TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 07:15 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:35 Superkočky v akcii 1-2/22 [i] 10:20 Krok za krokom VII. 4-5/19 [i] 11:20 Cudzinec (HD) [i] 13:25 Non-Stop (HD) [i] 15:35 Únos [i] 17:45 Susedia [i] 18:25 Kredenc [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Expresná zásielka (HD) [i] 22:30 Posledná hodina Zeme (HD) [i] 00:20 Expresná zásielka (HD) [i] 02:00 Únos [i] 03:45 Posledná hodina Zeme (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Víkend [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Levík Raa Raa 28/52 [i] 07:20 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat, koník a vianočná besiedka 26/26 [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilko sa sťahuje [i] 07:45 Veselá farma [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Ako si vycvičiť drakov 2: Mráz 14/20 [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Megamozog [i] 09:25 Autosalón [i] 10:00 Slávnosť Božieho Tela [i] 11:50 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 15:05 Zlatá klasika: "Dovolená s Andělem" [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 22:00 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 23:40 Zlatá klasika: "Dovolená s Andělem" [i] 01:00 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 02:35 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín [i] 09:45 Família: Família [i] 10:10 On air [i] 10:35 Zomrieť pre Varšavu [i] 11:25 O tom, ako šibal Peterko mäsiara Kocha prekabátil [i] 12:20 Herecké legendy: Milan Lasica [i] 12:40 Nečakaná návšteva [i] 13:55 Orientácie [i] 14:20 Slovo: Slovo Evy Kolesárovej - ECAV [i] 14:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kocána [i] 15:00 Tenis Roland Garros [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dielo z depozitára 2015 [i] 20:10 Dokumentárny klub: Garda [i] 21:25 Diabol vo Francúzsku [i] 22:45 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:50 Umenie [i] 00:15 Dielo z depozitára 2015 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Slovo: Slovo Evy Kolesárovej - ECAV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Timon a Pumbaa [i] 07:40 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 09:25 Láska vo hviezdach 9 [i] 10:30 Nezastaviteľný vlak [i] 12:35 Voda pre slony [i] 15:15 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rodičovský manuál [i] 23:05 Horúce pozdravy z Paríža [i] 01:10 Sexi párty [i] 02:55 Kráska a zviera [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Doktori 22,23 [i] 06:20 Kúzelný svet elfov a víl 19 [i] 06:45 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Na potulkách svetom II. 5 [i] 10:00 Megapresuny II. 19,20 [i] 11:20 100 rokov svedectiev [i] 11:50 Mama, ožeň ma! 8/8 [i] 13:05 "KOLABS" [i] 13:50 Spartakus [i] 17:50 Knight Rider 1,2/18 [i] 19:45 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 20:30 Skala [i] 23:20 Komando [i] 01:15 Spartakus [i] 04:10 Doktori 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Karate Kid (2010) 1 [i] 09:35 Grand Hotel I. 4 [i] 11:10 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 12:05 Dívka odjinud IV. 2 [i] 13:00 Bez hranic II. 3 [i] 14:00 Bez hranic II. 4 [i] 15:00 Láska ve hvězdách I. 2 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 16:50 No Limit I. 4 [i] 17:55 No Limit I. 5 [i] 19:05 Vražedná čísla V. 11 [i] 20:05 Vražedná čísla V. 12 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 22:00 Profil zločinu V. 3 [i] 23:00 Jak prosté III. 17 [i] 00:00 Tajnosti a lži I. 4 [i] 01:00 Vražedná čísla V. 11 [i] 02:00 Vražedná čísla V. 12 [i] 02:40 Tajnosti a lži I. 4 [i] 03:25 Californication VII. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Nutné k přežití (Series 2): Namibie 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 4 [i] 06:25 Dílna zatracenců (Series 1): Mustang Fastback – (Díl 5) 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (Series 2): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 8): Piráti na laně 183 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 5): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 09:55 Co se dělo dál? (Series 1) 1 [i] 10:25 Co se dělo dál? (Series 1) 2 [i] 10:50 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 11:15 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 2) 13 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 1 [i] 12:35 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kotvící hák a tiskárna 3 [i] 13:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Terénní vůz 4 [i] 13:30 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 11 [i] 14:00 Zisk ze zabavených nemovitostí (Series 1) 12 [i] 14:25 Velká láska k autům (Series 1): Ford Escort Mexico Mk1 1 [i] 15:20 Rození obchodníci (Series 12) 6 [i] 16:15 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3): Srub pro horolezce v Kentucky 5 [i] 17:10 Akvária na míru (Series 4): Akvárium s prasečí hlavou 6 [i] 18:05 Zabavení letadel (Series 1): Sám na Aljašce 6 [i] 19:00 Nejtvrdší práce na světě (Series 1): Nejlepší zápasník 6 [i] 20:00 Dvojí přežití (Series 4) 10 [i] 21:00 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 22:00 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 2 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (Series 1): Prokletí džungle 4 [i] 00:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Neuvěřitelný večírek 5 [i] 00:55 Laik versus profesionál (Series 1) 6 [i] 01:50 Dvojí přežití (Series 4) 10 [i] 02:40 