TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:45 Susedia [i] 12:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9-10/23 [i] 14:05 Monk III. 7/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 21/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Kredenc [i] 22:15 Sekerovci [i] 23:00 Zita na krku [i] 00:25 Dva a pol chlapa VI. [i] 01:00 Teória veľkého tresku III. 21/23 [i] 01:25 Votrelci II. 9/10 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 02:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9-10/23 [i] 04:25 Monk III. 7/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Podvodníci v akcii V 7/10 [i] 06:25 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 07:10 Križovatky medicíny: Upchatá infúzia 62 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Kickbox 82 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 HiSTORY [i] 14:40 Prefíkaná banda III 1/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 8/10 [i] 16:55 Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Bobule [i] 21:50 Policajti z centra: O mŕtvych len dobre. 3/14 [i] 22:45 Banditi 2/13 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Kickbox 82 [i] 00:20 Prefíkaná banda III 1/6 [i] 01:15 Bobule [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:15 Križovatky medicíny: Upchatá infúzia 62 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Test magazín: Test magazín [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Zlaté vtáča [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 A keď som stretol lásku [i] 10:30 Garda [i] 11:40 František Hečko [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Piesne domova z Parchovian [i] 13:30 Kaviareň Lýra [i] 14:20 Magazín Európskej ligy [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Vašimi očami: Neapol [i] 18:30 HiSTORY [i] 18:35 Necelebrity: Helena Novotná [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Muž, ktorý rozlúštil nacistickú šifru [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 VAT [i] 22:00 Smoliari [i] 23:50 A predsa sa točí [i] 00:25 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Chcem žiť normálne [i] 08:20 Extrémne prípady: Cigánska fašírka [i] 09:40 Keby bolo keby 2 9 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Otcom zo súcitu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 6 [i] 13:20 Knight Rider 1,2/18 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Kožená taška [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 INKOGNITO [i] 22:00 PANELÁK XV.: Náhrada škody 59 [i] 23:05 Kosti IX. 13 [i] 00:05 Čierny vdovec [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 03:40 KRIMI 04:00 PANELÁK XV.: Náhrada škody 59 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 06:10 Kritik 11,12 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 10:20 Nevera po slovensky 2 [i] 11:15 Agentka bez minulosti III. 11 [i] 12:40 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 13:45 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 14:35 Dom snov IX. 8 [i] 15:30 Kritik 11,12 [i] 16:20 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 19 [i] 16:55 Knight Rider 3 [i] 17:50 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:55 Simpsonovci XXIV. 6,7 [i] 19:50 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XV. 11 [i] 21:40 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 22:40 Biele goliere IV. 8 [i] 23:30 Agentka bez minulosti III. 11 [i] 00:30 Mafstory: Nový začiatok, Neslušný návrh 22,23 [i] 02:20 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 03:10 Magnum V. 8 [i] 03:55 Mafstory: Nový začiatok, Neslušný návrh 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 8 [i] 08:00 Falco I. 3 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 23 [i] 11:00 Sestra Hawthornová II. 1 [i] 11:55 Komisař Rex II. 8 [i] 12:55 Falco I. 3 [i] 14:00 Vražedná čísla VI. 1 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 15 [i] 16:00 Komisař Rex II. 9 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 2 [i] 18:00 Kráska a zvíře I. 1 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 2 [i] 19:55 Falco I. 4 [i] 21:00 Profil zločinu V. 4 [i] 22:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 01:00 Profil zločinu V. 4 [i] 02:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 02:40 Jak prosté III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry 13 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 16 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 7 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Kulka přeměněná v bumerang 6 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Sopka Mount Kilauea 7 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Prokletý pozemek 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 12:35 Carbonarův efekt (Series 1) 3 [i] 13:00 Carbonarův efekt (Series 1) 4 [i] 13:30 Chaos před kamerou (Series 1): Extrémní výbuch, děsivé rachejtle, nejistý seskok 3 [i] 13:55 Chaos před kamerou (Series 1): Útočící peklo, odvážná babička, nečekaná lavina 6 [i] 14:25 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Nebezpečné proudy a blesk 2 [i] 15:20 Berte to jako varování (Series 2): Králové zkázy 1 [i] 16:15 Penn a Teller lžou (Series 1): Lesní požár versus tryskový motor 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Profit za Big Boye 10 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 