TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:20 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 08:10 Kung Fu Panda II. [i] 08:30 Tom a Jerry [i] 08:50 Malý Herkules [i] 10:45 Krok za krokom VII. 6-7/19 [i] 11:40 Pokušenie [i] 14:20 Pravá blondínka 2 [i] 16:20 Zita na krku [i] 17:45 Sekerovci [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Lovci gangstrov (HD) [i] 22:45 Konečná [i] 01:00 Žoldnier [i] 02:50 Pomsta v mene syna [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Levík Raa Raa 29/52 [i] 07:35 Blanche [i] 07:45 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Počasie na objednávku [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:15 Ako si vycvičiť drakov 2: Príbeh o dvoch drakoch 15/20 [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:10 Muž s poslaním: Keď sa bojíme odlúčenia 4/16 [i] 10:50 On air [i] 11:25 Moje dcéry III. 6/8 [i] 13:10 Pokrvní bratia [i] 14:50 Fetiše socializmu II.: Život s ochranou [i] 15:20 Čo ja viem [i] 16:45 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nečakané stretnutia [i] 21:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Najvyššia moc [i] 21:45 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 22:30 Pokrvní bratia [i] 00:05 Elisa z Rivombrosy I 10/13 [i] 01:40 Moje dcéry III. 6/8 [i] 03:20 Elisa z Rivombrosy I 10/13 [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Lesy, záplavy a mráz [i] 09:50 Energetika [i] 10:05 Halali [i] 10:25 Separé [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Generácia Zem: Ako sa pohybujeme 2/3 [i] 11:55 5 minút po dvanástej: SOM TAKÝ, AKO TY [i] 13:00 Súrodenci: Štefan a Vladimír Kleinovci [i] 13:25 Super-život 1 [i] 14:30 Kapura [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:35 Test magazín: Test magazín [i] 15:45 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 16:15 Basketbal - ME 2015 ženy [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Tuláčik [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 1939/1940 - Vojna objektívom spravodajcov: Čudná vojna [i] 21:00 HiSTORY [i] 21:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petry Nagyovej-Džerengovej [i] 21:40 Pes, ktorý mal rád vlaky [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Generácia Zem: Ako sa pohybujeme 2/3 [i] 00:35 Super-život 1 [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:35 Timon a Pumbaa [i] 08:30 Autá 2 [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:10 Rodinné záležitosti: Snubný prsteň, Volanie o pomoc [i] 13:35 Zakázané kráľovstvo [i] 15:45 Rok vtákov [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Hurá na Paríž [i] 22:45 Zabi, lebo ťa zabijú! [i] 01:15 Vycucaj ma! [i] 03:10 Mimo zákon [i] 04:40 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Záložníci 1/13 [i] 05:25 Doktori 24,25 [i] 06:45 Dom snov IX. 12 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 08:55 Simpsonovci XXIV. 14,15 [i] 09:55 Knight Rider 7 [i] 10:50 Na potulkách svetom II. 6 [i] 12:05 TOP STAR [i] 12:30 Major Payne [i] 14:35 Nora Robertsová - Polárna žiara [i] 16:30 Megapresuny II. 21,22,23 [i] 17:55 Aplikácie [i] 18:25 Pád Boeingu 727 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Sargofág 7,8 [i] 21:35 "KOLABS" [i] 22:10 Vycucaj ma! [i] 00:10 Spravodlivá odplata [i] 02:10 Dirty Movie [i] 03:35 Profesionáli VI.: Sargofág, Teroristi 7,8 [i] 04:45 Doktori 26,27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 9 [i] 08:00 Merlin IV. 10 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 18 [i] 10:00 Tajemství Pravdy II. 19 [i] 11:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 12:00 Komisař Rex V. 1 [i] 13:05 No Limit I. 6 [i] 14:15 No Limit II. 1 [i] 15:30 Láska ve hvězdách I. 3 [i] 16:30 Vlčí mládě III. 1 [i] 17:25 Sherlock III. 1 [i] 19:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9 [i] 20:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 22:00 Salt 1 [i] 23:50 Hannibal II. 11 [i] 00:50 No Limit I. 6 [i] 02:00 No Limit II. 1 [i] 03:00 Vlčí mládě III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 13 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 15 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 5 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Parádní Impala 2 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 11 [i] 08:10 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Doba velkých amerických zisků 26 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Noc mrtvol 1 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 3) 2 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 3): Triky hledačů pokladů 3 [i] 10:50 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Herec/závodník 1 [i] 11:40 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Puf a peníze jsou pryč 2 [i] 12:35 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Znovuzrození 3 [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Vytrvalost 4 [i] 14:25 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 14:55 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Superloď 3 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 