Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:20 Chlapi neplačú [i] 11:25 Susedia [i] 12:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11-12/23 [i] 14:05 Monk III. 8/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 22/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji 4/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. 4/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 2/20 [i] 01:00 Votrelci II. 10/10 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11-12/23 [i] 04:05 Monk III. 8/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 8/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Intenzívna starostlivosť 63 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Veľké plány [i] 14:40 Prefíkaná banda III 2/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 9/10 [i] 16:55 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 1/2 3/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:25 Slovensko chutí [i] 22:00 Súboj s časom: Deň po 22/24 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka X.: Smrtiaca ctižiadosť 15/24 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Zločinecký zákon 83 [i] 00:25 Prefíkaná banda III 2/6 [i] 01:15 Súboj s časom: Deň po 22/24 [i] 02:05 Inšpektor Lynley III.: Zradca pamäte 1/2 3/8 [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:20 Križovatky medicíny: Intenzívna starostlivosť 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Trpaslíci [i] 09:00 Pesničky z Hviezdičky: Som ako ty [i] 09:05 Muž, ktorý rozlúštil nacistickú šifru [i] 10:00 Vašimi očami: Neapol [i] 10:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Na ľudovú nôtu [i] 13:25 Špina za nechtami [i] 13:55 5 minút po dvanástej: NEBI MA! [i] 14:55 Família: Família [i] 15:35 Orientácie [i] 16:00 Koniari sveta: Gaučovia z Patagónie [i] 16:30 Portréty vedcov: doc. Ing. Fedor Gömöry,DrSc. [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Magazín Ligy majstrov [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Hačava [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:55 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:45 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Budeme jesť umelé mäso? [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Ambulancia: Keď musí štítna žľaza preč [i] 22:00 Večera s Havranom [i] 23:15 Aleš Votava Múry sú vysoké a hrubé [i] 00:40 Piloti [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:05 SÚDNA SIEŇ: Kvôli láske podviedla [i] 08:15 INKOGNITO [i] 09:40 Keby bolo keby 2 10/10 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Špeciálna trieda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kosti IX. 13 [i] 13:20 Knight Rider 3 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Náhrada škody 59 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Neznášam buzerantov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Nový šéf 60 [i] 22:50 Kosti IX. 14 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 1/17 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 01:45 Homeland - Zradca III. 1/12 [i] 03:00 KRIMI 03:25 PANELÁK XV.: Nový šéf 60 [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie [i] 05:55 Dom snov IX. 8 [i] 06:40 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 19 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 10:15 Biele goliere IV. 8 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 13:35 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 14:30 Dom snov IX. 9 [i] 15:20 Simpsonovci XXIV. 6,7 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 20 [i] 16:50 Knight Rider 4 [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XXIV. 8,9 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 20:45 Horúce pozdravy z Paríža [i] 22:40 Airways I.: Nespokojní cestujúci 2 [i] 23:05 Vzdušné bojové súboje 4 [i] 00:05 Mafstory: Puč, Falošné peniaze 24,25 [i] 02:00 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 02:50 Magnum V. 9 [i] 03:40 Mafstory: Puč, Falošné peniaze 24,25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 9 [i] 08:05 Kráska a zvíře I. 1 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 10:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 11:55 Komisař Rex II. 9 [i] 13:00 Falco I. 4 [i] 14:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 16 [i] 16:00 Komisař Rex II. 10 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 3 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 2 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 3 [i] 19:55 Falco I. 5 [i] 21:00 Jak prosté III. 18 [i] 22:00 Bez hranic II. 4 [i] 23:05 Tajnosti a lži I. 5 [i] 00:05 Vražedná práva I. 5 [i] 01:05 Jak prosté III. 18 [i] 02:00 Bez hranic II. 4 [i] 02:50 Tajnosti a lži I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 9 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 1): Kontaktní čočky, chléb a fólie 1 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 17 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 8 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Vražedný pohárek sody 7 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Pustý ostrov 8 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Velké spousty zlata 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Dodge Charger 6 [i] 12:35 Obnažený vesmír (Series 1): Uvnitř Slunce 2 [i] 13:30 Jak funguje vesmír (Series 3): Konec vesmíru 2 [i] 14:25 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 15:20 Jak funguje vesmír (Series 2): Větry stvoření 2 [i] 16:15 Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (Series 2): Končí někde vesmír? 