TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:20 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 3/12 [i] 11:25 Chlapi neplačú [i] 12:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7-8/23 [i] 14:10 Monk III. 6/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 20/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Cudzinec (HD) [i] 00:00 Šiesty zmysel I. 18/22 [i] 00:55 Bostonské vraždy II. 11/15 [i] 01:40 Pán a pani Smithovci 8/13 [i] 02:25 Žalobca a obhajca 8/13 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8/23 [i] 03:50 Monk III. 6/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Nash Bridges: Únos 27 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Príkazy a rozkazy 61 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Vražedné šialenstvo 81 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Víkend [i] 14:35 Nečakané stretnutia [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 7/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 2/2 2/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu II.: Život s ochranou [i] 22:10 Hamilton: V záujme štátu [i] 23:55 Policajné oddelenie: Vražedné šialenstvo 81 [i] 00:50 Nikto nie je dokonalý [i] 02:00 Hamilton: V záujme štátu [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Profesionál [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Nové Pištáčikove dobrodružstvá [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie dopravné centrum [i] 09:45 Recesia [i] 10:55 Lesy Slovenska - Lesnícke náučné chodníky [i] 11:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Zo Záhoria do Bratislavy [i] 13:00 Tenis Roland Garros [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Malý medvedík [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Od Čierneho lesa k Čiernemu moru [i] 20:55 Umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Bitka o Hadithu [i] 23:30 BJD 2014: Victor Wooten (USA) [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ: Kto je zlodejom? [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Keby bolo keby 2 8 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Pozor na mamičku [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 TOP STAR [i] 13:35 Kosti IX. 12 [i] 14:40 "KOLABS" [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 23:10 Skala [i] 02:05 Traja cudzinci [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 04:10 Spoveď [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov V. [i] 05:55 Dom snov IX. 6 [i] 06:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 17 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - FINÁLE SÉRIE 18/18 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 23 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 13:35 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 14:30 Dom snov IX. 7 [i] 15:20 Simpsonovci XXIV. 2,3 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 18 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 19:45 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 20:45 Zastavte Cartera! [i] 22:50 Mama, ožeň ma! 8/8 [i] 00:10 Dexter VII. 10,11 [i] 02:10 American Horror Story: Útočisko 10 [i] 02:50 Magnum V. 7 [i] 03:35 Dexter VII. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 7 [i] 08:00 Falco I. 2 [i] 09:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 21 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 11:55 Komisař Rex II. 7 [i] 12:55 Falco I. 2 [i] 14:00 Vražedná čísla V. 22 [i] 15:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 14 [i] 16:00 Komisař Rex II. 8 [i] 17:00 Sestra Hawthornová II. 1 [i] 17:55 Vražedná čísla V. 23 [i] 18:55 Vražedná čísla VI. 1 [i] 19:55 Falco I. 3 [i] 21:00 Kráčející skála 3: Spravedlnost 1 [i] 22:45 True Blood - Pravá krev V. 3 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 01:00 Kráčející skála 3: Spravedlnost 1 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 7 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry 12 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 15 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 6 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Odporné skryté pravdy 5 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Horské hřbety Aljašky 6 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Tvrdě za svým 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 12:35 Zkus přežít (Series 2): Nečekaná situace 6 [i] 13:30 Dvojí přežití (Series 4) 6 [i] 14:25 Na ostrově s Bearem Gryllsem (Series 1) 1 [i] 15:20 Bear Grylls: bod zlomu (Series 1) 1 [i] 16:15 V divočině s Bearem Gryllsem (Series 1): Zac Efron 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Drahý dinosaurus 9 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 13 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Saab 9-3 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 8 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 10 [i] 20:00 Carbonarův efekt (Series 1) 11 [i] 20:30 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 21:00 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i] 22:00 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 23:00 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 23:30 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i] 00:00 Berte to jako varování (Series 1): Králové zmatků 6 [i] 00:55 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 01:50 Carbonarův efekt (Series 1) 11 [i] 02:15 Carbonarův efekt (Series 1) 12 [i] 02:40 Myslíte, že byste přežili? (Series 1): Zemětřesení a pumy 7 [i] 03:30 Nejhorší na světě (Series 1): Jen o