Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 10:20 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 1/12 [i] 11:25 Chlapi neplačú [i] 12:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3-4/23 [i] 14:05 Monk III. 4/16 [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 18/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 16:56 Hra o Niké [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:20 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Dáma v závoji - NOVÝ SERIÁL 2/12 [i] 23:00 Sherlock a Watsonová II. - NOVÁ SÉRIA 2/24 [i] 00:00 Myšlienky vraha VII. 24/24 [i] 01:00 Votrelci II. 7/10 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3-4/23 [i] 03:50 Dva a pol chlapa VI. [i] 04:10 Monk III. 4/16 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Podvodníci v akcii V 4/10 [i] 06:20 Nash Bridges: Knockout 25 [i] 07:10 Križovatky mediciny: Chromozómy Philadelphia 59 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Nash Bridges: Nebezpečná hra 26 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Strach na ceste 79 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:35 Prefíkaná banda II 5/6 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Podvodníci v akcii V 5/10 [i] 17:00 Inšpektor Lynley II.: S úmyslom oklamať 2/2 8/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Porota [i] 22:20 Bez hraníc I. 3/10 [i] 23:10 Bez hraníc I. 4/10 [i] 00:00 Policajné oddelenie: Strach na ceste 79 [i] 00:50 Prefíkaná banda II 5/6 [i] 01:45 Bez hraníc I. 3/10 [i] 02:30 Bez hraníc I. 4/10 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 09:00 Tajomstvá dlhého života [i] 10:00 Koniari sveta: Gardiani [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Nestabilné zápästie [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Žriedla národnej kultúry [i] 14:00 Večera s Havranom [i] 15:25 VAT [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Odkrývanie minulosti: Tajomstvo palmových listov v Laose [i] 18:25 Test magazín: Test magazín [i] 18:35 HiSTORY [i] 18:45 Večerníček: Kač,kač,kač [i] 18:50 Bob a Bobek, králiky z klobúka [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Dobrodružstvá myšiek [i] 19:35 Zázračný ateliér [i] 19:40 Mackovia [i] 19:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osudy - 70.výročie konca druhej svetovej vojny [i] 20:05 Ostrov nádeje [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Súrodenci: Pavol a Branislav Strižencovci [i] 22:05 Biela garda 1/8 [i] 22:50 Polícia [i] 23:05 Profesionál [i] 23:20 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ: Detektívka [i] 08:30 DIVOKÉ KONE [i] 09:50 Keby bolo keby 2 6 [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:20 Kosti IX. 10 [i] 14:20 PANELÁK XV.: Milá sestrička 57 [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:40 TOP STAR [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 SÚDNA SIEŇ: Chcem sa starať o syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 DIVOKÉ KONE [i] 21:45 PANELÁK XV.: Hodina pravdy 58 [i] 22:50 Kosti IX. 11 [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 17 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 01:50 Lovci väzňov 12 [i] 02:45 Keby bolo keby 2 6 [i] 03:35 PANELÁK XV.: Hodina pravdy 58 [i] 04:20 DIVOKÉ KONE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ničitelia mýtov V. [i] 05:55 Dom snov IX. 4 [i] 06:35 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 15 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:05 Prvé oddelenie [i] 09:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 10:20 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 16 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 21 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 13:35 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 14:30 Dom snov IX. 5 [i] 15:20 Simpsonovci XV. 20,21 [i] 16:15 Ako som spoznal vašu mamu VIII. 16 [i] 16:50 Ničitelia mýtov V. [i] 17:55 Fórky, vtipky XXII. [i] 18:55 Simpsonovci XV.: - FINÁLE SÉRIE 22/22 [i] 19:15 Simpsonovci