TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:25 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 2/12 [i] 11:30 Chlapi neplačú [i] 12:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5-6/23 [i] 14:10 Monk III. 5/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 19/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 3/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. - NOVÁ SÉRIA 3/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha III. 1/20 [i] 01:00 Votrelci II. 8/10 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5-6/23 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Monk III. 5/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Podvodníci v akcii V 5/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Nebezpečná hra 26 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Silný liek 60 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Únos 27 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Pochybnosti 80 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:35 Prefíkaná banda II 6/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 6/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley III.: Na stope hriešnika 1/2 1/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Spolu s rodinou [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Chýbajúce kúsky 5. 5/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IX.: Praví veriaci 6/23 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Pochybnosti 80 [i] 00:35 Prefíkaná banda II 6/6 [i] 01:30 Spolu s rodinou [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Križovatky mediciny: Silný liek 60 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 09:00 Odkrývanie minulosti: Tajomstvo palmových listov v Laose [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 09:55 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 10:40 GENERÁCIA - zlaté roky života [i] 11:10 Veselica veselá [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Polícia [i] 12:50 Biela garda 1/8 [i] 13:35 Halali [i] 14:00 Tenis Roland Garros [i] 18:45 Večerníček: Čin-Čin [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Úžasné stavby III.: Úžasné stavby - Najväčšie dopravné centrum [i] 20:45 Necelebrity: Daniel Soóš [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Família: Família [i] 22:00 Práče [i] 23:25 Ambulancia: Nestabilné zápästie [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Všetkého veľa škodí [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Keby bolo keby 2 7 [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Masér [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 11 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Hodina pravdy 58 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Dvakrát a dosť! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 "KOLABS" [i] 22:25 Kosti IX. 12 [i] 23:25 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 18/18 [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 01:25 Lovci väzňov 13/13 [i] 02:20 Keby bolo keby 2 7 [i] 03:20 KRIMI 03:40 "KOLABS" [i] 04:10 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov V. [i] 05:55 Dom snov IX. 5 [i] 06:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 16 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 08:30 Prvé oddelenie [i] 09:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 11 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 17 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 22 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 13:30 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 14:30 Dom snov IX. 6 [i] 15:20 Simpsonovci XV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 15:55 Simpsonovci XXIV. 1/22 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 17 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:50 Simpsonovci XXIV. 2,3 [i] 19:45 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 20:45 Krajina stratených [i] 22:50 Hawaii 5.0 V. 14 [i] 23:50 2. svetová vojna v 13/13 [i] 00:55 Mafstory VI.: Molnárovci v kríze, Exekútor 20,21 [i] 02:30 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 03:20 Magnum V. 6 [i] 04:05 Mafstory VI.: Exekútor 21 [i] 04:50 100 rokov svedectiev [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 6 [i] 08:00 Falco I. 1 [i] 09:10 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 10:05 Vražedná čísla V. 19 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 22 [i] 11:55 Komisař Rex II. 6 [i] 12:55 Falco I. 1 [i] 14:05 Vražedná čísla V. 20 [i] 15:05 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 13 [i] 16:00 Komisař Rex II. 7 [i] 17:00 Havaj 5-0 II. 23 [i] 17:55 Vražedná čísla V. 21 [i] 18:55 Vražedná čísla V. 22 [i] 19:50 Falco I. 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 15 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 16 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VIII. 19 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VIII. 20 [i] 03:25 Californication VII. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 6 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky 11 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 14 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Vydělávat není snadné 8 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 5 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Odzbrojen a nezraněn 4 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Sierra Nevada 5 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Loď Vikingů 4 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 12:35 Laik versus profesionál (Series 1) 1 [i] 13:30 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem (Series 1): Povstání robotů 1 [i] 14:25 Impozantní lodě (Series 1): Na palubě Queen Mary II 1 [i] 15:20 Impozantní letadla (Series 1): Orbis 1 [i] 16:15 Obnažená města (Series 1): Pouštní město – Dubaj 1 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Vydělávat není snadné 8 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 12 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Frogeye Sprite 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 7 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 9 [i] 20:00 Extrémní sběratelé (Series 1): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 20:30 Extrémní sběratelé (Series 1): Kapitán Amerika č. 1 2 [i] 21:00 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zastavárna 1 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Výhra, prohra či klání 2 [i] 22:00 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 10 [i] 23:00 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i] 00:00 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (Series 1): Výkonnější Chevelle 2 [i] 00:55 Pouliční psanci (Series 1): Rachejtle středozápadu 2 [i] 01:50 Extrémní sběratelé (Series 1): Corbinovy sněhové koule 1 [i] 02:15 Extrémní sběratelé (Series 1): Kapitán Amerika č. 1 2 [i] 02:40 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Zastavárna 1 [i] 03:05 Hledači pokladů na aukcích (Series 1): Výhra, prohra či klání 2 [i] 03:30 Úlovky ze zapadákova (Series 1) 10 [i] 04:20 Extrémní sběrači aut (Series 1): Extrémní sběrač, dodávka a plán 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Bombaji [i] 10:20 Postřehy odjinud [i] 10:25 Hobby naší doby [i] 10:55 Kousek nebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová V [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 Besipky: Agresivní jízda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dovolená v Protektorátu 5/8 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Motiv II [i] 23:10 Kriminálka Paříž [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:45 Kriminalista [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:40 Designtrend [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Katastrofy v kosmu [i] 09:45 Ramesse II. [i] 10:50 Letecké katastrofy: Nedorozumění [i] 11:35 Kroměříž [i] 12:00 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 12:10 City Folk 2014: Ponta Delgada [i] 12:35 Magické hory [i] 12:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 13:15 Tajemství mrtvých mužů: Americká tajná válka [i] 14:00 Vězněm v cizině 2/10 [i] 14:50 Chcete je? ZJ [i] 14:55 Továrny dneška II.: Tesla model S [i] 15:40 Ruská revoluce v barvě 2/2 [i] 16:30 Jeden oceán: Zrození [i] 17:25 Zázračná planeta: Geniální zvířata: Už v pěti letech šimpanzí samec 1/2 [i] 18:15 Letem světem: Srí Lanka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oceánští obři: Inteligentní tvorové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Druhý život Mistra Jana Husa: Memento vyhaslé hranice 1/6 [i] 22:15 Zločin 7/20 [i] 23:15 Zločin 8/20 [i] 00:10 Nesesmilníš aneb homosexualita a víra [i] 00:45 EXPOminuty 2015 [i] 00:55 Evropa dnes [i] 01:20 Folklorika [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:30 Klub přátel dechovky [i] 04:05 Cesta "domů" [i] 04:35 Počesku [i] 04:45 Tváře času [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2838 [i] 10:10 Výměna manželek [i] 11:25 Dva a půl chlapa X 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Čas zabíjet 13 [i] 13:20 Beze stopy IV: Poradna [i] 14:15 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá hodinka 288 [i] 16:35 Dva a půl chlapa X 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Dělba práce [i] 18:25 Ulice 2839 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Valčík pro primářku 582 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Útěk z Absolomu [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas XII: Dělba práce [i] 01:20 Mentalista IV: Na první pohled 14 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kolotoč [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá hodinka 288 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ninjago: Piráti a nindžové [i] 06:50 Winx Club: Všude samá tajemství 17 [i] 07:15 M*A*S*H 124 [i] 08:10 M*A*S*H 125 [i] 08:55 M*A*S*H 126 [i] 09:30 To je vražda, napsala IV: Poklad 18 [i] 10:30 Žena zákona: Násilí na silnicích 2 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Na mušce 11 [i] 13:35 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Osudový den 6 [i] 15:40 Lilly Schönauer: A byla z toho láska [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Jsem pro něj vzduch! 73 [i] 21:35 Kdo je kdo? [i] 22:35 Ano, šéfe! [i] 23:45 Právo a pořádek XVII: Sláva 1 [i] 00:45 Slunečno, místy vraždy III: Ostrov 9 [i] 01:40 Spravedlnost v krvi II: Na nic se neptat 18 [i] 02:35 To je vražda, napsala IV: Poklad 18 [i] 03:25 Hawaii 5-0 II: Identita 9 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Nezvestná 27-28/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 69/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 133-134/158 [i] 13:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 7-8/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 19:30 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 18/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 135-136/158 [i] 23:25 Slečna úspešná 8/8 [i] 00:25 Stratená duša III. 5/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:05 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:35 Slečna úspešná 8/8 [i] 04:15 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 11/22 [i] 04:55 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 8 [i] 06:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 08:25 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Odysseus0 [i] 13:45 Tenkrát v Číně 20 [i] 15:45 Čtvrtý anděl0