiku 1 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Slunce, vražda, hvězdy 8 [i] 11:10 Kdo je kdo? [i] 12:15 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Nedělní receptář extra 13:45 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Moje bláznivé dvojče [i] 22:10 V cizí kůži [i] 00:35 Takoví normální Američané I: U moci 4 [i] 01:30 Peklo v Pacifiku 1 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 04:05 Moje bláznivé dvojče [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 46 [i] 06:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 07:50 Frasier IV. 11-12/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 16-17/22 [i] 11:30 Roztomilé mrchy II. 4-5/25 [i] 13:45 Bezočiví tínedžeri [i] 15:45 Leto na Islande [i] 17:50 Barbara Woodová: Búrlivé roky [i] 20:00 Ľadové sny [i] 22:00 Vráťte mi dieťa! [i] 00:00 Horúca krv II. 9-10/36 [i] 02:00 Ľadové sny [i] 03:30 Vráťte mi dieťa! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 LOL0 [i] 08:10 Big Screen 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 1 [i] 12:25 Hollywood tančí a zpívá 4 [i] 13:30 Modrý slon0 [i] 14:55 Dvojí nepřítel0 [i] 16:50 Škola života0 [i] 18:40 Zvláštní vztahy0 [i] 20:20 Teror0 [i] 22:00 Oldboy0 [i] 23:55 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 01:30 George Harrison: Living in the Material World0 [i] 03:20 Oldboy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Vytrvalostní závody [i] 09:00 Vytrvalostní závody [i] 15:15 Vytrvalostní závody [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Formule [i] 19:30 Vytrvalostní závody [i] 20:30 Motorsport [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Opravdoví padouši 15 [i] 06:55 Agentura Jasno 6: Město Santa Barbara 16 [i] 07:50 Můj přítel Monk 7: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 08:45 Můj přítel Monk 7: Pan Monk si vylepšuje kondici 4 [i] 09:40 Můj přítel Monk 7: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 10:35 Blues Brothers 2000 [i] 13:10 Doylův okrsek 3: Rozzlobený Jake 10 [i] 14:05 Doylův okrsek 3: Napětí 11 [i] 15:00 Doylův okrsek 3: Podvádět, krást, milovat 12 [i] 16:00 Doylův okrsek 3: Pod tlakem 13 [i] 17:00 Havaj 5-0 4: Potřebujeme jeden druhého 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 4: Jako ryba bez vody 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 6 22 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Navždy 11 [i] 21:00 Čelisti IV: Pomsta [i] 22:50 Téměř dokonalý zločin [i] 01:00 Cesta zítřka [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 04:40 Městečko Haven 4: Dopad 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Sportovní vozy 2 [i] 06:00 V síti 4 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 07:00 Brutální chemie 2 [i] 08:00 Návrat do Nepálu0 [i] 09:00 Pouště a život 4 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 8 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 4 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 6 [i] 13:00 Asijské příběhy 13 [i] 13:30 Aristokrat Mezi Hady 1 [i] 14:00 Tajemství oceánů: Minulost, současnost a budoucnost 2 [i] 15:00 David Attenborough: Afrika 3 [i] 16:00 Ledová říše 4