Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 06:45 Medvedík Yogi [i] 06:55 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:40 Kung Fu Panda II. [i] 08:40 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku (HD) [i] 10:25 Krok za krokom VII. 2-3/19 [i] 11:20 FC Venuša [i] 13:25 Modrý blesk (HD) [i] 15:25 Nasleduj svoj sen [i] 17:40 Hra o Niké [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Non-Stop (HD) [i] 22:40 Utečenec (HD) [i] 01:25 Firewall [i] 03:10 Nájomný zabijak [i] 04:35 Susedia [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Drišľakoviny: Drišľak cestuje do zahraničia [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 Levík Raa Raa 27/52 [i] 07:25 Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat a blikajúce svetielka 25/26 [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Aká milá osa [i] 07:55 Veselá farma [i] 08:05 Veselá farma [i] 08:10 Ako si vycvičiť drakov 2: Záchrana Vriaceho 13/20 [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:05 Muž s poslaním: Keď vzniknú ťažkosti 3/16 [i] 10:50 On air [i] 11:25 Moje dcéry III. 5/8 [i] 13:05 Tekumseh [i] 14:55 Fetiše socializmu II.: Von z mesta [i] 15:25 Čo ja viem [i] 16:50 Víkend [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Slovensko chutí [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov - finále: FC Barcelona - Juventus Turín [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:00 Tekumseh [i] 00:45 Elisa z Rivombrosy I 9/13 [i] 02:20 Moje dcéry III. 5/8 [i] 03:55 Elisa z Rivombrosy I 9/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Od Čierneho lesa k Čiernemu moru [i] 09:50 Národnostné správy [i] 09:55 Cesta [i] 10:25 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 10:50 Generácia Zem: Ako žijeme 1/3 [i] 11:40 5 minút po dvanástej: NEBI MA! [i] 12:45 Súrodenci: Pavol a Branislav Strižencovci [i] 13:20 Kapura [i] 14:05 Farmárska revue [i] 14:30 Magazín Európskej ligy [i] 15:00 Tenis Roland Garros [i] 18:00 Pred rokmi... [i] 18:25 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:55 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Zomrieť pre Varšavu [i] 21:00 HiSTORY [i] 21:05 Anjeli strážni: Anjeli strážni Štefana Kocána [i] 21:35 Strážca pláže v zimnom období [i] 23:00 Kinorama [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:40 Generácia Zem: Ako žijeme 1/3 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:45 Timon a Pumbaa [i] 09:15 Marley a ja: Keď bol ešte šteňa [i] 11:05 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:20 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 13:35 Krajina stratených [i] 15:50 Nezastaviteľný vlak [i] 18:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Voda pre slony [i] 23:15 Komando [i] 01:15 Zastavte Cartera! [i] 03:10 Sráči [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Doktori 20,21 [i] 06:45 Dom snov IX. 7 [i] 08:00 EUROMINÚTY [i] 09:00 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 09:55 Ničitelia mýtov V. [i] 11:00 Na potulkách svetom II. 5 [i] 12:20 TOP STAR [i] 12:50 Dostanem ťa! [i] 14:55 Nora Robertsová - Na pravé poludnie [i] 16:50 Megapresuny II. 19,20 [i] 17:50 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 3,4/4 [i] 19:55 Profesionáli V.: Šéfova aféra, Vianočný bazár 12, 13/13 [i] 21:35 "KOLABS" [i] 22:20 Sráči [i] 00:25 Čierny vdovec [i] 02:00 Skryté zlo [i] 03:40 Profesionáli V.: Šéfova aféra, Vianočný bazár 12, 13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin IV. 7 [i] 08:00 Merlin IV. 8 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 16 [i] 10:00 Tajemství Pravdy II. 17 [i] 11:00 Komisař Rex IV. 16 [i] 12:05 Komisař Rex IV. 17 [i] 13:10 No Limit I. 4 [i] 14:20 No Limit I. 5 [i] 15:30 Láska ve hvězdách I. 1 [i] 16:30 The Karate Kid (2010) 1 [i] 19:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 7 [i] 20:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 22:00 Únos vlaku 1 2 3 1 [i] 00:00 Hannibal II. 10 [i] 01:00 No Limit I. 4 [i] 02:05 No Limit I. 5 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 8 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (Series 12) 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě (Series 3): Zkrácený Volkswagen mikrobus 1 [i] 07:15 Pátá rychlost (Series 21) 10 [i] 08:10 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 2 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Zvláštní aukce pro ranní ptáčata 22 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Vítězná bitva 23 [i] 09:55 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Závoďák 24 [i] 10:25 Hledači pokladů na aukcích (Series 2): Peníze na udici 25 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (Series 2): Kradená auta 10 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (Series 2): Oko za oko 11 [i] 11:40 Odborník na bazény (Series 1): Bazén u útesu 1 [i] 12:35 Odborník na bazény (Series 1): Bazén pro večírky s vínem 2 [i] 13:30 Odborník na bazény (Series 1): Oáza na zahradě 3 [i] 14:25 Carbonarův efekt (Series 1) 1 [i] 14:55 Carbonarův efekt (Series 1) 2 [i] 15:20 Vzestup strojů (Series 1): Supervzducholoď 2 [i] 16:15 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Vesmírní kovbojové 1 [i] 16:45 Hledači pokladů na aukcích (Series 5): Kaskadérská rampa 2 [i] 17:10 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 1 [i] 18:05 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Weismann MF5 7 [i] 18:35 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Lamborghini Aventador 8 [i] 19:00 Superauto, superrekonstrukce (Series 1): Porsche 918 4 [i] 20:00 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 1 [i] 21:00 Obnažená města (Series 2): New York 1 [i] 22:00 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 23:00 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i] 00:00 Werner Herzog v cele smrti (Series 2): Douglas Feldman 1 [i] 00:55 Nejhrůznější záběry (Series 2): Lety 1 [i] 01:50 V zákulisí megaletiště (Series 1): Globální letiště 1 [i] 02:40 Obnažená města (Series 2): New York 1 [i] 03:30 Rychle a hlasitě: demoliční přehlídka (Series 1): Naprosté selhání 6 [i] 04:20 Člověk versus zvláštnosti (Series 1) 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Království za koně [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:40 Kouzelné bylinky [i] 07:05 Okouzlení IV 14/52 [i] 08:00 Polopatě [i] 08:50 Ďábel ví hodně [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown II [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlaté kapradí [i] 14:10 O princi, který měl smůlu [i] 15:15 Katakomby [i] 16:40 Václav Vorlíček, král komedií a pohádek [i] 17:30 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zpívá celá rodina [i] 21:30 Sedmdesát smíchů Karla Šípa [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 22:40 Objekt krásy [i] 00:25 Krvavý seznam [i] 02:00 Místo činu - Schimanski [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Andy a dobrodružství v přírodě [i] 06:20 U nás na farmě [i] 06:35 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Mikulášovy patálie [i] 07:15 Garfieldova show [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Venkov 2022 [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Století létání 20/26 [i] 11:20 Den D - hřbitov pod hladinou 1/2 [i] 12:15 Auto Moto Revue [i] 12:40 Babylon [i] 13:10 Kdo chce zabít Jessii? "Já nekoušu, pane docente!" [i] 14:30 Magické hory [i] 14:50 Útěk na Svatou Lucii [i] 15:45 Tajemství švýcarských hodinek [i] 16:40 Zázračná planeta: Geniální zvířata 2/2 [i] 17:35 EXPOminuty 2015 [i] 17:45 55. Zlín Film Festival 2015 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Napoleon 1/4 [i] 21:35 Hra o trůny III: Políbený ohněm 5/10 [i] 22:30 Hra o