XXIV. 1/22 [i] 19:45 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 20:45 Znamenie beštie [i] 22:45 Znamenie beštie 2 [i] 00:35 Mafstory VI.: Kšeft storočia, Molnárovci na mizine 18,19 [i] 02:20 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 03:10 Magnum V. 5 [i] 03:55 Mafstory VI.: Molnárovci na mizine 19 [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Komisař Rex II. 5 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 09:00 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 11 [i] 10:00 Vražedná čísla V. 17 [i] 11:00 Havaj 5-0 II. 21 [i] 11:55 Komisař Rex II. 5 [i] 12:55 Námořní vyšetřovací služba LA V. 24 [i] 13:55 Vražedná čísla V. 18 [i] 14:50 Hvězdná brána: Hluboký vesmír I. 12 [i] 15:50 Komisař Rex II. 6 [i] 16:55 Havaj 5-0 II. 22 [i] 17:55 Vražedná čísla V. 19 [i] 18:50 Vražedná čísla V. 20 [i] 19:50 Falco I. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 13 [i] 22:00 Vražedná práva I. 5 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 23:55 Bez hranic II. 3 [i] 01:00 Vražedná práva I. 5 [i] 02:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 9 [i] 02:40 Bez hranic II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (Series 6) 5 [i] 05:35 Jak to dělají? (Series 11) 7 [i] 06:00 Jak se to dělá (Series 8): Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby 10 [i] 06:25 Válka skladů v Kanadě (Series 2) 13 [i] 06:50 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 07:45 Jak to dělají? (Series 8) 4 [i] 08:10 Bořiči mýtů (Series 7): Únik z vězení pomocí antacidu 3 [i] 09:05 Mimořádné projekty (Series 1): Most přes Beringův průliv 4 [i] 09:55 Nutné k přežití (Series 1): Poušť Moab 4 [i] 10:50 Zlatá horečka (Series 5): Zlatý hoch 3 [i] 11:40 Rození obchodníci (Series 8): Mini Moke 2 [i] 12:35 Automobilové podzemí (Series 1): V ohrožení 5 [i] 13:30 Prodej klasických vozů (Series 1): Noví partneři 1 [i] 14:25 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Morgan Aero Coupe 1 [i] 14:55 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Porsche 911 2 [i] 15:20 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Ferrari FF 3 [i] 15:50 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Audi R8 4 [i] 16:15 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Rolls-Royce Phantom 5 [i] 16:45 Jak se to dělá: vysněné vozy (Series 1): Maserati Quattroporte 6 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla (Series 4): Odsouzen k záhubě 7 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek (Series 3) 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (Series 8): Range Rover 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (Series 6) 6 [i] 19:30 Jak to dělají? (Series 11) 8 [i] 20:00 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 8 [i] 21:00 Akvária na míru (Series 4): Akvárium Petea Roseho 10 [i] 22:00 Králové sekvojí (Series 1): Tři velké lodě 6 [i] 23:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice (Series 3): Extrémní období 17 [i] 00:55 Lety po divoké Aljašce (Series 1): Temno 10 [i] 01:50 Odborníci na domy v korunách stromů (Series 3) 8 [i] 02:40 Akvária na míru (Series 4): Akvárium Petea Roseho 10 [i] 03:30 Králové sekvojí (Series 1): Tři velké lodě 6 [i] 04:20 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Tlusťoch [i] 09:50 Na cestě po Jersey [i] 10:30 13. komnata Hany Brejchové [i] 11:00 Dovolená v Protektorátu 4/8 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová IV [i] 14:45 Na toulavém kole [i] 15:00 Kojak IV [i] 15:50 Tlusťoch [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Míň je víc [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:05 Nadměrné maličkosti [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 21:45 Anděl svádí ďábla [i] 23:30 Místo činu - Schimanski [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:35 Na stopě [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 19/26 [i] 09:55 Den D - hřbitov pod hladinou 1/2 [i] 10:45 Sen o lázních [i] 11:05 Náš venkov: Archeologie venkova [i] 11:35 Ta