Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:20 Chlapi neplačú [i] 11:25 Sekerovci [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15-16/23 [i] 14:05 Monk III. 10/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku IV. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú - FINÁLE SERIÁLU [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 6/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 6/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 4/20 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15-16/23 [i] 03:25 Teória veľkého tresku IV. 1/24 [i] 03:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:05 Monk III. 10/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 10/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Vyslobodenie 31 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Degenerácia 65 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Nash Bridges: Peniaze 32 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Strach v škôlke 85 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda III 4/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii VI 1/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley III.: Volanie po spravodlivosti 1/2 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Ďaleko za obzorom [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Ruské nevesty 7/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Kvalifikovaný odhad 8/23 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Strach v škôlke 85 [i] 00:35 Prefíkaná banda III 4/6 [i] 01:30 Ďaleko za obzorom [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:00 Rabínka [i] 09:55 Odkrývanie minulosti: Potopené lode v Egejskom mori [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Diskorobot [i] 13:10 Biela garda 2/8 [i] 14:10 Rómsky magazín [i] 14:40 Polícia [i] 15:00 Fokus právo "N" [i] 15:45 ArtSpektrum [i] 15:50 Správy - Hírek [i] 16:00 Separé [i] 16:15 Basketbal - ME 2015 ženy [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Veľký, väčší, najväčší: Prieplav [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Família: Família [i] 22:00 "Ostře sledované vlaky" [i] 23:40 Ambulancia: Keď musí štítna žľaza preč [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:10 SÚDNA SIEŇ: Besnota [i] 08:20 INKOGNITO [i] 09:50 Ako som prežil: Dieťa za život 2 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Kamaráti z podsvetia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kosti IX. 15 [i] 13:20 Knight Rider 5 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Ani obraz, ani zvuk 61 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Masaker [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti IX. 16 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 3 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 01:20 Homeland - Zradca III. 3 [i] 02:25 Ako som prežil: Dieťa za život 2 [i] 03:20 KRIMI 03:45 "KOLABS" [i] 04:15 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Dom snov IX. 10 [i] 06:40 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 21 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 2 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 13:35 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 14:25 Dom snov IX. 11 [i] 15:15 Simpsonovci XXIV. 10,11 [i] 16:10 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 22 [i] 16:45 Knight Rider 6 [i] 17:40 Fórky, vtipky XXII. [i] 19:00 Simpsonovci XXIV. 12,13 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 20:45 Rok vtákov [i] 22:50 Hawaii 5.0 V. 15 [i] 23:45 Heinrich Himmler: Masový vrah [i] 00:45 Mafstory: Františkáni 28 [i] 01:30 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 02:20 Magnum V. 11 [i] 03:10 Mafstory: Františkáni 28 [i] 03:55 Heinrich Himmler: Masový vrah [i] 04:40 Magnum V. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 11 [i] 08:00 Kráska a zvíře I. 3 [i] 08:55 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 09:55 Vražedná čísla VI. 4 [i] 10:55 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 11:50 Komisař Rex II. 11 [i] 12:55 Falco I. 6 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 4 [i] 15:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 18 [i] 16:00 Komisař Rex II. 12 [i] 17:05 Sestra Hawthornová II. 5 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 4 [i] 18:55 Vražedná čísla VI. 5 [i] 19:55 Falco II. 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 01:00 Falco II. 1 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 21 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VIII. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 11 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Jablečný džus, kosmetika a ocel 3 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 19 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Únik v autě tajného agenta 9 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Most v Hong Kongu 4 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Močály Everglades 10 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Monumentální těžba 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 12:35 Laik versus profesionál (Series 1) 2 [i] 13:30 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem (Series 1): Vím, co si myslíš 2 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): M/V Becrux 2 [i] 15:20 Impozantní letadla (Series 1): Martin Mars 2 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Město zemětřesení – San Francisco 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Nákup na safari 13 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 17 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Karmann Ghia 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 12 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 14 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Tanečnice z Vegas 3 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Znovu v 50. letech 4 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako raketa 3 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádné legrácky 4 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 11 [i] 23:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Znovuzrození 3 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Vega poháněná oxidem dusným 3 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Klaďák ze Sonomy 3 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Tanečnice z Vegas 3 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Znovu v 50. letech 4 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Jako raketa 3 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Žádné legrácky 4 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 11 [i] 04:20 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Znovuzrození 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Acapulcu [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Opilí cyklisti [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu 7/8 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv II [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Banánové rybičky [i] 04:45 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Paralelní světy [i] 09:45 Tajemství ztracené říše Inků [i] 10:40 Letecké katastrofy: Tragédie na [i] 11:25 City Folk 2014: Szeged [i] 11:55 Magické hory [i] 12:15 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 12:35 České děti [i] 13:15 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 14:00 Vězněm v cizině 3/10 [i] 14:45 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 15:40 Objevování pravdy: Kdo postavil egyptské pyramidy? [i] 16:30 Jeden oceán: Stopy v písku [i] 17:20 Zázračná planeta: Geniální zvířata 2/2 [i] 18:15 Letem světem: Jamajka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Hlasy moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí svět Jakuba Vágnera [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Druhý život Mistra Jana Husa: Místa paměti 2/6 [i] 22:15 Zločin 9/20 [i] 23:10 Zločin 10/20 [i] 00:10 Takové normální rodiny [i] 00:40 EXPOminuty 2015 [i] 00:50 Evropa dnes [i] 01:15 Folklorika [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Kam zmizely Rychlé šípy [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Střecha Evropy [i] 03:35 Osudové okamžiky [i] 03:50 Intolerance [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Turkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2843 [i] 10:05 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 6 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Spoušť 18 [i] 13:20 Beze stopy IV: Rekviem [i] 14:20 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Vernisáž skončila 293 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Smrtelně rychlé občerstvení [i] 18:25 Ulice 2844 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Výjimečný trest 584 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Kobra [i] 23:55 Kriminálka Las Vegas XIII: Smrtelně rychlé občerstvení [i] 00:45 Mentalista IV: Růžové šampaňské na ledu 19 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Prásk [i] 02:25 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Vernisáž skončila 293 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Poslední plavba [i] 06:40 Winx Club: Bitva o Alfeu 24 [i] 07:10 M*A*S*H 134 [i] 07:55 M*A*S*H 135 [i] 08:45 M*A*S*H 136 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Primárky 22 [i] 10:20 Žena zákona: Zbloudilá kulka 7 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Pokrevní bratři 16 [i] 13:35 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Pád do hlubin 11 [i] 15:45 Lilly Schönauer: Miluji cizince [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Vernisáž 75 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:45 Právo a pořádek XVII: Avatar 2 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy IV: Yankee Dan 1 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi II: Jistý hrdina 19 [i] 02:35 To je vražda, napsala IV: Primárky 22 [i] 03:20 Hawaii 5-0 II: Balíček 14 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 37-38/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 74/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 141-142/158 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 17-18/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 22/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 143-144/158 [i] 23:25 Hriešnici 4/12 [i] 00:25 Stratená duša III. 9/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Smotánka [i] 02:30 Na streche [i] 03:00 Hriešnici 4/12 [i] 03:40 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 04:25 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 5 [i] 06:30 Dopis Pro Krále0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Kočičí slečna0 [i] 13:40 Záhada Lucy Keyes0