2 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Maserati Ghibli 5 [i] 20:00 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): Chicago 2 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Darlie Routierová 2 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 2): Útoky zvířat 2 [i] 01:50 V zákulisí megaletiště (Series 1): Naprostá kontrola 2 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): Chicago 2 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1) 7 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Kouzelné bylinky [i] 06:55 Okouzlení IV 16/52 [i] 07:50 Polopatě [i] 08:40 Dívka světových parametrů [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatý náhrdelník [i] 14:40 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku . Hrají: K. Brožová, M. [i] 15:10 Tetička [i] 16:40 Všeuměl [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu 8/8 [i] 20:55 Tentokrát se budu smát já [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 21:50 Vějíř lady Windermerové [i] 23:20 Vztekle tvá [i] 01:15 Místo činu - Schimanski [i] 02:40 Bolkoviny [i] 03:20 Sama doma [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Štítinská akademie múzických umění [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Století létání 21/26 [i] 11:15 Den D - hřbitov pod hladinou 2/2 [i] 12:05 Letem světem: Jamajka [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 Dobrovolně [i] 13:50 Tři mušketýři 1/2 [i] 15:30 Magické hory [i] 15:50 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 16:45 New York - nejmenší operní dům na světě [i] 17:40 Zázračná planeta: Život s paviány [i] 18:30 EXPOminuty 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 2/4 [i] 21:40 Hra o trůny III [i] 22:35 Hra o trůny III [i] 23:35 Mlha [i] 01:35 Kmeny: Hackeři [i] 02:05 Druhý život Mistra Jana Husa: Místa paměti 2/6 [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Devianti z pod Řípu [i] 03:45 Na poslední vartě [i] 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Monsuno 18 [i] 06:40 Avengers: Sjednocení II 6 [i] 07:05 Tom a Jerry III 19, 20 [i] 07:55 Dokonalý svět: Co chce dáma od muže 10 [i] 09:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:55 UPGRADE [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:15 Kdopak to mluví [i] 13:15 Výměna manželek [i] 14:30 Talisman [i] 16:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 17:45 U Haliny v kuchyni: Piknik [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 22:55 Útěk z MS-1 [i] 00:45 Noc žraloka [i] 02:15 Novashopping 02:45 U Haliny v kuchyni: Piknik [i] 03:15 Nejlíp vaří moje máma! [i] 04:15 Dokonalý svět: Co chce dáma od muže 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:15 Ninjago: Poslední naděje [i] 07:45 Winx Club: Oheň a led 26 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 M*A*S*H 137 [i] 09:55 Noc v muzeu [i] 12:20 Copak je to za vojáka... [i] 14:20 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [i] 23:20 Souboj zabijáků [i] 01:15 Vraždy v Yorkshiru: 1974 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Úbohá Nasťa 45 [i] 05:55 Slečna Škvŕňa [i] 07:50 Frasier IV. 9-10/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 52-54/126 [i] 14:10 Loď snov v Šanghaji [i] 16:10 Doktor Hollywood [i] 18:15 Bezočiví tínedžeri [i] 20:00 Leto na Islande [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 00:00 V rukách vraha [i] 01:40 Bezočiví tínedžeri [i] 03:05 V rukách vraha [i] 04:30 Frasier IV. 9-10/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Hollywood tančí a zpívá 10 [i] 06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Igor0 [i] 08:10 Big Screen 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 LOL0 [i] 13:50 Druhá míza0 [i] 15:50 Hezké sny0 [i] 17:35 Muž, který se směje0 [i] 19:20 Dvojí nepřítel0 [i] 21:15 Škola života0 [i] 23:05 Libertin0 [i] 01:10 Vyhnanec0 [i] 02:40 Maniac Cop0 [i] 04:05 Libertin0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Vytrvalostní závody [i] 09:45 Vytrvalostní závody [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:30 Formule [i] 12:45 Fotbal [i] 14:15 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 21:00 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Můj přítel Monk 7: Pan Monk a génius 2 [i] 06:00 Doylův okrsek 3: Rozzlobený Jake 10 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Napětí 11 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Podvádět, krást, milovat 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i] 10:50 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 4 [i] 12:40 V utajení 2: Suvenýr z Paříže 2 [i] 13:40 V utajení 2: Zrádce 3 [i] 14:40 Blues Brothers 2000 [i] 17:20 Smrtící sestup [i] 19:10 Věk dinosaurů [i] 21:00 Holka jako lusk [i] 22:50 Čelisti IV: Pomsta [i] 00:50 Téměř dokonalý zločin [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sportovní vozy 1 [i] 06:00 V síti 3 [i] 06:30 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 07:00 Brutální chemie 1 [i] 08:00 Mizející svět mořských cikánů0 [i] 09:00 Pouště a život 3 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 7