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Tom Arnold 4 [i] 03:30 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 2 [i] 04:20 Nazí a vystrašení (Series 1): Prokletí džungle 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení IV 15/52 [i] 07:30 Katakomby [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Příkopy: Garáž 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tajemná truhla [i] 14:05 Pravda a lež [i] 15:25 Dopis psaný španělsky [i] 16:30 Zdivočelá země: Putnova poslední pomoc 42/45 [i] 17:25 Zdivočelá země: Vraždy 43/45 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lidice [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Pátek čtrnáctého [i] 00:10 Případy inspektora Lynleyho III [i] 01:40 Kriminálka Paříž [i] 02:30 Zpívá celá rodina [i] 04:00 13. komnata Hany Brejchové [i] 04:25 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 04:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:55 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Ženy, víno, Hvar [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1965 1045/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Co viděly americké kamery v Čechách 6 [i] 09:30 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 09:50 Napoleon: Bitva u Borodina [i] 10:45 Nedej se [i] 11:40 Chcete mě? ZJ [i] 12:05 Království divočiny: Karakal, létající superkočka [i] 12:35 Poutní místa: Hluboké Mašůvky [i] 12:55 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Deník faráře [i] 14:20 Na cestě po Vídni [i] 14:45 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Ria [i] 15:40 Tajemství ztracené říše Inků [i] 16:35 Na plovárně se Stanislavem [i] 17:05 Velká útesová bariéra: Útesy a volné moře [i] 17:55 Život je pes [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Tajemství mrtvých mužů: Americká tajná válka [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Strach nad městem [i] 22:05 Armáda stínů [i] 00:25 Fenomén Underground [i] 01:20 Sestřička Jackie IV [i] 01:45 Sestřička Jackie IV [i] 02:15 Napoleon 1/4 [i] 03:45 Počesku [i] 03:55 Z očí do očí [i] 04:25 Neviditelná pouta [i] 04:55 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Monsuno 17 [i] 06:45 Avengers: Sjednocení II 5 [i] 07:10 Tom a Jerry III 17, 18 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II 20 [i] 08:30 Z pekla štěstí 3 [i] 09:40 Víkend: Na cestě [i] 10:40 Tak si představ [i] 12:45 Trhala fialky dynamitem [i] 14:50 Bláznivá střela : Z archivů policejního oddělení [i] 16:30 Dobrý voják Švejk [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava: Případ ukradené krasavice 16 [i] 21:25 Okresní přebor: Svatba 15 [i] 22:00 Střepiny [i] 22:40 Jako pavouk [i] 00:40 Kriminálka Las Vegas III: Pandořina skříňka [i] 01:45 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:50 Nejlíp vaří moje máma! [i] 04:05 Výměna manželek [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:10 Ninjago: Dětská hra [i] 07:40 Winx Club: Výprava do Domina 20 [i] 08:10 Souboj generálů: Bitva v Ardenách 6 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Příliš mnoho závětí 7 [i] 10:55 Kdo je kdo? [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben I: Smrt v internátu 2 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Univerzální uklízečka [i] 22:20 Fontána pre Zuzanu 2 [i] 00:50 Takoví normální Američané I: Gregory 3 [i] 01:50 Souboj generálů: Bitva v Ardenách 6 [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Úbohá Nasťa 44 [i] 06:00 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 07:50 Frasier IV. 7-8/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Rebelka z predmestia I. 15/22 [i] 10:35 Roztomilé mrchy II. 2-3/25 [i] 12:50 Bolestné odlúčenie [i] 15:05 Leto v Portugalsku [i] 17:05 Dokonalý trik [i] 20:00 Šťastlivec [i] 22:05 Predo mnou neutečieš [i] 00:05 Horúca krv II. 7-8/36 [i] 02:10 Šťastlivec [i] 03:40 Predo mnou neutečieš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 9 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 06:00 Big Screen 1 [i] 06:30 Justin Bieber0 [i] 08:10 Big Screen 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 17 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Aladinova kouzelná lampa0 [i] 13:25 Love Lasts Three Years0 [i] 15:10 Žít po svém0 [i] 17:05 Zorro0 [i] 19:10 Temné vody0 [i] 20:50 Čas hrdinů0 [i] 22:35 Speciální jednotka0 [i] 00:30 Cesta do pekel0 [i] 02:05 Oběť0 [i] 04:10 Speciální jednotka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 10:30 Sports Insiders [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Motorky [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:15 Cyklistika [i] 20:45 Tenis [i] 21:15 Sports Insiders [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Motorky [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 3: Až na kůži 10 [i] 06:00 Agentura Jasno 6: Shawn a pravá dívka 12 [i] 07:00 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 08:00 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 10:50 Ed TV [i] 13:00 Doylův okrsek 3: Hra na dostaveníčko 6 [i] 14:00 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 15:00 Doylův okrsek 3: Dva Jakeové a dítě 8 [i] 16:00 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 19:00 Dobrá manželka 6 21 [i] 20:00 Rookie Blue 5: Fragmenty 10 [i] 21:00 Rozjedeme to! [i] 22:50 Baba na zabití [i] 00:50 Scary Movie 2 [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 04:30 Městečko Haven 3: Sarah 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Před kamerou: Žraloci 1 [i] 06:00 V síti 2