naša kapela [i] 12:00 Folklorika [i] 12:30 Život je pes [i] 13:15 Evropa dnes [i] 13:40 Éčka 2/3 [i] 14:35 Rasputin: šílený mnich [i] 15:20 Vancouver - ostrov a město [i] 15:50 Chcete je? ZJ [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 17:20 Brazílie očima Michaela Palina: Cesta do Amazonie [i] 18:15 Království divočiny: Ara arakanga [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Velká útesová bariéra: Od útesů po deštné pralesy [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Útěk na Svatou Lucii [i] 21:00 Na cestě po Vídni [i] 21:30 Letem světem: Srí Lanka [i] 22:00 Kmeny: Straight edge [i] 22:25 Rok ďábla [i] 23:55 Impérium - Mafie v Atlantic City II [i] 00:50 Cesty víry: Husita z Afriky [i] 01:15 Křesťanský magazín [i] 01:40 Chcete mě? ZJ [i] 02:10 Náš venkov: Archeologie venkova [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:10 Klub přátel dechovky [i] 03:45 Hledání pevného bodu [i] 04:10 Mauritius - Perla Indického oceánu [i] 04:50 Bílá místa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:55 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2837 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám naději 581 [i] 11:25 Dva a půl chlapa IX 24 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Odložené případy II: Ahoj Adrian 12 [i] 13:20 Beze stopy IV: Malé věci [i] 14:20 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Panák kyseliny 287 [i] 16:35 Dva a půl chlapa X 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Alenka v kraji vrahů [i] 18:25 Ulice 2838 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:30 Námořní vyšetřovací služba XI: Zpátky na začátek 13 [i] 22:35 Temné spiknutí [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XII: Alenka v kraji vrahů [i] 01:20 Novashopping 01:55 Mentalista IV: Rudá je nová černá 13 [i] 03:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamenický doktor Uzel 286 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Panák kyseliny 287 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ninjago: Temnota ustoupí [i] 06:35 Winx Club: Noční můra 16 [i] 07:05 M*A*S*H 122 [i] 07:50 M*A*S*H 123 [i] 08:45 M*A*S*H 124 [i] 09:15 To je vražda, napsala IV: Smrtonosná vinice 17 [i] 10:15 Žena zákona 1 [i] 12:30 Wolffův revír IV: Nehájená zvěř 10 [i] 13:30 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 14:45 Doktor z hor: Nové příběhy III: Obžalovaný 5 [i] 15:40 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí [i] 17:40 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Muži proti ženám [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:10 Kinobazar [i] 00:15 Hawaii 5-0 IV: Skrytá tajemství 15 [i] 01:10 Slunečno, místy vraždy III: Fontána mládí 8 [i] 02:05 Firma: Kapitola dvacátá druhá 22 [i] 03:05 To je vražda, napsala IV: Smrtonosná vinice 17 [i] 03:50 Hawaii 5-0 II: Smrtící léčba 8 [i] 04:35 Sběratelé kostí III: Smrt koně 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 05:35 Tehotné v šestnástich [i] 06:15 Nezvestná 25-26/100 [i] 07:50 Bez servítky [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 V náručí diabla 68/182 [i] 11:30 Zakázaná láska 131-132/158 [i] 13:45 Ordinácia v ružovej záhrade [i] 14:30 Sila osudu 5-6/102 [i] 16:30 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 17:30 Priatelia [i] 18:30 Tehotné v šestnástich [i] 19:35 Bez servítky [i] 20:30 Mentalista V. 17/22 [i] 21:30 Zakázaná láska 133-134/158 [i] 23:30 Slečna úspešná 7/8 [i] 00:25 Stratená duša III. 4/13 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:05 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:25 Slečna úspešná 7/8 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 04:50 Ordinácia v ružovej záhrade [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 7 [i] 06:30 Přizdis*áči0 [i] 08:15 Big Screen 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 14:00 Útěk z MS-10 [i] 15:45 Železná lady0 [i] 17:40 Nanga Parbat0 [i] 19:35 Tenkrát v Číně 20 [i] 21:35 Čtvrtý anděl0 [i] 23:20 Blue Jean Cop0 [i] 01:05 Poslední kondor0