TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zmena chutí [i] 09:00 Búrlivé víno [i] 10:15 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 11:05 Chlapi neplačú [i] 12:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13-14/23 [i] 14:05 Monk III. 9/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 23/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 5/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 5/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 3/20 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13-14/23 [i] 03:25 Teória veľkého tresku III. 23/23 [i] 03:45 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Monk III. 9/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 9/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Závislí na lásky 64 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:05 Nash Bridges: Vyslobodenie 31 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Boj s časom 84 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:35 Prefíkaná banda III 3/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 10/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 2/2 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bounty [i] 22:25 Bez hraníc I. 5/10 [i] 23:10 Bez hraníc I. 6/10 [i] 00:00 Policajné oddelenie: Boj s časom 84 [i] 00:50 Prefíkaná banda III 3/6 [i] 01:40 Bez hraníc I. 5/10 [i] 02:25 Bez hraníc I. 6/10 [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:05 Budeme jesť umelé mäso? [i] 10:00 Koniari sveta: Gaučovia z Patagónie [i] 10:25 Piloti [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Keď musí štítna žľaza preč [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Svadobné veselie zo Stredných Plachtiniec [i] 13:30 Večera s Havranom [i] 15:00 VAT [i] 15:25 Slovenská advokátska komora [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Tempo: Tempo [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Potopené lode v Egejskom mori [i] 18:25 Test magazín: Test magazín [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Rabínka [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Štefan a Vladimír Kleinovci [i] 22:00 Biela garda 2/8 [i] 22:50 Polícia [i] 23:05 Profesionál [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Do tretice [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Ako som prežil: Osudové rozhodnutie 1/12 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Autičkári [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kosti IX. 14 [i] 13:20 Knight Rider 4 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Nový šéf 60 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Najprv láska, potom teror [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 22:00 PANELÁK XV.: Ani obraz, ani zvuk 61 [i] 23:05 Kosti IX. 15 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 2 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 02:20 Homeland - Zradca III. 2 [i] 03:15 PANELÁK XV.: Ani obraz, ani zvuk 61 [i] 04:00 INKOGNITO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 05:55 Dom snov IX. 9 [i] 06:40 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 20 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 1/17 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 13:40 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 14:30 Dom snov IX. 10 [i] 15:20 Simpsonovci XXIV. 8,9 [i] 16:20 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 21 [i] 16:50 Knight Rider 5 [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XXIV. 10,11 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 20:45 Dokonalý únik [i] 22:50 Neha [i] 01:00 Mafstory: Veľký halloweensky únos, Liečivý prameň 26,27 [i] 02:40 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 03:30 Magnum V. 10 [i] 04:15 Mafstory: Veľký halloweensky únos, Liečivý prameň 26,27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 10 [i] 08:05 Kráska a zvíře I. 2 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 3 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 11:55 Komisař Rex II. 10 [i] 13:00 Falco I. 5 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 3 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 17 [i] 16:00 Komisař Rex II. 11 [i] 17:05 Sestra Hawthornová II. 4 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 3 [i] 18:55 Vražedná čísla VI. 4 [i] 19:50 Falco I. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 14 [i] 21:55 Vražedná práva I. 6 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 23:50 Bez hranic II. 4 [i] 00:55 Vražedná práva I. 6 [i] 01:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 02:30 Bez hranic II. 4 [i] 03:20 Californication VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 10 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Cédéčka, punčocháče a mozzarella 2 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 18 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 9 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Záchrana pod hladinou 8 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Obojživelná válečná loď 3 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Africká savana 9 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlato v krvi 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): Tajná mise 6 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Nepojízdný Mustang 2 [i] 14:25 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 14:55 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 15:20 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Jaguar F-Type 9 [i] 15:50 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Bentley Continental GT Speed 10 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Alpha Romeo 4C 1 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 2): Pagani Huayra 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Úplně bez sebe 12 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 16 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Nákladní vůz Chevy 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 11 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 13 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 9 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Pod ochranou draků 11 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): Vysněné sídlo ke hraní 7 [i] 23:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Puf a peníze jsou pryč 2 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Mírná zima 1 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 2): ERA Alaska znovu v oblacích 1 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 9 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Pod ochranou draků 11 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): Vysněné sídlo ke hraní 7 [i] 04:20 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Puf a peníze jsou pryč 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po jižní Keni [i] 10:30 13. komnata Jany Hubinské [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu 6/8 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:50 Na toulavém kole [i] 15:05 Kojak IV [i] 15:55 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 Nadměrné maličkosti [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Muž a stín [i] 23:05 Místo činu - Schimanski [i] 00:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Na stopě [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Cesty víry: Deník faráře [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 20/26 [i] 09:55 Den D - hřbitov pod hladinou 2/2 [i] 10:45 Náš venkov: Venkov 2022 [i] 11:15 Ta naša kapela [i] 11:45 Folklorika [i] 12:10 Jak se žije těm, kteří vědí, co jedí, podle Jana Špáty [i] 12:25 Život je pes [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:40 Éčka 3/3 [i] 14:35 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 15:20 Turecké koberce [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 17:20 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Ria [i] 18:15 Království divočiny: Karakal, létající superkočka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velká útesová bariéra: Útesy a volné moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Vanuatu [i] 21:00 Na cestě po jižním Hejazu [i] 21:30 Letem světem: Jamajka [i] 22:00 Kmeny: Hackeři [i] 22:25 Zoufalci [i] 00:10 Impérium - Mafie v Atlantic: City II 2/12 [i] 01:05 Cesty víry: Deník faráře [i] 01:35 Křesťanský magazín [i] 02:00 Chcete mě? ZJ [i] 02:30 Náš venkov: Venkov 2022 [i] 02:55 Cesta do hlubin študákovy kapsy [i] 03:20 V zajetí železné opony [i] 03:35 Touha po prostoru [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Intolerance [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2842 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží mlýny melou pomalu 583 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 5 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Škodolibost 17 [i] 13:20 Beze stopy IV: Otřeseni [i] 14:15 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jelen s jelenem 292 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Karma [i] 18:25 Ulice 2843 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XI: Lidé a zrůdy 14 [i] 22:40 Hranice zlomu [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas XIII: Karma [i] 01:45 Novashopping 02:15 Mentalista IV: Zdravé tváře 18 [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Jelen s jelenem 292 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Den, kdy Ninjago osiřelo [i] 06:40 Winx Club: Přesilovka 23 [i] 07:10 M*A*S*H 132 [i] 07:55 M*A*S*H 133 [i] 08:45 M*A*S*H 134 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: S kamennou tváří 21 [i] 10:20 Žena zákona: Upálený zaživa 6 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Právo na vraždu 15 [i] 13:35 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Všechno, nebo nic 10 [i] 15:45 Lilly Schönauer: Paulin sen [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Oheň z nebe 16 [i] 01:10 Slunečno, místy vraždy III: Nekonečné léto 10 [i] 02:05 Hawaii 5-0 III: Na volném moři 3 [i] 02:55 To je vražda, napsala IV: S kamennou tváří 21 [i] 03:50 Hawaii 5-0 II: Vražedné řešení 13 [i] 04:30 Sběratelé kostí III: Stážistka ve spalovně 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 35-36/100 [i] 07:45 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 73/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 139-140/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 15-16/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 21/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 141-142/158 [i] 23:25 Hriešnici 3/12 [i] 00:35 Stratená duša III. 8/13 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:15 Hriešnici 3/12 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 6 [i] 06:00 Big Screen 4 [i] 06:30 Autopohadky0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 19 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dopis Pro Krále0 [i] 14:05 Ztracený ráj0 [i] 15:55 Já a ty0 [i] 17:40 Záhada Lucy Keyes0 [i] 19:25 Symbol smrti0 [i] 21:30 Sledování0 [i] 22:50 Tenkrát v Číně0