trůny III: Cesta vzhůru 6/10 [i] 23:25 Králičí nora [i] 00:55 Kmeny: Straight edge [i] 01:20 Druhý život Mistra Jana Husa: Memento vyhaslé hranice 1/6 [i] 02:05 Uchem jehly [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:05 Slávek Volavý [i] 03:30 Závršani [i] 03:55 Bílá místa [i] 04:25 Setkat se s filmem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Monsuno 16 [i] 06:35 Avengers: Sjednocení II 4 [i] 07:00 Tom a Jerry III 15, 16 [i] 07:50 Dokonalý svět: Jak se píší články 9 [i] 09:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:55 UPGRADE [i] 10:35 Volejte Novu [i] 11:10 Noci v Rodanthe [i] 13:10 Výměna manželek [i] 14:35 Dům u jezera [i] 16:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 16:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 17:45 U Haliny v kuchyni: Grilování [i] 18:25 Nejlíp vaří moje máma! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sherlock Holmes [i] 22:55 Kráčející skála [i] 00:25 Skrýš [i] 02:20 Novashopping 02:50 Nejlíp vaří moje máma! [i] 03:40 U Haliny v kuchyni: Grilování [i] 04:15 Dokonalý svět: Jak se píší články 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima: Primáček 07:20 Ninjago: Závod Ninjaball [i] 07:50 Winx Club: Pád Magixu 19 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:30 Autosalon Extra 09:55 Dva bratři [i] 12:10 Šmoulové [i] 14:20 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 16:25 Gondíci s. r. o. [i] 17:35 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Smrtonosná past: Opět v akci [i] 22:20 Krvavý obchod [i] 00:40 Nenarození [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 04:00 Jane Doe: Pouta, která spojují [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Úbohá Nasťa 43 [i] 06:05 Unesené dieťa [i] 07:50 Frasier IV. 5-6/24 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Sultán 49-51/126 [i] 14:15 Neprávom odsúdený [i] 16:10 Opustená a oklamaná [i] 18:10 Bolestné odlúčenie [i] 20:00 Leto v Portugalsku [i] 22:00 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 00:00 Opustená a oklamaná [i] 01:40 Neprávom odsúdený [i] 03:05 Unesené dieťa [i] 04:25 Frasier IV. 5-6/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Lassie0 [i] 08:15 Big Screen 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Hollywood tančí a zpívá 3 [i] 13:15 Justin Bieber0 [i] 14:55 Královský víkend0 [i] 16:40 Podvod0 [i] 18:20 Love Lasts Three Years0 [i] 20:05 Žít po svém0 [i] 22:00 Férovej zloděj0 [i] 00:00 Red Force 40 [i] 01:35 Mobius0 [i] 03:25 Férovej zloděj0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Sports Insiders [i] 09:30 Tenis [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 14:45 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:45 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 06:00 Doylův okrsek 3: Hra na dostaveníčko 6 [i] 07:00 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 08:00 Doylův okrsek 3: Dva Jakeové a dítě 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 13:00 Agentura Jasno 6: Indiana Shawn a chrám dost hnusné, rezavé a staré dýky 10 [i] 14:00 Agentura Jasno 6: Tadyyy je Lassie 11 [i] 15:00 Ed TV [i] 17:10 Sněhurka bratří Grimmů [i] 19:10 Smrtící sestup [i] 21:00 Baba na zabití [i] 23:00 Rozjedeme to! [i] 00:50 Kill Bill 2 [i] 03:40 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 V síti 1 [i] 06:30 Tajemství Země 8 [i] 07:00 Brutální fyzika 3 [i] 08:00 Kolumbijská divočina s Nigelem Marvenem: Karibští tvorové. 3 [i] 08:55 Pouště a život 1 [i] 10:00 Divoká zvářata, divoký život 5 [i] 11:00 Divoká planeta: Severní amerika 1 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 3 [i] 13:00 Asijské příběhy 7 [i] 13:30 Asijské příběhy 8 [i] 14:05 Cesta do zemského jádra 1 [i] 15:00 Jak se točila Afrika0 [i] 16:00 Ledová říše 1 [i] 17:00 Následky: Přelidnění 1 [i] 18:00 Vietnamská váka, Historie a důsledky 1