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Ceněné zbraně 11 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 15 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): DeLorean 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 10 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 12 [i] 20:00 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 21:00 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Má okázalá jezerní svatba 9 [i] 22:00 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Lov na medvědy 15 [i] 23:00 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Herec/závodník 1 [i] 00:00 Žoldáci (Series 1): Soukromé vojenské společnosti 3 [i] 00:55 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 3 [i] 01:25 Tajný svět osobních strážců (Series 1) 4 [i] 01:50 Aljaška: bitva v zátoce (Series 1): Bitva v zátoce 6 [i] 02:40 Rebelové zamrzlého jezera (Series 1): Má okázalá jezerní svatba 9 [i] 03:30 Aljaška: poslední hranice (Series 4): Lov na medvědy 15 [i] 04:20 Patrick Dempsey: Závod Le Mans (Series 1): Herec/závodník 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Holandsku [i] 10:15 Postřehy odjinud [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Václav Vorlíček, král komedií a pohádek [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu 6/8 [i] 21:00 Stůj, nebo se netrefím [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:30 Tělo jako důkaz III [i] 23:10 Otec Brown II [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Hobby naší doby [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:05 Zkus mít vkus [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Chalupa je hra [i] 04:55 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklostezky v Beskydech [i] 05:10 Tulák a jeho malíř [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 City Folk 2014: Szeged [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Ria [i] 10:00 Tajemství pohlaví: Přitažlivost [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Letem světem: Srí Lanka [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Léto ve [i] 12:20 Provedu - Afghánská mise 1/2 [i] 12:50 Auto Moto Revue [i] 13:20 Magické hory [i] 13:40 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 14:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Tajemství mrtvých mužů: Co se stalo s Raoulem Wallenbergem? [i] 15:45 Tajemství 2. sv. války: Plavby tajných korzárů [i] 16:40 Vesmír: Paralelní světy [i] 17:25 Oceánští obři: Hlasy moře [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Vězněm v cizině 2/10 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon: Bitva na Berezině [i] 20:55 Letecké katastrofy: Tragédie na [i] 21:45 Nejkrásnější věk [i] 23:00 Balada pro královnu [i] 23:55 Město žen V [i] 00:15 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 01:00 Afghánistán, země míru a meče [i] 01:55 Film o filmu: Ležáky 42 [i] 02:15 Babylon [i] 02:45 Zvíře jako zbraň [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:25 Palkovická Viktorka [i] 03:40 Osudové okamžiky [i] 03:55 Intolerance [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Divnopis [i] 04:55 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2841 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: V pasti 118 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 4 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Pomsta 16 [i] 13:25 Beze stopy IV: Víc než tohle [i] 14:20 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Hledá se náhradník 291 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Návrat domů [i] 18:25 Ulice 2842 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Boží mlýny melou pomalu 583 [i] 21:35 Víkend: Jen silní vítězí [i] 22:35 Kriminálka Las Vegas IV: Konec sázek 22 [i] 23:30 Bezohlední 13 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Návrat domů [i] 01:10 Mentalista IV: Levné burgundské 17 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 03:05 Áčko: Pracuji, abych byl bezdomovcem [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Hledá se náhradník 291 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: Kamenná armáda [i] 06:40 Winx Club: Nad Mračnou věží se blýská 22 [i] 07:10 M*A*S*H 130 [i] 07:55 M*A*S*H 131 [i] 08:45 M*A*S*H 132 [i] 09:15 Žena zákona: Dvojnásobná vražda 5 [i] 11:35 Wolffův revír IV: Dva lidé, jedna myšlenka 14 [i] 12:40 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nebezpečný vztek 9 [i] 15:45 Lilly Schönauer: Hlas srdce [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Pánská jízda 74 [i] 21:35 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Kriminálka Stuttgart IV: Zázrak ze Stuttgartu 23 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi III: Staré rány 3 [i] 01:35 Hawaii 5-0 III: Pochybnost 2 [i] 02:25 Wolffův revír IV: Dva lidé, jedna myšlenka 14 [i] 03:10 Hawaii 5-0 II: Navěky ztracený 12 [i] 03:55 Prima ZOOM SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Sběratelé kostí III: Mumie v bludišti 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:05 Nezvestná 33-34/100 [i] 07:40 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 72/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 137-138/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 13-14/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:25 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 20/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 139-140/158 [i] 23:30 Hriešnici 2/12 [i] 00:35 Stratená duša III. 7/13 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:15 Smotánka [i] 02:40 Na streche [i] 03:05 Hriešnici 2/12 [i] 04:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Hollywood tančí a zpívá 8