vlásek 1 [i] 04:20 Chaos před kamerou (Series 1): Panikařící paraglidista, šokující safari, splašená raketa 4 [i] 04:45 Chaos před kamerou (Series 1): Tragická tsunami, padající letadlo a kanadská katastrofa 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Seattlu [i] 10:30 Kluci v akci [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu 5/8 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:50 Na toulavém kole [i] 15:05 Což takhle dát si špenát [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Anděl svádí ďábla [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Dobré ráno [i] 04:20 13. komnata Hany Brejchové [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Vancouver - ostrov a město [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Piloti z Nunaviku [i] 09:55 Cestománie [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:30 Rasputin: šílený mnich [i] 11:15 Ruská revoluce v barvě 2/2 [i] 12:00 Deset století architektury: Mariánské Lázně [i] 12:20 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 13:15 Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy [i] 14:05 Chcete mě? ZJ [i] 14:35 Ramesse II. [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Sbohem, planeto Pluto [i] 16:55 City Folk 2014 Szeged [i] 17:25 Tajemství pohlaví: Přitažlivost [i] 18:15 Na cestě po Vídni [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Fenomén Underground [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Geniální zvířata 2/2 [i] 21:00 Pan Selfridge III 10/10 [i] 21:45 Kdo chce zabít Jessii? "Já nekoušu, pane docente!" [i] 23:10 Impérium - Mafie v Atlantic City II [i] 00:05 Letecké katastrofy: Nedorozumění [i] 00:50 Éčka 2/3 [i] 01:40 Po stopách 2. sv. války 3/3 [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:10 Národní umělec Antonín Procházka [i] 03:25 Zuzanka [i] 03:55 Bílá místa [i] 04:25 Kněží v podzemí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2839 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Valčík pro primářku 582 [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Revoluce 14 [i] 13:20 Beze stopy IV: Cesta domů [i] 14:20 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro dobrotu na žebrotu 289 [i] 16:35 Dva a půl chlapa X 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Znovu a lépe [i] 18:25 Ulice 2840 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princ a Večernice [i] 22:00 Kandidát [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XII: Znovu a lépe [i] 00:55 Mentalista IV: Válka růží 15 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Prásk [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro dobrotu na žebrotu 289 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ninjago: Dvojité trable [i] 06:45 Winx Club: Původ dračího ohně 18 [i] 07:15 M*A*S*H 126 [i] 08:05 M*A*S*H 127 [i] 08:50 M*A*S*H 128 [i] 09:25 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách 19 [i] 10:25 Žena zákona: Jeskyně 3 [i] 12:35 Wolffův revír IV: Útěk do záhuby 12 [i] 13:35 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Nezištnost 7 [i] 15:40 Lilly Schönauer: Nejlepší den pro lásku [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Šmoulové [i] 22:25 Až do smrti [i] 00:45 Život podle Dana [i] 02:50 To je vražda, napsala IV: Zase o rybách 19 [i] 03:35 Hawaii 5-0 II: Past 10 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 06:15 Nezvestná 29-30/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 70/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 135-136/158 [i] 13:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 9-10/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 17:25 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Smotánka [i] 21:00 Uragán [i] 22:05 Dokonalý trik [i] 00:45 Vražedná nevera [i] 02:05 Dokonalý trik [i] 04:05 Priatelia [i] 04:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 9 [i] 06:30 Odysseus0 [i] 08:10 Big Screen 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Lassie0 [i] 13:55 Tenkrát v Číně 30 [i] 15:55 Dar0 [i] 17:45 Kámoš na pořád0 [i] 19:25 Královský víkend0 [i] 21:10 Podvod0 [i] 22:50 Limit0 [i] 00:25 Síla diamantů0 [i] 02:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 02:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 03:00 Limit0 [i] 04:25 Síla diamantů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:15 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Sports Insiders [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Tenis [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11 [i] 06:20 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 08:20 Skandál 2: Nehrajte si s dynamitem 15 [i] 09:20 Milionový lékař 3: To je pro Jacka 16 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 6: Rozjeď to znovu, Gusi 13 [i] 13:20 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 14:20 Skandál 2: Když uhodí 16 [i] 15:20 Milionový lékař 4: Po ohňostroji 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 18:20 Agentura Jasno 6: Pitva naruby 14 [i] 19:20 Doylův okrsek 3: Hra na dostaveníčko 6 [i] 20:20 Doylův okrsek 3: Zápisky ze střední 7 [i] 21:20 Doylův okrsek 3: Dva Jakeové a dítě 8 [i] 22:20 Doylův okrsek 3: Zrcadlo, zrcadlo 9 [i] 23:20 Dobrá manželka 6 21 [i] 00:20 Super cyklón [i] 02:10 Sněhurka bratří Grimmů [i] 04:05 Skandál 2: Když uhodí 16 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 New York Město Jídla: New York město jídla 5 [i] 06:30 Aristokrat Mezi Hady 1 [i] 07:00 Sportovní vozy 3 [i] 08:00 Rychlokurs Richarda Hammonda: Kovošrot 6 [i] 09:00 Mistři písku 9 [i] 09:30 Mistři písku