14 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Dodge Charger 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 9 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 11 [i] 20:00 Zlatá horečka (Series 5): Miliony ve zlatě 19 [i] 21:00 Zlato z Beringova moře (Series 4) 18 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Prvotní strach 18 [i] 23:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 6 [i] 00:00 Nutné k přežití (Series 6): Světová příručka, jak přežít 4 [i] 00:55 Bear Grylls: Únik z pekla (Series 1): Škola přežití v krajních situacích 6 [i] 01:50 Zlatá horečka (Series 5): Miliony ve zlatě 19 [i] 02:40 Zlato z Beringova moře (Series 4) 18 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (Series 1): Prvotní strach 18 [i] 04:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bydlení je hra [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Hercule Poirot [i] 09:55 Na cestě po Manu [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Svět rekordů a kuriozit - speciál [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského: Příběh z dovolené 9/10 [i] 20:55 Reportéři ČT [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Kriminalista [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Motiv II [i] 23:40 AZ-kvíz [i] 00:10 Toulavá kamera [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Bydlení je hra [i] 01:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Město žen V [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útěk na Svatou Lucii [i] 09:55 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 10:50 Všechna sláva... olympijská [i] 11:20 Babylon [i] 11:45 Cesty víry: Deník faráře [i] 12:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:45 Československý filmový týdeník 1965 1045/2379 [i] 12:55 Divnopis [i] 13:00 Jeden oceán: Zrození [i] 13:55 Tajemství 2. sv. války: Útěk z [i] 14:50 Sbohem, planeto Pluto [i] 15:40 Tajemství švýcarských hodinek [i] 16:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 17:35 Lucrezia Borgia: krásná travička [i] 18:20 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Vesmír: Katastrofy v kosmu [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Den D - hřbitov pod hladinou 2/2 [i] 20:55 Továrny dneška II.: Lamborghini [i] 21:45 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 23:25 Mám strach zapomenout [i] 00:55 Nesesmilníš aneb homosexualita a víra [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:55 Jen si tak trochu přihnout [i] 02:20 V zajetí železné opony [i] 02:35 Člověk, kůň a les [i] 03:00 Osudové okamžiky [i] 03:15 Intolerance [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:35 Žďárské vrchy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2840 [i] 10:05 Policie Modrava: Případ ukradené krasavice 16 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Přání 15 [i] 13:20 Beze stopy IV: Velké naděje [i] 14:15 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Něžná je dobrá 290 [i] 16:30 Dva a půl chlapa X 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Jestli se rozzlobíme... [i] 18:25 Ulice 2841 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V pasti 118 [i] 21:35 Mentalista VI: Černý vrtulník 13 [i] 22:30 Kriminálka Las Vegas IV: Povolené šrouby 21 [i] 23:25 Bezohlední 12 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Jestli se rozzlobíme... [i] 01:05 Mentalista IV: Jeho myšlenky byly rudé 16 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Áčko: Lhala, že jsem ji zneužil! [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Něžná je dobrá 290 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ninjago: V nesprávný čas na nesprávném místě [i] 06:40 Winx Club: Koruna snů 21 [i] 07:10 M*A*S*H 128 [i] 07:55 M*A*S*H 129 [i] 08:45 M*A*S*H 130 [i] 09:20 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu 20 [i] 10:20 Žena zákona: Ztráta paměti 4 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Důmyslná vražda 13 [i] 13:35 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nový pořádek 8 [i] 15:45 Lilly Schönauer: Odbočka ke štěstí [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů III: Slepý úhel 339 [i] 21:35 TOP STAR magazín [i] 22:40 Perfektní záskok [i] 00:45 Hawaii 5-0 III 1 [i] 01:45 To je vražda, napsala IV: Rodeo v Saskatchewanu 20 [i] 02:30 Hawaii 5-0 II: Školní autobus 11 [i] 03:15 Autosalon [i] 04:05 Sběratelé kostí III: Tajemství v hlíně 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Nezvestná 31-32/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 71/182 [i] 11:30 Leto v Portugalsku [i] 13:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 11-12/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:00 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:15 ZMENA CHUTÍ [i] 20:30 Mentalista V. 19/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 137-138/158 [i] 23:35 Hriešnici 1/12 [i] 00:45 Stratená duša III. 6/13 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Smotánka [i] 02:45 Na streche [i] 03:10 Hriešnici 1/12 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 04:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 [i] 06:30 Aladinova kouzelná lampa0 [i] 07:50 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hačikó - příběh psa0 [i] 13:50 Temné vody0 [i] 15:30 Čas hrdinů0 [i] 17:15 Vendeta0 [i] 19:10 Nadějné vyhlídky0 [i] 21:25 Jana Eyrová0